• Prace awaryjne, linia 136 i 283 nie kursują przez ul. Leśna Góra.  • Dzień bez Samochodu - wtorek, 22.09. Masz auto? Skorzystaj bezpłatnie z tramwaju, autobusu, pociągu SKM lub POLREGIO. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% ogólnej liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej informacji na ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką lub częścią odzieży.  • Kup bilet online! Buy a ticket online! Więcej/more: ztm.gda.pl  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
10:32
Kurs nr 0 do Łostowice Świętokrzyska
Zajezdnia WRZESZCZ07:07
Strzyża PKM07:08
Uniwersytet Gdański [GDA]07:10
Bażyńskiego [GDA]07:11
Tetmajera07:12
Derdowskiego07:13
Obrońców Westerplatte07:14
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:17
Opacka07:19
Subisława07:21
Pomorska - Osiedle07:22
Pomorska [GDA]07:24
Piastowska07:25
Czerwony Dwór07:27
Bora Komorowskiego07:28
Kołobrzeska07:30
Zaspa07:32
Startowa07:33
Jana Pawła II07:34
Żwirki i Wigury [GDA]07:35
Bajana07:36
Legionów07:38
Plac Komorowskiego07:40
Mickiewicza [GDA]07:42
Reja [GDA]07:43
Wyspiańskiego07:45
Opera Bałtycka07:48
Traugutta [GDA]07:49
Uniwersytet Medyczny07:50
Chodowieckiego07:51
Brama Oliwska07:52
Dworzec PKS07:54
Nowe Ogrody07:56
Węzeł Groddecka07:59
Pohulanka08:01
Odrzańska08:02
Chałubińskiego08:04
Sikorskiego [GDA]08:06
Cieszyńskiego08:08
Cebertowicza08:09
Wilanowska08:11
Przemyska08:13
Płocka08:14
Łostowice Świętokrzyska08:16
Kurs nr 1 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Łostowice Świętokrzyska08:20
Łostowice Świętokrzyska08:20
Płocka08:22
Przemyska08:24
Wilanowska08:25
Cebertowicza08:27
Cieszyńskiego08:28
Sikorskiego [GDA]08:30
Chałubińskiego08:32
Odrzańska08:34
Pohulanka08:35
Węzeł Groddecka08:37
Urząd Miejski08:39
Dworzec PKS08:41
Brama Oliwska08:43
Chodowieckiego08:44
Uniwersytet Medyczny08:45
Traugutta [GDA]08:47
Opera Bałtycka08:49
Wyspiańskiego08:52
Reja [GDA]08:53
Mickiewicza [GDA]08:55
Plac Komorowskiego08:57
Legionów08:59
Bajana09:01
Żwirki i Wigury [GDA]09:02
Jana Pawła II09:03
Startowa09:04
Zaspa09:05
Kołobrzeska09:06
Bora Komorowskiego09:08
Czerwony Dwór09:10
Piastowska09:11
Pomorska [GDA]09:13
Gospody09:14
Pomorska - Osiedle09:15
Subisława09:17
Opacka09:19
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:21
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:22
Kurs nr 3 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska10:40
Łostowice Świętokrzyska10:40
Płocka10:42
Przemyska10:44
Wilanowska10:45
Cebertowicza10:47
Cieszyńskiego10:48
Sikorskiego [GDA]10:50
Chałubińskiego10:52
Odrzańska10:54
Pohulanka10:55
Węzeł Groddecka10:57
Urząd Miejski10:59
Dworzec PKS11:01
Brama Oliwska11:03
Chodowieckiego11:04
Uniwersytet Medyczny11:05
Traugutta [GDA]11:07
Opera Bałtycka11:09
Wyspiańskiego11:12
Reja [GDA]11:13
Mickiewicza [GDA]11:15
Plac Komorowskiego11:17
Legionów11:19
Bajana11:21
Żwirki i Wigury [GDA]11:22
Jana Pawła II11:23
Startowa11:24
Zaspa11:25
Kołobrzeska11:26
Bora Komorowskiego11:28
Czerwony Dwór11:30
Piastowska11:31
Pomorska [GDA]11:33
Osiedle Wejhera11:34
Helska11:35
Jelitkowo11:36
Kurs nr 4 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo12:06
Helska12:08
Osiedle Wejhera12:10
Pomorska [GDA]12:11
Piastowska12:12
Czerwony Dwór12:14
Bora Komorowskiego12:15
Kołobrzeska12:17
Zaspa12:19
Startowa12:20
Jana Pawła II12:21
Żwirki i Wigury [GDA]12:22
Bajana12:23
Legionów12:25
Plac Komorowskiego12:27
Mickiewicza [GDA]12:29
Reja [GDA]12:30
Wyspiańskiego12:32
Opera Bałtycka12:35
Traugutta [GDA]12:36
Uniwersytet Medyczny12:37
Chodowieckiego12:38
Brama Oliwska12:39
Dworzec PKS12:41
Nowe Ogrody12:43
Węzeł Groddecka12:46
Pohulanka12:48
Odrzańska12:49
Chałubińskiego12:51
Sikorskiego [GDA]12:53
Cieszyńskiego12:55
Cebertowicza12:56
Wilanowska12:58
Przemyska13:00
Płocka13:01
Łostowice Świętokrzyska13:03