• Przypominamy: do odwołania zawieszona została sprzedaż biletów w pojazdach komunikacji miejskiej w Gdańsku.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
16:44
Kurs nr 0 do Orłowo SKM - "Klif"
Grabówek SKM10:00
Morska - Estakada10:04
Kalksztajnów10:05
Mireckiego10:06
Uniwersytet Morski10:08
Stocznia SKM - Morska10:09
Bpa Okoniewskiego10:10
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności10:12
Warszawska10:13
Witomińska10:14
Węzeł Franciszki Cegielskiej10:16
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka10:18
Harcerska10:19
Centrum Nauki Experyment10:20
Redłowo SKM - Park Technologiczny10:21
Zwycięstwa - Wielkopolska10:23
Nawigatorów10:24
Orłowo SKM - Orłowska10:25
Orłowo SKM - "Klif"10:27
Kurs nr 1 do Cisowa Sibeliusa
Orłowo SKM - "Klif"10:38
Orłowo SKM - "Klif"10:39
Orłowo SKM - Orłowska10:40
Nawigatorów10:41
Zwycięstwa - Wielkopolska10:43
Redłowo SKM - Park Technologiczny10:45
Centrum Nauki Experyment10:47
Harcerska10:48
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:50
Witomińska10:53
Warszawska10:55
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności10:56
Bpa Okoniewskiego10:58
Stocznia SKM - Morska10:59
Uniwersytet Morski11:00
Mireckiego11:01
Kalksztajnów11:02
Morska - Estakada11:03
Węzeł Żołnierzy Wyklętych11:05
Zamenhofa [GDY]11:06
Wiejska11:07
Chylonia Centrum11:10
Hipermarket Tesco - Morska11:11
Zbożowa11:12
Owsiana11:13
Cisowa Sibeliusa11:15
Kurs nr 2 do Orłowo SKM - "Klif"
Cisowa Sibeliusa11:29
Owsiana11:30
Zbożowa11:31
Hipermarket Tesco - Morska11:32
Chylonia Centrum11:35
Wiejska11:37
Węzeł Żołnierzy Wyklętych11:39
Morska - Estakada11:41
Kalksztajnów11:42
Mireckiego11:43
Uniwersytet Morski11:45
Stocznia SKM - Morska11:46
Bpa Okoniewskiego11:47
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności11:49
Warszawska11:50
Witomińska11:51
Węzeł Franciszki Cegielskiej11:53
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka11:55
Harcerska11:56
Centrum Nauki Experyment11:57
Redłowo SKM - Park Technologiczny11:59
Zwycięstwa - Wielkopolska12:01
Nawigatorów12:02
Orłowo SKM - Orłowska12:03
Orłowo SKM - "Klif"12:05
Kurs nr 3 do Cisowa Sibeliusa
Orłowo SKM - "Klif"12:23
Orłowo SKM - "Klif"12:24
Orłowo SKM - Orłowska12:25
Nawigatorów12:26
Zwycięstwa - Wielkopolska12:28
Redłowo SKM - Park Technologiczny12:30
Centrum Nauki Experyment12:32
Harcerska12:33
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:35
Witomińska12:38
Warszawska12:40
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności12:41
Bpa Okoniewskiego12:43
Stocznia SKM - Morska12:44
Uniwersytet Morski12:45
Mireckiego12:46
Kalksztajnów12:47
Morska - Estakada12:48
Węzeł Żołnierzy Wyklętych12:50
Zamenhofa [GDY]12:51
Wiejska12:52
Chylonia Centrum12:55
Hipermarket Tesco - Morska12:56
Zbożowa12:57
Owsiana12:58
Cisowa Sibeliusa13:00
Kurs nr 4 do Orłowo SKM - "Klif"
Cisowa Sibeliusa13:14
Owsiana13:15
Zbożowa13:16
Hipermarket Tesco - Morska13:17
Chylonia Centrum13:20
Wiejska13:22
Węzeł Żołnierzy Wyklętych13:24
Morska - Estakada13:26
Kalksztajnów13:27
Mireckiego13:28
Uniwersytet Morski13:30
Stocznia SKM - Morska13:31
Bpa Okoniewskiego13:32
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności13:34
Warszawska13:35
Witomińska13:36
Węzeł Franciszki Cegielskiej13:38
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka13:40
Harcerska13:41
Centrum Nauki Experyment13:42
Redłowo SKM - Park Technologiczny13:44
Zwycięstwa - Wielkopolska13:46
Nawigatorów13:47
Orłowo SKM - Orłowska13:48
Orłowo SKM - "Klif"13:50
Kurs nr 5 do Cisowa Sibeliusa
Orłowo SKM - "Klif"14:08
Orłowo SKM - "Klif"14:09
Orłowo SKM - Orłowska14:10
Nawigatorów14:11
Zwycięstwa - Wielkopolska14:13
Redłowo SKM - Park Technologiczny14:15
Centrum Nauki Experyment14:17
Harcerska14:18
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:20
