• UWAGA: 30, 31.10. i 01.11. - sobotnie rozkłady jazdy, dodatkowe kursy, dodatkowe linie. Szczegóły: ztm.gda.pl  • W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
21:27
Kurs nr 0 do Szczęśliwa
Baza Hallera04:16
Szczęśliwa04:41
Kurs nr 1 do Smęgorzyno
Szczęśliwa04:41
Karczemki [GDA]04:44
Karczemki Szkoła04:45
Maciejkowa04:46
Św. Brata Alberta04:47
Montażystów04:49
Nowatorów04:52
Kokoszki - Poczta04:53
Unimor04:54
Centrostal04:55
Instal04:56
Schronisko dla zwierząt "Promyk"04:57
Botaniczna04:58
Grzybowa05:00
Leźnieńska05:02
Stokłosy05:04
Borska05:05
Brodnicka05:06
Smęgorzyno05:08
Kurs nr 2 do Kiełpinek PKM
Smęgorzyno05:11
Brodnicka05:13
Stokłosy05:16
Kartuska05:18
Transportowców05:19
Montażystów05:21
Św. Brata Alberta05:22
Maciejkowa05:23
Karczemki Szkoła05:24
Karczemki [GDA]05:26
Gostyńska Szpital05:27
Otomińska05:28
Kiełpino - Szkoła05:29
Łapińska05:30
Kiełpino Górne05:31
Łapińska05:32
Lipuska05:33
Kiełpino - Szkoła05:34
Otomińska05:35
Gostyńska Szpital05:36
Karczemki [GDA]05:37
Przytulna05:41
Szczęśliwa05:42
Kiełpinek05:44
Kiełpinek PKM05:45
Kurs nr 3 do Smęgorzyno
Kiełpinek PKM05:50
Kiełpinek PKM05:51
Kiełpinek05:53
Szczęśliwa05:54
Karczemki [GDA]05:57
Karczemki Szkoła05:58
Maciejkowa05:59
Św. Brata Alberta06:00
Montażystów06:02
Nowatorów06:05
Kokoszki - Poczta06:06
Unimor06:07
Centrostal06:08
Instal06:09
Schronisko dla zwierząt "Promyk"06:10
Botaniczna06:11
Grzybowa06:13
Leźnieńska06:15
Stokłosy06:17
Borska06:19
Brodnicka06:20
Smęgorzyno06:22
Kurs nr 4 do Kiełpinek PKM
Smęgorzyno06:23
Brodnicka06:25
Stokłosy06:28
Kartuska06:31
Transportowców06:32
Montażystów06:34
Św. Brata Alberta06:35
Maciejkowa06:36
Karczemki Szkoła06:37
Karczemki [GDA]06:39
Gostyńska Szpital06:40
Otomińska06:41
Kiełpino - Szkoła06:42
Łapińska06:43
Kiełpino Górne06:44
Łapińska06:45
Lipuska06:46
Kiełpino - Szkoła06:47
Otomińska06:48
Gostyńska Szpital06:49
Karczemki [GDA]06:50
Przytulna06:54
Szczęśliwa06:55
Kiełpinek06:57
Kiełpinek PKM06:58
Kurs nr 5 do Smęgorzyno
Kiełpinek PKM07:00
Kiełpinek PKM07:01
Kiełpinek07:03
Szczęśliwa07:04
Karczemki [GDA]07:07
Karczemki Szkoła07:08
Maciejkowa07:09
Św. Brata Alberta07:10
Montażystów07:12
Nowatorów07:15
Kokoszki - Poczta07:16
Unimor07:17
Centrostal07:18
Instal07:19
Schronisko dla zwierząt "Promyk"07:20
Botaniczna07:21
Grzybowa07:23
Leźnieńska07:25
Stokłosy07:27
Borska07:29
Brodnicka07:30
Smęgorzyno07:32
Kurs nr 6 do Kiełpinek PKM
Smęgorzyno07:33
Brodnicka07:35
Stokłosy07:38
Kartuska07:41
Transportowców07:42
Montażystów07:44
Św. Brata Alberta07:45
Maciejkowa07:46
Karczemki Szkoła07:47
Karczemki [GDA]07:49
Gostyńska Szpital07:50
Otomińska07:51
