16:19
Kurs nr 0 do Stogi
Zajezdnia WRZESZCZ05:08
Strzyża PKM05:09
Uniwersytet Gdański [GDA]05:11
Bażyńskiego [GDA]05:12
Tetmajera05:13
Derdowskiego05:14
Obrońców Westerplatte05:15
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:18
Opacka05:20
Subisława05:22
Pomorska - Osiedle05:23
Pomorska [GDA]05:25
Piastowska05:26
Czerwony Dwór05:28
Bora-Komorowskiego05:29
Kołobrzeska05:31
Zaspa05:33
Startowa05:34
Jana Pawła II05:35
Żwirki i Wigury [GDA]05:36
Bajana05:37
Legionów05:38
Plac Komorowskiego05:40
Mickiewicza [GDA]05:43
Reja [GDA]05:44
Wyspiańskiego05:46
Kliniczna05:47
Twarda05:49
Stocznia Północna05:50
Stocznia SKM05:52
Plac Solidarności05:54
Dworzec Główny05:56
Brama Wyżynna05:59
Okopowa06:01
Żabi Kruk06:02
Chmielna06:03
Akademia Muzyczna06:05
Brama Żuławska06:07
Głęboka06:09
Przeróbka06:11
Lenartowicza06:12
Sucharskiego06:14
Kaczeńce06:15
Ugory eMOCja06:16
Zimna06:17
Stogi06:19
Stogi06:20
Kurs nr 1 do Jelitkowo
Stogi06:34
Stogi06:35
Zimna06:37
Ugory eMOCja06:38
Kaczeńce06:39
Sucharskiego06:41
Lenartowicza06:42
Przeróbka06:43
Głęboka06:45
Brama Żuławska06:47
Akademia Muzyczna06:49
Chmielna06:50
Żabi Kruk06:51
Okopowa06:53
Brama Wyżynna06:55
Dworzec Główny06:57
Plac Solidarności07:00
Stocznia SKM07:02
Stocznia Północna07:04
Twarda07:05
Kliniczna07:06
Wyspiańskiego07:08
Reja [GDA]07:09
Mickiewicza [GDA]07:11
Plac Komorowskiego07:13
Legionów07:15
Bajana07:16
Żwirki i Wigury [GDA]07:17
Jana Pawła II07:18
Startowa07:19
Zaspa07:20
Kołobrzeska07:22
Bora-Komorowskiego07:24
Czerwony Dwór07:26
Piastowska07:27
Pomorska [GDA]07:29
Osiedle Wejhera07:30
Helska07:31
Jelitkowo07:32
Kurs nr 2 do Stogi
Jelitkowo07:44
Helska07:46
Osiedle Wejhera07:48
Pomorska [GDA]07:49
Piastowska07:50
Czerwony Dwór07:52
Bora-Komorowskiego07:53
Kołobrzeska07:55
Zaspa07:57
Startowa07:58
Jana Pawła II07:59
Żwirki i Wigury [GDA]08:00
Bajana08:01
Legionów08:02
Plac Komorowskiego08:04
Mickiewicza [GDA]08:07
Reja [GDA]08:08
Wyspiańskiego08:10
Kliniczna08:11
Twarda08:13
Stocznia Północna08:14
Stocznia SKM08:16
Plac Solidarności08:18
Dworzec Główny08:20
Brama Wyżynna08:23
Okopowa08:25
Żabi Kruk08:26
Chmielna08:27
Akademia Muzyczna08:29
Brama Żuławska08:31
Głęboka08:33
Przeróbka08:35
Lenartowicza08:36
Sucharskiego08:38
Kaczeńce08:39
Ugory eMOCja08:40
Zimna08:41
Stogi08:43
Stogi08:44
Kurs nr 3 do Jelitkowo
Stogi09:03
Stogi09:04
Zimna09:06
Ugory eMOCja09:07
Kaczeńce09:08
Sucharskiego09:10
Lenartowicza09:11
Przeróbka09:12
Głęboka09:14
Brama Żuławska09:16
Akademia Muzyczna09:18
Chmielna09:19
Żabi Kruk09:20
Okopowa09:22
