• W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
01:26
Kurs nr 2 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:46
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:47
Opacka07:49
Subisława07:51
Pomorska - Osiedle07:52
Pomorska [GDA]07:54
Piastowska07:55
Czerwony Dwór07:57
Bora-Komorowskiego07:58
Kołobrzeska08:00
Zaspa08:02
Startowa08:03
Jana Pawła II08:04
Żwirki i Wigury [GDA]08:05
Bajana08:06
Legionów08:07
Plac Komorowskiego08:09
Mickiewicza [GDA]08:12
Reja [GDA]08:13
Wyspiańskiego08:15
Opera Bałtycka08:18
Traugutta [GDA]08:19
Uniwersytet Medyczny08:20
Chodowieckiego08:21
Brama Oliwska08:22
Dworzec PKS08:24
Nowe Ogrody08:26
Węzeł Groddecka08:29
Pohulanka08:31
Odrzańska08:32
Chałubińskiego08:34
Sikorskiego [GDA]08:36
Cieszyńskiego08:38
Cebertowicza08:39
Wilanowska08:41
Przemyska08:43
Płocka08:44
Łostowice Świętokrzyska08:46
Kurs nr 3 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska09:00
Łostowice Świętokrzyska09:00
Płocka09:02
Przemyska09:04
Wilanowska09:05
Cebertowicza09:07
Cieszyńskiego09:08
Sikorskiego [GDA]09:10
Chałubińskiego09:12
Odrzańska09:14
Pohulanka09:15
Węzeł Groddecka09:17
Urząd Miejski09:19
Dworzec PKS09:21
Brama Oliwska09:23
Chodowieckiego09:24
Uniwersytet Medyczny09:25
Traugutta [GDA]09:27
Opera Bałtycka09:29
Wyspiańskiego09:32
Reja [GDA]09:33
Mickiewicza [GDA]09:35
Plac Komorowskiego09:37
Legionów09:39
Bajana09:40
Żwirki i Wigury [GDA]09:41
Jana Pawła II09:42
Startowa09:43
Zaspa09:44
Kołobrzeska09:46
Bora-Komorowskiego09:48
Czerwony Dwór09:50
Piastowska09:51
Pomorska [GDA]09:53
Osiedle Wejhera09:54
Helska09:55
Jelitkowo09:56
Kurs nr 4 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo10:26
Helska10:28
Osiedle Wejhera10:30
Pomorska [GDA]10:31
Piastowska10:32
Czerwony Dwór10:34
Bora-Komorowskiego10:35
Kołobrzeska10:37
Zaspa10:39
Startowa10:40
Jana Pawła II10:41
Żwirki i Wigury [GDA]10:42
Bajana10:43
Legionów10:44
Plac Komorowskiego10:46
Mickiewicza [GDA]10:49
Reja [GDA]10:50
Wyspiańskiego10:52
Opera Bałtycka10:55
Traugutta [GDA]10:56
Uniwersytet Medyczny10:57
Chodowieckiego10:58
Brama Oliwska10:59
Dworzec PKS11:01
Nowe Ogrody11:03
Węzeł Groddecka11:06
Pohulanka11:08
Odrzańska11:09
Chałubińskiego11:11
Sikorskiego [GDA]11:13
Cieszyńskiego11:15
Cebertowicza11:16
Wilanowska11:18
Przemyska11:20
Płocka11:21
Łostowice Świętokrzyska11:23
Kurs nr 7 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska14:01
Łostowice Świętokrzyska14:01
Płocka14:03
Przemyska14:05
Wilanowska14:06
Cebertowicza14:08
Cieszyńskiego14:09
Sikorskiego [GDA]14:11
Chałubińskiego14:13
Odrzańska14:15
Pohulanka14:16
Węzeł Groddecka14:18
Urząd Miejski14:20
Dworzec PKS14:22
Brama Oliwska14:24
Chodowieckiego14:25
Uniwersytet Medyczny14:26
Traugutta [GDA]14:28
Opera Bałtycka14:30
Wyspiańskiego14:33
Reja [GDA]14:34
Mickiewicza [GDA]14:36
Plac Komorowskiego14:38
Legionów14:40
Bajana14:41
Żwirki i Wigury [GDA]14:42
Jana Pawła II14:43
Startowa14:44
Zaspa14:45
Kołobrzeska14:47
Bora-Komorowskiego14:49
Czerwony Dwór14:51
Piastowska14:52
Pomorska [GDA]14:54
Osiedle Wejhera14:55
Helska14:56
Jelitkowo14:57
Kurs nr 8 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo15:20
Helska15:22
Osiedle Wejhera15:24
Pomorska [GDA]15:25
Piastowska15:26
Czerwony Dwór15:28
Bora-Komorowskiego15:29
Kołobrzeska15:31
Zaspa15:33
Startowa15:34
Jana Pawła II15:35
Żwirki i Wigury [GDA]15:36
Bajana15:37
Legionów15:38
Plac Komorowskiego15:40
Mickiewicza [GDA]15:43
Reja [GDA]15:44
Wyspiańskiego15:46
Opera Bałtycka15:49
Traugutta [GDA]15:50
Uniwersytet Medyczny15:51
Chodowieckiego15:52
Brama Oliwska15:53
Dworzec PKS15:55
Nowe Ogrody15:57
Węzeł Groddecka16:00
Pohulanka16:02
Odrzańska16:03
Chałubińskiego16:05
Sikorskiego [GDA]16:07
Cieszyńskiego16:09
Cebertowicza16:10
Wilanowska16:12
Przemyska16:14
Płocka16:15
Łostowice Świętokrzyska16:17
Kurs nr 9 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska16:21
Łostowice Świętokrzyska16:21
Płocka16:23
Przemyska16:25
Wilanowska16:26
Cebertowicza16:28
Cieszyńskiego16:29
Sikorskiego [GDA]16:31
Chałubińskiego16:33
Odrzańska16:35
Pohulanka16:36
Węzeł Groddecka16:38
Urząd Miejski16:40
Dworzec PKS16:42
Brama Oliwska16:44
Chodowieckiego16:45
Uniwersytet Medyczny16:46
Traugutta [GDA]16:48
Opera Bałtycka16:50
Wyspiańskiego16:53
Reja [GDA]16:54
Mickiewicza [GDA]16:56
Plac Komorowskiego16:58
Legionów17:00
Bajana17:01
Żwirki i Wigury [GDA]17:02
Jana Pawła II17:03
Startowa17:04
Zaspa17:05
Kołobrzeska17:07
Bora-Komorowskiego17:09
Czerwony Dwór17:11
Piastowska17:12
Pomorska [GDA]17:14
Osiedle Wejhera17:15
Helska17:16
Jelitkowo17:17