• UWAGA: 30, 31.10. i 01.11. - sobotnie rozkłady jazdy, dodatkowe kursy, dodatkowe linie. Szczegóły: ztm.gda.pl  • W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
20:52
Kurs nr 0 do Cisowa SKM
Grabówek SKM06:08
Morska - Estakada06:09
Węzeł Żołnierzy Wyklętych06:11
Zamenhofa [GDY]06:12
Leszczynki SKM06:13
Pucka06:14
Chylonia Dworzec PKP06:16
Chylońska - Kcyńska06:17
Piaskowa06:18
Cisowa SKM06:19
Kurs nr 1 do Kacze Buki
Cisowa SKM06:34
Cisowa SKM06:34
Piaskowa06:35
Chylońska - Kcyńska06:36
Chylonia Dworzec PKP06:38
Pucka06:39
Leszczynki SKM06:41
Zamenhofa [GDY]06:42
Węzeł Żołnierzy Wyklętych06:44
Morska - Estakada06:46
Kalksztajnów06:47
Mireckiego06:48
Uniwersytet Morski06:50
Stocznia SKM - Morska06:51
Bpa Okoniewskiego06:52
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności06:54
Warszawska06:55
Witomińska06:56
Węzeł Franciszki Cegielskiej06:58
Centrum Handlowe "Riviera"07:00
Gdynia Arena07:01
Stadion PKM07:02
Łużycka [GDY]07:03
Redłowo SKM07:05
Redłowo SKM - Park Technologiczny07:06
Zwycięstwa - Wielkopolska07:08
Plac Górnośląski07:10
Łowicka [GDY]07:12
Olgierda07:13
Lidzka07:14
Racławicka07:15
Karwiny PKM07:17
Nałkowskiej07:18
Źródło Marii07:19
Myśliwska [GDY]07:20
Karwiny Nowowiczlińska07:23
Anyżowa07:25
Dąbrowa Centrum07:27
Kameliowa07:28
Paprykowa07:29
Szafranowa07:30
Rdestowa - Leśny Zakątek07:30
Leśna Polana07:31
Rdestowa - Chwaszczyńska07:31
Kacze Buki07:33
Kurs nr 2 do Cisowa SKM
Kacze Buki07:47
Krzemowa [GDY]07:48
Rdestowa - Chwaszczyńska07:49
Leśna Polana07:50
Szafranowa07:51
Paprykowa07:52
Kameliowa07:53
Dąbrowa Centrum07:55
Anyżowa07:56
Karwiny Nowowiczlińska07:58
Myśliwska [GDY]08:01
Źródło Marii08:02
Karwiny PKM08:04
Racławicka08:06
Lidzka08:07
Olgierda08:08
Łowicka [GDY]08:09
Plac Górnośląski08:11
Zwycięstwa - Wielkopolska08:13
Redłowo SKM08:15
Łużycka [GDY]08:16
Gdynia Arena08:17
Centrum Handlowe "Riviera"08:19
Węzeł Franciszki Cegielskiej08:21
Witomińska08:24
Warszawska08:25
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności08:27
Bpa Okoniewskiego08:29
Stocznia SKM - Morska08:30
Uniwersytet Morski08:31
Mireckiego08:32
Kalksztajnów08:34
Morska - Estakada08:35
Węzeł Żołnierzy Wyklętych08:37
Zamenhofa [GDY]08:38
Leszczynki SKM08:40
Pucka08:41
Chylonia Dworzec PKP08:43
Chylońska - Kcyńska08:44
Piaskowa08:45
Cisowa SKM08:46
Kurs nr 3 do Kacze Buki
Cisowa SKM09:14
Cisowa SKM09:14
Piaskowa09:15
Chylońska - Kcyńska09:16
Chylonia Dworzec PKP09:18
Pucka09:20
Leszczynki SKM09:22
Zamenhofa [GDY]09:23
Węzeł Żołnierzy Wyklętych09:25
Morska - Estakada09:27
Kalksztajnów09:28
Mireckiego09:30
Uniwersytet Morski09:32
Stocznia SKM - Morska09:33
Bpa Okoniewskiego09:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności09:36
Warszawska09:37
