07:01
Kurs nr 0 do Łostowice Świętokrzyska
Zajezdnia NOWY PORT04:54
Władysława IV [GDA]04:56
Nowy Port Oliwska04:57
Przychodnia04:58
Rybołowców04:59
Na Zaspę05:00
Marynarki Polskiej05:03
Śnieżna05:05
Stadion05:07
Mostostal05:08
Żaglowa - AmberExpo05:09
Swojska05:11
Węzeł Kliniczna05:12
Twarda05:13
Stocznia Północna05:14
Stocznia SKM05:16
Plac Solidarności05:18
Dworzec Główny05:20
Brama Wyżynna05:23
Śródmieście SKM05:26
Pohulanka05:27
Odrzańska05:29
Chałubińskiego05:31
Sikorskiego [GDA]05:32
Cieszyńskiego05:34
Cebertowicza05:35
Wilanowska05:37
Przemyska05:39
Płocka05:40
Łostowice Świętokrzyska05:42
Kurs nr 1 do Zajezdnia NOWY PORT
Łostowice Świętokrzyska05:48
Łostowice Świętokrzyska05:48
Płocka05:50
Przemyska05:52
Wilanowska05:53
Cebertowicza05:55
Cieszyńskiego05:56
Sikorskiego [GDA]05:58
Chałubińskiego06:00
Odrzańska06:02
Pohulanka06:03
Śródmieście SKM06:05
Brama Wyżynna06:07
Dworzec Główny06:09
Plac Solidarności06:12
Stocznia SKM06:14
Stocznia Północna06:16
Twarda06:17
Węzeł Kliniczna06:18
Swojska06:19
Żaglowa - AmberExpo06:21
Mostostal06:22
Stadion06:23
Śnieżna06:25
Marynarki Polskiej06:27
Plac Wolności06:28
Nowy Port Zajezdnia06:29
Zajezdnia NOWY PORT06:31
Kurs nr 2 do Łostowice Świętokrzyska
Zajezdnia NOWY PORT06:52
Władysława IV [GDA]06:54
Nowy Port Oliwska06:55
Przychodnia06:56
Rybołowców06:57
Na Zaspę06:58
Marynarki Polskiej07:01
Śnieżna07:03
Stadion07:05
Mostostal07:06
Żaglowa - AmberExpo07:07
Swojska07:09
Węzeł Kliniczna07:10
Twarda07:11
Stocznia Północna07:12
Stocznia SKM07:14
Plac Solidarności07:16
Dworzec Główny07:18
Brama Wyżynna07:21
Śródmieście SKM07:24
Pohulanka07:25
Odrzańska07:27
Chałubińskiego07:29
Sikorskiego [GDA]07:30
Cieszyńskiego07:32
Cebertowicza07:33
Wilanowska07:35
Przemyska07:37
Płocka07:38
Łostowice Świętokrzyska07:40
Kurs nr 3 do Zajezdnia NOWY PORT
Łostowice Świętokrzyska07:44
Łostowice Świętokrzyska07:44
Płocka07:46
Przemyska07:48
Wilanowska07:49
Cebertowicza07:51
Cieszyńskiego07:52
Sikorskiego [GDA]07:54
Chałubińskiego07:56
Odrzańska07:58
Pohulanka07:59
Śródmieście SKM08:01
Brama Wyżynna08:03
Dworzec Główny08:05
Plac Solidarności08:08
Stocznia SKM08:10
Stocznia Północna08:12
Twarda08:13
Węzeł Kliniczna08:14
Swojska08:15
Żaglowa - AmberExpo08:17
Mostostal08:18
Stadion08:19
Śnieżna08:21
Marynarki Polskiej08:23
Plac Wolności08:24
Nowy Port Zajezdnia08:25
Zajezdnia NOWY PORT08:27