• Limit osób w pojeździe: 30% miejsc stojących i siedzących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!
18:37
Kurs nr 0 do Stogi
Zajezdnia WRZESZCZ13:34
Strzyża PKM13:35
Uniwersytet Gdański [GDA]13:37
Bażyńskiego [GDA]13:38
Tetmajera13:39
Derdowskiego13:40
Obrońców Westerplatte13:41
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:44
Opacka13:46
Subisława13:48
Pomorska - Osiedle13:49
Pomorska [GDA]13:51
Piastowska13:52
Czerwony Dwór13:54
Bora Komorowskiego13:55
Kołobrzeska13:57
Zaspa13:59
Startowa14:00
Jana Pawła II14:01
Żwirki i Wigury [GDA]14:02
Bajana14:03
Legionów14:05
Plac Komorowskiego14:07
Mickiewicza [GDA]14:09
Reja [GDA]14:10
Wyspiańskiego14:12
Kliniczna14:13
Twarda14:15
Stocznia Północna14:16
Stocznia SKM14:18
Plac Solidarności14:20
Dworzec Główny14:22
Brama Wyżynna14:25
Okopowa14:27
Żabi Kruk14:28
Chmielna14:29
Akademia Muzyczna14:31
Brama Żuławska14:33
Głęboka14:35
Przeróbka14:37
Lenartowicza14:38
Sucharskiego14:40
Kaczeńce14:41
Lessowa14:42
Zimna14:43
Stogi14:45
Stogi14:46
Kurs nr 1 do Zajezdnia WRZESZCZ
Stogi15:01
Stogi15:02
Zimna15:04
Lessowa15:05
Kaczeńce15:06
Sucharskiego15:08
Lenartowicza15:09
Przeróbka15:10
Głęboka15:12
Brama Żuławska15:14
Akademia Muzyczna15:16
Chmielna15:17
Żabi Kruk15:18
Okopowa15:20
Brama Wyżynna15:22
Dworzec Główny15:24
Plac Solidarności15:27
Stocznia SKM15:29
Stocznia Północna15:31
Twarda15:32
Kliniczna15:33
Wyspiańskiego15:35
Reja [GDA]15:36
Mickiewicza [GDA]15:38
Plac Komorowskiego15:40
Legionów15:42
Bajana15:44
Żwirki i Wigury [GDA]15:45
Jana Pawła II15:46
Startowa15:47
Zaspa15:48
Kołobrzeska15:49
Bora Komorowskiego15:51
Czerwony Dwór15:53
Piastowska15:54
Pomorska [GDA]15:56
Gospody15:57
Pomorska - Osiedle15:58
Subisława16:00
Opacka16:02
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:04
Obrońców Westerplatte16:06
Derdowskiego16:07
Tetmajera16:08
Bażyńskiego [GDA]16:09
Uniwersytet Gdański [GDA]16:11
Strzyża PKM16:13
Zajezdnia WRZESZCZ16:14