• Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką lub częścią odzieży.  • Kup bilet online! Buy a ticket online! Więcej/more: ztm.gda.pl  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
18:46
Kurs nr 0 do Grabówek SKM
Grabówek SKM13:49
Grabówek SKM13:50
Kurs nr 1 jako 740 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Grabówek SKM13:52
Morska - Estakada13:57
Kalksztajnów13:58
Mireckiego14:00
Uniwersytet Morski14:02
Stocznia SKM - Morska14:03
Bpa Okoniewskiego14:04
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska14:06
Gdynia Dworzec Gł. PKP14:08
Kurs nr 2 do Cisowa Sibeliusa
Gdynia Dworzec Gł. PKP14:24
Gdynia Dworzec Gł. PKP14:25
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:26
Plac Kaszubski14:28
Plac Kaszubski - Świętojańska14:30
Skwer Kościuszki - InfoBox14:32
Wybickiego [GDY]14:34
Żwirki i Wigury [GDY]14:35
Traugutta [GDY]14:36
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:38
Witomińska14:41
Warszawska14:43
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności14:44
Bpa Okoniewskiego14:46
Stocznia SKM - Morska14:47
Uniwersytet Morski14:48
Mireckiego14:50
Kalksztajnów14:51
Morska - Estakada14:52
Węzeł Żołnierzy Wyklętych14:54
Zamenhofa [GDY]14:55
Wiejska14:57
Chylonia Centrum15:00
Hipermarket Tesco - Morska15:02
Zbożowa15:03
Owsiana15:04
Cisowa Sibeliusa15:06
Kurs nr 3 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Cisowa Sibeliusa15:38
Owsiana15:39
Zbożowa15:40
Hipermarket Tesco - Morska15:41
Chylonia Centrum15:44
Wiejska15:46
Węzeł Żołnierzy Wyklętych15:48
Morska - Estakada15:50
Kalksztajnów15:51
Mireckiego15:53
Uniwersytet Morski15:55
Stocznia SKM - Morska15:56
Bpa Okoniewskiego15:57
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności15:59
Warszawska16:00
Witomińska16:01
Węzeł Franciszki Cegielskiej16:03
Urząd Miasta - Świętojańska16:07
Traugutta [GDY]16:08
Żwirki i Wigury [GDY]16:09
Skwer Kościuszki - InfoBox16:11
Plac Kaszubski - Świętojańska16:13
Plac Kaszubski - Jana z Kolna16:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:16
Gdynia Dworzec Gł. PKP16:17
Kurs nr 4 do Cisowa Sibeliusa
Gdynia Dworzec Gł. PKP16:23
Gdynia Dworzec Gł. PKP16:24
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:25
Plac Kaszubski16:27
Plac Kaszubski - Świętojańska16:29
Skwer Kościuszki - InfoBox16:31
Wybickiego [GDY]16:33
Żwirki i Wigury [GDY]16:34
Traugutta [GDY]16:35
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:37
Witomińska16:41
Warszawska16:43
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności16:44
Bpa Okoniewskiego16:46
Stocznia SKM - Morska16:47
Uniwersytet Morski16:49
Mireckiego16:51
Kalksztajnów16:52
Morska - Estakada16:54
Węzeł Żołnierzy Wyklętych16:56
Zamenhofa [GDY]16:57
Wiejska16:59
Chylonia Centrum17:02
Hipermarket Tesco - Morska17:04
Zbożowa17:05
Owsiana17:06
Cisowa Sibeliusa17:08
Kurs nr 5 jako 710 do Grabówek SKM
Cisowa Sibeliusa17:24
Owsiana17:25
Zbożowa17:26
Hipermarket Tesco - Morska17:27
Chylonia Centrum17:30
Wiejska17:32
Węzeł Żołnierzy Wyklętych17:34
Morska - Estakada17:36
Grabówek SKM17:38
Grabówek SKM17:39