• Limit osób w pojeździe: 30% miejsc stojących i siedzących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!
04:06
Kurs nr 0 do Jelitkowo
Zajezdnia WRZESZCZ05:39
Strzyża PKM05:40
Uniwersytet Gdański [GDA]05:42
Bażyńskiego [GDA]05:43
Tetmajera05:44
Derdowskiego05:45
Obrońców Westerplatte05:46
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:49
Opacka05:51
Subisława05:53
Pomorska - Osiedle05:54
Osiedle Wejhera05:56
Helska05:57
Jelitkowo05:58
Kurs nr 1 do Stogi
Jelitkowo06:13
Helska06:15
Osiedle Wejhera06:17
Pomorska [GDA]06:18
Piastowska06:19
Czerwony Dwór06:21
Bora Komorowskiego06:22
Kołobrzeska06:24
Zaspa06:26
Startowa06:27
Jana Pawła II06:28
Żwirki i Wigury [GDA]06:29
Bajana06:30
Legionów06:32
Plac Komorowskiego06:34
Mickiewicza [GDA]06:36
Reja [GDA]06:37
Wyspiańskiego06:39
Kliniczna06:40
Twarda06:42
Stocznia Północna06:43
Stocznia SKM06:45
Plac Solidarności06:47
Dworzec Główny06:49
Brama Wyżynna06:52
Okopowa06:54
Żabi Kruk06:55
Chmielna06:56
Akademia Muzyczna06:58
Brama Żuławska07:00
Głęboka07:02
Przeróbka07:04
Lenartowicza07:05
Sucharskiego07:07
Kaczeńce07:08
Lessowa07:09
Zimna07:10
Stogi07:12
Stogi07:13
Kurs nr 2 do Jelitkowo
Stogi07:24
Stogi07:25
Zimna07:27
Lessowa07:28
Kaczeńce07:29
Sucharskiego07:31
Lenartowicza07:32
Przeróbka07:33
Głęboka07:35
Brama Żuławska07:37
Akademia Muzyczna07:39
Chmielna07:40
Żabi Kruk07:41
Okopowa07:43
Brama Wyżynna07:45
Dworzec Główny07:47
Plac Solidarności07:50
Stocznia SKM07:52
Stocznia Północna07:54
Twarda07:55
Kliniczna07:56
Wyspiańskiego07:58
Reja [GDA]07:59
Mickiewicza [GDA]08:01
Plac Komorowskiego08:03
Legionów08:05
Bajana08:07
Żwirki i Wigury [GDA]08:08
Jana Pawła II08:09
Startowa08:10
Zaspa08:11
Kołobrzeska08:12
Bora Komorowskiego08:14
Czerwony Dwór08:16
Piastowska08:17
Pomorska [GDA]08:19
Osiedle Wejhera08:20
Helska08:21
Jelitkowo08:22
Kurs nr 3 do Stogi
Jelitkowo08:51
Helska08:53
Osiedle Wejhera08:55
Pomorska [GDA]08:56
Piastowska08:57
Czerwony Dwór08:59
Bora Komorowskiego09:00
Kołobrzeska09:02
Zaspa09:04
Startowa09:05
Jana Pawła II09:06
Żwirki i Wigury [GDA]09:07
Bajana09:08
Legionów09:10
Plac Komorowskiego09:12
Mickiewicza [GDA]09:14
Reja [GDA]09:15
Wyspiańskiego09:17
Kliniczna09:18
Twarda09:20
Stocznia Północna09:21
Stocznia SKM09:23
Plac Solidarności09:25
Dworzec Główny09:27
Brama Wyżynna09:30
Okopowa09:32
Żabi Kruk09:33
Chmielna09:34
Akademia Muzyczna09:36
Brama Żuławska09:38
Głęboka09:40
Przeróbka09:42
Lenartowicza09:43
Sucharskiego09:45
Kaczeńce09:46
Lessowa09:47
Zimna09:48
