• W związku z brakiem możliwości przejazdu przez ul. Geodetów, linia 157 od przystanku "Geodetów" kierowana jest objazdem ul. Maszynową.  • Na czas obowiązywania objazdu nieobsługiwany będzie przystanek Transportowców  02.
17:57
Kurs nr 0 do Stogi
Zajezdnia WRZESZCZ04:16
Strzyża PKM04:17
Uniwersytet Gdański [GDA]04:19
Bażyńskiego [GDA]04:20
Tetmajera04:21
Derdowskiego04:22
Obrońców Westerplatte04:23
Oliwa - Pętla Tramwajowa04:26
Opacka04:28
Subisława04:30
Pomorska - Osiedle04:31
Pomorska [GDA]04:33
Piastowska04:34
Czerwony Dwór04:36
Bora Komorowskiego04:37
Kołobrzeska04:39
Zaspa04:41
Startowa04:42
Jana Pawła II04:43
Żwirki i Wigury [GDA]04:44
Bajana04:45
Legionów04:47
Plac Komorowskiego04:49
Mickiewicza [GDA]04:51
Reja [GDA]04:52
Wyspiańskiego04:54
Kliniczna04:55
Twarda04:57
Stocznia Północna04:58
Stocznia SKM05:00
Plac Solidarności05:02
Dworzec Główny05:04
Brama Wyżynna05:07
Okopowa05:09
Żabi Kruk05:10
Chmielna05:11
Akademia Muzyczna05:13
Brama Żuławska05:15
Głęboka05:17
Przeróbka05:19
Lenartowicza05:20
Sucharskiego05:22
Kaczeńce05:23
Lessowa05:24
Zimna05:25
Stogi05:27
Stogi05:28
Kurs nr 1 do Jelitkowo
Stogi05:46
Stogi05:47
Zimna05:49
Lessowa05:50
Kaczeńce05:51
Sucharskiego05:53
Lenartowicza05:54
Przeróbka05:55
Głęboka05:57
Brama Żuławska05:59
Akademia Muzyczna06:01
Chmielna06:02
Żabi Kruk06:03
Okopowa06:05
Brama Wyżynna06:07
Dworzec Główny06:09
Plac Solidarności06:12
Stocznia SKM06:14
Stocznia Północna06:16
Twarda06:17
Kliniczna06:18
Wyspiańskiego06:20
Reja [GDA]06:21
Mickiewicza [GDA]06:23
Plac Komorowskiego06:25
Legionów06:27
Bajana06:29
Żwirki i Wigury [GDA]06:30
Jana Pawła II06:31
Startowa06:32
Zaspa06:33
Kołobrzeska06:34
Bora Komorowskiego06:36
Czerwony Dwór06:38
Piastowska06:39
Pomorska [GDA]06:41
Osiedle Wejhera06:42
Helska06:43
Jelitkowo06:44
Kurs nr 2 do Stogi
Jelitkowo07:03
Helska07:05
Osiedle Wejhera07:07
Pomorska [GDA]07:08
Piastowska07:09
Czerwony Dwór07:11
Bora Komorowskiego07:12
Kołobrzeska07:14
Zaspa07:16
Startowa07:17
Jana Pawła II07:18
Żwirki i Wigury [GDA]07:19
Bajana07:20
Legionów07:22
Plac Komorowskiego07:24
Mickiewicza [GDA]07:26
Reja [GDA]07:27
Wyspiańskiego07:29
Kliniczna07:30
Twarda07:32
Stocznia Północna07:33
Stocznia SKM07:35
Plac Solidarności07:37
Dworzec Główny07:39
Brama Wyżynna07:42
Okopowa07:44
Żabi Kruk07:45
Chmielna07:46
Akademia Muzyczna07:48
Brama Żuławska07:50
Głęboka07:52
Przeróbka07:54
Lenartowicza07:55
Sucharskiego07:57
Kaczeńce07:58
Lessowa07:59
Zimna08:00
Stogi08:02
Stogi08:03
Kurs nr 3 do Zajezdnia WRZESZCZ
Stogi08:12
Stogi08:13
Zimna08:15
Lessowa08:16
Kaczeńce08:17
Sucharskiego08:19
Lenartowicza08:20
Przeróbka08:21
Głęboka08:23
Brama Żuławska08:25
Akademia Muzyczna08:27
Chmielna08:28
Żabi Kruk08:29
Okopowa08:31
Brama Wyżynna08:33
Dworzec Główny08:35
Plac Solidarności08:38
Stocznia SKM08:40
Stocznia Północna08:42
Twarda08:43
Kliniczna08:44
Politechnika08:48
Miszewskiego08:50
Jaśkowa Dolina08:52
Klonowa [GDA]08:53
Galeria Bałtycka08:55
Wojska Polskiego08:57
Zamenhofa [GDA]08:58
Zajezdnia08:59
Strzyża PKM09:00
Zajezdnia WRZESZCZ09:02