• W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
00:56
Kurs nr 2 do Łostowice Świętokrzyska
Zajezdnia WRZESZCZ07:25
Strzyża PKM07:26
Uniwersytet Gdański [GDA]07:28
Bażyńskiego [GDA]07:29
Tetmajera07:30
Derdowskiego07:31
Obrońców Westerplatte07:32
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:35
Opacka07:37
Subisława07:39
Pomorska - Osiedle07:40
Pomorska [GDA]07:42
Piastowska07:43
Czerwony Dwór07:45
Bora-Komorowskiego07:46
Kołobrzeska07:48
Zaspa07:50
Startowa07:51
Jana Pawła II07:52
Żwirki i Wigury [GDA]07:53
Bajana07:54
Legionów07:55
Plac Komorowskiego07:57
Mickiewicza [GDA]08:00
Reja [GDA]08:01
Wyspiańskiego08:03
Opera Bałtycka08:06
Traugutta [GDA]08:07
Uniwersytet Medyczny08:08
Chodowieckiego08:09
Brama Oliwska08:10
Dworzec PKS08:12
Nowe Ogrody08:14
Węzeł Groddecka08:17
Pohulanka08:19
Odrzańska08:20
Chałubińskiego08:22
Sikorskiego [GDA]08:24
Cieszyńskiego08:26
Cebertowicza08:27
Wilanowska08:29
Przemyska08:31
Płocka08:32
Łostowice Świętokrzyska08:34
Kurs nr 3 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Łostowice Świętokrzyska08:40
Łostowice Świętokrzyska08:40
Płocka08:42
Przemyska08:44
Wilanowska08:45
Cebertowicza08:47
Cieszyńskiego08:48
Sikorskiego [GDA]08:50
Chałubińskiego08:52
Odrzańska08:54
Pohulanka08:55
Węzeł Groddecka08:57
Urząd Miejski08:59
Dworzec PKS09:01
Brama Oliwska09:03
Chodowieckiego09:04
Uniwersytet Medyczny09:05
Traugutta [GDA]09:07
Opera Bałtycka09:09
Wyspiańskiego09:12
Reja [GDA]09:13
Mickiewicza [GDA]09:15
Plac Komorowskiego09:17
Legionów09:19
Bajana09:20
Żwirki i Wigury [GDA]09:21
Jana Pawła II09:22
Startowa09:23
Zaspa09:24
Kołobrzeska09:26
Bora-Komorowskiego09:28
Czerwony Dwór09:30
Piastowska09:31
Pomorska [GDA]09:33
Gospody09:34
Pomorska - Osiedle09:35
Subisława09:37
Opacka09:39
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:41
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:42
Kurs nr 5 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska11:20
Łostowice Świętokrzyska11:20
Płocka11:22
Przemyska11:24
Wilanowska11:25
Cebertowicza11:27
Cieszyńskiego11:28
Sikorskiego [GDA]11:30
Chałubińskiego11:32
Odrzańska11:34
Pohulanka11:35
Węzeł Groddecka11:37
Urząd Miejski11:39
Dworzec PKS11:41
Brama Oliwska11:43
Chodowieckiego11:44
Uniwersytet Medyczny11:45
Traugutta [GDA]11:47
Opera Bałtycka11:49
Wyspiańskiego11:52
Reja [GDA]11:53
Mickiewicza [GDA]11:55
Plac Komorowskiego11:57
Legionów11:59
Bajana12:00
Żwirki i Wigury [GDA]12:01
Jana Pawła II12:02
Startowa12:03
Zaspa12:04
Kołobrzeska12:06
Bora-Komorowskiego12:08
Czerwony Dwór12:10
Piastowska12:11
Pomorska [GDA]12:13
Osiedle Wejhera12:14
Helska12:15
Jelitkowo12:16
Kurs nr 6 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo12:46
Helska12:48
Osiedle Wejhera12:50
Pomorska [GDA]12:51
Piastowska12:52
Czerwony Dwór12:54
Bora-Komorowskiego12:55
Kołobrzeska12:57
Zaspa12:59
Startowa13:00
Jana Pawła II13:01
Żwirki i Wigury [GDA]13:02
Bajana13:03
Legionów13:04
Plac Komorowskiego13:06
Mickiewicza [GDA]13:09
Reja [GDA]13:10
Wyspiańskiego13:12
Opera Bałtycka13:15
Traugutta [GDA]13:16
Uniwersytet Medyczny13:17
Chodowieckiego13:18
Brama Oliwska13:19
Dworzec PKS13:21
Nowe Ogrody13:23
Węzeł Groddecka13:26
Pohulanka13:28
Odrzańska13:29
Chałubińskiego13:31
Sikorskiego [GDA]13:33
Cieszyńskiego13:35
Cebertowicza13:36
Wilanowska13:38
Przemyska13:40
Płocka13:41
Łostowice Świętokrzyska13:43