• Od 01 06 2020 maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% liczby miejsc siedzących i stojących. Szczegóły na: ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką bądź częścią odzieży.   • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
04:56
Kurs nr 0 do Szczęśliwa
Baza Hallera04:16
Szczęśliwa04:41
Kurs nr 1 do Smęgorzyno
Szczęśliwa04:41
Karczemki [GDA]04:44
Karczemki Szkoła04:45
Maciejkowa04:46
Św. Brata Alberta04:47
Montażystów (N/Ż)04:49
Fundamentowa (N/Ż)04:50
Transportowców04:52
Nowatorów04:54
Kokoszki Poczta (N/Ż)04:55
Unimor (N/Ż)04:56
Centrostal (N/Ż)04:57
Instal (N/Ż)04:58
Schronisko dla zwierząt "Promyk" (N/Ż)04:59
Botaniczna (N/Ż)05:00
Grzybowa (N/Ż)05:02
Leźnieńska (N/Ż)05:04
Stokłosy (N/Ż)05:06
Borska (N/Ż)05:07
Brodnicka05:08
Smęgorzyno05:10
Kurs nr 2 do Kiełpinek PKM
Smęgorzyno05:11
Brodnicka05:13
Stokłosy (N/Ż)05:16
Fabryczna05:18
Transportowców05:19
Montażystów (N/Ż)05:21
Św. Brata Alberta05:22
Maciejkowa05:23
Karczemki Szkoła05:24
Karczemki [GDA]05:26
Gostyńska Szpital (N/Ż)05:27
Otomińska (N/Ż)05:28
Kiełpino - Szkoła05:29
Łapińska (N/Ż)05:30
Kiełpino Górne05:31
Łapińska (N/Ż)05:32
Lipuska05:33
Kiełpino - Szkoła05:34
Otomińska (N/Ż)05:35
Gostyńska Szpital (N/Ż)05:36
Karczemki [GDA]05:37
Przytulna05:41
Szczęśliwa05:42
Kiełpinek (N/Ż)05:44
Kiełpinek PKM05:45
Kurs nr 3 do Smęgorzyno
Kiełpinek PKM05:50
Kiełpinek PKM05:51
Kiełpinek (N/Ż)05:53
Szczęśliwa05:54
Karczemki [GDA]05:57
Karczemki Szkoła05:58
Maciejkowa05:59
Św. Brata Alberta06:00
Montażystów (N/Ż)06:02
Fundamentowa (N/Ż)06:03
Transportowców06:05
Nowatorów06:07
Kokoszki Poczta (N/Ż)06:08
Unimor (N/Ż)06:09
Centrostal (N/Ż)06:10
Instal (N/Ż)06:11
Schronisko dla zwierząt "Promyk" (N/Ż)06:12
Botaniczna (N/Ż)06:13
Grzybowa (N/Ż)06:15
Leźnieńska (N/Ż)06:17
Stokłosy (N/Ż)06:19
Borska (N/Ż)06:21
Brodnicka06:22
Smęgorzyno06:24
Kurs nr 4 do Kiełpinek PKM
Smęgorzyno06:24
Brodnicka06:26
Stokłosy (N/Ż)06:29
Fabryczna06:32
Transportowców06:33
Montażystów (N/Ż)06:35
Św. Brata Alberta06:36
Maciejkowa06:37
Karczemki Szkoła06:38
Karczemki [GDA]06:40
Gostyńska Szpital (N/Ż)06:41
Otomińska (N/Ż)06:42
Kiełpino - Szkoła06:43
Łapińska (N/Ż)06:44
Kiełpino Górne06:45
Łapińska (N/Ż)06:46
Lipuska06:47
Kiełpino - Szkoła06:48
Otomińska (N/Ż)06:49
Gostyńska Szpital (N/Ż)06:50
Karczemki [GDA]06:51
Przytulna06:55
Szczęśliwa06:56
Kiełpinek (N/Ż)06:58
Kiełpinek PKM06:59
Kurs nr 5 do Smęgorzyno
Kiełpinek PKM07:00
Kiełpinek PKM07:01
Kiełpinek (N/Ż)07:03
Szczęśliwa07:04
Karczemki [GDA]07:07