Witomińska14:23
Warszawska14:25
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności14:26
Bpa Okoniewskiego14:28
Stocznia SKM - Morska14:29
Uniwersytet Morski14:30
Mireckiego14:31
Kalksztajnów14:32
Morska - Estakada14:33
Węzeł Żołnierzy Wyklętych14:35
Zamenhofa [GDY]14:36
Wiejska14:37
Chylonia Centrum14:40
Hipermarket Tesco - Morska14:41
Zbożowa14:42
Owsiana14:43
Cisowa Sibeliusa14:45
Kurs nr 6 do Orłowo SKM - "Klif"
Cisowa Sibeliusa15:00
Owsiana15:01
Zbożowa15:02
Hipermarket Tesco - Morska15:03
Chylonia Centrum15:06
Wiejska15:08
Węzeł Żołnierzy Wyklętych15:10
Morska - Estakada15:12
Kalksztajnów15:13
Mireckiego15:14
Uniwersytet Morski15:16
Stocznia SKM - Morska15:17
Bpa Okoniewskiego15:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności15:20
Warszawska15:21
Witomińska15:22
Węzeł Franciszki Cegielskiej15:24
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka15:26
Harcerska15:27
Centrum Nauki Experyment15:28
Redłowo SKM - Park Technologiczny15:30
Zwycięstwa - Wielkopolska15:32
Nawigatorów15:33
Orłowo SKM - Orłowska15:34
Orłowo SKM - "Klif"15:36
Kurs nr 7 do Cisowa Sibeliusa
Orłowo SKM - "Klif"15:58
Orłowo SKM - "Klif"15:59
Orłowo SKM - Orłowska16:00
Nawigatorów16:01
Zwycięstwa - Wielkopolska16:03
Redłowo SKM - Park Technologiczny16:05
Centrum Nauki Experyment16:07
Harcerska16:08
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:10
Witomińska16:13
Warszawska16:15
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności16:16
Bpa Okoniewskiego16:18
Stocznia SKM - Morska16:19
Uniwersytet Morski16:20
Mireckiego16:21
Kalksztajnów16:22
Morska - Estakada16:23
Węzeł Żołnierzy Wyklętych16:25
Zamenhofa [GDY]16:26
Wiejska16:27
Chylonia Centrum16:30
Hipermarket Tesco - Morska16:31
Zbożowa16:32
Owsiana16:33
Cisowa Sibeliusa16:35
Kurs nr 8 do Orłowo SKM - "Klif"
Cisowa Sibeliusa17:00
Owsiana17:01
Zbożowa17:02
Hipermarket Tesco - Morska17:03
Chylonia Centrum17:06
Wiejska17:08
Węzeł Żołnierzy Wyklętych17:10
Morska - Estakada17:12
Kalksztajnów17:13
Mireckiego17:14
Uniwersytet Morski17:16
Stocznia SKM - Morska17:17
Bpa Okoniewskiego17:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności17:20
Warszawska17:21
Witomińska17:22
Węzeł Franciszki Cegielskiej17:24
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka17:26
Harcerska17:27
Centrum Nauki Experyment17:28
Redłowo SKM - Park Technologiczny17:30
Zwycięstwa - Wielkopolska17:32
Nawigatorów17:33
Orłowo SKM - Orłowska17:34
Orłowo SKM - "Klif"17:36
Kurs nr 9 do Cisowa Sibeliusa
Orłowo SKM - "Klif"17:58
Orłowo SKM - "Klif"17:59
Orłowo SKM - Orłowska18:00
Nawigatorów18:01
Zwycięstwa - Wielkopolska18:03
Redłowo SKM - Park Technologiczny18:05
Centrum Nauki Experyment18:07
Harcerska18:08
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM18:10
Witomińska18:13
Warszawska18:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności18:15
Bpa Okoniewskiego18:17
Stocznia SKM - Morska18:18
Uniwersytet Morski18:19
Mireckiego18:20
Kalksztajnów18:21
Morska - Estakada18:22
Węzeł Żołnierzy Wyklętych18:24
Zamenhofa [GDY]18:25
Wiejska18:26
Chylonia Centrum18:29
Hipermarket Tesco - Morska18:30
Zbożowa18:31
Owsiana18:32
Cisowa Sibeliusa18:34
Kurs nr 10 do Orłowo SKM - "Klif"
Cisowa Sibeliusa18:49
Owsiana18:50
Zbożowa18:51
Hipermarket Tesco - Morska18:52
Chylonia Centrum18:55
Wiejska18:57
Węzeł Żołnierzy Wyklętych18:58
Morska - Estakada19:00
Kalksztajnów19:01
Mireckiego19:02
Uniwersytet Morski19:04
Stocznia SKM - Morska19:05
Bpa Okoniewskiego19:06
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności19:08
Warszawska19:09
Witomińska19:10
Węzeł Franciszki Cegielskiej19:12
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka19:14
Harcerska19:15
Centrum Nauki Experyment19:16
Redłowo SKM - Park Technologiczny19:17
Zwycięstwa - Wielkopolska19:19
