• Przypominamy: do odwołania zawieszona została sprzedaż biletów w pojazdach komunikacji miejskiej w Gdańsku.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
17:07
Kurs nr 0 do Podmokła
Centrum Handlowe "Port Rumia"07:36
Zapolskiej07:37
Kościuszki - Kosynierów07:39
Napierskiego07:40
Partyzantów - Kościuszki07:41
Rumia Partyzantów07:43
Świętopełka07:44
Stara Rumia Cmentarz07:45
Derdowskiego - Dębogórska07:47
Derdowskiego - Przychodnia07:48
Wybickiego 07:49
Starowiejska - Poczta07:50
Rumia Dworzec PKP07:59
Urząd Miasta Rumi08:01
Sabata - Szkoła08:03
Młyńska08:03
Batorego - Szkoła08:04
Podmokła08:05
Kurs nr 1 do Centrum Handlowe "Port Rumia"
Podmokła08:05
Porazińskiej08:06
Młyńska08:07
Sabata - Szkoła08:08
Urząd Miasta Rumi08:10
Rumia Dworzec PKP08:13
Starowiejska - Poczta08:15
Wybickiego 08:17
Derdowskiego - Przychodnia08:18
Derdowskiego - Dębogórska08:19
Stara Rumia Cmentarz08:21
Świętopełka08:22
Rumia Partyzantów08:23
Partyzantów - Kościuszki08:25
Napierskiego08:26
Kościuszki - Kosynierów08:27
Zapolskiej08:29
Centrum Handlowe "Port Rumia"08:30
Kurs nr 2 do Rumia Dworzec PKP
Centrum Handlowe "Port Rumia"09:06
Zapolskiej09:07
Kościuszki - Kosynierów09:09
Napierskiego09:10
Partyzantów - Kościuszki09:11
Rumia Partyzantów09:13
Świętopełka09:14
Stara Rumia Cmentarz09:15
Derdowskiego - Dębogórska09:17
Derdowskiego - Przychodnia09:18
Wybickiego 09:19
Starowiejska - Poczta09:21
Rumia Dworzec PKP09:23
Kurs nr 3 do Centrum Handlowe "Port Rumia"
Rumia Dworzec PKP09:43
Starowiejska - Poczta09:45
Wybickiego 09:47
Derdowskiego - Przychodnia09:48
Derdowskiego - Dębogórska09:49
Stara Rumia Cmentarz09:51
Świętopełka09:52
Rumia Partyzantów09:53
Partyzantów - Kościuszki09:55
Napierskiego09:56
Kościuszki - Kosynierów09:57
Zapolskiej09:59
Centrum Handlowe "Port Rumia"10:00
Kurs nr 4 do Podmokła
Centrum Handlowe "Port Rumia"10:06
Zapolskiej10:07
Kościuszki - Kosynierów10:09
Napierskiego10:10
Partyzantów - Kościuszki10:11
Rumia Partyzantów10:13
Świętopełka10:14
Stara Rumia Cmentarz10:15
Derdowskiego - Dębogórska10:17
Derdowskiego - Przychodnia10:18
Wybickiego 10:19
Starowiejska - Poczta10:21
Rumia Dworzec PKP10:23
Urząd Miasta Rumi10:25
Sabata - Szkoła10:27
Młyńska10:27
Batorego - Szkoła10:28
Podmokła10:29
Kurs nr 5 do Centrum Handlowe "Port Rumia"
Podmokła10:35
Porazińskiej10:36
Młyńska10:37
Sabata - Szkoła10:38
Urząd Miasta Rumi10:40
Rumia Dworzec PKP10:43
Starowiejska - Poczta10:45
Wybickiego 10:47
Derdowskiego - Przychodnia10:48
Derdowskiego - Dębogórska10:49
Stara Rumia Cmentarz10:51
Świętopełka10:52
Rumia Partyzantów10:53
Partyzantów - Kościuszki10:55
Napierskiego10:56
Kościuszki - Kosynierów10:57
Zapolskiej10:59
Centrum Handlowe "Port Rumia"11:00
Kurs nr 6 do Rumia Dworzec PKP
Centrum Handlowe "Port Rumia"11:05
Zapolskiej11:06
Kościuszki - Kosynierów11:08
Napierskiego11:09
Partyzantów - Kościuszki11:10
Rumia Partyzantów11:12
Świętopełka11:13
Stara Rumia Cmentarz11:15
Derdowskiego - Dębogórska11:17
Derdowskiego - Przychodnia11:18
