• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
16:39
Kurs nr 0 do Jelitkowo
Zajezdnia WRZESZCZ05:38
Strzyża PKM05:39
Uniwersytet Gdański [GDA]05:41
Bażyńskiego [GDA]05:42
Tetmajera05:43
Derdowskiego05:44
Obrońców Westerplatte05:45
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:48
Opacka05:50
Subisława05:52
Pomorska - Osiedle05:53
Osiedle Wejhera05:55
Helska05:56
Jelitkowo05:57
Kurs nr 1 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo06:01
Helska06:03
Osiedle Wejhera06:05
Gospody06:06
Pomorska - Osiedle06:07
Subisława06:09
Opacka06:11
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:13
Obrońców Westerplatte06:15
Derdowskiego06:16
Tetmajera06:17
Bażyńskiego [GDA]06:18
Uniwersytet Gdański [GDA]06:19
Strzyża PKM06:21
Zajezdnia06:23
Zamenhofa [GDA]06:24
Wojska Polskiego06:26
Galeria Bałtycka06:28
Klonowa [GDA]06:30
Jaśkowa Dolina06:31
Miszewskiego06:33
Politechnika06:34
Opera Bałtycka06:36
Traugutta [GDA]06:37
Uniwersytet Medyczny06:38
Chodowieckiego06:39
Brama Oliwska06:40
Dworzec Główny06:42
Brama Wyżynna06:45
Śródmieście SKM06:48
Pohulanka06:49
Odrzańska06:51
Chałubińskiego06:53
Sikorskiego [GDA]06:54
Cieszyńskiego06:56
Cebertowicza06:57
Wilanowska06:59
Przemyska07:01
Płocka07:02
Łostowice Świętokrzyska07:04
Kurs nr 2 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska07:09
Łostowice Świętokrzyska07:09
Płocka07:11
Przemyska07:13
Wilanowska07:14
Cebertowicza07:16
Cieszyńskiego07:17
Sikorskiego [GDA]07:19
Chałubińskiego07:21
Odrzańska07:23
Pohulanka07:24
Śródmieście SKM07:26
Brama Wyżynna07:28
Dworzec Główny07:30
Brama Oliwska07:33
Chodowieckiego07:34
Uniwersytet Medyczny07:35
Traugutta [GDA]07:37
Opera Bałtycka07:39
Politechnika07:40
Miszewskiego07:42
Jaśkowa Dolina07:44
Klonowa [GDA]07:45
Galeria Bałtycka07:47
Wojska Polskiego07:49
Zamenhofa [GDA]07:50
Zajezdnia07:51
Strzyża PKM07:52
Uniwersytet Gdański [GDA]07:54
Bażyńskiego [GDA]07:55
Tetmajera07:56
Derdowskiego07:57
Obrońców Westerplatte07:58
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:01
Opacka08:03
Subisława08:05
Pomorska - Osiedle08:06
Osiedle Wejhera08:08
Helska08:09
Jelitkowo08:10
Kurs nr 3 do Zajezdnia WRZESZCZ
Jelitkowo08:13
Helska08:15
Osiedle Wejhera08:17
Gospody08:18
Pomorska - Osiedle08:19
Subisława08:21
Opacka08:23
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:25
Obrońców Westerplatte08:27
Derdowskiego08:28
Tetmajera08:29
Bażyńskiego [GDA]08:30
Uniwersytet Gdański [GDA]08:31
Strzyża PKM08:33
Zajezdnia WRZESZCZ08:34