• UWAGA: 30, 31.10. i 01.11. - sobotnie rozkłady jazdy, dodatkowe kursy, dodatkowe linie. Szczegóły: ztm.gda.pl  • W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
21:25
Kurs nr 0 do Łostowice Świętokrzyska
Zajezdnia NOWY PORT04:08
Władysława IV [GDA]04:10
Nowy Port Oliwska04:11
Przychodnia04:12
Rybołowców04:13
Na Zaspę04:14
Marynarki Polskiej04:17
Śnieżna04:19
Stadion04:21
Mostostal04:22
Żaglowa - AmberExpo04:23
Swojska04:25
Węzeł Kliniczna04:26
Twarda04:27
Stocznia Północna04:28
Stocznia SKM04:30
Plac Solidarności04:32
Dworzec Główny04:34
Brama Wyżynna04:37
Śródmieście SKM04:39
Pohulanka04:41
Odrzańska04:42
Chałubińskiego04:44
Sikorskiego [GDA]04:46
Cieszyńskiego04:48
Cebertowicza04:49
Wilanowska04:51
Przemyska04:53
Płocka04:54
Łostowice Świętokrzyska04:56
Kurs nr 1 do Zajezdnia NOWY PORT
Łostowice Świętokrzyska04:58
Łostowice Świętokrzyska04:58
Płocka05:00
Przemyska05:02
Wilanowska05:03
Cebertowicza05:05
Cieszyńskiego05:06
Sikorskiego [GDA]05:08
Chałubińskiego05:10
Odrzańska05:12
Pohulanka05:13
Śródmieście SKM05:15
Brama Wyżynna05:17
Dworzec Główny05:19
Plac Solidarności05:22
Stocznia SKM05:24
Stocznia Północna05:26
Twarda05:27
Węzeł Kliniczna05:28
Swojska05:29
Żaglowa - AmberExpo05:31
Mostostal05:32
Stadion05:33
Śnieżna05:35
Marynarki Polskiej05:37
Plac Wolności05:38
Nowy Port Zajezdnia05:39
Zajezdnia NOWY PORT05:41
Kurs nr 2 do Łostowice Świętokrzyska
Zajezdnia NOWY PORT05:47
Władysława IV [GDA]05:49
Nowy Port Oliwska05:55
Przychodnia05:56
Rybołowców05:57
Na Zaspę05:58
Marynarki Polskiej06:01
Śnieżna06:03
Stadion06:05
Mostostal06:06
Żaglowa - AmberExpo06:07
Swojska06:09
Węzeł Kliniczna06:10
Twarda06:11
Stocznia Północna06:12
Stocznia SKM06:14
Plac Solidarności06:16
Dworzec Główny06:18
Brama Wyżynna06:21
Śródmieście SKM06:23
Pohulanka06:25
Odrzańska06:26
Chałubińskiego06:28
Sikorskiego [GDA]06:30
Cieszyńskiego06:32
Cebertowicza06:33
Wilanowska06:35
Przemyska06:37
Płocka06:38
Łostowice Świętokrzyska06:40
Kurs nr 3 do Zajezdnia NOWY PORT
Łostowice Świętokrzyska06:44
Łostowice Świętokrzyska06:44
Płocka06:46
Przemyska06:48
Wilanowska06:49
Cebertowicza06:51
Cieszyńskiego06:52
Sikorskiego [GDA]06:54
Chałubińskiego06:56
Odrzańska06:58
Pohulanka06:59
Śródmieście SKM07:01
Brama Wyżynna07:03
Dworzec Główny07:05
Plac Solidarności07:08
Stocznia SKM07:10
Stocznia Północna07:12
Twarda07:13
Węzeł Kliniczna07:14
Swojska07:15
Żaglowa - AmberExpo07:17
Mostostal07:18
Stadion07:19
Śnieżna07:21
Marynarki Polskiej07:23
Plac Wolności07:24
Nowy Port Zajezdnia07:25
Zajezdnia NOWY PORT07:27
Kurs nr 4 do Łostowice Świętokrzyska
Zajezdnia NOWY PORT07:42
Władysława IV [GDA]07:44
Nowy Port Oliwska07:45
Przychodnia07:46
Rybołowców07:47
Na Zaspę07:48
Marynarki Polskiej07:51
Śnieżna07:53
Stadion07:55
Mostostal07:56
Żaglowa - AmberExpo07:57
Swojska07:59
Węzeł Kliniczna08:00
Twarda08:01
Stocznia Północna08:02
Stocznia SKM08:04
Plac Solidarności08:06
Dworzec Główny08:08
Brama Wyżynna08:11
Śródmieście SKM08:13
Pohulanka08:15
Odrzańska08:16
Chałubińskiego08:18
Sikorskiego [GDA]08:20
Cieszyńskiego08:22
Cebertowicza08:23
Wilanowska08:25
Przemyska08:27
Płocka08:28
Łostowice Świętokrzyska08:30
Kurs nr 5 do Zajezdnia NOWY PORT
Łostowice Świętokrzyska08:39
Łostowice Świętokrzyska08:39
Płocka08:41
Przemyska08:43
Wilanowska08:44
Cebertowicza08:46
Cieszyńskiego08:47
Sikorskiego [GDA]08:49
Chałubińskiego08:51
Odrzańska08:53
Pohulanka08:54
Śródmieście SKM08:56
Brama Wyżynna08:58
Dworzec Główny09:00
Plac Solidarności09:03
Stocznia SKM09:05
Stocznia Północna09:07
Twarda09:08
Węzeł Kliniczna09:09
Swojska09:10
Żaglowa - AmberExpo09:12
Mostostal09:13
Stadion09:14
Śnieżna09:16
Marynarki Polskiej09:18
Plac Wolności09:19
Nowy Port Zajezdnia09:20
Zajezdnia NOWY PORT09:22