Menu
18:51
Kurs nr 8 do Łostowice Świętokrzyska | |
---|---|
Jelitkowo | 13:40 |
Helska | 13:42 |
Osiedle Wejhera | 13:44 |
Gospody | 13:45 |
Pomorska - Osiedle | 13:46 |
Subisława | 13:48 |
Opacka | 13:50 |
Oliwa - Pętla Tramwajowa | 13:52 |
Obrońców Westerplatte | 13:54 |
Derdowskiego | 13:55 |
Tetmajera | 13:56 |
Bażyńskiego [GDA] | 13:57 |
Uniwersytet Gdański [GDA] | 13:58 |
Strzyża PKM | 14:00 |
Zajezdnia | 14:02 |
Zamenhofa [GDA] | 14:03 |
Wojska Polskiego | 14:05 |
Galeria Bałtycka | 14:07 |
Klonowa [GDA] | 14:08 |
Jaśkowa Dolina | 14:10 |
Miszewskiego | 14:12 |
Politechnika | 14:13 |
Opera Bałtycka | 14:15 |
Traugutta [GDA] | 14:16 |
Uniwersytet Medyczny | 14:17 |
Chodowieckiego | 14:18 |
Brama Oliwska | 14:19 |
Dworzec Główny | 14:21 |
Brama Wyżynna | 14:24 |
Śródmieście SKM | 14:27 |
Pohulanka | 14:28 |
Odrzańska | 14:30 |
Chałubińskiego | 14:32 |
Sikorskiego [GDA] | 14:33 |
Cieszyńskiego | 14:35 |
Cebertowicza | 14:36 |
Wilanowska | 14:38 |
Przemyska | 14:40 |
Płocka | 14:41 |
Łostowice Świętokrzyska | 14:43 |
Kurs nr 9 do Jelitkowo | |
---|---|
Łostowice Świętokrzyska | 14:53 |
Łostowice Świętokrzyska | 14:53 |
Płocka | 14:55 |
Przemyska | 14:57 |
Wilanowska | 14:58 |
Cebertowicza | 15:00 |
Cieszyńskiego | 15:01 |
Sikorskiego [GDA] | 15:03 |
Chałubińskiego | 15:05 |
Odrzańska | 15:07 |
Pohulanka | 15:08 |
Śródmieście SKM | 15:10 |
Brama Wyżynna | 15:12 |
Dworzec Główny | 15:14 |
Brama Oliwska | 15:17 |
Chodowieckiego | 15:18 |
Uniwersytet Medyczny | 15:19 |
Traugutta [GDA] | 15:21 |
Opera Bałtycka | 15:23 |
Politechnika | 15:24 |
Miszewskiego | 15:26 |
Jaśkowa Dolina | 15:28 |
Klonowa [GDA] | 15:29 |
Galeria Bałtycka | 15:31 |
Wojska Polskiego | 15:33 |
Zamenhofa [GDA] | 15:34 |
Zajezdnia | 15:35 |
Strzyża PKM | 15:36 |
Uniwersytet Gdański [GDA] | 15:38 |
Bażyńskiego [GDA] | 15:39 |
Tetmajera | 15:40 |
Derdowskiego | 15:41 |
Obrońców Westerplatte | 15:42 |
Oliwa - Pętla Tramwajowa | 15:45 |
Opacka | 15:47 |
Subisława | 15:49 |
Pomorska - Osiedle | 15:50 |
Osiedle Wejhera | 15:52 |
Helska | 15:53 |
Jelitkowo | 15:54 |
Kurs nr 10 do Łostowice Świętokrzyska | |
---|---|
Jelitkowo | 16:00 |
Helska | 16:02 |
Osiedle Wejhera | 16:04 |
Gospody | 16:05 |
Pomorska - Osiedle | 16:06 |
Subisława | 16:08 |
Opacka | 16:10 |
Oliwa - Pętla Tramwajowa | 16:12 |
Obrońców Westerplatte | 16:14 |
Derdowskiego | 16:15 |
Tetmajera | 16:16 |
Bażyńskiego [GDA] | 16:17 |
Uniwersytet Gdański [GDA] | 16:18 |
Strzyża PKM | 16:20 |
Zajezdnia | 16:22 |
Zamenhofa [GDA] | 16:23 |
Wojska Polskiego | 16:25 |
Galeria Bałtycka | 16:27 |
Klonowa [GDA] | 16:28 |
Jaśkowa Dolina | 16:30 |
Miszewskiego | 16:32 |
Politechnika | 16:33 |
