• W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
10:28
Kurs nr 0 do Łostowice Świętokrzyska
Zajezdnia WRZESZCZ06:27
Strzyża PKM06:28
Uniwersytet Gdański [GDA]06:30
Bażyńskiego [GDA]06:31
Tetmajera06:32
Derdowskiego06:33
Obrońców Westerplatte06:34
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:37
Opacka06:39
Subisława06:41
Pomorska - Osiedle06:42
Pomorska [GDA]06:44
Piastowska06:45
Czerwony Dwór06:47
Bora-Komorowskiego06:48
Kołobrzeska06:50
Zaspa06:52
Startowa06:53
Jana Pawła II06:54
Żwirki i Wigury [GDA]06:55
Bajana06:56
Legionów06:57
Plac Komorowskiego06:59
Mickiewicza [GDA]07:02
Reja [GDA]07:03
Wyspiańskiego07:05
Opera Bałtycka07:08
Traugutta [GDA]07:09
Uniwersytet Medyczny07:10
Chodowieckiego07:11
Brama Oliwska07:12
Dworzec PKS07:14
Nowe Ogrody07:16
Węzeł Groddecka07:19
Pohulanka07:21
Odrzańska07:22
Chałubińskiego07:24
Sikorskiego [GDA]07:26
Cieszyńskiego07:28
Cebertowicza07:29
Wilanowska07:31
Przemyska07:33
Płocka07:34
Łostowice Świętokrzyska07:36
Kurs nr 1 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska07:40
Łostowice Świętokrzyska07:40
Płocka07:42
Przemyska07:44
Wilanowska07:45
Cebertowicza07:47
Cieszyńskiego07:48
Sikorskiego [GDA]07:50
Chałubińskiego07:52
Odrzańska07:54
Pohulanka07:55
Węzeł Groddecka07:57
Urząd Miejski07:59
Dworzec PKS08:01
Brama Oliwska08:03
Chodowieckiego08:04
Uniwersytet Medyczny08:05
Traugutta [GDA]08:07
Opera Bałtycka08:09
Wyspiańskiego08:12
Reja [GDA]08:13
Mickiewicza [GDA]08:15
Plac Komorowskiego08:17
Legionów08:19
Bajana08:20
Żwirki i Wigury [GDA]08:21
Jana Pawła II08:22
Startowa08:23
Zaspa08:24
Kołobrzeska08:26
Bora-Komorowskiego08:28
Czerwony Dwór08:30
Piastowska08:31
Pomorska [GDA]08:33
Osiedle Wejhera08:34
Helska08:35
Jelitkowo08:36
Kurs nr 2 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo09:06
Helska09:08
Osiedle Wejhera09:10
Pomorska [GDA]09:11
Piastowska09:12
Czerwony Dwór09:14
Bora-Komorowskiego09:15
Kołobrzeska09:17
Zaspa09:19
Startowa09:20
Jana Pawła II09:21
Żwirki i Wigury [GDA]09:22
Bajana09:23
Legionów09:24
Plac Komorowskiego09:26
Mickiewicza [GDA]09:29
Reja [GDA]09:30
Wyspiańskiego09:32
Opera Bałtycka09:35
Traugutta [GDA]09:36
Uniwersytet Medyczny09:37
Chodowieckiego09:38
Brama Oliwska09:39
Dworzec PKS09:41
Nowe Ogrody09:43
Węzeł Groddecka09:46
Pohulanka09:48
Odrzańska09:49
Chałubińskiego09:51
Sikorskiego [GDA]09:53
Cieszyńskiego09:55
Cebertowicza09:56
Wilanowska09:58
Przemyska10:00
Płocka10:01
Łostowice Świętokrzyska10:03
Kurs nr 5 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska12:40
Łostowice Świętokrzyska12:40
Płocka12:42
Przemyska12:44
Wilanowska12:45
Cebertowicza12:47
Cieszyńskiego12:48
Sikorskiego [GDA]12:50
Chałubińskiego12:52
Odrzańska12:54
