10:26
Kurs nr 0 do Jelitkowo
Zajezdnia WRZESZCZ04:59
Strzyża PKM05:00
Uniwersytet Gdański [GDA]05:02
Bażyńskiego [GDA]05:03
Tetmajera05:04
Derdowskiego05:05
Obrońców Westerplatte05:06
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:09
Opacka05:11
Subisława05:13
Pomorska - Osiedle05:14
Osiedle Wejhera05:16
Helska05:17
Jelitkowo05:18
Kurs nr 1 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo05:21
Helska05:23
Osiedle Wejhera05:25
Gospody05:26
Pomorska - Osiedle05:27
Subisława05:29
Opacka05:31
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:33
Obrońców Westerplatte05:35
Derdowskiego05:36
Tetmajera05:37
Bażyńskiego [GDA]05:38
Uniwersytet Gdański [GDA]05:39
Strzyża PKM05:41
Zajezdnia05:43
Zamenhofa [GDA]05:44
Wojska Polskiego05:46
Galeria Bałtycka05:48
Klonowa [GDA]05:50
Jaśkowa Dolina05:51
Miszewskiego05:53
Politechnika05:54
Opera Bałtycka05:56
Traugutta [GDA]05:57
Uniwersytet Medyczny05:58
Chodowieckiego05:59
Brama Oliwska06:00
Dworzec Główny06:02
Brama Wyżynna06:05
Śródmieście SKM06:08
Pohulanka06:09
Odrzańska06:11
Chałubińskiego06:13
Sikorskiego [GDA]06:14
Cieszyńskiego06:16
Cebertowicza06:17
Wilanowska06:19
Przemyska06:21
Płocka06:22
Łostowice Świętokrzyska06:24
Kurs nr 2 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska06:29
Łostowice Świętokrzyska06:29
Płocka06:31
Przemyska06:33
Wilanowska06:34
Cebertowicza06:36
Cieszyńskiego06:37
Sikorskiego [GDA]06:39
Chałubińskiego06:41
Odrzańska06:43
Pohulanka06:44
Śródmieście SKM06:46
Brama Wyżynna06:48
Dworzec Główny06:50
Brama Oliwska06:53
Chodowieckiego06:54
Uniwersytet Medyczny06:55
Traugutta [GDA]06:57
Opera Bałtycka06:59
Politechnika07:00
Miszewskiego07:02
Jaśkowa Dolina07:04
Klonowa [GDA]07:05
Galeria Bałtycka07:07
Wojska Polskiego07:09
Zamenhofa [GDA]07:10
Zajezdnia07:11
Strzyża PKM07:12
Uniwersytet Gdański [GDA]07:14
Bażyńskiego [GDA]07:15
Tetmajera07:16
Derdowskiego07:17
Obrońców Westerplatte07:18
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:21
Opacka07:23
Subisława07:25
Pomorska - Osiedle07:26
Osiedle Wejhera07:28
Helska07:29
Jelitkowo07:30
Kurs nr 3 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo07:41
Helska07:43
Osiedle Wejhera07:45
Gospody07:46
Pomorska - Osiedle07:47
Subisława07:49
Opacka07:51
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:53
Obrońców Westerplatte07:55
Derdowskiego07:56
Tetmajera07:57
Bażyńskiego [GDA]07:58
Uniwersytet Gdański [GDA]07:59
Strzyża PKM08:01
Zajezdnia08:03
Zamenhofa [GDA]08:04
Wojska Polskiego08:06
Galeria Bałtycka08:08
Klonowa [GDA]08:10
Jaśkowa Dolina08:11
Miszewskiego08:13
Politechnika08:14
Opera Bałtycka08:16
Traugutta [GDA]08:17
Uniwersytet Medyczny08:18
Chodowieckiego08:19
Brama Oliwska08:20
Dworzec Główny08:22
Brama Wyżynna08:25
Śródmieście SKM08:28
Pohulanka08:29
Odrzańska08:31
Chałubińskiego08:33
Sikorskiego [GDA]08:34
Cieszyńskiego08:36
Cebertowicza08:37
Wilanowska08:39
Przemyska08:41
Płocka08:42
Łostowice Świętokrzyska08:44
Kurs nr 4 do Zajezdnia WRZESZCZ
Łostowice Świętokrzyska08:53
Łostowice Świętokrzyska08:53
Płocka08:55
Przemyska08:57
Wilanowska08:58
Cebertowicza09:00
Cieszyńskiego09:01
Sikorskiego [GDA]09:03
Chałubińskiego09:05
Odrzańska09:07
Pohulanka09:08
Śródmieście SKM09:10
Brama Wyżynna09:12
Dworzec Główny09:14
Brama Oliwska09:17
Chodowieckiego09:18
Uniwersytet Medyczny09:19
Traugutta [GDA]09:21
Opera Bałtycka09:23
Politechnika09:24
Miszewskiego09:26
Jaśkowa Dolina09:28
Klonowa [GDA]09:29
Galeria Bałtycka09:31
Wojska Polskiego09:33
Zamenhofa [GDA]09:34
Zajezdnia09:35
Strzyża PKM09:36
Zajezdnia WRZESZCZ09:38