• UWAGA: 30, 31.10. i 01.11. - sobotnie rozkłady jazdy, dodatkowe kursy, dodatkowe linie. Szczegóły: ztm.gda.pl  • W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
20:23
Kurs nr 0 do Łostowice Świętokrzyska
Zajezdnia NOWY PORT05:23
Władysława IV [GDA]05:25
Nowy Port Oliwska05:26
Przychodnia05:27
Rybołowców05:28
Na Zaspę05:29
Marynarki Polskiej05:32
Śnieżna05:34
Stadion05:36
Mostostal05:37
Żaglowa - AmberExpo05:38
Swojska05:40
Węzeł Kliniczna05:41
Twarda05:42
Stocznia Północna05:43
Stocznia SKM05:45
Plac Solidarności05:47
Dworzec Główny05:49
Brama Wyżynna05:52
Śródmieście SKM05:54
Pohulanka05:56
Odrzańska05:57
Chałubińskiego05:59
Sikorskiego [GDA]06:01
Cieszyńskiego06:03
Cebertowicza06:04
Wilanowska06:06
Przemyska06:08
Płocka06:09
Łostowice Świętokrzyska06:11
Kurs nr 1 do Zajezdnia NOWY PORT
Łostowice Świętokrzyska06:13
Łostowice Świętokrzyska06:13
Płocka06:15
Przemyska06:17
Wilanowska06:18
Cebertowicza06:20
Cieszyńskiego06:21
Sikorskiego [GDA]06:23
Chałubińskiego06:25
Odrzańska06:27
Pohulanka06:28
Śródmieście SKM06:30
Brama Wyżynna06:32
Dworzec Główny06:34
Plac Solidarności06:37
Stocznia SKM06:39
Stocznia Północna06:41
Twarda06:42
Węzeł Kliniczna06:43
Swojska06:44
Żaglowa - AmberExpo06:46
Mostostal06:47
Stadion06:48
Śnieżna06:50
Marynarki Polskiej06:52
Plac Wolności06:53
Nowy Port Zajezdnia06:54
Zajezdnia NOWY PORT06:56
Kurs nr 2 do Łostowice Świętokrzyska
Zajezdnia NOWY PORT07:11
Władysława IV [GDA]07:13
Nowy Port Oliwska07:15
Przychodnia07:16
Rybołowców07:17
Na Zaspę07:18
Marynarki Polskiej07:21
Śnieżna07:23
Stadion07:25
Mostostal07:26
Żaglowa - AmberExpo07:27
Swojska07:29
Węzeł Kliniczna07:30
Twarda07:31
Stocznia Północna07:32
Stocznia SKM07:34
Plac Solidarności07:36
Dworzec Główny07:38
Brama Wyżynna07:41
Śródmieście SKM07:43
Pohulanka07:45
Odrzańska07:46
Chałubińskiego07:48
Sikorskiego [GDA]07:50
Cieszyńskiego07:52
Cebertowicza07:53
Wilanowska07:55
Przemyska07:57
Płocka07:58
Łostowice Świętokrzyska08:00
Kurs nr 3 do Zajezdnia NOWY PORT
Łostowice Świętokrzyska08:04
Łostowice Świętokrzyska08:04
Płocka08:06
Przemyska08:08
Wilanowska08:09
Cebertowicza08:11
Cieszyńskiego08:12
Sikorskiego [GDA]08:14
Chałubińskiego08:16
Odrzańska08:18
Pohulanka08:19
Śródmieście SKM08:21
Brama Wyżynna08:23
Dworzec Główny08:25
Plac Solidarności08:28
Stocznia SKM08:30
Stocznia Północna08:32
Twarda08:33
Węzeł Kliniczna08:34
Swojska08:35
Żaglowa - AmberExpo08:37
Mostostal08:38
Stadion08:39
Śnieżna08:41
Marynarki Polskiej08:43
Plac Wolności08:44
Nowy Port Zajezdnia08:45
Zajezdnia NOWY PORT08:47