Brama Wyżynna09:24
Dworzec Główny09:26
Plac Solidarności09:29
Stocznia SKM09:31
Stocznia Północna09:33
Twarda09:34
Kliniczna09:35
Wyspiańskiego09:37
Reja [GDA]09:38
Mickiewicza [GDA]09:40
Plac Komorowskiego09:42
Legionów09:44
Bajana09:45
Żwirki i Wigury [GDA]09:46
Jana Pawła II09:47
Startowa09:48
Zaspa09:49
Kołobrzeska09:51
Bora-Komorowskiego09:53
Czerwony Dwór09:55
Piastowska09:56
Pomorska [GDA]09:58
Osiedle Wejhera09:59
Helska10:00
Jelitkowo10:01
Kurs nr 4 do Stogi
Jelitkowo10:23
Helska10:25
Osiedle Wejhera10:27
Pomorska [GDA]10:28
Piastowska10:29
Czerwony Dwór10:31
Bora-Komorowskiego10:32
Kołobrzeska10:34
Zaspa10:36
Startowa10:37
Jana Pawła II10:38
Żwirki i Wigury [GDA]10:39
Bajana10:40
Legionów10:41
Plac Komorowskiego10:43
Mickiewicza [GDA]10:46
Reja [GDA]10:47
Wyspiańskiego10:49
Kliniczna10:50
Twarda10:52
Stocznia Północna10:53
Stocznia SKM10:55
Plac Solidarności10:57
Dworzec Główny10:59
Brama Wyżynna11:02
Okopowa11:04
Żabi Kruk11:05
Chmielna11:06
Akademia Muzyczna11:08
Brama Żuławska11:10
Głęboka11:12
Przeróbka11:14
Lenartowicza11:15
Sucharskiego11:17
Kaczeńce11:18
Ugory eMOCja11:19
Zimna11:20
Stogi11:22
Stogi11:23
Kurs nr 5 do Jelitkowo
Stogi11:43
Stogi11:44
Zimna11:46
Ugory eMOCja11:47
Kaczeńce11:48
Sucharskiego11:50
Lenartowicza11:51
Przeróbka11:52
Głęboka11:54
Brama Żuławska11:56
Akademia Muzyczna11:58
Chmielna11:59
Żabi Kruk12:00
Okopowa12:02
Brama Wyżynna12:04
Dworzec Główny12:06
Plac Solidarności12:09
Stocznia SKM12:11
Stocznia Północna12:13
Twarda12:14
Kliniczna12:15
Wyspiańskiego12:17
Reja [GDA]12:18
Mickiewicza [GDA]12:20
Plac Komorowskiego12:22
Legionów12:24
Bajana12:25
Żwirki i Wigury [GDA]12:26
Jana Pawła II12:27
Startowa12:28
Zaspa12:29
Kołobrzeska12:31
Bora-Komorowskiego12:33
Czerwony Dwór12:35
Piastowska12:36
Pomorska [GDA]12:38
Osiedle Wejhera12:39
Helska12:40
Jelitkowo12:41
Kurs nr 6 do Stogi
Jelitkowo12:51
Helska12:53
Osiedle Wejhera12:55
Pomorska [GDA]12:56
Piastowska12:57
Czerwony Dwór12:59
Bora-Komorowskiego13:00
Kołobrzeska13:02
Zaspa13:04
Startowa13:05
Jana Pawła II13:06
Żwirki i Wigury [GDA]13:07
Bajana13:08
Legionów13:09
Plac Komorowskiego13:11
Mickiewicza [GDA]13:14
Reja [GDA]13:15
Wyspiańskiego13:17
Kliniczna13:18
Twarda13:20
Stocznia Północna13:21
Stocznia SKM13:23
Plac Solidarności13:25
Dworzec Główny13:27
Brama Wyżynna13:30
Okopowa13:32
Żabi Kruk13:33
Chmielna13:34
Akademia Muzyczna13:36
Brama Żuławska13:38
Głęboka13:40
Przeróbka13:42
Lenartowicza13:43
Sucharskiego13:45
Kaczeńce13:46
Ugory eMOCja13:47
Zimna13:48
Stogi13:50
Stogi13:51