Karczemki Szkoła07:08
Maciejkowa07:09
Św. Brata Alberta07:10
Montażystów (N/Ż)07:12
Fundamentowa (N/Ż)07:13
Transportowców07:15
Nowatorów07:17
Kokoszki Poczta (N/Ż)07:18
Unimor (N/Ż)07:19
Centrostal (N/Ż)07:20
Instal (N/Ż)07:21
Schronisko dla zwierząt "Promyk" (N/Ż)07:22
Botaniczna (N/Ż)07:23
Grzybowa (N/Ż)07:25
Leźnieńska (N/Ż)07:27
Stokłosy (N/Ż)07:29
Borska (N/Ż)07:31
Brodnicka07:32
Smęgorzyno07:34
Kurs nr 6 do Kiełpinek PKM
Smęgorzyno07:34
Brodnicka07:36
Stokłosy (N/Ż)07:39
Fabryczna07:42
Transportowców07:43
Montażystów (N/Ż)07:45
Św. Brata Alberta07:46
Maciejkowa07:47
Karczemki Szkoła07:48
Karczemki [GDA]07:50
Gostyńska Szpital (N/Ż)07:51
Otomińska (N/Ż)07:52
Kiełpino - Szkoła07:53
Łapińska (N/Ż)07:54
Kiełpino Górne07:55
Łapińska (N/Ż)07:56
Lipuska07:57
Kiełpino - Szkoła07:58
Otomińska (N/Ż)07:59
Gostyńska Szpital (N/Ż)08:00
Karczemki [GDA]08:01
Przytulna08:05
Szczęśliwa08:06
Kiełpinek (N/Ż)08:08
Kiełpinek PKM08:09
Kurs nr 7 do Smęgorzyno
Kiełpinek PKM08:47
Kiełpinek PKM08:48
Kiełpinek (N/Ż)08:50
Szczęśliwa08:51
Karczemki [GDA]08:54
Karczemki Szkoła08:55
Maciejkowa08:56
Św. Brata Alberta08:57
Montażystów (N/Ż)08:59
Fundamentowa (N/Ż)09:00
Transportowców09:02
Nowatorów09:04
Kokoszki Poczta (N/Ż)09:05
Unimor (N/Ż)09:06
Centrostal (N/Ż)09:07
Instal (N/Ż)09:08
Schronisko dla zwierząt "Promyk" (N/Ż)09:09
Botaniczna (N/Ż)09:10
Grzybowa (N/Ż)09:12
Leźnieńska (N/Ż)09:14
Stokłosy (N/Ż)09:16
Borska (N/Ż)09:18
Brodnicka09:19
Smęgorzyno09:21
Kurs nr 8 do Kiełpinek PKM
Smęgorzyno09:21
Brodnicka09:23
Stokłosy (N/Ż)09:26
Fabryczna09:28
Transportowców09:29
Montażystów (N/Ż)09:31
Św. Brata Alberta09:32
Maciejkowa09:33
Karczemki Szkoła09:34
Karczemki [GDA]09:36
Gostyńska Szpital (N/Ż)09:37
Otomińska (N/Ż)09:38
Kiełpino - Szkoła09:39
Łapińska (N/Ż)09:40
Kiełpino Górne09:41
Łapińska (N/Ż)09:42
Lipuska09:43
Kiełpino - Szkoła09:44
Otomińska (N/Ż)09:45
Gostyńska Szpital (N/Ż)09:46
Karczemki [GDA]09:47
Przytulna09:51
Szczęśliwa09:52
Kiełpinek (N/Ż)09:54
Kiełpinek PKM09:55
Kurs nr 9 do Smęgorzyno
Kiełpinek PKM09:57
Kiełpinek PKM09:58
Kiełpinek (N/Ż)10:00
Szczęśliwa10:01
Karczemki [GDA]10:04
Karczemki Szkoła10:05
Maciejkowa10:06
Św. Brata Alberta10:07
Montażystów (N/Ż)10:09
Fundamentowa (N/Ż)10:10
Transportowców10:12
Nowatorów10:14
Kokoszki Poczta (N/Ż)10:15
Unimor (N/Ż)10:16
Centrostal (N/Ż)10:17
Instal (N/Ż)10:18
Schronisko dla zwierząt "Promyk" (N/Ż)10:19
Botaniczna (N/Ż)10:20
Grzybowa (N/Ż)10:22
Leźnieńska (N/Ż)10:24
Stokłosy (N/Ż)10:26
Borska (N/Ż)10:28
