• W związku z brakiem możliwości przejazdu przez ul. Geodetów, linia 157 od przystanku "Geodetów" kierowana jest objazdem ul. Maszynową.  • Na czas obowiązywania objazdu nieobsługiwany będzie przystanek Transportowców  02.
14:54
Kurs nr 0 do Łostowice Świętokrzyska
Zajezdnia WRZESZCZ06:47
Strzyża PKM06:48
Uniwersytet Gdański [GDA]06:50
Bażyńskiego [GDA]06:51
Tetmajera06:52
Derdowskiego06:53
Obrońców Westerplatte06:54
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:57
Opacka06:59
Subisława07:01
Pomorska - Osiedle07:02
Pomorska [GDA]07:04
Piastowska07:05
Czerwony Dwór07:07
Bora Komorowskiego07:08
Kołobrzeska07:10
Zaspa07:12
Startowa07:13
Jana Pawła II07:14
Żwirki i Wigury [GDA]07:15
Bajana07:16
Legionów07:18
Plac Komorowskiego07:20
Mickiewicza [GDA]07:22
Reja [GDA]07:23
Wyspiańskiego07:25
Opera Bałtycka07:28
Traugutta [GDA]07:29
Uniwersytet Medyczny07:30
Chodowieckiego07:31
Brama Oliwska07:32
Dworzec PKS07:34
Nowe Ogrody07:36
Węzeł Groddecka07:39
Pohulanka07:41
Odrzańska07:42
Chałubińskiego07:44
Sikorskiego [GDA]07:46
Cieszyńskiego07:48
Cebertowicza07:49
Wilanowska07:51
Przemyska07:53
Płocka07:54
Łostowice Świętokrzyska07:56
Kurs nr 1 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Łostowice Świętokrzyska08:00
Łostowice Świętokrzyska08:00
Płocka08:02
Przemyska08:04
Wilanowska08:05
Cebertowicza08:07
Cieszyńskiego08:08
Sikorskiego [GDA]08:10
Chałubińskiego08:12
Odrzańska08:14
Pohulanka08:15
Węzeł Groddecka08:17
Urząd Miejski08:19
Dworzec PKS08:21
Brama Oliwska08:23
Chodowieckiego08:24
Uniwersytet Medyczny08:25
Traugutta [GDA]08:27
Opera Bałtycka08:29
Wyspiańskiego08:32
Reja [GDA]08:33
Mickiewicza [GDA]08:35
Plac Komorowskiego08:37
Legionów08:39
Bajana08:41
Żwirki i Wigury [GDA]08:42
Jana Pawła II08:43
Startowa08:44
Zaspa08:45
Kołobrzeska08:46
Bora Komorowskiego08:48
Czerwony Dwór08:50
Piastowska08:51
Pomorska [GDA]08:53
Gospody08:54
Pomorska - Osiedle08:55
Subisława08:57
Opacka08:59
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:01
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:02
Kurs nr 3 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska10:20
Łostowice Świętokrzyska10:20
Płocka10:22
Przemyska10:24
Wilanowska10:25
Cebertowicza10:27
Cieszyńskiego10:28
Sikorskiego [GDA]10:30
Chałubińskiego10:32
Odrzańska10:34
Pohulanka10:35
Węzeł Groddecka10:37
Urząd Miejski10:39
Dworzec PKS10:41
Brama Oliwska10:43
Chodowieckiego10:44
Uniwersytet Medyczny10:45
Traugutta [GDA]10:47
Opera Bałtycka10:49
Wyspiańskiego10:52
Reja [GDA]10:53
Mickiewicza [GDA]10:55
Plac Komorowskiego10:57
Legionów10:59
Bajana11:01
Żwirki i Wigury [GDA]11:02
Jana Pawła II11:03
Startowa11:04
Zaspa11:05
Kołobrzeska11:06
Bora Komorowskiego11:08
Czerwony Dwór11:10
Piastowska11:11
Pomorska [GDA]11:13
Osiedle Wejhera11:14
Helska11:15
Jelitkowo11:16
Kurs nr 4 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo11:46
Helska11:48
Osiedle Wejhera11:50
Pomorska [GDA]11:51
Piastowska11:52
Czerwony Dwór11:54
Bora Komorowskiego11:55
Kołobrzeska11:57
Zaspa11:59
Startowa12:00
Jana Pawła II12:01
Żwirki i Wigury [GDA]12:02
Bajana12:03
Legionów12:05
Plac Komorowskiego12:07
Mickiewicza [GDA]12:09
Reja [GDA]12:10
Wyspiańskiego12:12
Opera Bałtycka12:15
Traugutta [GDA]12:16
Uniwersytet Medyczny12:17
Chodowieckiego12:18
Brama Oliwska12:19
Dworzec PKS12:21
Nowe Ogrody12:23
Węzeł Groddecka12:26
Pohulanka12:28
Odrzańska12:29
Chałubińskiego12:31
Sikorskiego [GDA]12:33
Cieszyńskiego12:35
Cebertowicza12:36
Wilanowska12:38
Przemyska12:40
Płocka12:41
Łostowice Świętokrzyska12:43