Witomińska09:38
Węzeł Franciszki Cegielskiej09:40
Centrum Handlowe "Riviera"09:42
Gdynia Arena09:43
Stadion PKM09:44
Łużycka [GDY]09:45
Redłowo SKM09:47
Redłowo SKM - Park Technologiczny09:48
Zwycięstwa - Wielkopolska09:50
Plac Górnośląski09:52
Łowicka [GDY]09:54
Olgierda09:55
Lidzka09:56
Racławicka09:57
Karwiny PKM09:59
Nałkowskiej10:00
Źródło Marii10:01
Myśliwska [GDY]10:02
Karwiny Nowowiczlińska10:05
Anyżowa10:07
Dąbrowa Centrum10:09
Kameliowa10:10
Paprykowa10:11
Szafranowa10:12
Rdestowa - Leśny Zakątek10:12
Leśna Polana10:13
Rdestowa - Chwaszczyńska10:13
Kacze Buki10:15
Kurs nr 4 do Cisowa SKM
Kacze Buki10:27
Krzemowa [GDY]10:28
Rdestowa - Chwaszczyńska10:29
Leśna Polana10:30
Szafranowa10:31
Paprykowa10:32
Kameliowa10:33
Dąbrowa Centrum10:35
Anyżowa10:36
Karwiny Nowowiczlińska10:38
Myśliwska [GDY]10:41
Źródło Marii10:42
Karwiny PKM10:44
Racławicka10:46
Lidzka10:47
Olgierda10:48
Łowicka [GDY]10:49
Plac Górnośląski10:51
Zwycięstwa - Wielkopolska10:53
Redłowo SKM10:55
Łużycka [GDY]10:56
Gdynia Arena10:57
Centrum Handlowe "Riviera"10:59
Węzeł Franciszki Cegielskiej11:01
Witomińska11:04
Warszawska11:05
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności11:07
Bpa Okoniewskiego11:09
Stocznia SKM - Morska11:10
Uniwersytet Morski11:11
Mireckiego11:12
Kalksztajnów11:14
Morska - Estakada11:15
Węzeł Żołnierzy Wyklętych11:17
Zamenhofa [GDY]11:18
Leszczynki SKM11:20
Pucka11:21
Chylonia Dworzec PKP11:23
Chylońska - Kcyńska11:24
Piaskowa11:25
Cisowa SKM11:26
Kurs nr 5 do Kacze Buki
Cisowa SKM11:55
Cisowa SKM11:55
Piaskowa11:56
Chylońska - Kcyńska11:57
Chylonia Dworzec PKP11:59
Pucka12:01
Leszczynki SKM12:03
Zamenhofa [GDY]12:04
Węzeł Żołnierzy Wyklętych12:06
Morska - Estakada12:08
Kalksztajnów12:09
Mireckiego12:10
Uniwersytet Morski12:12
Stocznia SKM - Morska12:13
Bpa Okoniewskiego12:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności12:16
Warszawska12:17
Witomińska12:18
Węzeł Franciszki Cegielskiej12:20
Centrum Handlowe "Riviera"12:22
Gdynia Arena12:23
Stadion PKM12:24
Łużycka [GDY]12:25
Redłowo SKM12:27
Redłowo SKM - Park Technologiczny12:28
Zwycięstwa - Wielkopolska12:30
Plac Górnośląski12:32
Łowicka [GDY]12:34
Olgierda12:35
Lidzka12:36
Racławicka12:37
Karwiny PKM12:39
Nałkowskiej12:40
Źródło Marii12:41
Myśliwska [GDY]12:42
Karwiny Nowowiczlińska12:45
Anyżowa12:47
Dąbrowa Centrum12:49
Kameliowa12:50
Paprykowa12:51
Szafranowa12:52
Rdestowa - Leśny Zakątek12:52
Leśna Polana12:53
Rdestowa - Chwaszczyńska12:53
Kacze Buki12:55
Kurs nr 6 do Cisowa SKM
Kacze Buki13:17
Krzemowa [GDY]13:18
Rdestowa - Chwaszczyńska13:19
Leśna Polana13:20
Szafranowa13:21
Paprykowa13:22
Kameliowa13:23
Dąbrowa Centrum13:25
Anyżowa13:26
Karwiny Nowowiczlińska13:28
Myśliwska [GDY]13:31
Źródło Marii13:32
