• UWAGA: 30, 31.10. i 01.11. - sobotnie rozkłady jazdy, dodatkowe kursy, dodatkowe linie. Szczegóły: ztm.gda.pl  • W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
20:37
Kurs nr 0 do Jelitkowo
Zajezdnia WRZESZCZ04:33
Strzyża PKM04:34
Uniwersytet Gdański [GDA]04:36
Bażyńskiego [GDA]04:37
Tetmajera04:38
Derdowskiego04:39
Obrońców Westerplatte04:40
Oliwa - Pętla Tramwajowa04:43
Opacka04:45
Subisława04:47
Pomorska - Osiedle04:48
Osiedle Wejhera04:50
Helska04:51
Jelitkowo04:52
Kurs nr 1 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo05:01
Helska05:03
Osiedle Wejhera05:05
Gospody05:06
Pomorska - Osiedle05:07
Subisława05:09
Opacka05:11
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:13
Obrońców Westerplatte05:15
Derdowskiego05:16
Tetmajera05:17
Bażyńskiego [GDA]05:18
Uniwersytet Gdański [GDA]05:19
Strzyża PKM05:21
Zajezdnia05:23
Zamenhofa [GDA]05:24
Wojska Polskiego05:26
Galeria Bałtycka05:28
Klonowa [GDA]05:30
Jaśkowa Dolina05:31
Miszewskiego05:33
Politechnika05:34
Opera Bałtycka05:36
Traugutta [GDA]05:37
Uniwersytet Medyczny05:38
Chodowieckiego05:39
Brama Oliwska05:40
Dworzec Główny05:42
Brama Wyżynna05:45
Śródmieście SKM05:47
Pohulanka05:49
Odrzańska05:50
Chałubińskiego05:52
Sikorskiego [GDA]05:54
Cieszyńskiego05:56
Cebertowicza05:57
Wilanowska05:59
Przemyska06:01
Płocka06:02
Łostowice Świętokrzyska06:04
Kurs nr 2 do Zajezdnia WRZESZCZ
Łostowice Świętokrzyska06:16
Łostowice Świętokrzyska06:16
Płocka06:18
Przemyska06:20
Wilanowska06:21
Cebertowicza06:23
Cieszyńskiego06:24
Sikorskiego [GDA]06:26
Chałubińskiego06:28
Odrzańska06:30
Pohulanka06:31
Śródmieście SKM06:33
Brama Wyżynna06:35
Dworzec Główny06:37
Brama Oliwska06:40
Chodowieckiego06:41
Uniwersytet Medyczny06:42
Traugutta [GDA]06:44
Opera Bałtycka06:46
Politechnika06:47
Miszewskiego06:49
Jaśkowa Dolina06:51
Klonowa [GDA]06:52
Galeria Bałtycka06:54
Wojska Polskiego06:56
Zamenhofa [GDA]06:57
Zajezdnia06:58
Strzyża PKM06:59
Zajezdnia WRZESZCZ07:01
Kurs nr 3 do Łostowice Świętokrzyska
Zajezdnia WRZESZCZ07:08
Strzyża PKM07:10
Zajezdnia07:11
Zamenhofa [GDA]07:12
Wojska Polskiego07:14
Galeria Bałtycka07:16
Klonowa [GDA]07:18
Jaśkowa Dolina07:19
Miszewskiego07:21
Politechnika07:22
Opera Bałtycka07:24
Traugutta [GDA]07:25
Uniwersytet Medyczny07:26
Chodowieckiego07:27
Brama Oliwska07:28
Dworzec Główny07:30
Brama Wyżynna07:33
Śródmieście SKM07:35
Pohulanka07:37
Odrzańska07:38
Chałubińskiego07:40
Sikorskiego [GDA]07:42
Cieszyńskiego07:44
Cebertowicza07:45
Wilanowska07:47
Przemyska07:49
Płocka07:50
Łostowice Świętokrzyska07:52
Kurs nr 4 do Zajezdnia WRZESZCZ
Łostowice Świętokrzyska07:56
Łostowice Świętokrzyska07:56
Płocka07:58
Przemyska08:00
Wilanowska08:01
Cebertowicza08:03
Cieszyńskiego08:04
Sikorskiego [GDA]08:06
Chałubińskiego08:08
Odrzańska08:10
Pohulanka08:11
Śródmieście SKM08:13
Brama Wyżynna08:15
Dworzec Główny08:17
Brama Oliwska08:20
Chodowieckiego08:21
Uniwersytet Medyczny08:22
Traugutta [GDA]08:24
Opera Bałtycka08:26
Politechnika08:27
Miszewskiego08:29
Jaśkowa Dolina08:31
Klonowa [GDA]08:32
Galeria Bałtycka08:34
Wojska Polskiego08:36
Zamenhofa [GDA]08:37
Zajezdnia08:38
Strzyża PKM08:39
Zajezdnia WRZESZCZ08:41