• Nocny Bieg Świętojański. Zmiany w funkcjonowaniu komunikacji w dniu 21 czerwca oraz w nocy 21/22 czerwca. Więcej: www.zkmgdynia.pl, 695-174-194.  • Od 24.06. w związku z przebudową ul. Niepołomickiej tymczasowa zmiana trasy dla linii: 113, 175, 176, 213, N2 i N14. Więcej: ztm.gda.pl   • Od 24.06. w związku z przebudową ul. Niepołomickiej tymczasowa zmiana trasy dla linii: 113, 175, 176, 213, N2 i N14. Więcej: ztm.gda.pl
23:17
Kurs nr 0 do Stogi
Zajezdnia WRZESZCZ05:38
Strzyża PKM05:39
Uniwersytet Gdański [GDA]05:41
Bażyńskiego [GDA]05:42
Tetmajera05:43
Derdowskiego05:44
Obrońców Westerplatte05:45
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:48
Opacka05:50
Subisława05:52
Pomorska - Osiedle05:53
Pomorska [GDA]05:55
Piastowska05:56
Czerwony Dwór05:58
Bora-Komorowskiego05:59
Kołobrzeska06:01
Zaspa06:02
Startowa06:03
Jana Pawła II06:04
Żwirki i Wigury [GDA]06:05
Bajana06:06
Legionów06:07
Plac Komorowskiego06:09
Mickiewicza [GDA]06:12
Reja [GDA]06:13
Wyspiańskiego06:15
Politechnika SKM06:16
Twarda06:18
Stocznia Północna06:19
Stocznia SKM06:21
Plac Solidarności06:23
Dworzec Główny06:25
Brama Wyżynna06:28
Okopowa06:30
Żabi Kruk06:31
Chmielna06:32
Akademia Muzyczna06:34
Brama Żuławska06:36
Głęboka06:38
Przeróbka06:40
Lenartowicza06:41
Sucharskiego06:43
Kaczeńce06:44
Ugory eMOCja06:45
Zimna06:46
Stogi06:48
Stogi06:49
Kurs nr 1 do Jelitkowo
Stogi06:57
Stogi06:58
Zimna07:00
Ugory eMOCja07:01
Kaczeńce07:02
Sucharskiego07:04
Lenartowicza07:05
Przeróbka07:06
Głęboka07:08
Brama Żuławska07:10
Akademia Muzyczna07:11
Chmielna07:13
Żabi Kruk07:14
Okopowa07:16
Brama Wyżynna07:18
Dworzec Główny07:20
Plac Solidarności07:23
Stocznia SKM07:25
Stocznia Północna07:27
Twarda07:28
Politechnika SKM07:29
Wyspiańskiego07:31
Reja [GDA]07:32
Mickiewicza [GDA]07:34
Plac Komorowskiego07:36
Legionów07:38
Bajana07:39
Żwirki i Wigury [GDA]07:40
Jana Pawła II07:41
Startowa07:42
Zaspa07:43
Kołobrzeska07:45
Bora-Komorowskiego07:47
Czerwony Dwór07:49
Piastowska07:50
Pomorska [GDA]07:52
Osiedle Wejhera07:53
Helska07:54
Jelitkowo07:55
Kurs nr 2 do Stogi
Jelitkowo08:07
Helska08:09
Osiedle Wejhera08:11
Pomorska [GDA]08:12
Piastowska08:13
Czerwony Dwór08:15
Bora-Komorowskiego08:16
Kołobrzeska08:18
Zaspa08:19
Startowa08:20
Jana Pawła II08:21
Żwirki i Wigury [GDA]08:22
Bajana08:23
Legionów08:24
Plac Komorowskiego08:26
Mickiewicza [GDA]08:29
Reja [GDA]08:30
Wyspiańskiego08:32
Politechnika SKM08:33
Twarda08:35
Stocznia Północna08:36
Stocznia SKM08:38
Plac Solidarności08:40
Dworzec Główny08:42
Brama Wyżynna08:45
Okopowa08:47
Żabi Kruk08:48
Chmielna08:49
Akademia Muzyczna08:51
Brama Żuławska08:53
Głęboka08:55
Przeróbka08:57
Lenartowicza08:58
