• Z powodu awarii tramwaju linii 5 na przystanku Uniwersytet Gdański w kierunku Zaspy występują opóźnienia na liniach: 5, 6 i 12.  • Limit osób w pojeździe: 30% miejsc stojących i siedzących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!
19:36
Kurs nr 2 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:06
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:07
Opacka06:09
Subisława06:11
Pomorska - Osiedle06:12
Pomorska [GDA]06:14
Piastowska06:15
Czerwony Dwór06:17
Bora Komorowskiego06:18
Kołobrzeska06:20
Zaspa06:22
Startowa06:23
Jana Pawła II06:24
Żwirki i Wigury [GDA]06:25
Bajana06:26
Legionów06:28
Plac Komorowskiego06:30
Mickiewicza [GDA]06:32
Reja [GDA]06:33
Wyspiańskiego06:35
Opera Bałtycka06:38
Traugutta [GDA]06:39
Uniwersytet Medyczny06:40
Chodowieckiego06:41
Brama Oliwska06:42
Dworzec PKS06:44
Nowe Ogrody06:46
Węzeł Groddecka06:49
Pohulanka06:51
Odrzańska06:52
Chałubińskiego06:54
Sikorskiego [GDA]06:56
Cieszyńskiego06:58
Cebertowicza06:59
Wilanowska07:01
Przemyska07:03
Płocka07:04
Łostowice Świętokrzyska07:06
Kurs nr 3 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Łostowice Świętokrzyska07:10
Łostowice Świętokrzyska07:10
Płocka07:12
Przemyska07:14
Wilanowska07:15
Cebertowicza07:17
Cieszyńskiego07:18
Sikorskiego [GDA]07:20
Chałubińskiego07:22
Odrzańska07:24
Pohulanka07:25
Węzeł Groddecka07:27
Urząd Miejski07:29
Dworzec PKS07:31
Brama Oliwska07:33
Chodowieckiego07:34
Uniwersytet Medyczny07:35
Traugutta [GDA]07:37
Opera Bałtycka07:39
Wyspiańskiego07:42
Reja [GDA]07:43
Mickiewicza [GDA]07:45
Plac Komorowskiego07:47
Legionów07:49
Bajana07:51
Żwirki i Wigury [GDA]07:52
Jana Pawła II07:53
Startowa07:54
Zaspa07:55
Kołobrzeska07:56
Bora Komorowskiego07:58
Czerwony Dwór08:00
Piastowska08:01
Pomorska [GDA]08:03
Gospody08:04
Pomorska - Osiedle08:05
Subisława08:07
Opacka08:09
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:11
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:12
Kurs nr 5 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska09:40
Łostowice Świętokrzyska09:40
Płocka09:42
Przemyska09:44
Wilanowska09:45
Cebertowicza09:47
Cieszyńskiego09:48
Sikorskiego [GDA]09:50
Chałubińskiego09:52
Odrzańska09:54
Pohulanka09:55
Węzeł Groddecka09:57
Urząd Miejski09:59
Dworzec PKS10:01
Brama Oliwska10:03
Chodowieckiego10:04
Uniwersytet Medyczny10:05
Traugutta [GDA]10:07
Opera Bałtycka10:09
Wyspiańskiego10:12
Reja [GDA]10:13
Mickiewicza [GDA]10:15
Plac Komorowskiego10:17
Legionów10:19
Bajana10:21
Żwirki i Wigury [GDA]10:22
Jana Pawła II10:23
Startowa10:24
Zaspa10:25
Kołobrzeska10:26
Bora Komorowskiego10:28
Czerwony Dwór10:30
Piastowska10:31
Pomorska [GDA]10:33
Osiedle Wejhera10:34
Helska10:35
Jelitkowo10:36
Kurs nr 6 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo11:06
Helska11:08
Osiedle Wejhera11:10
Pomorska [GDA]11:11
Piastowska11:12
Czerwony Dwór11:14
Bora Komorowskiego11:15
Kołobrzeska11:17
Zaspa11:19
Startowa11:20
Jana Pawła II11:21
Żwirki i Wigury [GDA]11:22
Bajana11:23
Legionów11:25
Plac Komorowskiego11:27
Mickiewicza [GDA]11:29
Reja [GDA]11:30
Wyspiańskiego11:32
Opera Bałtycka11:35
Traugutta [GDA]11:36
Uniwersytet Medyczny11:37
Chodowieckiego11:38
Brama Oliwska11:39
Dworzec PKS11:41
Nowe Ogrody11:43
Węzeł Groddecka11:46
Pohulanka11:48
Odrzańska11:49
Chałubińskiego11:51
Sikorskiego [GDA]11:53
Cieszyńskiego11:55
Cebertowicza11:56
Wilanowska11:58
Przemyska12:00
Płocka12:01
Łostowice Świętokrzyska12:03