Wybickiego 11:19
Starowiejska - Poczta11:21
Rumia Dworzec PKP11:23
Kurs nr 7 do Centrum Handlowe "Port Rumia"
Rumia Dworzec PKP11:43
Starowiejska - Poczta11:45
Wybickiego 11:47
Derdowskiego - Przychodnia11:48
Derdowskiego - Dębogórska11:49
Stara Rumia Cmentarz11:51
Świętopełka11:52
Rumia Partyzantów11:53
Partyzantów - Kościuszki11:55
Napierskiego11:56
Kościuszki - Kosynierów11:57
Zapolskiej11:59
Centrum Handlowe "Port Rumia"12:00
Kurs nr 8 do Podmokła
Centrum Handlowe "Port Rumia"12:05
Zapolskiej12:06
Kościuszki - Kosynierów12:08
Napierskiego12:09
Partyzantów - Kościuszki12:10
Rumia Partyzantów12:12
Świętopełka12:13
Stara Rumia Cmentarz12:15
Derdowskiego - Dębogórska12:17
Derdowskiego - Przychodnia12:18
Wybickiego 12:19
Starowiejska - Poczta12:21
Rumia Dworzec PKP12:23
Urząd Miasta Rumi12:25
Sabata - Szkoła12:27
Młyńska12:27
Batorego - Szkoła12:28
Podmokła12:29
Kurs nr 9 do Centrum Handlowe "Port Rumia"
Podmokła12:35
Porazińskiej12:36
Młyńska12:37
Sabata - Szkoła12:38
Urząd Miasta Rumi12:40
Rumia Dworzec PKP12:43
Starowiejska - Poczta12:45
Wybickiego 12:47
Derdowskiego - Przychodnia12:48
Derdowskiego - Dębogórska12:49
Stara Rumia Cmentarz12:51
Świętopełka12:52
Rumia Partyzantów12:53
Partyzantów - Kościuszki12:55
Napierskiego12:56
Kościuszki - Kosynierów12:57
Zapolskiej12:59
Centrum Handlowe "Port Rumia"13:00
Kurs nr 10 do Rumia Dworzec PKP
Centrum Handlowe "Port Rumia"13:05
Zapolskiej13:06
Kościuszki - Kosynierów13:08
Napierskiego13:09
Partyzantów - Kościuszki13:10
Rumia Partyzantów13:12
Świętopełka13:13
Stara Rumia Cmentarz13:15
Derdowskiego - Dębogórska13:17
Derdowskiego - Przychodnia13:18
Wybickiego 13:19
Starowiejska - Poczta13:21
Rumia Dworzec PKP13:23
Kurs nr 11 do Centrum Handlowe "Port Rumia"
Rumia Dworzec PKP13:43
Starowiejska - Poczta13:45
Wybickiego 13:47
Derdowskiego - Przychodnia13:48
Derdowskiego - Dębogórska13:49
Stara Rumia Cmentarz13:51
Świętopełka13:52
Rumia Partyzantów13:53
Partyzantów - Kościuszki13:55
Napierskiego13:56
Kościuszki - Kosynierów13:57
Zapolskiej13:59
Centrum Handlowe "Port Rumia"14:00
Kurs nr 12 do Podmokła
Centrum Handlowe "Port Rumia"14:05
Zapolskiej14:06
Kościuszki - Kosynierów14:08
Napierskiego14:09
Partyzantów - Kościuszki14:10
Rumia Partyzantów14:12
Świętopełka14:13
Stara Rumia Cmentarz14:15
Derdowskiego - Dębogórska14:17
Derdowskiego - Przychodnia14:18
Wybickiego 14:19
Starowiejska - Poczta14:21
Rumia Dworzec PKP14:23
Urząd Miasta Rumi14:25
Sabata - Szkoła14:27
Młyńska14:27
Batorego - Szkoła14:28
Podmokła14:29
Kurs nr 13 do Centrum Handlowe "Port Rumia"
Podmokła14:35
Porazińskiej14:36
Młyńska14:37
Sabata - Szkoła14:38
Urząd Miasta Rumi14:40
Rumia Dworzec PKP14:43
Starowiejska - Poczta14:45
Wybickiego 14:47
Derdowskiego - Przychodnia14:48
Derdowskiego - Dębogórska14:49
Stara Rumia Cmentarz14:51
Świętopełka14:52
Rumia Partyzantów14:53
Partyzantów - Kościuszki14:55
Napierskiego14:56
Kościuszki - Kosynierów14:57
Zapolskiej14:59
Centrum Handlowe "Port Rumia"15:00