Kiełpino - Szkoła07:52
Łapińska07:53
Kiełpino Górne07:54
Łapińska07:55
Lipuska07:56
Kiełpino - Szkoła07:57
Otomińska07:58
Gostyńska Szpital07:59
Karczemki [GDA]08:00
Przytulna08:04
Szczęśliwa08:05
Kiełpinek08:07
Kiełpinek PKM08:08
Kurs nr 7 do Smęgorzyno
Kiełpinek PKM08:47
Kiełpinek PKM08:48
Kiełpinek08:50
Szczęśliwa08:51
Karczemki [GDA]08:54
Karczemki Szkoła08:55
Maciejkowa08:56
Św. Brata Alberta08:57
Montażystów08:59
Nowatorów09:02
Kokoszki - Poczta09:03
Unimor09:04
Centrostal09:05
Instal09:06
Schronisko dla zwierząt "Promyk"09:07
Botaniczna09:08
Grzybowa09:10
Leźnieńska09:12
Stokłosy09:14
Borska09:16
Brodnicka09:17
Smęgorzyno09:19
Kurs nr 8 do Kiełpinek PKM
Smęgorzyno09:20
Brodnicka09:22
Stokłosy09:25
Kartuska09:27
Transportowców09:28
Montażystów09:30
Św. Brata Alberta09:31
Maciejkowa09:32
Karczemki Szkoła09:33
Karczemki [GDA]09:35
Gostyńska Szpital09:36
Otomińska09:37
Kiełpino - Szkoła09:38
Łapińska09:39
Kiełpino Górne09:40
Łapińska09:41
Lipuska09:42
Kiełpino - Szkoła09:43
Otomińska09:44
Gostyńska Szpital09:45
Karczemki [GDA]09:46
Przytulna09:50
Szczęśliwa09:51
Kiełpinek09:53
Kiełpinek PKM09:54
Kurs nr 9 do Smęgorzyno
Kiełpinek PKM09:57
Kiełpinek PKM09:58
Kiełpinek10:00
Szczęśliwa10:01
Karczemki [GDA]10:04
Karczemki Szkoła10:05
Maciejkowa10:06
Św. Brata Alberta10:07
Montażystów10:09
Nowatorów10:12
Kokoszki - Poczta10:13
Unimor10:14
Centrostal10:15
Instal10:16
Schronisko dla zwierząt "Promyk"10:17
Botaniczna10:18
Grzybowa10:20
Leźnieńska10:22
Stokłosy10:24
Borska10:26
Brodnicka10:27
Smęgorzyno10:29
Kurs nr 10 do Kiełpinek PKM
Smęgorzyno10:30
Brodnicka10:32
Stokłosy10:35
Kartuska10:37
Transportowców10:38
Montażystów10:40
Św. Brata Alberta10:41
Maciejkowa10:42
Karczemki Szkoła10:43
Karczemki [GDA]10:45
Gostyńska Szpital10:46
Otomińska10:47
Kiełpino - Szkoła10:48
Łapińska10:49
Kiełpino Górne10:50
Łapińska10:51
Lipuska10:52
Kiełpino - Szkoła10:53
Otomińska10:54
Gostyńska Szpital10:55
Karczemki [GDA]10:56
Przytulna11:00
Szczęśliwa11:01
Kiełpinek11:03
Kiełpinek PKM11:04
Kurs nr 11 do Smęgorzyno
Kiełpinek PKM11:25
Kiełpinek PKM11:26
Kiełpinek11:28
Szczęśliwa11:29
Karczemki [GDA]11:32
Karczemki Szkoła11:33
Maciejkowa11:34
Św. Brata Alberta11:35
Montażystów11:37
Nowatorów11:40
Kokoszki - Poczta11:41
Unimor11:42
Centrostal11:43
Instal11:44
Schronisko dla zwierząt "Promyk"11:45
Botaniczna11:46
Grzybowa11:48
Leźnieńska11:50
Stokłosy11:52
Borska11:54
Brodnicka11:55
Smęgorzyno11:57
Kurs nr 12 do Kiełpinek PKM
Smęgorzyno12:00
Brodnicka12:02
Stokłosy12:05
Kartuska12:07
Transportowców12:08
Montażystów12:10
Św. Brata Alberta12:11
Maciejkowa12:12
Karczemki Szkoła12:13