Karwiny PKM13:34
Racławicka13:36
Lidzka13:37
Olgierda13:38
Łowicka [GDY]13:39
Plac Górnośląski13:41
Zwycięstwa - Wielkopolska13:43
Redłowo SKM13:45
Łużycka [GDY]13:46
Gdynia Arena13:47
Centrum Handlowe "Riviera"13:49
Węzeł Franciszki Cegielskiej13:51
Witomińska13:54
Warszawska13:55
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności13:57
Bpa Okoniewskiego13:59
Stocznia SKM - Morska14:00
Uniwersytet Morski14:01
Mireckiego14:03
Kalksztajnów14:05
Morska - Estakada14:06
Węzeł Żołnierzy Wyklętych14:08
Zamenhofa [GDY]14:09
Leszczynki SKM14:11
Pucka14:12
Chylonia Dworzec PKP14:15
Chylońska - Kcyńska14:16
Piaskowa14:17
Cisowa SKM14:18
Kurs nr 7 do Kacze Buki
Cisowa SKM14:38
Cisowa SKM14:38
Piaskowa14:39
Chylońska - Kcyńska14:40
Chylonia Dworzec PKP14:42
Pucka14:44
Leszczynki SKM14:46
Zamenhofa [GDY]14:47
Węzeł Żołnierzy Wyklętych14:49
Morska - Estakada14:51
Kalksztajnów14:52
Mireckiego14:53
Uniwersytet Morski14:55
Stocznia SKM - Morska14:56
Bpa Okoniewskiego14:57
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności14:59
Warszawska15:00
Witomińska15:01
Węzeł Franciszki Cegielskiej15:03
Centrum Handlowe "Riviera"15:06
Gdynia Arena15:07
Stadion PKM15:08
Łużycka [GDY]15:09
Redłowo SKM15:11
Redłowo SKM - Park Technologiczny15:12
Zwycięstwa - Wielkopolska15:14
Plac Górnośląski15:16
Łowicka [GDY]15:18
Olgierda15:19
Lidzka15:20
Racławicka15:21
Karwiny PKM15:23
Nałkowskiej15:24
Źródło Marii15:25
Myśliwska [GDY]15:27
Karwiny Nowowiczlińska15:30
Anyżowa15:32
Dąbrowa Centrum15:34
Kameliowa15:35
Paprykowa15:36
Szafranowa15:37
Rdestowa - Leśny Zakątek15:37
Leśna Polana15:38
Rdestowa - Chwaszczyńska15:38
Kacze Buki15:40
Kurs nr 8 do Cisowa SKM
Kacze Buki16:01
Krzemowa [GDY]16:02
Rdestowa - Chwaszczyńska16:03
Leśna Polana16:04
Szafranowa16:05
Paprykowa16:07
Kameliowa16:08
Dąbrowa Centrum16:10
Anyżowa16:11
Karwiny Nowowiczlińska16:13
Myśliwska [GDY]16:16
Źródło Marii16:17
Karwiny PKM16:19
Racławicka16:21
Lidzka16:22
Olgierda16:23
Łowicka [GDY]16:24
Plac Górnośląski16:26
Zwycięstwa - Wielkopolska16:28
Redłowo SKM16:30
Łużycka [GDY]16:31
Gdynia Arena16:32
Centrum Handlowe "Riviera"16:34
Węzeł Franciszki Cegielskiej16:36
Witomińska16:39
Warszawska16:40
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności16:42
Bpa Okoniewskiego16:44
Stocznia SKM - Morska16:45
Uniwersytet Morski16:47
Mireckiego16:49
Kalksztajnów16:51
Morska - Estakada16:52
Węzeł Żołnierzy Wyklętych16:54
Zamenhofa [GDY]16:55
Leszczynki SKM16:57
Pucka16:58
Chylonia Dworzec PKP17:01
Chylońska - Kcyńska17:02
Piaskowa17:03
Cisowa SKM17:04
Kurs nr 9 do Kacze Buki
Cisowa SKM17:22
Cisowa SKM17:22
Piaskowa17:23
Chylońska - Kcyńska17:24
Chylonia Dworzec PKP17:26
Pucka17:28
Leszczynki SKM17:30
Zamenhofa [GDY]17:31