Stogi09:50
Stogi09:51
Kurs nr 4 do Jelitkowo
Stogi10:03
Stogi10:04
Zimna10:06
Lessowa10:07
Kaczeńce10:08
Sucharskiego10:10
Lenartowicza10:11
Przeróbka10:12
Głęboka10:14
Brama Żuławska10:16
Akademia Muzyczna10:18
Chmielna10:19
Żabi Kruk10:20
Okopowa10:22
Brama Wyżynna10:24
Dworzec Główny10:26
Plac Solidarności10:29
Stocznia SKM10:31
Stocznia Północna10:33
Twarda10:34
Kliniczna10:35
Wyspiańskiego10:37
Reja [GDA]10:38
Mickiewicza [GDA]10:40
Plac Komorowskiego10:42
Legionów10:44
Bajana10:46
Żwirki i Wigury [GDA]10:47
Jana Pawła II10:48
Startowa10:49
Zaspa10:50
Kołobrzeska10:51
Bora Komorowskiego10:53
Czerwony Dwór10:55
Piastowska10:56
Pomorska [GDA]10:58
Osiedle Wejhera10:59
Helska11:00
Jelitkowo11:01
Kurs nr 5 do Stogi
Jelitkowo11:23
Helska11:25
Osiedle Wejhera11:27
Pomorska [GDA]11:28
Piastowska11:29
Czerwony Dwór11:31
Bora Komorowskiego11:32
Kołobrzeska11:34
Zaspa11:36
Startowa11:37
Jana Pawła II11:38
Żwirki i Wigury [GDA]11:39
Bajana11:40
Legionów11:42
Plac Komorowskiego11:44
Mickiewicza [GDA]11:46
Reja [GDA]11:47
Wyspiańskiego11:49
Kliniczna11:50
Twarda11:52
Stocznia Północna11:53
Stocznia SKM11:55
Plac Solidarności11:57
Dworzec Główny11:59
Brama Wyżynna12:02
Okopowa12:04
Żabi Kruk12:05
Chmielna12:06
Akademia Muzyczna12:08
Brama Żuławska12:10
Głęboka12:12
Przeróbka12:14
Lenartowicza12:15
Sucharskiego12:17
Kaczeńce12:18
Lessowa12:19
Zimna12:20
Stogi12:22
Stogi12:23
Kurs nr 6 do Jelitkowo
Stogi12:35
Stogi12:36
Zimna12:38
Lessowa12:39
Kaczeńce12:40
Sucharskiego12:42
Lenartowicza12:43
Przeróbka12:44
Głęboka12:46
Brama Żuławska12:48
Akademia Muzyczna12:50
Chmielna12:51
Żabi Kruk12:52
Okopowa12:54
Brama Wyżynna12:56
Dworzec Główny12:58
Plac Solidarności13:01
Stocznia SKM13:03
Stocznia Północna13:05
Twarda13:06
Kliniczna13:07
Wyspiańskiego13:09
Reja [GDA]13:10
Mickiewicza [GDA]13:12
Plac Komorowskiego13:14
Legionów13:16
Bajana13:18
Żwirki i Wigury [GDA]13:19
Jana Pawła II13:20
Startowa13:21
Zaspa13:22
Kołobrzeska13:23
Bora Komorowskiego13:25
Czerwony Dwór13:27
Piastowska13:28
Pomorska [GDA]13:30
Osiedle Wejhera13:31
Helska13:32
Jelitkowo13:33
Kurs nr 7 do Stogi
Jelitkowo13:53
Helska13:55
Osiedle Wejhera13:57
Pomorska [GDA]13:58
Piastowska13:59
Czerwony Dwór14:01
Bora Komorowskiego14:02
Kołobrzeska14:04
Zaspa14:06
Startowa14:07
Jana Pawła II14:08
Żwirki i Wigury [GDA]14:09
Bajana14:10
Legionów14:12
Plac Komorowskiego14:14
Mickiewicza [GDA]14:16
Reja [GDA]14:17
Wyspiańskiego14:19
Kliniczna14:20
Twarda14:22
Stocznia Północna14:23
