• Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej szczegółów na: ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką bądź częścią odzieży.   • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
19:18
Kurs nr 0 do Osiedle Barniewice
Baza Hallera06:53
Osiedle Barniewice07:27
Kurs nr 1 do Kukawka
Osiedle Barniewice07:29
Saturna07:30
Nowy Świat07:31
Osowa PKP07:32
Konkordii07:33
Zeusa07:34
Koziorożca07:36
Marsa07:38
Jednorożca07:39
Sołdka07:41
Siedleckiego07:43
Nowa07:45
Barniewicka07:46
Iławska07:48
Kukawka07:50
Kurs nr 2 do Osiedle Barniewice
Kukawka07:56
Iławska07:59
Barniewicka08:01
Siedleckiego08:03
Sołdka08:05
Jednorożca08:06
Marsa08:08
Koziorożca08:10
Zeusa08:12
Konkordii08:13
Osowa PKP08:14
Nowy Świat08:14
Saturna08:16
Osiedle Barniewice08:18
Kurs nr 3 do Kukawka
Osiedle Barniewice08:26
Saturna08:27
Nowy Świat08:28
Osowa PKP08:29
Konkordii08:30
Zeusa08:31
Koziorożca08:33
Marsa08:35
Jednorożca08:36
Sołdka08:38
Siedleckiego08:40
Nowa08:42
Barniewicka08:43
Iławska08:45
Kukawka08:47
Kurs nr 4 do Osiedle Barniewice
Kukawka08:53
Iławska08:56
Barniewicka08:58
Siedleckiego09:00
Sołdka09:02
Jednorożca09:03
Marsa09:05
Koziorożca09:07
Zeusa09:09
Konkordii09:10
Osowa PKP09:11
Nowy Świat09:11
Saturna09:13
Osiedle Barniewice09:15
Kurs nr 5 do Kukawka
Osiedle Barniewice09:21
Saturna09:22
Nowy Świat09:23
Osowa PKP09:24
Konkordii09:25
Zeusa09:26
Koziorożca09:28
Marsa09:30
Jednorożca09:31
Sołdka09:33
Siedleckiego09:35
Nowa09:37
Barniewicka09:38
Iławska09:40
Kukawka09:42
Kurs nr 6 do Osiedle Barniewice
Kukawka09:48
Iławska09:51
Barniewicka09:53
Siedleckiego09:55
Sołdka09:57
Jednorożca09:58
Marsa10:00
Koziorożca10:02
Zeusa10:04
Konkordii10:05
Osowa PKP10:06
Nowy Świat10:06
Saturna10:08
Osiedle Barniewice10:10
Kurs nr 7 do Kukawka
Osiedle Barniewice10:16
Saturna10:17
Nowy Świat10:18
Osowa PKP10:19
Konkordii10:20
Zeusa10:21
Koziorożca10:23
Marsa10:25
Jednorożca10:26
Sołdka10:28
Siedleckiego10:30
Nowa10:32
Barniewicka10:33
Iławska10:35
Kukawka10:37
Kurs nr 8 do Osiedle Barniewice
Kukawka10:43
Iławska10:46
Barniewicka10:48
Siedleckiego10:50
Sołdka10:52
Jednorożca10:53
Marsa10:55
Koziorożca10:57
Zeusa10:59
Konkordii11:00
Osowa PKP11:01
Nowy Świat11:01
Saturna11:03
Osiedle Barniewice11:05
Kurs nr 9 do Kukawka
Osiedle Barniewice11:21
Saturna11:22
Nowy Świat11:23
Osowa PKP11:24
Konkordii11:25
Zeusa11:26
Koziorożca11:28
Marsa11:30
Jednorożca11:31
Sołdka11:33
Siedleckiego11:35
Nowa11:37
Barniewicka11:38
Iławska11:40
Kukawka11:42
Kurs nr 10 do Osiedle Barniewice
Kukawka11:58
Iławska12:01
Barniewicka12:03
Siedleckiego12:05
Sołdka12:07
Jednorożca12:08
Marsa12:10
Koziorożca12:12
Zeusa12:14
Konkordii12:15
Osowa PKP12:16
Nowy Świat12:16
Saturna12:18
Osiedle Barniewice12:20
Kurs nr 11 do Kukawka
Osiedle Barniewice12:41
Saturna12:42
Nowy Świat12:43
Osowa PKP12:44
Konkordii12:45
Zeusa12:46
Koziorożca12:48
Marsa12:50
Jednorożca12:51
Sołdka12:53
Siedleckiego12:55
Nowa12:57
Barniewicka12:58
Iławska13:00
Kukawka13:02
Kurs nr 12 do Osiedle Barniewice
Kukawka13:13
Iławska13:16
Barniewicka13:18
Siedleckiego13:20
Sołdka13:22
Jednorożca13:23
Marsa13:25
Koziorożca13:27
Zeusa13:29
Konkordii13:30
Osowa PKP13:31
Nowy Świat13:31
Saturna13:33
Osiedle Barniewice13:35
Kurs nr 13 do Kukawka
Osiedle Barniewice13:46
Saturna13:47
Nowy Świat13:48
Osowa PKP13:49
Konkordii13:50
Zeusa13:51
Koziorożca13:53
Marsa13:55
Jednorożca13:56
Sołdka13:58
Siedleckiego14:00
Nowa14:02
Barniewicka14:03
Iławska14:05
Kukawka14:07
Kurs nr 14 do Osiedle Barniewice
Kukawka14:13
Iławska14:16
Barniewicka14:18
Siedleckiego14:20
Sołdka14:22
Jednorożca14:23
Marsa14:25
Koziorożca14:27
Zeusa14:29
Konkordii14:30
Osowa PKP14:31
Nowy Świat14:31
Saturna14:33
Osiedle Barniewice14:35
Kurs nr 15 do Kukawka
Osiedle Barniewice14:46
Saturna14:47
Nowy Świat14:48
Osowa PKP14:49
Konkordii14:50
Zeusa14:51
Koziorożca14:53
Marsa14:55
Jednorożca14:56
Sołdka14:58
Siedleckiego15:00
Nowa15:02
Barniewicka15:03
Iławska15:05
Kukawka15:07
Kurs nr 16 do Osiedle Barniewice
Kukawka15:13
Iławska15:16
Barniewicka15:18
Siedleckiego15:20
Sołdka15:22
Jednorożca15:23
Marsa15:25
Koziorożca15:27
Zeusa15:29
Konkordii15:30
Osowa PKP15:31
Nowy Świat15:31
Saturna15:33
Osiedle Barniewice15:35
Kurs nr 17 do Kukawka
Osiedle Barniewice15:41
Saturna15:42
Nowy Świat15:43
Osowa PKP15:44
Konkordii15:45
Zeusa15:46
Koziorożca15:48
Marsa15:50
Jednorożca15:51
Sołdka15:53
Siedleckiego15:55
Nowa15:57
Barniewicka15:58
Iławska16:00
Kukawka16:02
Kurs nr 18 do Baza Hallera
Kukawka16:04
Baza Hallera16:34