• UWAGA: 30, 31.10. i 01.11. - sobotnie rozkłady jazdy, dodatkowe kursy, dodatkowe linie. Szczegóły: ztm.gda.pl  • W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
22:04
Kurs nr 0 do Łostowice Świętokrzyska
Zajezdnia WRZESZCZ04:43
Strzyża PKM04:45
Zajezdnia04:46
Zamenhofa [GDA]04:47
Wojska Polskiego04:49
Galeria Bałtycka04:51
Klonowa [GDA]04:53
Jaśkowa Dolina04:54
Miszewskiego04:56
Politechnika04:57
Opera Bałtycka04:59
Traugutta [GDA]05:00
Uniwersytet Medyczny05:01
Chodowieckiego05:02
Brama Oliwska05:03
Dworzec Główny05:05
Brama Wyżynna05:08
Śródmieście SKM05:10
Pohulanka05:12
Odrzańska05:13
Chałubińskiego05:15
Sikorskiego [GDA]05:17
Cieszyńskiego05:19
Cebertowicza05:20
Wilanowska05:22
Przemyska05:24
Płocka05:25
Łostowice Świętokrzyska05:27
Kurs nr 1 do Zajezdnia WRZESZCZ
Łostowice Świętokrzyska05:35
Łostowice Świętokrzyska05:35
Płocka05:37
Przemyska05:39
Wilanowska05:40
Cebertowicza05:42
Cieszyńskiego05:43
Sikorskiego [GDA]05:45
Chałubińskiego05:47
Odrzańska05:49
Pohulanka05:50
Śródmieście SKM05:52
Brama Wyżynna05:54
Dworzec Główny05:56
Brama Oliwska05:59
Chodowieckiego06:00
Uniwersytet Medyczny06:01
Traugutta [GDA]06:03
Opera Bałtycka06:05
Politechnika06:06
Miszewskiego06:08
Jaśkowa Dolina06:10
Klonowa [GDA]06:11
Galeria Bałtycka06:13
Wojska Polskiego06:15
Zamenhofa [GDA]06:16
Zajezdnia06:17
Strzyża PKM06:18
Zajezdnia WRZESZCZ06:20
Kurs nr 2 do Łostowice Świętokrzyska
Zajezdnia WRZESZCZ06:28
Strzyża PKM06:30
Zajezdnia06:31
Zamenhofa [GDA]06:32
Wojska Polskiego06:34
Galeria Bałtycka06:36
Klonowa [GDA]06:38
Jaśkowa Dolina06:39
Miszewskiego06:41
Politechnika06:42
Opera Bałtycka06:44
Traugutta [GDA]06:45
Uniwersytet Medyczny06:46
Chodowieckiego06:47
Brama Oliwska06:48
Dworzec Główny06:50
Brama Wyżynna06:53
Śródmieście SKM06:55
Pohulanka06:57
Odrzańska06:58
Chałubińskiego07:00
Sikorskiego [GDA]07:02
Cieszyńskiego07:04
Cebertowicza07:05
Wilanowska07:07
Przemyska07:09
Płocka07:10
Łostowice Świętokrzyska07:12
Kurs nr 3 do Zajezdnia WRZESZCZ
Łostowice Świętokrzyska07:16
Łostowice Świętokrzyska07:16
Płocka07:18
Przemyska07:20
Wilanowska07:21
Cebertowicza07:23
Cieszyńskiego07:24
Sikorskiego [GDA]07:26
Chałubińskiego07:28
Odrzańska07:30
Pohulanka07:31
Śródmieście SKM07:33
Brama Wyżynna07:35
Dworzec Główny07:37
Brama Oliwska07:40
Chodowieckiego07:41
Uniwersytet Medyczny07:42
Traugutta [GDA]07:44
Opera Bałtycka07:46
Politechnika07:47
Miszewskiego07:49
Jaśkowa Dolina07:51
Klonowa [GDA]07:52
Galeria Bałtycka07:54
Wojska Polskiego07:56
Zamenhofa [GDA]07:57
Zajezdnia07:58
Strzyża PKM07:59
Zajezdnia WRZESZCZ08:01
Kurs nr 4 do Łostowice Świętokrzyska
Zajezdnia WRZESZCZ08:08
Strzyża PKM08:10
Zajezdnia08:11
Zamenhofa [GDA]08:12
Wojska Polskiego08:14
Galeria Bałtycka08:16
Klonowa [GDA]08:18
Jaśkowa Dolina08:19
Miszewskiego08:21
Politechnika08:22
Opera Bałtycka08:24
Traugutta [GDA]08:25
Uniwersytet Medyczny08:26
Chodowieckiego08:27
Brama Oliwska08:28
Dworzec Główny08:30
Brama Wyżynna08:33
Śródmieście SKM08:35
Pohulanka08:37
Odrzańska08:38
Chałubińskiego08:40
Sikorskiego [GDA]08:42
Cieszyńskiego08:44
Cebertowicza08:45
Wilanowska08:47
Przemyska08:49
Płocka08:50
Łostowice Świętokrzyska08:52
Kurs nr 5 do Zajezdnia WRZESZCZ
Łostowice Świętokrzyska08:57
Łostowice Świętokrzyska08:57
Płocka08:59
Przemyska09:01
Wilanowska09:02
Cebertowicza09:04
Cieszyńskiego09:05
Sikorskiego [GDA]09:07
Chałubińskiego09:09
Odrzańska09:11
Pohulanka09:12
Śródmieście SKM09:14
Brama Wyżynna09:16
Dworzec Główny09:18
Brama Oliwska09:21
Chodowieckiego09:22
Uniwersytet Medyczny09:23
Traugutta [GDA]09:25
Opera Bałtycka09:27
Politechnika09:28
Miszewskiego09:30
Jaśkowa Dolina09:32
Klonowa [GDA]09:33
Galeria Bałtycka09:35
Wojska Polskiego09:37
Zamenhofa [GDA]09:38
Zajezdnia09:39
Strzyża PKM09:40
Zajezdnia WRZESZCZ09:42