Karczemki [GDA]12:15
Gostyńska Szpital12:16
Otomińska12:17
Kiełpino - Szkoła12:18
Łapińska12:19
Kiełpino Górne12:20
Łapińska12:21
Lipuska12:22
Kiełpino - Szkoła12:23
Otomińska12:24
Gostyńska Szpital12:25
Karczemki [GDA]12:26
Przytulna12:30
Szczęśliwa12:31
Kiełpinek12:33
Kiełpinek PKM12:34
Kurs nr 13 do Smęgorzyno
Kiełpinek PKM13:05
Kiełpinek PKM13:06
Kiełpinek13:08
Szczęśliwa13:09
Karczemki [GDA]13:13
Gostyńska Szpital13:14
Otomińska13:15
Kiełpino - Szkoła13:16
Łapińska13:17
Kiełpino Górne13:18
Łapińska13:19
Lipuska13:20
Kiełpino - Szkoła13:21
Otomińska13:22
Gostyńska Szpital13:23
Karczemki [GDA]13:25
Karczemki Szkoła13:26
Maciejkowa13:27
Św. Brata Alberta13:28
Montażystów13:30
Nowatorów13:33
Kokoszki - Poczta13:34
Unimor13:35
Centrostal13:36
Instal13:37
Schronisko dla zwierząt "Promyk"13:38
Botaniczna13:39
Grzybowa13:41
Leźnieńska13:43
Stokłosy13:45
Borska13:47
Brodnicka13:48
Smęgorzyno13:50
Kurs nr 14 do Kiełpinek PKM
Smęgorzyno13:51
Brodnicka13:53
Stokłosy13:56
Kartuska13:58
Transportowców13:59
Montażystów14:01
Św. Brata Alberta14:03
Maciejkowa14:04
Karczemki Szkoła14:05
Karczemki [GDA]14:07
Przytulna14:11
Szczęśliwa14:12
Kiełpinek14:14
Kiełpinek PKM14:15
Kurs nr 15 do Smęgorzyno
Kiełpinek PKM14:35
Kiełpinek PKM14:36
Kiełpinek14:38
Szczęśliwa14:39
Karczemki [GDA]14:44
Gostyńska Szpital14:45
Otomińska14:46
Kiełpino - Szkoła14:47
Łapińska14:48
Kiełpino Górne14:49
Łapińska14:50
Lipuska14:51
Kiełpino - Szkoła14:52
Otomińska14:53
Gostyńska Szpital14:54
Karczemki [GDA]14:56
Karczemki Szkoła14:57
Maciejkowa14:58
Św. Brata Alberta14:59
Montażystów15:01
Nowatorów15:04
Kokoszki - Poczta15:05
Unimor15:06
Centrostal15:07
Instal15:08
Schronisko dla zwierząt "Promyk"15:09
Botaniczna15:10
Grzybowa15:12
Leźnieńska15:14
Stokłosy15:17
Borska15:19
Brodnicka15:20
Smęgorzyno15:22
Kurs nr 16 do Kiełpinek PKM
Smęgorzyno15:25
Brodnicka15:27
Stokłosy15:30
Kartuska15:33
Transportowców15:34
Montażystów15:36
Św. Brata Alberta15:38
Maciejkowa15:39
Karczemki Szkoła15:40
Karczemki [GDA]15:42
Przytulna15:46
Szczęśliwa15:47
Kiełpinek15:49
Kiełpinek PKM15:50
Kurs nr 17 do Smęgorzyno
Kiełpinek PKM16:05
Kiełpinek PKM16:06
Kiełpinek16:08
Szczęśliwa16:09
Karczemki [GDA]16:14
Gostyńska Szpital16:15
Otomińska16:16
Kiełpino - Szkoła16:17
Łapińska16:18
Kiełpino Górne16:19
Łapińska16:20
Lipuska16:21
Kiełpino - Szkoła16:22
Otomińska16:23
Gostyńska Szpital16:24
Karczemki [GDA]16:26
Karczemki Szkoła16:27
Maciejkowa16:28
Św. Brata Alberta16:29
Montażystów16:31
Nowatorów16:34
Kokoszki - Poczta16:35
Unimor16:36
Centrostal16:37
Instal16:38
Schronisko dla zwierząt "Promyk"16:39
Botaniczna16:40
