• Przypominamy: do odwołania zawieszona została sprzedaż biletów w pojazdach komunikacji miejskiej w Gdańsku.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
03:56
Kurs nr 0 do Rumia Partyzantów
Rumia Partyzantów04:33
Rumia Partyzantów04:33
Kurs nr 1 do Rumia Szmelta
Rumia Partyzantów04:38
1 Maja [RU]04:39
Prusa04:40
Okrzei04:41
Rondo Jana Pawła II04:43
Żeromskiego [RU]04:44
Starowiejska - Poczta04:45
Rumia Dworzec PKP04:48
Urząd Miasta Rumi04:50
Sabata - Szkoła04:52
Młyńska04:52
Batorego - Szkoła04:53
Podmokła04:54
Zdrojowa04:55
Łąkowa04:56
Rumia Szmelta04:57
Kurs nr 2 do Rumia Partyzantów
Rumia Szmelta04:57
Zdrojowa04:58
Porazińskiej04:59
Młyńska05:00
Sabata - Szkoła05:01
Urząd Miasta Rumi05:03
Rumia Dworzec PKP05:10
Starowiejska - Poczta05:12
Żeromskiego [RU]05:12
Rondo Jana Pawła II05:13
Okrzei05:16
Prusa05:17
1 Maja [RU]05:18
Rumia Partyzantów05:19
Kurs nr 3 do Rumia Szmelta
Rumia Partyzantów05:19
1 Maja [RU]05:20
Prusa05:21
Okrzei05:22
Rondo Jana Pawła II05:24
Żeromskiego [RU]05:25
Starowiejska - Poczta05:26
Rumia Dworzec PKP05:29
Urząd Miasta Rumi05:31
Sabata - Szkoła05:33
Młyńska05:33
Batorego - Szkoła05:34
Podmokła05:35
Zdrojowa05:36
Łąkowa05:37
Rumia Szmelta05:38
Kurs nr 4 do Rumia Partyzantów
Rumia Szmelta05:42
Zdrojowa05:43
Porazińskiej05:44
Młyńska05:45
Sabata - Szkoła05:46
Urząd Miasta Rumi05:48
Rumia Dworzec PKP06:00
Starowiejska - Poczta06:02
Żeromskiego [RU]06:02
Rondo Jana Pawła II06:03
Okrzei06:06
Prusa06:07
1 Maja [RU]06:08
Rumia Partyzantów06:09
Kurs nr 5 do Rumia Szmelta
Rumia Partyzantów06:21
1 Maja [RU]06:22
Prusa06:23
Okrzei06:24
Rondo Jana Pawła II06:26
Żeromskiego [RU]06:27
Starowiejska - Poczta06:28
Rumia Dworzec PKP06:31
Urząd Miasta Rumi06:33
Sabata - Szkoła06:35
Młyńska06:35
Batorego - Szkoła06:36
Podmokła06:37
Zdrojowa06:38
Łąkowa06:39
Rumia Szmelta06:40
Kurs nr 6 do Rumia Partyzantów
Rumia Szmelta06:40
Zdrojowa06:41
Porazińskiej06:42
Młyńska06:43
Sabata - Szkoła06:44
Urząd Miasta Rumi06:46
Rumia Dworzec PKP06:55
Starowiejska - Poczta06:57
Żeromskiego [RU]06:57
Rondo Jana Pawła II06:58
Okrzei07:01
Prusa07:02
1 Maja [RU]07:03
Rumia Partyzantów07:04
Kurs nr 7 do Rumia Szmelta
Rumia Partyzantów07:19
1 Maja [RU]07:20
Prusa07:21
Okrzei07:22
Rondo Jana Pawła II07:24
Żeromskiego [RU]07:25
Starowiejska - Poczta07:26
Rumia Dworzec PKP07:29
Urząd Miasta Rumi07:31
Sabata - Szkoła07:33
Młyńska07:33
Batorego - Szkoła07:34
Podmokła07:35
Zdrojowa07:36
Łąkowa07:37
Rumia Szmelta07:38
Kurs nr 8 do Rumia Partyzantów
Rumia Szmelta07:54
Zdrojowa07:55
Porazińskiej07:56
Młyńska07:57
Sabata - Szkoła07:58
Urząd Miasta Rumi08:00
Rumia Dworzec PKP08:13
Starowiejska - Poczta08:15
Żeromskiego [RU]08:16
Rondo Jana Pawła II08:17
Okrzei08:20
Prusa08:21
1 Maja [RU]08:22
Rumia Partyzantów08:23
Kurs nr 9 do Rumia Szmelta
Rumia Partyzantów08:32
1 Maja [RU]08:33
Prusa08:34
Okrzei08:36
Rondo Jana Pawła II08:38