Stocznia SKM14:25
Plac Solidarności14:27
Dworzec Główny14:29
Brama Wyżynna14:32
Okopowa14:34
Żabi Kruk14:35
Chmielna14:36
Akademia Muzyczna14:38
Brama Żuławska14:40
Głęboka14:42
Przeróbka14:44
Lenartowicza14:45
Sucharskiego14:47
Kaczeńce14:48
Lessowa14:49
Zimna14:50
Stogi14:52
Stogi14:53
Kurs nr 8 do Jelitkowo
Stogi15:04
Stogi15:05
Zimna15:07
Lessowa15:08
Kaczeńce15:09
Sucharskiego15:11
Lenartowicza15:12
Przeróbka15:13
Głęboka15:15
Brama Żuławska15:17
Akademia Muzyczna15:19
Chmielna15:20
Żabi Kruk15:21
Okopowa15:23
Brama Wyżynna15:25
Dworzec Główny15:27
Plac Solidarności15:30
Stocznia SKM15:32
Stocznia Północna15:34
Twarda15:35
Kliniczna15:36
Wyspiańskiego15:38
Reja [GDA]15:39
Mickiewicza [GDA]15:41
Plac Komorowskiego15:43
Legionów15:45
Bajana15:47
Żwirki i Wigury [GDA]15:48
Jana Pawła II15:49
Startowa15:50
Zaspa15:51
Kołobrzeska15:52
Bora Komorowskiego15:54
Czerwony Dwór15:56
Piastowska15:57
Pomorska [GDA]15:59
Osiedle Wejhera16:00
Helska16:01
Jelitkowo16:02
Kurs nr 9 do Stogi
Jelitkowo16:23
Helska16:25
Osiedle Wejhera16:27
Pomorska [GDA]16:28
Piastowska16:29
Czerwony Dwór16:31
Bora Komorowskiego16:32
Kołobrzeska16:34
Zaspa16:36
Startowa16:37
Jana Pawła II16:38
Żwirki i Wigury [GDA]16:39
Bajana16:40
Legionów16:42
Plac Komorowskiego16:44
Mickiewicza [GDA]16:46
Reja [GDA]16:47
Wyspiańskiego16:49
Kliniczna16:50
Twarda16:52
Stocznia Północna16:53
Stocznia SKM16:55
Plac Solidarności16:57
Dworzec Główny16:59
Brama Wyżynna17:02
Okopowa17:04
Żabi Kruk17:05
Chmielna17:06
Akademia Muzyczna17:08
Brama Żuławska17:10
Głęboka17:12
Przeróbka17:14
Lenartowicza17:15
Sucharskiego17:17
Kaczeńce17:18
Lessowa17:19
Zimna17:20
Stogi17:22
Stogi17:23
Kurs nr 10 do Jelitkowo
Stogi17:36
Stogi17:37
Zimna17:39
Lessowa17:40
Kaczeńce17:41
Sucharskiego17:43
Lenartowicza17:44
Przeróbka17:45
Głęboka17:47
Brama Żuławska17:49
Akademia Muzyczna17:51
Chmielna17:52
Żabi Kruk17:53
Okopowa17:55
Brama Wyżynna17:57
Dworzec Główny17:59
Plac Solidarności18:02
Stocznia SKM18:04
Stocznia Północna18:06
Twarda18:07
Kliniczna18:08
Wyspiańskiego18:10
Reja [GDA]18:11
Mickiewicza [GDA]18:13
Plac Komorowskiego18:15
Legionów18:17
Bajana18:19
Żwirki i Wigury [GDA]18:20
Jana Pawła II18:21
Startowa18:22
Zaspa18:23
Kołobrzeska18:24
Bora Komorowskiego18:26
Czerwony Dwór18:28
Piastowska18:29
Pomorska [GDA]18:31
Osiedle Wejhera18:32
Helska18:33
Jelitkowo18:34
Kurs nr 11 do Stogi
Jelitkowo19:10
Helska19:12
Osiedle Wejhera19:14
Pomorska [GDA]19:15
Piastowska19:16
Czerwony Dwór19:18
Bora Komorowskiego19:19