Opera Bałtycka | 16:35 |
Traugutta [GDA] | 16:36 |
Uniwersytet Medyczny | 16:37 |
Chodowieckiego | 16:38 |
Brama Oliwska | 16:39 |
Dworzec Główny | 16:41 |
Brama Wyżynna | 16:44 |
Śródmieście SKM | 16:47 |
Pohulanka | 16:48 |
Odrzańska | 16:50 |
Chałubińskiego | 16:52 |
Sikorskiego [GDA] | 16:53 |
Cieszyńskiego | 16:55 |
Cebertowicza | 16:56 |
Wilanowska | 16:58 |
Przemyska | 17:00 |
Płocka | 17:01 |
Łostowice Świętokrzyska | 17:03 |
Kurs nr 11 do Jelitkowo | |
---|---|
Łostowice Świętokrzyska | 17:13 |
Łostowice Świętokrzyska | 17:13 |
Płocka | 17:15 |
Przemyska | 17:17 |
Wilanowska | 17:18 |
Cebertowicza | 17:20 |
Cieszyńskiego | 17:21 |
Sikorskiego [GDA] | 17:23 |
Chałubińskiego | 17:25 |
Odrzańska | 17:27 |
Pohulanka | 17:28 |
Śródmieście SKM | 17:30 |
Brama Wyżynna | 17:32 |
Dworzec Główny | 17:34 |
Brama Oliwska | 17:37 |
Chodowieckiego | 17:38 |
Uniwersytet Medyczny | 17:39 |
Traugutta [GDA] | 17:41 |
Opera Bałtycka | 17:43 |
Politechnika | 17:44 |
Miszewskiego | 17:46 |
Jaśkowa Dolina | 17:48 |
Klonowa [GDA] | 17:49 |
Galeria Bałtycka | 17:51 |
Wojska Polskiego | 17:53 |
Zamenhofa [GDA] | 17:54 |
Zajezdnia | 17:55 |
Strzyża PKM | 17:56 |
Uniwersytet Gdański [GDA] | 17:58 |
Bażyńskiego [GDA] | 17:59 |
Tetmajera | 18:00 |
Derdowskiego | 18:01 |
Obrońców Westerplatte | 18:02 |
Oliwa - Pętla Tramwajowa | 18:05 |
Opacka | 18:07 |
Subisława | 18:09 |
Pomorska - Osiedle | 18:10 |
Osiedle Wejhera | 18:12 |
Helska | 18:13 |
Jelitkowo | 18:14 |
Kurs nr 12 do Łostowice Świętokrzyska | |
---|---|
Jelitkowo | 18:38 |
Helska | 18:40 |
Osiedle Wejhera | 18:42 |
Gospody | 18:43 |
Pomorska - Osiedle | 18:44 |
Subisława | 18:46 |
Opacka | 18:48 |
Oliwa - Pętla Tramwajowa | 18:50 |
Obrońców Westerplatte | 18:52 |
Derdowskiego | 18:53 |
Tetmajera | 18:54 |
Bażyńskiego [GDA] | 18:55 |
Uniwersytet Gdański [GDA] | 18:56 |
Strzyża PKM | 18:58 |
Zajezdnia | 19:00 |
Zamenhofa [GDA] | 19:01 |
Wojska Polskiego | 19:03 |
Galeria Bałtycka | 19:05 |
Klonowa [GDA] | 19:06 |
Jaśkowa Dolina | 19:08 |
Miszewskiego | 19:10 |
Politechnika | 19:11 |
Opera Bałtycka | 19:13 |
Traugutta [GDA] | 19:14 |
Uniwersytet Medyczny | 19:15 |
Chodowieckiego | 19:16 |
Brama Oliwska | 19:17 |
Dworzec Główny | 19:19 |
Brama Wyżynna | 19:22 |
Śródmieście SKM | 19:25 |
Pohulanka | 19:26 |
Odrzańska | 19:28 |
Chałubińskiego | 19:30 |
Sikorskiego [GDA] | 19:31 |
Cieszyńskiego | 19:33 |
Cebertowicza | 19:34 |
Wilanowska | 19:36 |
Przemyska | 19:38 |
Płocka | 19:39 |
Łostowice Świętokrzyska | 19:41 |
Kurs nr 13 do Jelitkowo | |
---|---|
Łostowice Świętokrzyska | 20:02 |
Łostowice Świętokrzyska | 20:02 |
Płocka | 20:04 |
Przemyska | 20:06 |
Wilanowska | 20:07 |
