• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
16:30
Kurs nr 0 do Łostowice Świętokrzyska
Zajezdnia NOWY PORT05:12
Władysława IV [GDA]05:14
Nowy Port Oliwska05:15
Przychodnia05:16
Rybołowców05:17
Na Zaspę05:18
Marynarki Polskiej05:21
Śnieżna05:23
Stadion05:25
Mostostal05:26
Żaglowa - AmberExpo05:27
Swojska05:29
Węzeł Kliniczna05:30
Twarda05:31
Stocznia Północna05:32
Stocznia SKM05:34
Plac Solidarności05:36
Dworzec Główny05:38
Brama Wyżynna05:41
Śródmieście SKM05:44
Pohulanka05:45
Odrzańska05:47
Chałubińskiego05:49
Sikorskiego [GDA]05:50
Cieszyńskiego05:52
Cebertowicza05:53
Wilanowska05:55
Przemyska05:57
Płocka05:58
Łostowice Świętokrzyska06:00
Kurs nr 1 do Zajezdnia NOWY PORT
Łostowice Świętokrzyska06:04
Łostowice Świętokrzyska06:04
Płocka06:06
Przemyska06:08
Wilanowska06:09
Cebertowicza06:11
Cieszyńskiego06:12
Sikorskiego [GDA]06:14
Chałubińskiego06:16
Odrzańska06:18
Pohulanka06:19
Śródmieście SKM06:21
Brama Wyżynna06:23
Dworzec Główny06:25
Plac Solidarności06:28
Stocznia SKM06:30
Stocznia Północna06:32
Twarda06:33
Węzeł Kliniczna06:34
Swojska06:35
Żaglowa - AmberExpo06:37
Mostostal06:38
Stadion06:39
Śnieżna06:41
Marynarki Polskiej06:43
Plac Wolności06:44
Nowy Port Zajezdnia06:45
Zajezdnia NOWY PORT06:47
Kurs nr 2 do Łostowice Świętokrzyska
Zajezdnia NOWY PORT07:02
Władysława IV [GDA]07:04
Nowy Port Oliwska07:05
Przychodnia07:06
Rybołowców07:07
Na Zaspę07:08
Marynarki Polskiej07:11
Śnieżna07:13
Stadion07:15
Mostostal07:16
Żaglowa - AmberExpo07:17
Swojska07:19
Węzeł Kliniczna07:20
Twarda07:21
Stocznia Północna07:22
Stocznia SKM07:24
Plac Solidarności07:26
Dworzec Główny07:28
Brama Wyżynna07:31
Śródmieście SKM07:34
Pohulanka07:35
Odrzańska07:37
Chałubińskiego07:39
Sikorskiego [GDA]07:40
Cieszyńskiego07:42
Cebertowicza07:43
Wilanowska07:45
Przemyska07:47
Płocka07:48
Łostowice Świętokrzyska07:50
Kurs nr 3 do Zajezdnia NOWY PORT
Łostowice Świętokrzyska07:54
Łostowice Świętokrzyska07:54
Płocka07:56
Przemyska07:58
Wilanowska07:59
Cebertowicza08:01
Cieszyńskiego08:02
Sikorskiego [GDA]08:04
Chałubińskiego08:06
Odrzańska08:08
Pohulanka08:09
Śródmieście SKM08:11
Brama Wyżynna08:13
Dworzec Główny08:15
Plac Solidarności08:18
Stocznia SKM08:20
Stocznia Północna08:22
Twarda08:23
Węzeł Kliniczna08:24
Swojska08:25
Żaglowa - AmberExpo08:27
Mostostal08:28
Stadion08:29
Śnieżna08:31
Marynarki Polskiej08:33
Plac Wolności08:34
Nowy Port Zajezdnia08:35
Zajezdnia NOWY PORT08:37