Kurs nr 14 do Rumia Dworzec PKP
Centrum Handlowe "Port Rumia"15:05
Zapolskiej15:06
Kościuszki - Kosynierów15:08
Napierskiego15:09
Partyzantów - Kościuszki15:10
Rumia Partyzantów15:12
Świętopełka15:13
Stara Rumia Cmentarz15:15
Derdowskiego - Dębogórska15:17
Derdowskiego - Przychodnia15:18
Wybickiego 15:19
Starowiejska - Poczta15:21
Rumia Dworzec PKP15:23
Kurs nr 15 do Centrum Handlowe "Port Rumia"
Rumia Dworzec PKP15:43
Starowiejska - Poczta15:45
Wybickiego 15:47
Derdowskiego - Przychodnia15:48
Derdowskiego - Dębogórska15:49
Stara Rumia Cmentarz15:51
Świętopełka15:52
Rumia Partyzantów15:53
Partyzantów - Kościuszki15:55
Napierskiego15:56
Kościuszki - Kosynierów15:57
Zapolskiej15:59
Centrum Handlowe "Port Rumia"16:00
Kurs nr 16 do Podmokła
Centrum Handlowe "Port Rumia"16:05
Zapolskiej16:06
Kościuszki - Kosynierów16:08
Napierskiego16:09
Partyzantów - Kościuszki16:10
Rumia Partyzantów16:12
Świętopełka16:13
Stara Rumia Cmentarz16:15
Derdowskiego - Dębogórska16:17
Derdowskiego - Przychodnia16:18
Wybickiego 16:19
Starowiejska - Poczta16:21
Rumia Dworzec PKP16:23
Urząd Miasta Rumi16:25
Sabata - Szkoła16:27
Młyńska16:27
Batorego - Szkoła16:28
Podmokła16:29
Kurs nr 17 do Centrum Handlowe "Port Rumia"
Podmokła16:35
Porazińskiej16:36
Młyńska16:37
Sabata - Szkoła16:38
Urząd Miasta Rumi16:40
Rumia Dworzec PKP16:43
Starowiejska - Poczta16:45
Wybickiego 16:47
Derdowskiego - Przychodnia16:48
Derdowskiego - Dębogórska16:49
Stara Rumia Cmentarz16:51
Świętopełka16:52
Rumia Partyzantów16:53
Partyzantów - Kościuszki16:55
Napierskiego16:56
Kościuszki - Kosynierów16:57
Zapolskiej16:59
Centrum Handlowe "Port Rumia"17:00
Kurs nr 18 do Rumia Dworzec PKP
Centrum Handlowe "Port Rumia"17:05
Zapolskiej17:06
Kościuszki - Kosynierów17:08
Napierskiego17:09
Partyzantów - Kościuszki17:10
Rumia Partyzantów17:12
Świętopełka17:13
Stara Rumia Cmentarz17:15
Derdowskiego - Dębogórska17:17
Derdowskiego - Przychodnia17:18
Wybickiego 17:19
Starowiejska - Poczta17:21
Rumia Dworzec PKP17:23
Kurs nr 19 do Centrum Handlowe "Port Rumia"
Rumia Dworzec PKP17:43
Starowiejska - Poczta17:45
Wybickiego 17:46
Derdowskiego - Przychodnia17:47
Derdowskiego - Dębogórska17:48
Stara Rumia Cmentarz17:50
Świętopełka17:51
Rumia Partyzantów17:52
Partyzantów - Kościuszki17:54
Napierskiego17:55
Kościuszki - Kosynierów17:56
Zapolskiej17:58
Centrum Handlowe "Port Rumia"17:59
Kurs nr 20 do Podmokła
Centrum Handlowe "Port Rumia"18:05
Zapolskiej18:06
Kościuszki - Kosynierów18:08
Napierskiego18:09
Partyzantów - Kościuszki18:10
Rumia Partyzantów18:12
Świętopełka18:13
Stara Rumia Cmentarz18:15
Derdowskiego - Dębogórska18:17
Derdowskiego - Przychodnia18:18
Wybickiego 18:19
Starowiejska - Poczta18:21
Rumia Dworzec PKP18:23
Urząd Miasta Rumi18:25
Sabata - Szkoła18:27
Młyńska18:27
Batorego - Szkoła18:28
Podmokła18:29
Kurs nr 21 do Centrum Handlowe "Port Rumia"
Podmokła18:35
Porazińskiej18:36
Młyńska18:37
Sabata - Szkoła18:38
Urząd Miasta Rumi18:40
Rumia Dworzec PKP18:43
Starowiejska - Poczta18:45