Kurs nr 7 do Jelitkowo
Stogi14:14
Stogi14:15
Zimna14:17
Ugory eMOCja14:18
Kaczeńce14:19
Sucharskiego14:21
Lenartowicza14:22
Przeróbka14:23
Głęboka14:25
Brama Żuławska14:27
Akademia Muzyczna14:29
Chmielna14:30
Żabi Kruk14:31
Okopowa14:33
Brama Wyżynna14:35
Dworzec Główny14:37
Plac Solidarności14:40
Stocznia SKM14:42
Stocznia Północna14:44
Twarda14:45
Kliniczna14:46
Wyspiańskiego14:48
Reja [GDA]14:49
Mickiewicza [GDA]14:51
Plac Komorowskiego14:53
Legionów14:55
Bajana14:56
Żwirki i Wigury [GDA]14:57
Jana Pawła II14:58
Startowa14:59
Zaspa15:00
Kołobrzeska15:02
Bora-Komorowskiego15:04
Czerwony Dwór15:06
Piastowska15:07
Pomorska [GDA]15:09
Osiedle Wejhera15:10
Helska15:11
Jelitkowo15:12
Kurs nr 8 do Stogi
Jelitkowo15:23
Helska15:25
Osiedle Wejhera15:27
Pomorska [GDA]15:28
Piastowska15:29
Czerwony Dwór15:31
Bora-Komorowskiego15:32
Kołobrzeska15:34
Zaspa15:36
Startowa15:37
Jana Pawła II15:38
Żwirki i Wigury [GDA]15:39
Bajana15:40
Legionów15:41
Plac Komorowskiego15:43
Mickiewicza [GDA]15:46
Reja [GDA]15:47
Wyspiańskiego15:49
Kliniczna15:50
Twarda15:52
Stocznia Północna15:53
Stocznia SKM15:55
Plac Solidarności15:57
Dworzec Główny15:59
Brama Wyżynna16:02
Okopowa16:04
Żabi Kruk16:05
Chmielna16:06
Akademia Muzyczna16:08
Brama Żuławska16:10
Głęboka16:12
Przeróbka16:14
Lenartowicza16:15
Sucharskiego16:17
Kaczeńce16:18
Ugory eMOCja16:19
Zimna16:20
Stogi16:22
Stogi16:23
Kurs nr 9 do Jelitkowo
Stogi16:34
Stogi16:35
Zimna16:37
Ugory eMOCja16:38
Kaczeńce16:39
Sucharskiego16:41
Lenartowicza16:42
Przeróbka16:43
Głęboka16:45
Brama Żuławska16:47
Akademia Muzyczna16:49
Chmielna16:50
Żabi Kruk16:51
Okopowa16:53
Brama Wyżynna16:55
Dworzec Główny16:57
Plac Solidarności17:00
Stocznia SKM17:02
Stocznia Północna17:04
Twarda17:05
Kliniczna17:06
Wyspiańskiego17:08
Reja [GDA]17:09
Mickiewicza [GDA]17:11
Plac Komorowskiego17:13
Legionów17:15
Bajana17:16
Żwirki i Wigury [GDA]17:17
Jana Pawła II17:18
Startowa17:19
Zaspa17:20
Kołobrzeska17:22
Bora-Komorowskiego17:24
Czerwony Dwór17:26
Piastowska17:27
Pomorska [GDA]17:29
Osiedle Wejhera17:30
Helska17:31
Jelitkowo17:32
Kurs nr 10 do Stogi
Jelitkowo18:10
Helska18:12
Osiedle Wejhera18:14
Pomorska [GDA]18:15
Piastowska18:16
Czerwony Dwór18:18
Bora-Komorowskiego18:19
Kołobrzeska18:21
Zaspa18:23
Startowa18:24
Jana Pawła II18:25
Żwirki i Wigury [GDA]18:26
Bajana18:27
Legionów18:28
Plac Komorowskiego18:30
Mickiewicza [GDA]18:33
Reja [GDA]18:34
Wyspiańskiego18:36
Kliniczna18:37
Twarda18:39
Stocznia Północna18:40
Stocznia SKM18:42
Plac Solidarności18:44
Dworzec Główny18:46