Cebertowicza | 20:09 |
Cieszyńskiego | 20:10 |
Sikorskiego [GDA] | 20:12 |
Chałubińskiego | 20:14 |
Odrzańska | 20:16 |
Pohulanka | 20:17 |
Śródmieście SKM | 20:19 |
Brama Wyżynna | 20:21 |
Dworzec Główny | 20:23 |
Brama Oliwska | 20:26 |
Chodowieckiego | 20:27 |
Uniwersytet Medyczny | 20:28 |
Traugutta [GDA] | 20:30 |
Opera Bałtycka | 20:32 |
Politechnika | 20:33 |
Miszewskiego | 20:35 |
Jaśkowa Dolina | 20:37 |
Klonowa [GDA] | 20:38 |
Galeria Bałtycka | 20:40 |
Wojska Polskiego | 20:42 |
Zamenhofa [GDA] | 20:43 |
Zajezdnia | 20:44 |
Strzyża PKM | 20:45 |
Uniwersytet Gdański [GDA] | 20:47 |
Bażyńskiego [GDA] | 20:48 |
Tetmajera | 20:49 |
Derdowskiego | 20:50 |
Obrońców Westerplatte | 20:51 |
Oliwa - Pętla Tramwajowa | 20:54 |
Opacka | 20:56 |
Subisława | 20:58 |
Pomorska - Osiedle | 20:59 |
Osiedle Wejhera | 21:01 |
Helska | 21:02 |
Jelitkowo | 21:03 |
Kurs nr 14 do Łostowice Świętokrzyska | |
---|---|
Jelitkowo | 21:11 |
Helska | 21:13 |
Osiedle Wejhera | 21:15 |
Gospody | 21:16 |
Pomorska - Osiedle | 21:17 |
Subisława | 21:19 |
Opacka | 21:21 |
Oliwa - Pętla Tramwajowa | 21:23 |
Obrońców Westerplatte | 21:25 |
Derdowskiego | 21:26 |
Tetmajera | 21:27 |
Bażyńskiego [GDA] | 21:28 |
Uniwersytet Gdański [GDA] | 21:29 |
Strzyża PKM | 21:31 |
Zajezdnia | 21:33 |
Zamenhofa [GDA] | 21:34 |
Wojska Polskiego | 21:36 |
Galeria Bałtycka | 21:38 |
Klonowa [GDA] | 21:39 |
Jaśkowa Dolina | 21:41 |
Miszewskiego | 21:43 |
Politechnika | 21:44 |
Opera Bałtycka | 21:46 |
Traugutta [GDA] | 21:47 |
Uniwersytet Medyczny | 21:48 |
Chodowieckiego | 21:49 |
Brama Oliwska | 21:50 |
Dworzec Główny | 21:52 |
Brama Wyżynna | 21:55 |
Śródmieście SKM | 21:58 |
Pohulanka | 21:59 |
Odrzańska | 22:01 |
Chałubińskiego | 22:03 |
Sikorskiego [GDA] | 22:04 |
Cieszyńskiego | 22:06 |
Cebertowicza | 22:07 |
Wilanowska | 22:09 |
Przemyska | 22:11 |
Płocka | 22:12 |
Łostowice Świętokrzyska | 22:14 |
Kurs nr 15 do Zajezdnia WRZESZCZ | |
---|---|
Łostowice Świętokrzyska | 22:35 |
Łostowice Świętokrzyska | 22:35 |
Płocka | 22:37 |
Przemyska | 22:39 |
Wilanowska | 22:40 |
Cebertowicza | 22:42 |
Cieszyńskiego | 22:43 |
Sikorskiego [GDA] | 22:45 |
Chałubińskiego | 22:46 |
Odrzańska | 22:48 |
Pohulanka | 22:49 |
Śródmieście SKM | 22:51 |
Brama Wyżynna | 22:53 |
Dworzec Główny | 22:55 |
Brama Oliwska | 22:58 |
Chodowieckiego | 22:59 |
Uniwersytet Medyczny | 23:00 |
Traugutta [GDA] | 23:01 |
Opera Bałtycka | 23:03 |
Politechnika | 23:04 |
Miszewskiego | 23:06 |
Jaśkowa Dolina | 23:08 |
Klonowa [GDA] | 23:09 |
Galeria Bałtycka | 23:11 |
Wojska Polskiego | 23:13 |
Zamenhofa [GDA] | 23:14 |
Zajezdnia | 23:15 |
Strzyża PKM | 23:16 |
Zajezdnia WRZESZCZ | 23:18 |