Sucharskiego09:00
Kaczeńce09:01
Ugory eMOCja09:02
Zimna09:03
Stogi09:05
Stogi09:06
Kurs nr 3 do Jelitkowo
Stogi09:23
Stogi09:24
Zimna09:26
Ugory eMOCja09:27
Kaczeńce09:28
Sucharskiego09:30
Lenartowicza09:31
Przeróbka09:32
Głęboka09:34
Brama Żuławska09:36
Akademia Muzyczna09:37
Chmielna09:39
Żabi Kruk09:40
Okopowa09:42
Brama Wyżynna09:44
Dworzec Główny09:46
Plac Solidarności09:49
Stocznia SKM09:51
Stocznia Północna09:53
Twarda09:54
Politechnika SKM09:55
Wyspiańskiego09:57
Reja [GDA]09:58
Mickiewicza [GDA]10:00
Plac Komorowskiego10:02
Legionów10:04
Bajana10:05
Żwirki i Wigury [GDA]10:06
Jana Pawła II10:07
Startowa10:08
Zaspa10:09
Kołobrzeska10:11
Bora-Komorowskiego10:13
Czerwony Dwór10:15
Piastowska10:16
Pomorska [GDA]10:18
Osiedle Wejhera10:19
Helska10:20
Jelitkowo10:21
Kurs nr 4 do Stogi
Jelitkowo10:47
Helska10:49
Osiedle Wejhera10:51
Pomorska [GDA]10:52
Piastowska10:53
Czerwony Dwór10:55
Bora-Komorowskiego10:56
Kołobrzeska10:58
Zaspa10:59
Startowa11:00
Jana Pawła II11:01
Żwirki i Wigury [GDA]11:02
Bajana11:03
Legionów11:04
Plac Komorowskiego11:06
Mickiewicza [GDA]11:09
Reja [GDA]11:10
Wyspiańskiego11:12
Politechnika SKM11:13
Twarda11:15
Stocznia Północna11:16
Stocznia SKM11:18
Plac Solidarności11:20
Dworzec Główny11:22
Brama Wyżynna11:25
Okopowa11:27
Żabi Kruk11:28
Chmielna11:29
Akademia Muzyczna11:31
Brama Żuławska11:33
Głęboka11:35
Przeróbka11:37
Lenartowicza11:38
Sucharskiego11:40
Kaczeńce11:41
Ugory eMOCja11:42
Zimna11:43
Stogi11:45
Stogi11:46
Kurs nr 5 do Jelitkowo
Stogi11:55
Stogi11:56
Zimna11:58
Ugory eMOCja11:59
Kaczeńce12:00
Sucharskiego12:02
Lenartowicza12:03
Przeróbka12:04
Głęboka12:06
Brama Żuławska12:08
Akademia Muzyczna12:09
Chmielna12:11
Żabi Kruk12:12
Okopowa12:14
Brama Wyżynna12:16
Dworzec Główny12:18
Plac Solidarności12:21
Stocznia SKM12:23
Stocznia Północna12:25
Twarda12:26
Politechnika SKM12:27
Wyspiańskiego12:29
Reja [GDA]12:30
Mickiewicza [GDA]12:32
Plac Komorowskiego12:34
Legionów12:36
Bajana12:37
Żwirki i Wigury [GDA]12:38
Jana Pawła II12:39
Startowa12:40
Zaspa12:41
Kołobrzeska12:43
Bora-Komorowskiego12:45
Czerwony Dwór12:47
Piastowska12:48
Pomorska [GDA]12:50
Osiedle Wejhera12:51
Helska12:52
Jelitkowo12:53
Kurs nr 6 do Stogi
Jelitkowo13:20
Helska13:22
Osiedle Wejhera13:24
Pomorska [GDA]13:25
Piastowska13:26
Czerwony Dwór13:28
Bora-Komorowskiego13:29
Kołobrzeska13:31
Zaspa13:32
Startowa13:33
Jana Pawła II13:34
Żwirki i Wigury [GDA]13:35
Bajana13:36
Legionów13:37
Plac Komorowskiego13:39
Mickiewicza [GDA]13:42
Reja [GDA]13:43
Wyspiańskiego13:45
Politechnika SKM13:46
Twarda13:48
Stocznia Północna13:49
Stocznia SKM13:51
Plac Solidarności13:53
Dworzec Główny13:55
Brama Wyżynna13:58
Okopowa14:00