Brama Wyżynna18:49
Okopowa18:51
Żabi Kruk18:52
Chmielna18:53
Akademia Muzyczna18:55
Brama Żuławska18:57
Głęboka18:59
Przeróbka19:01
Lenartowicza19:02
Sucharskiego19:04
Kaczeńce19:05
Ugory eMOCja19:06
Zimna19:07
Stogi19:09
Stogi19:10
Kurs nr 11 do Jelitkowo
Stogi19:23
Stogi19:24
Zimna19:26
Ugory eMOCja19:27
Kaczeńce19:28
Sucharskiego19:30
Lenartowicza19:31
Przeróbka19:32
Głęboka19:34
Brama Żuławska19:36
Akademia Muzyczna19:38
Chmielna19:39
Żabi Kruk19:40
Okopowa19:42
Brama Wyżynna19:44
Dworzec Główny19:46
Plac Solidarności19:49
Stocznia SKM19:51
Stocznia Północna19:53
Twarda19:54
Kliniczna19:55
Wyspiańskiego19:57
Reja [GDA]19:58
Mickiewicza [GDA]20:00
Plac Komorowskiego20:02
Legionów20:04
Bajana20:05
Żwirki i Wigury [GDA]20:06
Jana Pawła II20:07
Startowa20:08
Zaspa20:09
Kołobrzeska20:11
Bora-Komorowskiego20:13
Czerwony Dwór20:15
Piastowska20:16
Pomorska [GDA]20:18
Osiedle Wejhera20:19
Helska20:20
Jelitkowo20:21
Kurs nr 12 do Stogi
Jelitkowo20:35
Helska20:37
Osiedle Wejhera20:39
Pomorska [GDA]20:40
Piastowska20:41
Czerwony Dwór20:43
Bora-Komorowskiego20:44
Kołobrzeska20:46
Zaspa20:48
Startowa20:49
Jana Pawła II20:50
Żwirki i Wigury [GDA]20:51
Bajana20:52
Legionów20:53
Plac Komorowskiego20:55
Mickiewicza [GDA]20:58
Reja [GDA]20:59
Wyspiańskiego21:01
Kliniczna21:02
Twarda21:04
Stocznia Północna21:05
Stocznia SKM21:07
Plac Solidarności21:09
Dworzec Główny21:11
Brama Wyżynna21:14
Okopowa21:16
Żabi Kruk21:17
Chmielna21:18
Akademia Muzyczna21:20
Brama Żuławska21:22
Głęboka21:24
Przeróbka21:26
Lenartowicza21:27
Sucharskiego21:29
Kaczeńce21:30
Ugory eMOCja21:31
Zimna21:32
Stogi21:34
Stogi21:35
Kurs nr 13 do Zajezdnia WRZESZCZ
Stogi21:58
Stogi21:59
Zimna22:01
Ugory eMOCja22:02
Kaczeńce22:03
Sucharskiego22:05
Lenartowicza22:06
Przeróbka22:07
Głęboka22:09
Brama Żuławska22:11
Akademia Muzyczna22:13
Chmielna22:14
Żabi Kruk22:15
Okopowa22:17
Brama Wyżynna22:19
Dworzec Główny22:21
Plac Solidarności22:24
Stocznia SKM22:26
Stocznia Północna22:28
Twarda22:29
Kliniczna22:30
Wyspiańskiego22:32
Reja [GDA]22:33
Mickiewicza [GDA]22:35
Plac Komorowskiego22:37
Legionów22:39
Bajana22:40
Żwirki i Wigury [GDA]22:41
Jana Pawła II22:42
Startowa22:43
Zaspa22:44
Kołobrzeska22:45
Bora-Komorowskiego22:47
Czerwony Dwór22:49
Piastowska22:50
Pomorska [GDA]22:52
Gospody22:53
Pomorska - Osiedle22:54
Subisława22:56
Opacka22:58
Oliwa - Pętla Tramwajowa23:00
Obrońców Westerplatte23:02
Derdowskiego23:03
Tetmajera23:04
Bażyńskiego [GDA]23:05
Uniwersytet Gdański [GDA]23:06
Strzyża PKM23:08
Zajezdnia WRZESZCZ23:09