Żeromskiego [RU]08:39
Starowiejska - Poczta08:41
Rumia Dworzec PKP08:43
Urząd Miasta Rumi08:45
Sabata - Szkoła08:47
Młyńska08:47
Batorego - Szkoła08:48
Podmokła08:49
Zdrojowa08:50
Łąkowa08:51
Rumia Szmelta08:52
Kurs nr 10 do Rumia Partyzantów
Rumia Szmelta09:04
Zdrojowa09:05
Porazińskiej09:06
Młyńska09:07
Sabata - Szkoła09:08
Urząd Miasta Rumi09:10
Rumia Dworzec PKP09:13
Starowiejska - Poczta09:15
Żeromskiego [RU]09:16
Rondo Jana Pawła II09:17
Okrzei09:20
Prusa09:21
1 Maja [RU]09:22
Rumia Partyzantów09:23
Kurs nr 11 do Rumia Szmelta
Rumia Partyzantów09:32
1 Maja [RU]09:33
Prusa09:34
Okrzei09:36
Rondo Jana Pawła II09:38
Żeromskiego [RU]09:39
Starowiejska - Poczta09:41
Rumia Dworzec PKP09:43
Urząd Miasta Rumi09:45
Sabata - Szkoła09:47
Młyńska09:47
Batorego - Szkoła09:48
Podmokła09:49
Zdrojowa09:50
Łąkowa09:51
Rumia Szmelta09:52
Kurs nr 12 do Rumia Partyzantów
Rumia Szmelta10:04
Zdrojowa10:05
Porazińskiej10:06
Młyńska10:07
Sabata - Szkoła10:08
Urząd Miasta Rumi10:10
Rumia Dworzec PKP10:13
Starowiejska - Poczta10:15
Żeromskiego [RU]10:16
Rondo Jana Pawła II10:17
Okrzei10:20
Prusa10:21
1 Maja [RU]10:22
Rumia Partyzantów10:23
Kurs nr 13 do Rumia Szmelta
Rumia Partyzantów10:32
1 Maja [RU]10:33
Prusa10:34
Okrzei10:36
Rondo Jana Pawła II10:38
Żeromskiego [RU]10:39
Starowiejska - Poczta10:41
Rumia Dworzec PKP10:43
Urząd Miasta Rumi10:45
Sabata - Szkoła10:47
Młyńska10:47
Batorego - Szkoła10:48
Podmokła10:49
Zdrojowa10:50
Łąkowa10:51
Rumia Szmelta10:52
Kurs nr 14 do Rumia Partyzantów
Rumia Szmelta11:02
Zdrojowa11:03
Porazińskiej11:04
Młyńska11:05
Sabata - Szkoła11:06
Urząd Miasta Rumi11:08
Rumia Dworzec PKP11:13
Starowiejska - Poczta11:15
Żeromskiego [RU]11:16
Rondo Jana Pawła II11:17
Okrzei11:20
Prusa11:21
1 Maja [RU]11:22
Rumia Partyzantów11:23
Kurs nr 15 do Rumia Szmelta
Rumia Partyzantów11:32
1 Maja [RU]11:33
Prusa11:34
Okrzei11:36
Rondo Jana Pawła II11:38
Żeromskiego [RU]11:39
Starowiejska - Poczta11:41
Rumia Dworzec PKP11:43
Urząd Miasta Rumi11:45
Sabata - Szkoła11:47
Młyńska11:47
Batorego - Szkoła11:48
Podmokła11:49
Zdrojowa11:50
Łąkowa11:51
Rumia Szmelta11:52
Kurs nr 16 do Rumia Partyzantów
Rumia Szmelta12:04
Zdrojowa12:05
Porazińskiej12:06
Młyńska12:07
Sabata - Szkoła12:08
Urząd Miasta Rumi12:10
Rumia Dworzec PKP12:13
Starowiejska - Poczta12:15
Żeromskiego [RU]12:16
Rondo Jana Pawła II12:17
Okrzei12:20
Prusa12:21
1 Maja [RU]12:22
Rumia Partyzantów12:23
Kurs nr 17 do Rumia Szmelta
Rumia Partyzantów12:30
1 Maja [RU]12:31
Prusa12:32
Okrzei12:34
Rondo Jana Pawła II12:36
Żeromskiego [RU]12:37
Starowiejska - Poczta12:39
Rumia Dworzec PKP12:43
Urząd Miasta Rumi12:45
Sabata - Szkoła12:47
Młyńska12:47
Batorego - Szkoła12:48
Podmokła12:49
Zdrojowa12:50
Łąkowa12:51
Rumia Szmelta12:52
Kurs nr 18 do Rumia Partyzantów
Rumia Szmelta13:04
Zdrojowa13:05
Porazińskiej13:06
Młyńska13:07
Sabata - Szkoła13:08
Urząd Miasta Rumi13:10