Żabi Kruk14:01
Chmielna14:02
Akademia Muzyczna14:04
Brama Żuławska14:06
Głęboka14:08
Przeróbka14:10
Lenartowicza14:11
Sucharskiego14:13
Kaczeńce14:14
Ugory eMOCja14:15
Zimna14:16
Stogi14:18
Stogi14:19
Kurs nr 7 do Jelitkowo
Stogi14:28
Stogi14:29
Zimna14:31
Ugory eMOCja14:32
Kaczeńce14:33
Sucharskiego14:35
Lenartowicza14:36
Przeróbka14:37
Głęboka14:39
Brama Żuławska14:41
Akademia Muzyczna14:42
Chmielna14:44
Żabi Kruk14:45
Okopowa14:47
Brama Wyżynna14:49
Dworzec Główny14:51
Plac Solidarności14:54
Stocznia SKM14:56
Stocznia Północna14:58
Twarda14:59
Politechnika SKM15:00
Wyspiańskiego15:02
Reja [GDA]15:03
Mickiewicza [GDA]15:05
Plac Komorowskiego15:07
Legionów15:09
Bajana15:10
Żwirki i Wigury [GDA]15:11
Jana Pawła II15:12
Startowa15:13
Zaspa15:14
Kołobrzeska15:16
Bora-Komorowskiego15:18
Czerwony Dwór15:20
Piastowska15:21
Pomorska [GDA]15:23
Osiedle Wejhera15:24
Helska15:25
Jelitkowo15:26
Kurs nr 8 do Stogi
Jelitkowo15:30
Helska15:32
Osiedle Wejhera15:34
Pomorska [GDA]15:35
Piastowska15:36
Czerwony Dwór15:38
Bora-Komorowskiego15:39
Kołobrzeska15:41
Zaspa15:42
Startowa15:43
Jana Pawła II15:44
Żwirki i Wigury [GDA]15:45
Bajana15:46
Legionów15:47
Plac Komorowskiego15:49
Mickiewicza [GDA]15:52
Reja [GDA]15:53
Wyspiańskiego15:55
Politechnika SKM15:56
Twarda15:58
Stocznia Północna15:59
Stocznia SKM16:01
Plac Solidarności16:03
Dworzec Główny16:05
Brama Wyżynna16:08
Okopowa16:10
Żabi Kruk16:11
Chmielna16:12
Akademia Muzyczna16:14
Brama Żuławska16:16
Głęboka16:18
Przeróbka16:20
Lenartowicza16:21
Sucharskiego16:23
Kaczeńce16:24
Ugory eMOCja16:25
Zimna16:26
Stogi16:28
Stogi16:29
Kurs nr 9 do Jelitkowo
Stogi16:38
Stogi16:39
Zimna16:41
Ugory eMOCja16:42
Kaczeńce16:43
Sucharskiego16:45
Lenartowicza16:46
Przeróbka16:47
Głęboka16:49
Brama Żuławska16:51
Akademia Muzyczna16:52
Chmielna16:54
Żabi Kruk16:55
Okopowa16:57
Brama Wyżynna16:59
Dworzec Główny17:01
Plac Solidarności17:04
Stocznia SKM17:06
Stocznia Północna17:08
Twarda17:09
Politechnika SKM17:10
Wyspiańskiego17:12
Reja [GDA]17:13
Mickiewicza [GDA]17:15
Plac Komorowskiego17:17
Legionów17:19
Bajana17:20
Żwirki i Wigury [GDA]17:21
Jana Pawła II17:22
Startowa17:23
Zaspa17:24
Kołobrzeska17:26
Bora-Komorowskiego17:28
Czerwony Dwór17:30
Piastowska17:31
Pomorska [GDA]17:33
Osiedle Wejhera17:34
Helska17:35
Jelitkowo17:36
Kurs nr 10 do Stogi
Jelitkowo17:57
Helska17:59
Osiedle Wejhera18:01
Pomorska [GDA]18:02
Piastowska18:03
Czerwony Dwór18:05
Bora-Komorowskiego18:06
Kołobrzeska18:08
Zaspa18:09
Startowa18:10
Jana Pawła II18:11
Żwirki i Wigury [GDA]18:12
Bajana18:13
Legionów18:14
Plac Komorowskiego18:16
Mickiewicza [GDA]18:19
Reja [GDA]18:20
Wyspiańskiego18:22
Politechnika SKM18:23