Brodnicka10:29
Smęgorzyno10:31
Kurs nr 10 do Kiełpinek PKM
Smęgorzyno10:32
Brodnicka10:34
Stokłosy (N/Ż)10:37
Fabryczna10:39
Transportowców10:40
Montażystów (N/Ż)10:42
Św. Brata Alberta10:43
Maciejkowa10:44
Karczemki Szkoła10:45
Karczemki [GDA]10:47
Gostyńska Szpital (N/Ż)10:48
Otomińska (N/Ż)10:49
Kiełpino - Szkoła10:50
Łapińska (N/Ż)10:51
Kiełpino Górne10:52
Łapińska (N/Ż)10:53
Lipuska10:54
Kiełpino - Szkoła10:55
Otomińska (N/Ż)10:56
Gostyńska Szpital (N/Ż)10:57
Karczemki [GDA]10:58
Przytulna11:02
Szczęśliwa11:03
Kiełpinek (N/Ż)11:05
Kiełpinek PKM11:06
Kurs nr 11 do Smęgorzyno
Kiełpinek PKM11:25
Kiełpinek PKM11:26
Kiełpinek (N/Ż)11:28
Szczęśliwa11:29
Karczemki [GDA]11:32
Karczemki Szkoła11:33
Maciejkowa11:34
Św. Brata Alberta11:35
Montażystów (N/Ż)11:37
Fundamentowa (N/Ż)11:38
Transportowców11:40
Nowatorów11:42
Kokoszki Poczta (N/Ż)11:43
Unimor (N/Ż)11:44
Centrostal (N/Ż)11:45
Instal (N/Ż)11:46
Schronisko dla zwierząt "Promyk" (N/Ż)11:47
Botaniczna (N/Ż)11:48
Grzybowa (N/Ż)11:50
Leźnieńska (N/Ż)11:52
Stokłosy (N/Ż)11:54
Borska (N/Ż)11:56
Brodnicka11:57
Smęgorzyno11:59
Kurs nr 12 do Kiełpinek PKM
Smęgorzyno12:02
Brodnicka12:04
Stokłosy (N/Ż)12:07
Fabryczna12:09
Transportowców12:10
Montażystów (N/Ż)12:12
Św. Brata Alberta12:13
Maciejkowa12:14
Karczemki Szkoła12:15
Karczemki [GDA]12:17
Gostyńska Szpital (N/Ż)12:18
Otomińska (N/Ż)12:19
Kiełpino - Szkoła12:20
Łapińska (N/Ż)12:21
Kiełpino Górne12:22
Łapińska (N/Ż)12:23
Lipuska12:24
Kiełpino - Szkoła12:25
Otomińska (N/Ż)12:26
Gostyńska Szpital (N/Ż)12:27
Karczemki [GDA]12:28
Przytulna12:32
Szczęśliwa12:33
Kiełpinek (N/Ż)12:35
Kiełpinek PKM12:36
Kurs nr 13 do Smęgorzyno
Kiełpinek PKM13:05
Kiełpinek PKM13:06
Kiełpinek (N/Ż)13:08
Szczęśliwa13:09
Karczemki [GDA]13:13
Gostyńska Szpital (N/Ż)13:14
Otomińska (N/Ż)13:15
Kiełpino - Szkoła13:16
Łapińska (N/Ż)13:17
Kiełpino Górne13:18
Łapińska (N/Ż)13:19
Lipuska13:20
Kiełpino - Szkoła13:21
Otomińska (N/Ż)13:22
Gostyńska Szpital (N/Ż)13:23
Karczemki [GDA]13:25
Karczemki Szkoła13:26
Maciejkowa13:27
Św. Brata Alberta13:28
Montażystów (N/Ż)13:30
Fundamentowa (N/Ż)13:31
Transportowców13:33
Nowatorów13:35
Kokoszki Poczta (N/Ż)13:36
Unimor (N/Ż)13:37
Centrostal (N/Ż)13:38
Instal (N/Ż)13:39
Schronisko dla zwierząt "Promyk" (N/Ż)13:40
Botaniczna (N/Ż)13:41
Grzybowa (N/Ż)13:43
Leźnieńska (N/Ż)13:45
Stokłosy (N/Ż)13:47
Borska (N/Ż)13:49
Brodnicka13:50
Smęgorzyno13:52
Kurs nr 14 do Kiełpinek PKM
Smęgorzyno13:53
Brodnicka13:55
Stokłosy (N/Ż)13:58
Fabryczna14:00