Węzeł Żołnierzy Wyklętych17:33
Morska - Estakada17:35
Kalksztajnów17:36
Mireckiego17:37
Uniwersytet Morski17:39
Stocznia SKM - Morska17:40
Bpa Okoniewskiego17:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności17:43
Warszawska17:44
Witomińska17:45
Węzeł Franciszki Cegielskiej17:47
Centrum Handlowe "Riviera"17:50
Gdynia Arena17:51
Stadion PKM17:52
Łużycka [GDY]17:53
Redłowo SKM17:55
Redłowo SKM - Park Technologiczny17:56
Zwycięstwa - Wielkopolska17:58
Plac Górnośląski18:00
Łowicka [GDY]18:02
Olgierda18:03
Lidzka18:04
Racławicka18:05
Karwiny PKM18:07
Nałkowskiej18:09
Źródło Marii18:10
Myśliwska [GDY]18:11
Karwiny Nowowiczlińska18:14
Anyżowa18:16
Dąbrowa Centrum18:18
Kameliowa18:19
Paprykowa18:20
Szafranowa18:21
Rdestowa - Leśny Zakątek18:21
Leśna Polana18:22
Rdestowa - Chwaszczyńska18:22
Kacze Buki18:24
Kurs nr 10 do Cisowa SKM
Kacze Buki18:55
Krzemowa [GDY]18:56
Rdestowa - Chwaszczyńska18:57
Leśna Polana18:58
Szafranowa18:59
Paprykowa19:00
Kameliowa19:01
Dąbrowa Centrum19:03
Anyżowa19:04
Karwiny Nowowiczlińska19:06
Myśliwska [GDY]19:09
Źródło Marii19:10
Karwiny PKM19:12
Racławicka19:14
Lidzka19:15
Olgierda19:16
Łowicka [GDY]19:17
Plac Górnośląski19:18
Zwycięstwa - Wielkopolska19:20
Redłowo SKM19:22
Łużycka [GDY]19:23
Gdynia Arena19:24
Centrum Handlowe "Riviera"19:26
Węzeł Franciszki Cegielskiej19:28
Witomińska19:31
Warszawska19:32
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności19:34
Bpa Okoniewskiego19:36
Stocznia SKM - Morska19:37
Uniwersytet Morski19:38
Mireckiego19:39
Kalksztajnów19:41
Morska - Estakada19:42
Węzeł Żołnierzy Wyklętych19:44
Zamenhofa [GDY]19:45
Leszczynki SKM19:46
Pucka19:47
Chylonia Dworzec PKP19:49
Chylońska - Kcyńska19:50
Piaskowa19:51
Cisowa SKM19:52
Kurs nr 11 do Kacze Buki
Cisowa SKM20:15
Cisowa SKM20:15
Piaskowa20:16
Chylońska - Kcyńska20:17
Chylonia Dworzec PKP20:19
Pucka20:20
Leszczynki SKM20:21
Zamenhofa [GDY]20:22
Węzeł Żołnierzy Wyklętych20:24
Morska - Estakada20:26
Kalksztajnów20:27
Mireckiego20:28
Uniwersytet Morski20:30
Stocznia SKM - Morska20:31
Bpa Okoniewskiego20:32
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności20:34
Warszawska20:35
Witomińska20:36
Węzeł Franciszki Cegielskiej20:38
Centrum Handlowe "Riviera"20:40
Gdynia Arena20:41
Stadion PKM20:42
Łużycka [GDY]20:43
Redłowo SKM20:45
Redłowo SKM - Park Technologiczny20:46
Zwycięstwa - Wielkopolska20:48
Plac Górnośląski20:50
Łowicka [GDY]20:52
Olgierda20:53
Lidzka20:54
Racławicka20:55
Karwiny PKM20:57
Nałkowskiej20:58
Źródło Marii20:59
Myśliwska [GDY]21:00
Karwiny Nowowiczlińska21:02
Anyżowa21:04
Dąbrowa Centrum21:05
Kameliowa21:06
Paprykowa21:07
Szafranowa21:08
Rdestowa - Leśny Zakątek21:08
Leśna Polana21:09
Rdestowa - Chwaszczyńska21:09
Kacze Buki21:11