Rumia Dworzec PKP13:13
Starowiejska - Poczta13:15
Żeromskiego [RU]13:16
Rondo Jana Pawła II13:17
Okrzei13:20
Prusa13:21
1 Maja [RU]13:22
Rumia Partyzantów13:23
Kurs nr 19 do Rumia Szmelta
Rumia Partyzantów13:32
1 Maja [RU]13:33
Prusa13:34
Okrzei13:36
Rondo Jana Pawła II13:38
Żeromskiego [RU]13:39
Starowiejska - Poczta13:41
Rumia Dworzec PKP13:43
Urząd Miasta Rumi13:45
Sabata - Szkoła13:47
Młyńska13:47
Batorego - Szkoła13:48
Podmokła13:49
Zdrojowa13:50
Łąkowa13:51
Rumia Szmelta13:52
Kurs nr 20 do Rumia Partyzantów
Rumia Szmelta14:04
Zdrojowa14:05
Porazińskiej14:06
Młyńska14:07
Sabata - Szkoła14:08
Urząd Miasta Rumi14:10
Rumia Dworzec PKP14:13
Starowiejska - Poczta14:15
Żeromskiego [RU]14:16
Rondo Jana Pawła II14:17
Okrzei14:21
Prusa14:22
1 Maja [RU]14:23
Rumia Partyzantów14:24
Kurs nr 21 do Rumia Szmelta
Rumia Partyzantów14:32
1 Maja [RU]14:33
Prusa14:34
Okrzei14:36
Rondo Jana Pawła II14:38
Żeromskiego [RU]14:39
Starowiejska - Poczta14:41
Rumia Dworzec PKP14:43
Urząd Miasta Rumi14:45
Sabata - Szkoła14:47
Młyńska14:47
Batorego - Szkoła14:48
Podmokła14:49
Zdrojowa14:50
Łąkowa14:51
Rumia Szmelta14:52
Kurs nr 22 do Rumia Partyzantów
Rumia Szmelta15:04
Zdrojowa15:05
Porazińskiej15:06
Młyńska15:07
Sabata - Szkoła15:08
Urząd Miasta Rumi15:10
Rumia Dworzec PKP15:20
Starowiejska - Poczta15:22
Żeromskiego [RU]15:23
Rondo Jana Pawła II15:24
Okrzei15:28
Prusa15:29
1 Maja [RU]15:30
Rumia Partyzantów15:31
Kurs nr 23 do Rumia Szmelta
Rumia Partyzantów15:32
1 Maja [RU]15:33
Prusa15:34
Okrzei15:36
Rondo Jana Pawła II15:38
Żeromskiego [RU]15:39
Starowiejska - Poczta15:41
Rumia Dworzec PKP15:43
Urząd Miasta Rumi15:45
Sabata - Szkoła15:47
Młyńska15:47
Batorego - Szkoła15:48
Podmokła15:49
Zdrojowa15:50
Łąkowa15:51
Rumia Szmelta15:52
Kurs nr 24 do Rumia Partyzantów
Rumia Szmelta16:04
Zdrojowa16:05
Porazińskiej16:06
Młyńska16:07
Sabata - Szkoła16:08
Urząd Miasta Rumi16:10
Rumia Dworzec PKP16:20
Starowiejska - Poczta16:22
Żeromskiego [RU]16:23
Rondo Jana Pawła II16:24
Okrzei16:28
Prusa16:29
1 Maja [RU]16:30
Rumia Partyzantów16:31
Kurs nr 25 do Rumia Szmelta
Rumia Partyzantów16:32
1 Maja [RU]16:33
Prusa16:34
Okrzei16:36
Rondo Jana Pawła II16:38
Żeromskiego [RU]16:39
Starowiejska - Poczta16:41
Rumia Dworzec PKP16:43
Urząd Miasta Rumi16:45
Sabata - Szkoła16:47
Młyńska16:47
Batorego - Szkoła16:48
Podmokła16:49
Zdrojowa16:50
Łąkowa16:51
Rumia Szmelta16:52
Kurs nr 26 do Rumia Partyzantów
Rumia Szmelta17:04
Zdrojowa17:05
Porazińskiej17:06
Młyńska17:07
Sabata - Szkoła17:08
Urząd Miasta Rumi17:10
Rumia Dworzec PKP17:13
Starowiejska - Poczta17:15
Żeromskiego [RU]17:16
Rondo Jana Pawła II17:17
Okrzei17:21
Prusa17:22
1 Maja [RU]17:23
Rumia Partyzantów17:24
Kurs nr 27 do Rumia Szmelta
Rumia Partyzantów17:32
1 Maja [RU]17:33
Prusa17:34
Okrzei17:36
Rondo Jana Pawła II17:38
Żeromskiego [RU]17:39
Starowiejska - Poczta17:41
Rumia Dworzec PKP17:43