Nawigatorów19:20
Orłowo SKM - Orłowska19:21
Orłowo SKM - "Klif"19:22
Kurs nr 11 do Cisowa Sibeliusa
Orłowo SKM - "Klif"19:34
Orłowo SKM - "Klif"19:35
Orłowo SKM - Orłowska19:36
Nawigatorów19:37
Zwycięstwa - Wielkopolska19:38
Redłowo SKM - Park Technologiczny19:40
Centrum Nauki Experyment19:42
Harcerska19:43
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:45
Witomińska19:48
Warszawska19:49
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności19:50
Bpa Okoniewskiego19:52
Stocznia SKM - Morska19:53
Uniwersytet Morski19:54
Mireckiego19:55
Kalksztajnów19:56
Morska - Estakada19:57
Węzeł Żołnierzy Wyklętych19:59
Zamenhofa [GDY]20:00
Wiejska20:01
Chylonia Centrum20:03
Hipermarket Tesco - Morska20:04
Zbożowa20:05
Owsiana20:06
Cisowa Sibeliusa20:08
Kurs nr 12 do Orłowo SKM - "Klif"
Cisowa Sibeliusa20:34
Owsiana20:35
Zbożowa20:36
Hipermarket Tesco - Morska20:37
Chylonia Centrum20:40
Wiejska20:42
Węzeł Żołnierzy Wyklętych20:43
Morska - Estakada20:45
Kalksztajnów20:46
Mireckiego20:47
Uniwersytet Morski20:49
Stocznia SKM - Morska20:50
Bpa Okoniewskiego20:51
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności20:53
Warszawska20:54
Witomińska20:55
Węzeł Franciszki Cegielskiej20:57
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka20:59
Harcerska21:00
Centrum Nauki Experyment21:01
Redłowo SKM - Park Technologiczny21:02
Zwycięstwa - Wielkopolska21:04
Nawigatorów21:05
Orłowo SKM - Orłowska21:06
Orłowo SKM - "Klif"21:07
Kurs nr 13 do Cisowa Sibeliusa
Orłowo SKM - "Klif"21:15
Orłowo SKM - "Klif"21:16
Orłowo SKM - Orłowska21:17
Nawigatorów21:18
Zwycięstwa - Wielkopolska21:19
Redłowo SKM - Park Technologiczny21:21
Centrum Nauki Experyment21:22
Harcerska21:23
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM21:25
Witomińska21:28
Warszawska21:29
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności21:30
Bpa Okoniewskiego21:32
Stocznia SKM - Morska21:33
Uniwersytet Morski21:34
Mireckiego21:35
Kalksztajnów21:36
Morska - Estakada21:37
Węzeł Żołnierzy Wyklętych21:39
Zamenhofa [GDY]21:40
Wiejska21:41
Chylonia Centrum21:43
Hipermarket Tesco - Morska21:44
Zbożowa21:45
Owsiana21:46
Cisowa Sibeliusa21:48
Kurs nr 14 do Orłowo SKM - "Klif"
Cisowa Sibeliusa22:05
Owsiana22:06
Zbożowa22:07
Hipermarket Tesco - Morska22:08
Chylonia Centrum22:10
Wiejska22:12
Węzeł Żołnierzy Wyklętych22:13
Morska - Estakada22:15
Kalksztajnów22:16
Mireckiego22:17
Uniwersytet Morski22:19
Stocznia SKM - Morska22:20
Bpa Okoniewskiego22:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności22:23
Warszawska22:24
Witomińska22:25
Węzeł Franciszki Cegielskiej22:27
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka22:29
Harcerska22:30
Centrum Nauki Experyment22:31
Redłowo SKM - Park Technologiczny22:32
Zwycięstwa - Wielkopolska22:34
Nawigatorów22:35
Orłowo SKM - Orłowska22:36
Orłowo SKM - "Klif"22:37
Kurs nr 15 do Cisowa Sibeliusa
Orłowo SKM - "Klif"22:43
Orłowo SKM - "Klif"22:44
Orłowo SKM - Orłowska22:45
Nawigatorów22:46
Zwycięstwa - Wielkopolska22:47
Redłowo SKM - Park Technologiczny22:49
Centrum Nauki Experyment22:50
Harcerska22:51
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM22:53
Witomińska22:56
Warszawska22:57
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności22:58
Bpa Okoniewskiego23:00
Stocznia SKM - Morska23:01
Uniwersytet Morski23:02
Mireckiego23:03
Kalksztajnów23:04
Morska - Estakada23:05
Węzeł Żołnierzy Wyklętych23:07
Zamenhofa [GDY]23:08
Wiejska23:09
Chylonia Centrum23:11
Hipermarket Tesco - Morska23:12
Zbożowa23:13
Owsiana23:14
Cisowa Sibeliusa23:16
Kurs nr 16 jako 710 do Grabówek SKM
Cisowa Sibeliusa23:27
Owsiana23:28
Zbożowa23:29
Hipermarket Tesco - Morska23:30
Chylonia Centrum23:32
Wiejska23:34
Węzeł Żołnierzy Wyklętych23:35
Morska - Estakada23:37
Grabówek SKM23:39
Grabówek SKM23:40