• Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką lub częścią odzieży.  • Kup bilet online! Buy a ticket online! Więcej/more: ztm.gda.pl  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
17:43
Kurs nr 1 do Brzeźno
Łostowice Świętokrzyska14:23
Łostowice Świętokrzyska14:23
Płocka14:25
Przemyska14:27
Wilanowska14:28
Cebertowicza14:30
Cieszyńskiego14:31
Sikorskiego [GDA]14:33
Chałubińskiego14:35
Odrzańska14:37
Pohulanka14:38
Śródmieście SKM14:40
Brama Wyżynna14:42
Dworzec Główny14:44
Brama Oliwska14:47
Chodowieckiego14:48
Uniwersytet Medyczny14:49
Traugutta [GDA]14:51
Opera Bałtycka14:53
Wyspiańskiego14:56
Reja [GDA]14:57
Mickiewicza [GDA]14:59
Kościuszki15:01
Kolonia Uroda15:02
Grudziądzka15:03
al. Płażyńskiego15:05
Uczniowska [GDA]15:06
Gdańska15:08
Sternicza15:10
Brzeźno15:12
Kurs nr 2 do Chełm Witosa
Brzeźno15:13
Mazurska15:14
Wczasy15:15
Dworska15:17
al. Płażyńskiego15:18
Grudziądzka15:20
Kolonia Uroda15:21
Kościuszki15:23
Mickiewicza [GDA]15:24
Reja [GDA]15:25
Wyspiańskiego15:27
Opera Bałtycka15:30
Traugutta [GDA]15:31
Uniwersytet Medyczny15:32
Chodowieckiego15:33
Brama Oliwska15:34
Dworzec Główny15:36
Brama Wyżynna15:39
Śródmieście SKM15:41
Pohulanka15:43
Odrzańska15:44
Chałubińskiego15:46
Sikorskiego [GDA]15:48
Chełm Witosa15:49
Kurs nr 3 do Zajezdnia NOWY PORT
Chełm Witosa16:02
Chełm Witosa16:02
Sikorskiego [GDA]16:03
Chałubińskiego16:05
Odrzańska16:07
Pohulanka16:08
Śródmieście SKM16:10
Brama Wyżynna16:12
Dworzec Główny16:14
Brama Oliwska16:17
Chodowieckiego16:18
Uniwersytet Medyczny16:19
Traugutta [GDA]16:21
Opera Bałtycka16:23
Wyspiańskiego16:26
Reja [GDA]16:27
Mickiewicza [GDA]16:29
Kościuszki16:31
Kolonia Uroda16:32
Grudziądzka16:33
al. Płażyńskiego16:35
Uczniowska [GDA]16:36
Gdańska16:38
Sternicza16:40
Brzeźno16:42
Krasickiego16:43
Latarnia Morska16:45
Kasztanowa16:46
Na Zaspę16:47
Plac Wolności16:49
Nowy Port Zajezdnia16:50
Zajezdnia NOWY PORT16:52