Wybickiego 18:46
Derdowskiego - Przychodnia18:47
Derdowskiego - Dębogórska18:48
Stara Rumia Cmentarz18:50
Świętopełka18:51
Rumia Partyzantów18:52
Partyzantów - Kościuszki18:54
Napierskiego18:55
Kościuszki - Kosynierów18:56
Zapolskiej18:58
Centrum Handlowe "Port Rumia"18:59
Kurs nr 22 do Rumia Dworzec PKP
Centrum Handlowe "Port Rumia"19:10
Zapolskiej19:11
Kościuszki - Kosynierów19:13
Napierskiego19:14
Partyzantów - Kościuszki19:15
Rumia Partyzantów19:17
Świętopełka19:18
Stara Rumia Cmentarz19:19
Derdowskiego - Dębogórska19:21
Derdowskiego - Przychodnia19:22
Wybickiego 19:23
Starowiejska - Poczta19:25
Rumia Dworzec PKP19:27
Kurs nr 23 do Centrum Handlowe "Port Rumia"
Rumia Dworzec PKP19:43
Starowiejska - Poczta19:45
Wybickiego 19:46
Derdowskiego - Przychodnia19:47
Derdowskiego - Dębogórska19:48
Stara Rumia Cmentarz19:50
Świętopełka19:51
Rumia Partyzantów19:52
Partyzantów - Kościuszki19:54
Napierskiego19:55
Kościuszki - Kosynierów19:56
Zapolskiej19:58
Centrum Handlowe "Port Rumia"19:59
Kurs nr 24 do Podmokła
Centrum Handlowe "Port Rumia"20:10
Zapolskiej20:11
Kościuszki - Kosynierów20:13
Napierskiego20:14
Partyzantów - Kościuszki20:15
Rumia Partyzantów20:17
Świętopełka20:18
Stara Rumia Cmentarz20:19
Derdowskiego - Dębogórska20:21
Derdowskiego - Przychodnia20:22
Wybickiego 20:23
Starowiejska - Poczta20:24
Rumia Dworzec PKP20:28
Urząd Miasta Rumi20:30
Sabata - Szkoła20:32
Młyńska20:32
Batorego - Szkoła20:33
Podmokła20:34
Kurs nr 25 do Centrum Handlowe "Port Rumia"
Podmokła20:35
Porazińskiej20:36
Młyńska20:37
Sabata - Szkoła20:38
Urząd Miasta Rumi20:40
Rumia Dworzec PKP20:43
Starowiejska - Poczta20:45
Wybickiego 20:46
Derdowskiego - Przychodnia20:47
Derdowskiego - Dębogórska20:48
Stara Rumia Cmentarz20:50
Świętopełka20:51
Rumia Partyzantów20:52
Partyzantów - Kościuszki20:54
Napierskiego20:55
Kościuszki - Kosynierów20:56
Zapolskiej20:58
Centrum Handlowe "Port Rumia"20:59
Kurs nr 26 do Rumia Dworzec PKP
Centrum Handlowe "Port Rumia"21:10
Zapolskiej21:11
Kościuszki - Kosynierów21:13
Napierskiego21:14
Partyzantów - Kościuszki21:15
Rumia Partyzantów21:17
Świętopełka21:18
Stara Rumia Cmentarz21:19
Derdowskiego - Dębogórska21:21
Derdowskiego - Przychodnia21:22
Wybickiego 21:23
Starowiejska - Poczta21:24
Rumia Dworzec PKP21:26
Kurs nr 27 do Centrum Handlowe "Port Rumia"
Rumia Dworzec PKP21:53
Starowiejska - Poczta21:55
Wybickiego 21:56
Derdowskiego - Przychodnia21:57
Derdowskiego - Dębogórska21:58
Stara Rumia Cmentarz22:00
Świętopełka22:01
Rumia Partyzantów22:02
Partyzantów - Kościuszki22:04
Napierskiego22:05
Kościuszki - Kosynierów22:06
Zapolskiej22:08
Centrum Handlowe "Port Rumia"22:09
Kurs nr 28 do Rumia Dworzec PKP
Centrum Handlowe "Port Rumia"22:10
Zapolskiej22:11
Kościuszki - Kosynierów22:13
Napierskiego22:14
Partyzantów - Kościuszki22:15
Rumia Partyzantów22:17
Świętopełka22:18
Stara Rumia Cmentarz22:19
Derdowskiego - Dębogórska22:21
Derdowskiego - Przychodnia22:22
Wybickiego 22:23
Starowiejska - Poczta22:24
Rumia Dworzec PKP22:26