12:36
Kurs nr 0 do Lawendowe Wzgórze
Zajezdnia WRZESZCZ06:33
Strzyża PKM06:34
Uniwersytet Gdański [GDA]06:36
Bażyńskiego [GDA]06:37
Tetmajera06:38
Derdowskiego06:39
Obrońców Westerplatte06:40
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:43
Opacka06:45
Subisława06:47
Pomorska - Osiedle06:48
Pomorska [GDA]06:50
Piastowska06:51
Czerwony Dwór06:53
Bora-Komorowskiego06:54
Kołobrzeska06:56
Zaspa06:57
Startowa06:58
Jana Pawła II06:59
Żwirki i Wigury [GDA]07:00
Bajana07:01
Legionów07:02
Plac Komorowskiego07:04
Mickiewicza [GDA]07:07
Reja [GDA]07:08
Wyspiańskiego07:10
Opera Bałtycka07:13
Traugutta [GDA]07:14
Uniwersytet Medyczny07:15
Chodowieckiego07:16
Brama Oliwska07:17
Dworzec PKS07:19
Nowe Ogrody07:21
Węzeł Groddecka07:24
Pohulanka07:26
Odrzańska07:28
Chałubińskiego07:30
Sikorskiego [GDA]07:31
Cieszyńskiego07:33
Cebertowicza07:34
Wilanowska07:36
Przemyska07:38
Łódzka07:39
Piotrkowska07:40
Częstochowska07:41
Ujeścisko07:42
Lawendowe Wzgórze07:43
Kurs nr 1 do Jelitkowo
Lawendowe Wzgórze07:52
Ujeścisko07:53
Częstochowska07:54
Piotrkowska07:55
Łódzka07:57
Przemyska07:59
Wilanowska08:00
Cebertowicza08:02
Cieszyńskiego08:03
Sikorskiego [GDA]08:05
Chałubińskiego08:07
Odrzańska08:09
Pohulanka08:10
Węzeł Groddecka08:12
Urząd Miejski08:14
Dworzec PKS08:16
Brama Oliwska08:18
Chodowieckiego08:19
Uniwersytet Medyczny08:20
Traugutta [GDA]08:22
Opera Bałtycka08:24
Wyspiańskiego08:27
Reja [GDA]08:28
Mickiewicza [GDA]08:30
Plac Komorowskiego08:32
Legionów08:34
Bajana08:35
Żwirki i Wigury [GDA]08:36
Jana Pawła II08:37
Startowa08:38
Zaspa08:39
Kołobrzeska08:41
Bora-Komorowskiego08:43
Czerwony Dwór08:45
Piastowska08:46
Pomorska [GDA]08:48
Osiedle Wejhera08:49
Helska08:50
Jelitkowo08:51
Kurs nr 7 do Jelitkowo
Lawendowe Wzgórze15:22
Ujeścisko15:23
Częstochowska15:24
Piotrkowska15:25
Łódzka15:27
Przemyska15:29
Wilanowska15:30
Cebertowicza15:32
Cieszyńskiego15:33
Sikorskiego [GDA]15:35
Chałubińskiego15:37
Odrzańska15:39
Pohulanka15:40
Węzeł Groddecka15:42
Urząd Miejski15:44
Dworzec PKS15:46
Brama Oliwska15:48
Chodowieckiego15:49
Uniwersytet Medyczny15:50
Traugutta [GDA]15:52
Opera Bałtycka15:54
Wyspiańskiego15:57
Reja [GDA]15:58
Mickiewicza [GDA]16:00
Plac Komorowskiego16:02
Legionów16:04
Bajana16:05
Żwirki i Wigury [GDA]16:06
Jana Pawła II16:07
Startowa16:08
Zaspa16:09
Kołobrzeska16:11
Bora-Komorowskiego16:13
Czerwony Dwór16:15
Piastowska16:16
Pomorska [GDA]16:18
Osiedle Wejhera16:19
Helska16:20
Jelitkowo16:21
Kurs nr 8 do Lawendowe Wzgórze
Jelitkowo16:35
Helska16:37
Osiedle Wejhera16:39
Pomorska [GDA]16:40
Piastowska16:41
Czerwony Dwór16:43
Bora-Komorowskiego16:44
Kołobrzeska16:46
Zaspa16:47
Startowa16:48
Jana Pawła II16:49
Żwirki i Wigury [GDA]16:50
Bajana16:51
Legionów16:52
Plac Komorowskiego16:54
Mickiewicza [GDA]16:57
Reja [GDA]16:58
Wyspiańskiego17:00
Opera Bałtycka17:03
Traugutta [GDA]17:04
Uniwersytet Medyczny17:05
Chodowieckiego17:06
Brama Oliwska17:07
Dworzec PKS17:09
Nowe Ogrody17:11
Węzeł Groddecka17:14
Pohulanka17:16
Odrzańska17:18
Chałubińskiego17:20
Sikorskiego [GDA]17:21
Cieszyńskiego17:23
Cebertowicza17:24
Wilanowska17:26
Przemyska17:28
Łódzka17:29
Piotrkowska17:30
Częstochowska17:31
Ujeścisko17:32
Lawendowe Wzgórze17:33