Grzybowa16:42
Leźnieńska16:44
Stokłosy16:47
Borska16:49
Brodnicka16:50
Smęgorzyno16:52
Kurs nr 18 do Kiełpinek PKM
Smęgorzyno16:55
Brodnicka16:57
Stokłosy17:00
Kartuska17:02
Transportowców17:03
Montażystów17:05
Św. Brata Alberta17:06
Maciejkowa17:07
Karczemki Szkoła17:08
Karczemki [GDA]17:10
Przytulna17:14
Szczęśliwa17:15
Kiełpinek17:17
Kiełpinek PKM17:18
Kurs nr 19 do Smęgorzyno
Kiełpinek PKM17:25
Kiełpinek PKM17:26
Kiełpinek17:28
Szczęśliwa17:29
Karczemki [GDA]17:33
Gostyńska Szpital17:34
Otomińska17:35
Kiełpino - Szkoła17:36
Łapińska17:37
Kiełpino Górne17:38
Łapińska17:39
Lipuska17:40
Kiełpino - Szkoła17:41
Otomińska17:42
Gostyńska Szpital17:43
Karczemki [GDA]17:45
Karczemki Szkoła17:46
Maciejkowa17:47
Św. Brata Alberta17:48
Montażystów17:50
Nowatorów17:53
Kokoszki - Poczta17:54
Unimor17:55
Centrostal17:56
Instal17:57
Schronisko dla zwierząt "Promyk"17:58
Botaniczna17:59
Grzybowa18:01
Leźnieńska18:03
Stokłosy18:05
Borska18:07
Brodnicka18:08
Smęgorzyno18:10
Kurs nr 20 do Kiełpinek PKM
Smęgorzyno18:11
Brodnicka18:13
Stokłosy18:16
Kartuska18:18
Transportowców18:19
Montażystów18:21
Św. Brata Alberta18:22
Maciejkowa18:23
Karczemki Szkoła18:24
Karczemki [GDA]18:26
Przytulna18:30
Szczęśliwa18:31
Kiełpinek18:33
Kiełpinek PKM18:34
Kurs nr 21 do Smęgorzyno
Kiełpinek PKM18:55
Kiełpinek PKM18:56
Kiełpinek18:58
Szczęśliwa18:59
Karczemki [GDA]19:03
Gostyńska Szpital19:04
Otomińska19:05
Kiełpino - Szkoła19:06
Łapińska19:07
Kiełpino Górne19:08
Łapińska19:09
Lipuska19:10
Kiełpino - Szkoła19:11
Otomińska19:12
Gostyńska Szpital19:13
Karczemki [GDA]19:15
Karczemki Szkoła19:16
Maciejkowa19:17
Św. Brata Alberta19:18
Montażystów19:20
Nowatorów19:23
Kokoszki - Poczta19:24
Unimor19:25
Centrostal19:26
Instal19:27
Schronisko dla zwierząt "Promyk"19:28
Botaniczna19:29
Grzybowa19:31
Leźnieńska19:33
Stokłosy19:35
Borska19:37
Brodnicka19:38
Smęgorzyno19:40
Kurs nr 22 do Kiełpinek PKM
Smęgorzyno19:40
Brodnicka19:42
Stokłosy19:45
Kartuska19:47
Transportowców19:48
Montażystów19:50
Św. Brata Alberta19:51
Maciejkowa19:52
Karczemki Szkoła19:53
Karczemki [GDA]19:55
Przytulna19:59
Szczęśliwa20:00
Kiełpinek20:02
Kiełpinek PKM20:03
Kurs nr 23 do Nowatorów
Kiełpinek PKM20:05
Kiełpinek PKM20:06
Kiełpinek20:08
Szczęśliwa20:09
Karczemki [GDA]20:12
Gostyńska Szpital20:13
Otomińska20:14
Kiełpino - Szkoła20:15
Łapińska20:16
Kiełpino Górne20:17
Łapińska20:18
Lipuska20:19
Kiełpino - Szkoła20:20
Otomińska20:21
Gostyńska Szpital20:22
Karczemki [GDA]20:24
Karczemki Szkoła20:25
Maciejkowa20:26
Św. Brata Alberta20:27
Montażystów20:29
Nowatorów20:32
Kurs nr 24 do Baza Hallera
Nowatorów20:36
Baza Hallera20:59