• Prace awaryjne, linia 136 i 283 nie kursują przez ul. Leśna Góra.  • Dzień bez Samochodu - wtorek, 22.09. Masz auto? Skorzystaj bezpłatnie z tramwaju, autobusu, pociągu SKM lub POLREGIO. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% ogólnej liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej informacji na ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką lub częścią odzieży.  • Kup bilet online! Buy a ticket online! Więcej/more: ztm.gda.pl  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
11:11
Kurs nr 3 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska09:20
Łostowice Świętokrzyska09:20
Płocka09:22
Przemyska09:24
Wilanowska09:25
Cebertowicza09:27
Cieszyńskiego09:28
Sikorskiego [GDA]09:30
Chałubińskiego09:32
Odrzańska09:34
Pohulanka09:35
Węzeł Groddecka09:37
Urząd Miejski09:39
Dworzec PKS09:41
Brama Oliwska09:43
Chodowieckiego09:44
Uniwersytet Medyczny09:45
Traugutta [GDA]09:47
Opera Bałtycka09:49
Wyspiańskiego09:52
Reja [GDA]09:53
Mickiewicza [GDA]09:55
Plac Komorowskiego09:57
Legionów09:59
Bajana10:01
Żwirki i Wigury [GDA]10:02
Jana Pawła II10:03
Startowa10:04
Zaspa10:05
Kołobrzeska10:06
Bora Komorowskiego10:08
Czerwony Dwór10:10
Piastowska10:11
Pomorska [GDA]10:13
Osiedle Wejhera10:14
Helska10:15
Jelitkowo10:16
Kurs nr 4 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo10:46
Helska10:48
Osiedle Wejhera10:50
Pomorska [GDA]10:51
Piastowska10:52
Czerwony Dwór10:54
Bora Komorowskiego10:55
Kołobrzeska10:57
Zaspa10:59
Startowa11:00
Jana Pawła II11:01
Żwirki i Wigury [GDA]11:02
Bajana11:03
Legionów11:05
Plac Komorowskiego11:07
Mickiewicza [GDA]11:09
Reja [GDA]11:10
Wyspiańskiego11:12
Opera Bałtycka11:15
Traugutta [GDA]11:16
Uniwersytet Medyczny11:17
Chodowieckiego11:18
Brama Oliwska11:19
Dworzec PKS11:21
Nowe Ogrody11:23
Węzeł Groddecka11:26
Pohulanka11:28
Odrzańska11:29
Chałubińskiego11:31
Sikorskiego [GDA]11:33
Cieszyńskiego11:35
Cebertowicza11:36
Wilanowska11:38
Przemyska11:40
Płocka11:41
Łostowice Świętokrzyska11:43
Kurs nr 7 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska14:21
Łostowice Świętokrzyska14:21
Płocka14:23
Przemyska14:25
Wilanowska14:26
Cebertowicza14:28
Cieszyńskiego14:29
Sikorskiego [GDA]14:31
Chałubińskiego14:33
Odrzańska14:35
Pohulanka14:36
Węzeł Groddecka14:38
Urząd Miejski14:40
Dworzec PKS14:42
Brama Oliwska14:44
Chodowieckiego14:45
Uniwersytet Medyczny14:46
Traugutta [GDA]14:48
Opera Bałtycka14:50
Wyspiańskiego14:53
Reja [GDA]14:54
Mickiewicza [GDA]14:56
Plac Komorowskiego14:58
Legionów15:00
Bajana15:02
Żwirki i Wigury [GDA]15:03
Jana Pawła II15:04
Startowa15:05
Zaspa15:06
Kołobrzeska15:07
Bora Komorowskiego15:09
Czerwony Dwór15:11
Piastowska15:12
Pomorska [GDA]15:14
Osiedle Wejhera15:15
Helska15:16
Jelitkowo15:17
Kurs nr 8 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo15:40
Helska15:42
Osiedle Wejhera15:44
Pomorska [GDA]15:45
Piastowska15:46
Czerwony Dwór15:48
Bora Komorowskiego15:49
Kołobrzeska15:51
Zaspa15:53
Startowa15:54
Jana Pawła II15:55
Żwirki i Wigury [GDA]15:56
Bajana15:57
Legionów15:59
Plac Komorowskiego16:01
Mickiewicza [GDA]16:03
Reja [GDA]16:04
Wyspiańskiego16:06
Opera Bałtycka16:09
Traugutta [GDA]16:10
Uniwersytet Medyczny16:11
Chodowieckiego16:12
Brama Oliwska16:13
Dworzec PKS16:15
Nowe Ogrody16:17
Węzeł Groddecka16:20
Pohulanka16:22
Odrzańska16:23
Chałubińskiego16:25
Sikorskiego [GDA]16:27
Cieszyńskiego16:29
Cebertowicza16:30
Wilanowska16:32
Przemyska16:34
Płocka16:35
Łostowice Świętokrzyska16:37
Kurs nr 9 do Zajezdnia WRZESZCZ
Łostowice Świętokrzyska16:41
Łostowice Świętokrzyska16:41
Płocka16:43
Przemyska16:45
Wilanowska16:46
Cebertowicza16:48
Cieszyńskiego16:49
Sikorskiego [GDA]16:51
Chałubińskiego16:53
Odrzańska16:55
Pohulanka16:56
Węzeł Groddecka16:58
Urząd Miejski17:00
Dworzec PKS17:02
Brama Oliwska17:04
Chodowieckiego17:05
Uniwersytet Medyczny17:06
Traugutta [GDA]17:08
Opera Bałtycka17:10
Wyspiańskiego17:13
Reja [GDA]17:14
Mickiewicza [GDA]17:16
Plac Komorowskiego17:18
Legionów17:20
Bajana17:22
Żwirki i Wigury [GDA]17:23
Jana Pawła II17:24
Startowa17:25
Zaspa17:26
Kołobrzeska17:27
Bora Komorowskiego17:29
Czerwony Dwór17:31
Piastowska17:32
Pomorska [GDA]17:34
Gospody17:35
Pomorska - Osiedle17:36
Subisława17:38
Opacka17:40
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:42
Obrońców Westerplatte17:44
Derdowskiego17:45
Tetmajera17:46
Bażyńskiego [GDA]17:47
Uniwersytet Gdański [GDA]17:49
Strzyża PKM17:51
Zajezdnia WRZESZCZ17:52