• Przypominamy: do odwołania zawieszona została sprzedaż biletów w pojazdach komunikacji miejskiej w Gdańsku.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
18:26
Kurs nr 0 do Kacze Buki
Grabówek SKM05:44
Morska - Estakada05:47
Kalksztajnów05:48
Mireckiego05:49
Uniwersytet Morski05:51
Stocznia SKM - Morska05:52
Bpa Okoniewskiego05:53
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności05:55
Warszawska05:56
Witomińska05:57
Węzeł Franciszki Cegielskiej05:59
Centrum Handlowe "Riviera"06:01
Łużycka [GDY]06:03
Redłowo SKM06:05
Redłowo SKM - Park Technologiczny06:07
Zwycięstwa - Wielkopolska06:09
Plac Górnośląski06:10
Łowicka [GDY]06:12
Olgierda06:13
Lidzka06:14
Racławicka06:15
Karwiny PKM06:17
Nałkowskiej06:18
Źródło Marii06:19
Myśliwska [GDY]06:20
Karwiny Tesco06:22
Anyżowa06:24
Dąbrowa Centrum06:25
Kameliowa06:26
Paprykowa06:27
Szafranowa06:28
Rdestowa - Leśny Zakątek06:28
Giełda Towarowa06:29
Rdestowa - Chwaszczyńska06:31
Kacze Buki06:32
Kurs nr 1 do Cisowa SKM
Kacze Buki06:49
Starochwaszczyńska06:50
Rdestowa - Chwaszczyńska06:51
Giełda Towarowa06:52
Szafranowa06:53
Paprykowa06:54
Kameliowa06:55
Dąbrowa Centrum06:56
Anyżowa06:57
Karwiny Tesco06:59
Myśliwska [GDY]07:02
Źródło Marii07:03
Karwiny PKM07:05
Racławicka07:07
Lidzka07:08
Olgierda07:09
Łowicka [GDY]07:10
Plac Górnośląski07:12
Zwycięstwa - Wielkopolska07:14
Redłowo SKM07:16
Łużycka [GDY]07:17
Gdynia Arena07:18
Centrum Handlowe "Riviera"07:19
Węzeł Franciszki Cegielskiej07:21
Witomińska07:24
Warszawska07:26
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności07:27
Bpa Okoniewskiego07:29
Stocznia SKM - Morska07:30
Uniwersytet Morski07:31
Mireckiego07:33
Kalksztajnów07:34
Morska - Estakada07:35
Węzeł Żołnierzy Wyklętych07:37
Zamenhofa [GDY]07:38
Leszczynki SKM07:39
Pucka07:40
Chylonia Dworzec PKP07:42
Kcyńska07:43
Piaskowa [GDY]07:44
Cisowa SKM07:45
Kurs nr 2 do Kacze Buki
Cisowa SKM08:06
Cisowa SKM08:06
Piaskowa [GDY]08:07
Kcyńska08:08
Chylonia Dworzec PKP08:10
Pucka08:11
Leszczynki SKM08:12
Zamenhofa [GDY]08:13
Węzeł Żołnierzy Wyklętych08:15
Morska - Estakada08:17
Kalksztajnów08:18
Mireckiego08:20
Uniwersytet Morski08:22
Stocznia SKM - Morska08:23
Bpa Okoniewskiego08:24
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności08:26
Warszawska08:27
Witomińska08:28
Węzeł Franciszki Cegielskiej08:30
Centrum Handlowe "Riviera"08:32
Łużycka [GDY]08:34
Redłowo SKM08:36
Redłowo SKM - Park Technologiczny08:38
Zwycięstwa - Wielkopolska08:40
Plac Górnośląski08:42
Łowicka [GDY]08:44
Olgierda08:45
Lidzka08:46
Racławicka08:47
Karwiny PKM08:49
Nałkowskiej08:50
Źródło Marii08:51
Myśliwska [GDY]08:53
Karwiny Tesco08:55
Anyżowa08:57
Dąbrowa Centrum08:58
Kameliowa08:59
Paprykowa09:00
Szafranowa09:01
Rdestowa - Leśny Zakątek09:01
Giełda Towarowa09:02
Rdestowa - Chwaszczyńska09:04
Kacze Buki09:05
Kurs nr 3 do Cisowa SKM