Transportowców14:01
Montażystów (N/Ż)14:03
Św. Brata Alberta14:05
Maciejkowa14:06
Karczemki Szkoła14:07
Karczemki [GDA]14:09
Przytulna14:13
Szczęśliwa14:14
Kiełpinek (N/Ż)14:16
Kiełpinek PKM14:17
Kurs nr 15 do Smęgorzyno
Kiełpinek PKM14:35
Kiełpinek PKM14:36
Kiełpinek (N/Ż)14:38
Szczęśliwa14:39
Karczemki [GDA]14:44
Gostyńska Szpital (N/Ż)14:45
Otomińska (N/Ż)14:46
Kiełpino - Szkoła14:47
Łapińska (N/Ż)14:48
Kiełpino Górne14:49
Łapińska (N/Ż)14:50
Lipuska14:51
Kiełpino - Szkoła14:52
Otomińska (N/Ż)14:53
Gostyńska Szpital (N/Ż)14:54
Karczemki [GDA]14:56
Karczemki Szkoła14:57
Maciejkowa14:58
Św. Brata Alberta14:59
Montażystów (N/Ż)15:01
Fundamentowa (N/Ż)15:02
Transportowców15:04
Nowatorów15:06
Kokoszki Poczta (N/Ż)15:07
Unimor (N/Ż)15:08
Centrostal (N/Ż)15:09
Instal (N/Ż)15:10
Schronisko dla zwierząt "Promyk" (N/Ż)15:11
Botaniczna (N/Ż)15:12
Grzybowa (N/Ż)15:14
Leźnieńska (N/Ż)15:16
Stokłosy (N/Ż)15:19
Borska (N/Ż)15:21
Brodnicka15:22
Smęgorzyno15:24
Kurs nr 16 do Kiełpinek PKM
Smęgorzyno15:27
Brodnicka15:29
Stokłosy (N/Ż)15:32
Fabryczna15:35
Transportowców15:36
Montażystów (N/Ż)15:38
Św. Brata Alberta15:40
Maciejkowa15:41
Karczemki Szkoła15:42
Karczemki [GDA]15:44
Przytulna15:48
Szczęśliwa15:49
Kiełpinek (N/Ż)15:51
Kiełpinek PKM15:52
Kurs nr 17 do Smęgorzyno
Kiełpinek PKM16:05
Kiełpinek PKM16:06
Kiełpinek (N/Ż)16:08
Szczęśliwa16:09
Karczemki [GDA]16:14
Gostyńska Szpital (N/Ż)16:15
Otomińska (N/Ż)16:16
Kiełpino - Szkoła16:17
Łapińska (N/Ż)16:18
Kiełpino Górne16:19
Łapińska (N/Ż)16:20
Lipuska16:21
Kiełpino - Szkoła16:22
Otomińska (N/Ż)16:23
Gostyńska Szpital (N/Ż)16:24
Karczemki [GDA]16:26
Karczemki Szkoła16:27
Maciejkowa16:28
Św. Brata Alberta16:29
Montażystów (N/Ż)16:31
Fundamentowa (N/Ż)16:32
Transportowców16:34
Nowatorów16:36
Kokoszki Poczta (N/Ż)16:37
Unimor (N/Ż)16:38
Centrostal (N/Ż)16:39
Instal (N/Ż)16:40
Schronisko dla zwierząt "Promyk" (N/Ż)16:41
Botaniczna (N/Ż)16:42
Grzybowa (N/Ż)16:44
Leźnieńska (N/Ż)16:46
Stokłosy (N/Ż)16:49
Borska (N/Ż)16:51
Brodnicka16:52
Smęgorzyno16:54
Kurs nr 18 do Kiełpinek PKM
Smęgorzyno16:57
Brodnicka16:59
Stokłosy (N/Ż)17:02
Fabryczna17:04
Transportowców17:05
Montażystów (N/Ż)17:07
Św. Brata Alberta17:08
Maciejkowa17:09
Karczemki Szkoła17:10
Karczemki [GDA]17:12
Przytulna17:16
Szczęśliwa17:17
Kiełpinek (N/Ż)17:19
Kiełpinek PKM17:20
Kurs nr 19 do Smęgorzyno
Kiełpinek PKM17:25
Kiełpinek PKM17:26
Kiełpinek (N/Ż)17:28
Szczęśliwa17:29
Karczemki [GDA]17:33
Gostyńska Szpital (N/Ż)17:34
Otomińska (N/Ż)17:35
Kiełpino - Szkoła17:36