Kołobrzeska19:21
Zaspa19:23
Startowa19:24
Jana Pawła II19:25
Żwirki i Wigury [GDA]19:26
Bajana19:27
Legionów19:29
Plac Komorowskiego19:31
Mickiewicza [GDA]19:33
Reja [GDA]19:34
Wyspiańskiego19:36
Kliniczna19:37
Twarda19:39
Stocznia Północna19:40
Stocznia SKM19:42
Plac Solidarności19:44
Dworzec Główny19:46
Brama Wyżynna19:49
Okopowa19:51
Żabi Kruk19:52
Chmielna19:53
Akademia Muzyczna19:55
Brama Żuławska19:57
Głęboka19:59
Przeróbka20:01
Lenartowicza20:02
Sucharskiego20:04
Kaczeńce20:05
Lessowa20:06
Zimna20:07
Stogi20:09
Stogi20:10
Kurs nr 12 do Jelitkowo
Stogi20:23
Stogi20:24
Zimna20:26
Lessowa20:27
Kaczeńce20:28
Sucharskiego20:30
Lenartowicza20:31
Przeróbka20:32
Głęboka20:34
Brama Żuławska20:36
Akademia Muzyczna20:38
Chmielna20:39
Żabi Kruk20:40
Okopowa20:42
Brama Wyżynna20:44
Dworzec Główny20:46
Plac Solidarności20:49
Stocznia SKM20:51
Stocznia Północna20:53
Twarda20:54
Kliniczna20:55
Wyspiańskiego20:57
Reja [GDA]20:58
Mickiewicza [GDA]21:00
Plac Komorowskiego21:02
Legionów21:04
Bajana21:06
Żwirki i Wigury [GDA]21:07
Jana Pawła II21:08
Startowa21:09
Zaspa21:10
Kołobrzeska21:11
Bora Komorowskiego21:13
Czerwony Dwór21:15
Piastowska21:16
Pomorska [GDA]21:18
Osiedle Wejhera21:19
Helska21:20
Jelitkowo21:21
Kurs nr 13 do Stogi
Jelitkowo21:35
Helska21:37
Osiedle Wejhera21:39
Pomorska [GDA]21:40
Piastowska21:41
Czerwony Dwór21:43
Bora Komorowskiego21:44
Kołobrzeska21:46
Zaspa21:48
Startowa21:49
Jana Pawła II21:50
Żwirki i Wigury [GDA]21:51
Bajana21:52
Legionów21:54
Plac Komorowskiego21:56
Mickiewicza [GDA]21:58
Reja [GDA]21:59
Wyspiańskiego22:01
Kliniczna22:02
Twarda22:04
Stocznia Północna22:05
Stocznia SKM22:07
Plac Solidarności22:09
Dworzec Główny22:11
Brama Wyżynna22:14
Okopowa22:16
Żabi Kruk22:17
Chmielna22:18
Akademia Muzyczna22:20
Brama Żuławska22:22
Głęboka22:24
Przeróbka22:26
Lenartowicza22:27
Sucharskiego22:29
Kaczeńce22:30
Lessowa22:31
Zimna22:32
Stogi22:34
Stogi22:35
Kurs nr 14 do Zajezdnia WRZESZCZ
Stogi22:51
Stogi22:52
Zimna22:54
Lessowa22:55
Kaczeńce22:56
Sucharskiego22:58
Lenartowicza22:59
Przeróbka23:00
Głęboka23:02
Brama Żuławska23:04
Akademia Muzyczna23:05
Chmielna23:06
Żabi Kruk23:07
Okopowa23:09
Brama Wyżynna23:11
Dworzec Główny23:13
Plac Solidarności23:16
Stocznia SKM23:17
Stocznia Północna23:19
Twarda23:20
Kliniczna23:21
Politechnika23:25
Miszewskiego23:27
Jaśkowa Dolina23:29
Klonowa [GDA]23:30
Galeria Bałtycka23:32
Wojska Polskiego23:34
Zamenhofa [GDA]23:35
Zajezdnia23:36
Strzyża PKM23:37
Zajezdnia WRZESZCZ23:39