Kacze Buki09:33
Starochwaszczyńska09:34
Rdestowa - Chwaszczyńska09:35
Giełda Towarowa09:36
Szafranowa09:37
Paprykowa09:38
Kameliowa09:39
Dąbrowa Centrum09:40
Anyżowa09:41
Karwiny Tesco09:43
Myśliwska [GDY]09:46
Źródło Marii09:47
Karwiny PKM09:49
Racławicka09:51
Lidzka09:52
Olgierda09:53
Łowicka [GDY]09:54
Plac Górnośląski09:56
Zwycięstwa - Wielkopolska09:58
Redłowo SKM10:01
Łużycka [GDY]10:02
Gdynia Arena10:03
Centrum Handlowe "Riviera"10:04
Węzeł Franciszki Cegielskiej10:06
Witomińska10:09
Warszawska10:11
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności10:12
Bpa Okoniewskiego10:14
Stocznia SKM - Morska10:15
Uniwersytet Morski10:16
Mireckiego10:17
Kalksztajnów10:18
Morska - Estakada10:19
Węzeł Żołnierzy Wyklętych10:21
Zamenhofa [GDY]10:22
Leszczynki SKM10:23
Pucka10:24
Chylonia Dworzec PKP10:26
Kcyńska10:27
Piaskowa [GDY]10:28
Cisowa SKM10:29
Kurs nr 4 do Kacze Buki
Cisowa SKM10:51
Cisowa SKM10:51
Piaskowa [GDY]10:52
Kcyńska10:53
Chylonia Dworzec PKP10:55
Pucka10:56
Leszczynki SKM10:57
Zamenhofa [GDY]10:58
Węzeł Żołnierzy Wyklętych11:00
Morska - Estakada11:02
Kalksztajnów11:03
Mireckiego11:05
Uniwersytet Morski11:07
Stocznia SKM - Morska11:08
Bpa Okoniewskiego11:09
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności11:11
Warszawska11:12
Witomińska11:13
Węzeł Franciszki Cegielskiej11:15
Centrum Handlowe "Riviera"11:17
Łużycka [GDY]11:19
Redłowo SKM11:21
Redłowo SKM - Park Technologiczny11:23
Zwycięstwa - Wielkopolska11:25
Plac Górnośląski11:27
Łowicka [GDY]11:29
Olgierda11:30
Lidzka11:31
Racławicka11:32
Karwiny PKM11:34
Nałkowskiej11:35
Źródło Marii11:36
Myśliwska [GDY]11:38
Karwiny Tesco11:41
Anyżowa11:43
Dąbrowa Centrum11:44
Kameliowa11:45
Paprykowa11:46
Szafranowa11:47
Rdestowa - Leśny Zakątek11:47
Giełda Towarowa11:48
Rdestowa - Chwaszczyńska11:50
Kacze Buki11:51
Kurs nr 5 do Cisowa SKM
Kacze Buki12:18
Starochwaszczyńska12:19
Rdestowa - Chwaszczyńska12:20
Giełda Towarowa12:21
Szafranowa12:22
Paprykowa12:23
Kameliowa12:24
Dąbrowa Centrum12:25
Anyżowa12:26
Karwiny Tesco12:28
Myśliwska [GDY]12:31
Źródło Marii12:32
Karwiny PKM12:34
Racławicka12:36
Lidzka12:37
Olgierda12:38
Łowicka [GDY]12:39
Plac Górnośląski12:41
Zwycięstwa - Wielkopolska12:43
Redłowo SKM12:46
Łużycka [GDY]12:47
Gdynia Arena12:48
Centrum Handlowe "Riviera"12:49
Węzeł Franciszki Cegielskiej12:51
Witomińska12:54
Warszawska12:56
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności12:57
Bpa Okoniewskiego12:59
Stocznia SKM - Morska13:00
Uniwersytet Morski13:01
Mireckiego13:03
Kalksztajnów13:04
Morska - Estakada13:05
Węzeł Żołnierzy Wyklętych13:07
Zamenhofa [GDY]13:09
Leszczynki SKM13:10
Pucka13:11
Chylonia Dworzec PKP13:13
Kcyńska13:14
Piaskowa [GDY]13:15
Cisowa SKM13:16
Kurs nr 6 do Kacze Buki
Cisowa SKM13:38
Cisowa SKM13:38
Piaskowa [GDY]13:39
Kcyńska13:40
Chylonia Dworzec PKP13:42
Pucka13:43