Pohulanka12:55
Węzeł Groddecka12:57
Urząd Miejski12:59
Dworzec PKS13:01
Brama Oliwska13:03
Chodowieckiego13:04
Uniwersytet Medyczny13:05
Traugutta [GDA]13:07
Opera Bałtycka13:09
Wyspiańskiego13:12
Reja [GDA]13:13
Mickiewicza [GDA]13:15
Plac Komorowskiego13:17
Legionów13:19
Bajana13:20
Żwirki i Wigury [GDA]13:21
Jana Pawła II13:22
Startowa13:23
Zaspa13:24
Kołobrzeska13:26
Bora-Komorowskiego13:28
Czerwony Dwór13:30
Piastowska13:31
Pomorska [GDA]13:33
Osiedle Wejhera13:34
Helska13:35
Jelitkowo13:36
Kurs nr 6 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo14:00
Helska14:02
Osiedle Wejhera14:04
Pomorska [GDA]14:05
Piastowska14:06
Czerwony Dwór14:08
Bora-Komorowskiego14:09
Kołobrzeska14:11
Zaspa14:13
Startowa14:14
Jana Pawła II14:15
Żwirki i Wigury [GDA]14:16
Bajana14:17
Legionów14:18
Plac Komorowskiego14:20
Mickiewicza [GDA]14:23
Reja [GDA]14:24
Wyspiańskiego14:26
Opera Bałtycka14:29
Traugutta [GDA]14:30
Uniwersytet Medyczny14:31
Chodowieckiego14:32
Brama Oliwska14:33
Dworzec PKS14:35
Nowe Ogrody14:37
Węzeł Groddecka14:40
Pohulanka14:42
Odrzańska14:43
Chałubińskiego14:45
Sikorskiego [GDA]14:47
Cieszyńskiego14:49
Cebertowicza14:50
Wilanowska14:52
Przemyska14:54
Płocka14:55
Łostowice Świętokrzyska14:57
Kurs nr 7 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska15:01
Łostowice Świętokrzyska15:01
Płocka15:03
Przemyska15:05
Wilanowska15:06
Cebertowicza15:08
Cieszyńskiego15:09
Sikorskiego [GDA]15:11
Chałubińskiego15:13
Odrzańska15:15
Pohulanka15:16
Węzeł Groddecka15:18
Urząd Miejski15:20
Dworzec PKS15:22
Brama Oliwska15:24
Chodowieckiego15:25
Uniwersytet Medyczny15:26
Traugutta [GDA]15:28
Opera Bałtycka15:30
Wyspiańskiego15:33
Reja [GDA]15:34
Mickiewicza [GDA]15:36
Plac Komorowskiego15:38
Legionów15:40
Bajana15:41
Żwirki i Wigury [GDA]15:42
Jana Pawła II15:43
Startowa15:44
Zaspa15:45
Kołobrzeska15:47
Bora-Komorowskiego15:49
Czerwony Dwór15:51
Piastowska15:52
Pomorska [GDA]15:54
Osiedle Wejhera15:55
Helska15:56
Jelitkowo15:57
Kurs nr 8 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo16:20
Helska16:22
Osiedle Wejhera16:24
Pomorska [GDA]16:25
Piastowska16:26
Czerwony Dwór16:28
Bora-Komorowskiego16:29
Kołobrzeska16:31
Zaspa16:33
Startowa16:34
Jana Pawła II16:35
Żwirki i Wigury [GDA]16:36
Bajana16:37
Legionów16:38
Plac Komorowskiego16:40
Mickiewicza [GDA]16:43
Reja [GDA]16:44
Wyspiańskiego16:46
Opera Bałtycka16:49
Traugutta [GDA]16:50
Uniwersytet Medyczny16:51
Chodowieckiego16:52
Brama Oliwska16:53
Dworzec PKS16:55
Nowe Ogrody16:57
Węzeł Groddecka17:00
Pohulanka17:02
Odrzańska17:03
Chałubińskiego17:05
Sikorskiego [GDA]17:07
Cieszyńskiego17:09
Cebertowicza17:10
Wilanowska17:12
Przemyska17:14
Płocka17:15
Łostowice Świętokrzyska17:17