• Limit osób w pojeździe: 30% miejsc stojących i siedzących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!
18:18
Kurs nr 0 do Łostowice Świętokrzyska
Zajezdnia WRZESZCZ05:47
Strzyża PKM05:48
Uniwersytet Gdański [GDA]05:50
Bażyńskiego [GDA]05:51
Tetmajera05:52
Derdowskiego05:53
Obrońców Westerplatte05:54
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:57
Opacka05:59
Subisława06:01
Pomorska - Osiedle06:02
Pomorska [GDA]06:04
Piastowska06:05
Czerwony Dwór06:07
Bora Komorowskiego06:08
Kołobrzeska06:10
Zaspa06:12
Startowa06:13
Jana Pawła II06:14
Żwirki i Wigury [GDA]06:15
Bajana06:16
Legionów06:18
Plac Komorowskiego06:20
Mickiewicza [GDA]06:22
Reja [GDA]06:23
Wyspiańskiego06:25
Opera Bałtycka06:28
Traugutta [GDA]06:29
Uniwersytet Medyczny06:30
Chodowieckiego06:31
Brama Oliwska06:32
Dworzec PKS06:34
Nowe Ogrody06:36
Węzeł Groddecka06:39
Pohulanka06:41
Odrzańska06:42
Chałubińskiego06:44
Sikorskiego [GDA]06:46
Cieszyńskiego06:48
Cebertowicza06:49
Wilanowska06:51
Przemyska06:53
Płocka06:54
Łostowice Świętokrzyska06:56
Kurs nr 1 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska07:00
Łostowice Świętokrzyska07:00
Płocka07:02
Przemyska07:04
Wilanowska07:05
Cebertowicza07:07
Cieszyńskiego07:08
Sikorskiego [GDA]07:10
Chałubińskiego07:12
Odrzańska07:14
Pohulanka07:15
Węzeł Groddecka07:17
Urząd Miejski07:19
Dworzec PKS07:21
Brama Oliwska07:23
Chodowieckiego07:24
Uniwersytet Medyczny07:25
Traugutta [GDA]07:27
Opera Bałtycka07:29
Wyspiańskiego07:32
Reja [GDA]07:33
Mickiewicza [GDA]07:35
Plac Komorowskiego07:37
Legionów07:39
Bajana07:41
Żwirki i Wigury [GDA]07:42
Jana Pawła II07:43
Startowa07:44
Zaspa07:45
Kołobrzeska07:46
Bora Komorowskiego07:48
Czerwony Dwór07:50
Piastowska07:51
Pomorska [GDA]07:53
Osiedle Wejhera07:54
Helska07:55
Jelitkowo07:56
Kurs nr 2 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo08:26
Helska08:28
Osiedle Wejhera08:30
Pomorska [GDA]08:31
Piastowska08:32
Czerwony Dwór08:34
Bora Komorowskiego08:35
Kołobrzeska08:37
Zaspa08:39
Startowa08:40
Jana Pawła II08:41
Żwirki i Wigury [GDA]08:42
Bajana08:43
Legionów08:45
Plac Komorowskiego08:47
Mickiewicza [GDA]08:49
Reja [GDA]08:50
Wyspiańskiego08:52
Opera Bałtycka08:55
Traugutta [GDA]08:56
Uniwersytet Medyczny08:57
Chodowieckiego08:58
Brama Oliwska08:59
Dworzec PKS09:01
Nowe Ogrody09:03
Węzeł Groddecka09:06
Pohulanka09:08
Odrzańska09:09
Chałubińskiego09:11
Sikorskiego [GDA]09:13
Cieszyńskiego09:15
Cebertowicza09:16
Wilanowska09:18
Przemyska09:20
Płocka09:21
Łostowice Świętokrzyska09:23
Kurs nr 5 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska12:00
Łostowice Świętokrzyska12:00
Płocka12:02
Przemyska12:04
Wilanowska12:05
Cebertowicza12:07
Cieszyńskiego12:08
Sikorskiego [GDA]12:10
Chałubińskiego12:12
Odrzańska12:14
Pohulanka12:15
Węzeł Groddecka12:17
Urząd Miejski12:19
Dworzec PKS12:21
Brama Oliwska12:23
Chodowieckiego12:24
Uniwersytet Medyczny12:25
Traugutta [GDA]12:27
Opera Bałtycka12:29
Wyspiańskiego12:32
Reja [GDA]12:33
Mickiewicza [GDA]12:35
Plac Komorowskiego12:37
Legionów12:39
Bajana12:41
Żwirki i Wigury [GDA]12:42
Jana Pawła II12:43
Startowa12:44
Zaspa12:45
Kołobrzeska12:46
Bora Komorowskiego12:48
Czerwony Dwór12:50
Piastowska12:51
Pomorska [GDA]12:53
Osiedle Wejhera12:54
Helska12:55
Jelitkowo12:56
Kurs nr 6 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo13:26
Helska13:28
Osiedle Wejhera13:30
Pomorska [GDA]13:31
Piastowska13:32
Czerwony Dwór13:34
Bora Komorowskiego13:35
Kołobrzeska13:37
Zaspa13:39
Startowa13:40
Jana Pawła II13:41
Żwirki i Wigury [GDA]13:42
Bajana13:43
Legionów13:45
Plac Komorowskiego13:47
Mickiewicza [GDA]13:49
Reja [GDA]13:50
Wyspiańskiego13:52
Opera Bałtycka13:55
Traugutta [GDA]13:56
Uniwersytet Medyczny13:57
Chodowieckiego13:58
Brama Oliwska13:59
Dworzec PKS14:01
Nowe Ogrody14:03
Węzeł Groddecka14:06
Pohulanka14:08
Odrzańska14:09
Chałubińskiego14:11
Sikorskiego [GDA]14:13
Cieszyńskiego14:15
Cebertowicza14:16
Wilanowska14:18
Przemyska14:20
Płocka14:21
Łostowice Świętokrzyska14:23