Leszczynki SKM13:44
Zamenhofa [GDY]13:45
Węzeł Żołnierzy Wyklętych13:47
Morska - Estakada13:49
Kalksztajnów13:50
Mireckiego13:52
Uniwersytet Morski13:54
Stocznia SKM - Morska13:55
Bpa Okoniewskiego13:56
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności13:58
Warszawska13:59
Witomińska14:00
Węzeł Franciszki Cegielskiej14:02
Centrum Handlowe "Riviera"14:04
Łużycka [GDY]14:06
Redłowo SKM14:08
Redłowo SKM - Park Technologiczny14:10
Zwycięstwa - Wielkopolska14:12
Plac Górnośląski14:14
Łowicka [GDY]14:16
Olgierda14:17
Lidzka14:19
Racławicka14:20
Karwiny PKM14:22
Nałkowskiej14:23
Źródło Marii14:24
Myśliwska [GDY]14:26
Karwiny Tesco14:29
Anyżowa14:31
Dąbrowa Centrum14:32
Kameliowa14:33
Paprykowa14:34
Szafranowa14:35
Rdestowa - Leśny Zakątek14:35
Giełda Towarowa14:36
Rdestowa - Chwaszczyńska14:38
Kacze Buki14:39
Kurs nr 7 do Cisowa SKM
Kacze Buki15:02
Starochwaszczyńska15:03
Rdestowa - Chwaszczyńska15:04
Giełda Towarowa15:05
Szafranowa15:06
Paprykowa15:07
Kameliowa15:08
Dąbrowa Centrum15:09
Anyżowa15:10
Karwiny Tesco15:12
Myśliwska [GDY]15:15
Źródło Marii15:16
Karwiny PKM15:18
Racławicka15:20
Lidzka15:21
Olgierda15:22
Łowicka [GDY]15:23
Plac Górnośląski15:25
Zwycięstwa - Wielkopolska15:27
Redłowo SKM15:30
Łużycka [GDY]15:31
Gdynia Arena15:32
Centrum Handlowe "Riviera"15:33
Węzeł Franciszki Cegielskiej15:35
Witomińska15:39
Warszawska15:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności15:42
Bpa Okoniewskiego15:44
Stocznia SKM - Morska15:45
Uniwersytet Morski15:47
Mireckiego15:49
Kalksztajnów15:50
Morska - Estakada15:52
Węzeł Żołnierzy Wyklętych15:54
Zamenhofa [GDY]15:56
Leszczynki SKM15:57
Pucka15:58
Chylonia Dworzec PKP16:00
Kcyńska16:01
Piaskowa [GDY]16:02
Cisowa SKM16:03
Kurs nr 8 do Kacze Buki
Cisowa SKM16:23
Cisowa SKM16:23
Piaskowa [GDY]16:24
Kcyńska16:25
Chylonia Dworzec PKP16:27
Pucka16:28
Leszczynki SKM16:29
Zamenhofa [GDY]16:30
Węzeł Żołnierzy Wyklętych16:32
Morska - Estakada16:34
Kalksztajnów16:35
Mireckiego16:37
Uniwersytet Morski16:39
Stocznia SKM - Morska16:40
Bpa Okoniewskiego16:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności16:43
Warszawska16:44
Witomińska16:45
Węzeł Franciszki Cegielskiej16:47
Centrum Handlowe "Riviera"16:49
Łużycka [GDY]16:51
Redłowo SKM16:53
Redłowo SKM - Park Technologiczny16:55
Zwycięstwa - Wielkopolska16:57
Plac Górnośląski16:59
Łowicka [GDY]17:01
Olgierda17:02
Lidzka17:04
Racławicka17:05
Karwiny PKM17:08
Nałkowskiej17:09
Źródło Marii17:10
Myśliwska [GDY]17:12
Karwiny Tesco17:15
Anyżowa17:17
Dąbrowa Centrum17:19
Kameliowa17:20
Paprykowa17:21
Szafranowa17:22
Rdestowa - Leśny Zakątek17:22
Giełda Towarowa17:23
Rdestowa - Chwaszczyńska17:25
Kacze Buki17:26
Kurs nr 9 do Cisowa SKM
Kacze Buki17:47
Starochwaszczyńska17:48
Rdestowa - Chwaszczyńska17:49
Giełda Towarowa17:50
Szafranowa17:51
Paprykowa17:52
Kameliowa17:53
