• W związku z brakiem możliwości przejazdu przez ul. Geodetów, linia 157 od przystanku "Geodetów" kierowana jest objazdem ul. Maszynową.  • Na czas obowiązywania objazdu nieobsługiwany będzie przystanek Transportowców  02.  • Brak przejazdu ul. Junony, linie 179 i 269 od przyst "Marsa" do "Osowa PKP i z powrotem kier. są objazdem ul. Wodnika-Raatza-Nowy Świat-Barniewicka
07:13
Kurs nr 0 do Obłuże Maciejewicza
Baza na Pogórzu Dolnym07:11
Obłuże Maciejewicza07:20
Kurs nr 1 do Kosakowo - Urząd Gminy
Obłuże Maciejewicza07:25
Maciejewicza07:27
Galeria Szperk07:28
Staniewicza07:29
Sikorskiego [GDY]07:30
Steyera07:31
Pogórze - Słowackiego07:32
Pogórze - Majakowskiego07:32
Pogórze - Szkolna07:33
Suchy Dwór - Szkolna07:34
Suchy Dwór - Reja07:35
Suchy Dwór - Kochanowskiego07:36
Suchy Dwór - Necla07:36
Suchy Dwór - Borchardta07:37
Suchy Dwór - Gombrowicza07:38
Suchy Dwór - Szkolna07:39
Pogórze - Szkolna07:40
Pogórze - Majakowskiego07:41
Pogórze Górne07:42
Pogórze - Pułaskiego07:43
Pogórze - Dobke07:44
Pogórze - Herberta07:45
Kosakowo - Centrum Sportowe07:46
Kosakowo - Centrum Handlowe07:46
Kosakowo - Urząd Gminy07:47
Kosakowo - Urząd Gminy07:48
Kurs nr 2 do Obłuże Maciejewicza
Kosakowo - Urząd Gminy07:48
Kosakowo - Centrum Sportowe07:49
Pogórze - Herberta07:50
Pogórze - Dobke07:51
Pogórze - Pułaskiego07:52
Pogórze - Pogórze Górne07:53
Steyera07:55
Sikorskiego [GDY]07:56
Staniewicza07:57
Maciejewicza07:59
Obłuże Maciejewicza08:00
Kurs nr 3 do Kosakowo - Urząd Gminy
Obłuże Maciejewicza08:18
Maciejewicza08:20
Galeria Szperk08:21
Staniewicza08:22
Sikorskiego [GDY]08:23
Steyera08:24
Pogórze - Słowackiego08:25
Pogórze - Majakowskiego08:25
Pogórze - Szkolna08:26
Suchy Dwór - Szkolna08:27
Suchy Dwór - Reja08:28
Suchy Dwór - Kochanowskiego08:29
Suchy Dwór - Necla08:29
Suchy Dwór - Borchardta08:30
Suchy Dwór - Gombrowicza08:31
Suchy Dwór - Szkolna08:32
Pogórze - Szkolna08:33
Pogórze - Majakowskiego08:34
Pogórze Górne08:35
Pogórze - Pułaskiego08:36
Pogórze - Dobke08:37
Pogórze - Herberta08:38
Kosakowo - Centrum Sportowe08:39
Kosakowo - Centrum Handlowe08:39
Kosakowo - Urząd Gminy08:40
Kosakowo - Urząd Gminy08:41
Kurs nr 4 jako 770 do Baza na Pogórzu Dolnym
Kosakowo - Urząd Gminy08:42
Kosakowo - Centrum Sportowe08:43
Pogórze - Herberta08:44
Pogórze - Dobke08:45
Pogórze - Pułaskiego08:46
Pogórze - Pogórze Górne08:47
Czernickiego II08:48
Czernickiego I08:49
Baza na Pogórzu Dolnym08:50