Twarda18:25
Stocznia Północna18:26
Stocznia SKM18:28
Plac Solidarności18:30
Dworzec Główny18:32
Brama Wyżynna18:35
Okopowa18:37
Żabi Kruk18:38
Chmielna18:39
Akademia Muzyczna18:41
Brama Żuławska18:43
Głęboka18:45
Przeróbka18:47
Lenartowicza18:48
Sucharskiego18:50
Kaczeńce18:51
Ugory eMOCja18:52
Zimna18:53
Stogi18:55
Stogi18:56
Kurs nr 11 do Jelitkowo
Stogi19:01
Stogi19:02
Zimna19:04
Ugory eMOCja19:05
Kaczeńce19:06
Sucharskiego19:08
Lenartowicza19:09
Przeróbka19:10
Głęboka19:12
Brama Żuławska19:14
Akademia Muzyczna19:15
Chmielna19:17
Żabi Kruk19:18
Okopowa19:20
Brama Wyżynna19:22
Dworzec Główny19:24
Plac Solidarności19:27
Stocznia SKM19:29
Stocznia Północna19:31
Twarda19:32
Politechnika SKM19:33
Wyspiańskiego19:35
Reja [GDA]19:36
Mickiewicza [GDA]19:38
Plac Komorowskiego19:40
Legionów19:42
Bajana19:43
Żwirki i Wigury [GDA]19:44
Jana Pawła II19:45
Startowa19:46
Zaspa19:47
Kołobrzeska19:49
Bora-Komorowskiego19:51
Czerwony Dwór19:53
Piastowska19:54
Pomorska [GDA]19:56
Osiedle Wejhera19:57
Helska19:58
Jelitkowo19:59
Kurs nr 12 do Stogi
Jelitkowo20:24
Helska20:26
Osiedle Wejhera20:28
Pomorska [GDA]20:29
Piastowska20:30
Czerwony Dwór20:32
Bora-Komorowskiego20:33
Kołobrzeska20:35
Zaspa20:36
Startowa20:37
Jana Pawła II20:38
Żwirki i Wigury [GDA]20:39
Bajana20:40
Legionów20:41
Plac Komorowskiego20:43
Mickiewicza [GDA]20:46
Reja [GDA]20:47
Wyspiańskiego20:49
Politechnika SKM20:50
Twarda20:52
Stocznia Północna20:53
Stocznia SKM20:55
Plac Solidarności20:57
Dworzec Główny20:59
Brama Wyżynna21:02
Okopowa21:04
Żabi Kruk21:05
Chmielna21:06
Akademia Muzyczna21:08
Brama Żuławska21:10
Głęboka21:12
Przeróbka21:14
Lenartowicza21:15
Sucharskiego21:17
Kaczeńce21:18
Ugory eMOCja21:19
Zimna21:20
Stogi21:22
Stogi21:23
Kurs nr 13 do Zajezdnia WRZESZCZ
Stogi21:50
Stogi21:51
Zimna21:53
Ugory eMOCja21:54
Kaczeńce21:55
Sucharskiego21:57
Lenartowicza21:58
Przeróbka21:59
Głęboka22:01
Brama Żuławska22:03
Akademia Muzyczna22:04
Chmielna22:06
Żabi Kruk22:07
Okopowa22:09
Brama Wyżynna22:11
Dworzec Główny22:13
Plac Solidarności22:16
Stocznia SKM22:18
Stocznia Północna22:20
Twarda22:21
Politechnika SKM22:22
Wyspiańskiego22:24
Reja [GDA]22:25
Mickiewicza [GDA]22:27
Plac Komorowskiego22:29
Legionów22:31
Bajana22:32
Żwirki i Wigury [GDA]22:33
Jana Pawła II22:34
Startowa22:35
Zaspa22:36
Kołobrzeska22:38
Bora-Komorowskiego22:40
Czerwony Dwór22:42
Piastowska22:43
Pomorska [GDA]22:45
Gospody22:46
Pomorska - Osiedle22:47
Subisława22:49
Opacka22:51
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:53
Obrońców Westerplatte22:55
Derdowskiego22:56
Tetmajera22:57
Bażyńskiego [GDA]22:58
Uniwersytet Gdański [GDA]22:59
Strzyża PKM23:01
Zajezdnia WRZESZCZ23:02