Łapińska (N/Ż)17:37
Kiełpino Górne17:38
Łapińska (N/Ż)17:39
Lipuska17:40
Kiełpino - Szkoła17:41
Otomińska (N/Ż)17:42
Gostyńska Szpital (N/Ż)17:43
Karczemki [GDA]17:45
Karczemki Szkoła17:46
Maciejkowa17:47
Św. Brata Alberta17:48
Montażystów (N/Ż)17:50
Fundamentowa (N/Ż)17:51
Transportowców17:53
Nowatorów17:55
Kokoszki Poczta (N/Ż)17:56
Unimor (N/Ż)17:57
Centrostal (N/Ż)17:58
Instal (N/Ż)17:59
Schronisko dla zwierząt "Promyk" (N/Ż)18:00
Botaniczna (N/Ż)18:01
Grzybowa (N/Ż)18:03
Leźnieńska (N/Ż)18:05
Stokłosy (N/Ż)18:07
Borska (N/Ż)18:09
Brodnicka18:10
Smęgorzyno18:12
Kurs nr 20 do Kiełpinek PKM
Smęgorzyno18:13
Brodnicka18:15
Stokłosy (N/Ż)18:18
Fabryczna18:20
Transportowców18:21
Montażystów (N/Ż)18:23
Św. Brata Alberta18:24
Maciejkowa18:25
Karczemki Szkoła18:26
Karczemki [GDA]18:28
Przytulna18:32
Szczęśliwa18:33
Kiełpinek (N/Ż)18:35
Kiełpinek PKM18:36
Kurs nr 21 do Smęgorzyno
Kiełpinek PKM18:55
Kiełpinek PKM18:56
Kiełpinek (N/Ż)18:58
Szczęśliwa18:59
Karczemki [GDA]19:03
Gostyńska Szpital (N/Ż)19:04
Otomińska (N/Ż)19:05
Kiełpino - Szkoła19:06
Łapińska (N/Ż)19:07
Kiełpino Górne19:08
Łapińska (N/Ż)19:09
Lipuska19:10
Kiełpino - Szkoła19:11
Otomińska (N/Ż)19:12
Gostyńska Szpital (N/Ż)19:13
Karczemki [GDA]19:15
Karczemki Szkoła19:16
Maciejkowa19:17
Św. Brata Alberta19:18
Montażystów (N/Ż)19:20
Fundamentowa (N/Ż)19:21
Transportowców19:23
Nowatorów19:25
Kokoszki Poczta (N/Ż)19:26
Unimor (N/Ż)19:27
Centrostal (N/Ż)19:28
Instal (N/Ż)19:29
Schronisko dla zwierząt "Promyk" (N/Ż)19:30
Botaniczna (N/Ż)19:31
Grzybowa (N/Ż)19:33
Leźnieńska (N/Ż)19:35
Stokłosy (N/Ż)19:37
Borska (N/Ż)19:39
Brodnicka19:40
Smęgorzyno19:42
Kurs nr 22 do Kiełpinek PKM
Smęgorzyno19:42
Brodnicka19:44
Stokłosy (N/Ż)19:47
Fabryczna19:49
Transportowców19:50
Montażystów (N/Ż)19:52
Św. Brata Alberta19:53
Maciejkowa19:54
Karczemki Szkoła19:55
Karczemki [GDA]19:57
Przytulna20:01
Szczęśliwa20:02
Kiełpinek (N/Ż)20:04
Kiełpinek PKM20:05
Kurs nr 23 do Nowatorów
Kiełpinek PKM20:05
Kiełpinek PKM20:06
Kiełpinek (N/Ż)20:08
Szczęśliwa20:09
Karczemki [GDA]20:12
Gostyńska Szpital (N/Ż)20:13
Otomińska (N/Ż)20:14
Kiełpino - Szkoła20:15
Łapińska (N/Ż)20:16
Kiełpino Górne20:17
Łapińska (N/Ż)20:18
Lipuska20:19
Kiełpino - Szkoła20:20
Otomińska (N/Ż)20:21
Gostyńska Szpital (N/Ż)20:22
Karczemki [GDA]20:24
Karczemki Szkoła20:25
Maciejkowa20:26
Św. Brata Alberta20:27
Montażystów (N/Ż)20:29
Fundamentowa (N/Ż)20:30
Transportowców20:32
Nowatorów20:34
Kurs nr 24 do Baza Hallera
Nowatorów20:36
Baza Hallera20:59