Dąbrowa Centrum17:54
Anyżowa17:55
Karwiny Tesco17:56
Myśliwska [GDY]17:59
Źródło Marii18:00
Karwiny PKM18:02
Racławicka18:04
Lidzka18:05
Olgierda18:06
Łowicka [GDY]18:07
Plac Górnośląski18:08
Zwycięstwa - Wielkopolska18:10
Redłowo SKM18:12
Łużycka [GDY]18:13
Gdynia Arena18:14
Centrum Handlowe "Riviera"18:15
Węzeł Franciszki Cegielskiej18:17
Witomińska18:20
Warszawska18:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności18:22
Bpa Okoniewskiego18:24
Stocznia SKM - Morska18:25
Uniwersytet Morski18:26
Mireckiego18:28
Kalksztajnów18:29
Morska - Estakada18:30
Węzeł Żołnierzy Wyklętych18:32
Zamenhofa [GDY]18:33
Leszczynki SKM18:34
Pucka18:35
Chylonia Dworzec PKP18:37
Kcyńska18:38
Piaskowa [GDY]18:39
Cisowa SKM18:40
Kurs nr 10 do Kacze Buki
Cisowa SKM18:57
Cisowa SKM18:57
Piaskowa [GDY]18:58
Kcyńska18:59
Chylonia Dworzec PKP19:01
Pucka19:02
Leszczynki SKM19:03
Zamenhofa [GDY]19:04
Węzeł Żołnierzy Wyklętych19:06
Morska - Estakada19:08
Kalksztajnów19:09
Mireckiego19:10
Uniwersytet Morski19:12
Stocznia SKM - Morska19:13
Bpa Okoniewskiego19:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności19:16
Warszawska19:17
Witomińska19:18
Węzeł Franciszki Cegielskiej19:20
Centrum Handlowe "Riviera"19:22
Łużycka [GDY]19:24
Redłowo SKM19:26
Redłowo SKM - Park Technologiczny19:28
Zwycięstwa - Wielkopolska19:30
Plac Górnośląski19:31
Łowicka [GDY]19:33
Olgierda19:34
Lidzka19:35
Racławicka19:36
Karwiny PKM19:38
Nałkowskiej19:39
Źródło Marii19:40
Myśliwska [GDY]19:41
Karwiny Tesco19:43
Anyżowa19:45
Dąbrowa Centrum19:46
Kameliowa19:47
Paprykowa19:48
Szafranowa19:49
Rdestowa - Leśny Zakątek19:49
Giełda Towarowa19:50
Rdestowa - Chwaszczyńska19:52
Kacze Buki19:53
Kurs nr 11 do Cisowa SKM
Kacze Buki20:03
Starochwaszczyńska20:04
Rdestowa - Chwaszczyńska20:05
Giełda Towarowa20:06
Szafranowa20:07
Paprykowa20:08
Kameliowa20:09
Dąbrowa Centrum20:10
Anyżowa20:11
Karwiny Tesco20:12
Myśliwska [GDY]20:15
Źródło Marii20:16
Karwiny PKM20:18
Racławicka20:20
Lidzka20:21
Olgierda20:22
Łowicka [GDY]20:23
Plac Górnośląski20:24
Zwycięstwa - Wielkopolska20:26
Redłowo SKM20:28
Łużycka [GDY]20:29
Gdynia Arena20:30
Centrum Handlowe "Riviera"20:31
Węzeł Franciszki Cegielskiej20:33
Witomińska20:36
Warszawska20:37
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności20:38
Bpa Okoniewskiego20:40
Stocznia SKM - Morska20:41
Uniwersytet Morski20:42
Mireckiego20:43
Kalksztajnów20:44
Morska - Estakada20:45
Węzeł Żołnierzy Wyklętych20:47
Zamenhofa [GDY]20:48
Leszczynki SKM20:49
Pucka20:50
Chylonia Dworzec PKP20:52
Kcyńska20:53
Piaskowa [GDY]20:54
Cisowa SKM20:55
Kurs nr 12 jako 710 do Grabówek SKM
Cisowa SKM21:05
Cisowa SKM21:05
Piaskowa [GDY]21:06
Kcyńska21:07
Chylonia Dworzec PKP21:08
Pucka21:09
Leszczynki SKM21:10
Zamenhofa [GDY]21:11
Węzeł Żołnierzy Wyklętych21:13
Morska - Estakada21:15
Grabówek SKM21:17
Grabówek SKM21:18