Urząd Miasta Rumi17:45
Sabata - Szkoła17:47
Młyńska17:47
Batorego - Szkoła17:48
Podmokła17:49
Zdrojowa17:50
Łąkowa17:51
Rumia Szmelta17:52
Kurs nr 28 do Rumia Partyzantów
Rumia Szmelta18:00
Zdrojowa18:01
Porazińskiej18:02
Młyńska18:03
Sabata - Szkoła18:04
Urząd Miasta Rumi18:06
Rumia Dworzec PKP18:20
Starowiejska - Poczta18:22
Żeromskiego [RU]18:23
Rondo Jana Pawła II18:24
Okrzei18:27
Prusa18:28
1 Maja [RU]18:29
Rumia Partyzantów18:30
Kurs nr 29 do Rumia Szmelta
Rumia Partyzantów18:32
1 Maja [RU]18:33
Prusa18:34
Okrzei18:36
Rondo Jana Pawła II18:38
Żeromskiego [RU]18:39
Starowiejska - Poczta18:41
Rumia Dworzec PKP18:43
Urząd Miasta Rumi18:45
Sabata - Szkoła18:47
Młyńska18:47
Batorego - Szkoła18:48
Podmokła18:49
Zdrojowa18:50
Łąkowa18:51
Rumia Szmelta18:52
Kurs nr 30 do Rumia Partyzantów
Rumia Szmelta18:54
Zdrojowa18:55
Porazińskiej18:56
Młyńska18:57
Sabata - Szkoła18:58
Urząd Miasta Rumi19:00
Rumia Dworzec PKP19:03
Starowiejska - Poczta19:05
Żeromskiego [RU]19:06
Rondo Jana Pawła II19:07
Okrzei19:10
Prusa19:11
1 Maja [RU]19:12
Rumia Partyzantów19:13
Kurs nr 31 do Rumia Szmelta
Rumia Partyzantów19:33
1 Maja [RU]19:34
Prusa19:35
Okrzei19:37
Rondo Jana Pawła II19:39
Żeromskiego [RU]19:40
Starowiejska - Poczta19:41
Rumia Dworzec PKP19:43
Urząd Miasta Rumi19:45
Sabata - Szkoła19:47
Młyńska19:47
Batorego - Szkoła19:48
Podmokła19:49
Zdrojowa19:50
Łąkowa19:51
Rumia Szmelta19:52
Kurs nr 32 do Rumia Partyzantów
Rumia Szmelta19:56
Zdrojowa19:57
Porazińskiej19:58
Młyńska19:59
Sabata - Szkoła20:00
Urząd Miasta Rumi20:02
Rumia Dworzec PKP20:11
Starowiejska - Poczta20:13
Żeromskiego [RU]20:13
Rondo Jana Pawła II20:14
Okrzei20:17
Prusa20:18
1 Maja [RU]20:19
Rumia Partyzantów20:20
Kurs nr 33 do Rumia Szmelta
Rumia Partyzantów20:21
1 Maja [RU]20:22
Prusa20:23
Okrzei20:25
Rondo Jana Pawła II20:27
Żeromskiego [RU]20:28
Starowiejska - Poczta20:29
Rumia Dworzec PKP20:41
Urząd Miasta Rumi20:43
Sabata - Szkoła20:45
Młyńska20:45
Batorego - Szkoła20:46
Podmokła20:47
Zdrojowa20:48
Łąkowa20:49
Rumia Szmelta20:50
Kurs nr 34 do Rumia Partyzantów
Rumia Szmelta20:50
Zdrojowa20:51
Porazińskiej20:52
Młyńska20:53
Sabata - Szkoła20:54
Urząd Miasta Rumi20:56
Rumia Dworzec PKP21:01
Starowiejska - Poczta21:03
Żeromskiego [RU]21:03
Rondo Jana Pawła II21:04
Okrzei21:07
Prusa21:08
1 Maja [RU]21:09
Rumia Partyzantów21:10
Kurs nr 35 do Rumia Szmelta
Rumia Partyzantów21:12
1 Maja [RU]21:13
Prusa21:14
Okrzei21:16
Rondo Jana Pawła II21:18
Żeromskiego [RU]21:19
Starowiejska - Poczta21:20
Rumia Dworzec PKP21:32
Urząd Miasta Rumi21:34
Sabata - Szkoła21:36
Młyńska21:36
Batorego - Szkoła21:37
Podmokła21:38
Zdrojowa21:39
Łąkowa21:40
Rumia Szmelta21:41
Kurs nr 36 do Rumia Partyzantów
Rumia Szmelta21:50
Zdrojowa21:51
Porazińskiej21:52
Młyńska21:53
Sabata - Szkoła21:54
Urząd Miasta Rumi21:56
Rumia Dworzec PKP22:10
Starowiejska - Poczta22:12
Żeromskiego [RU]22:12
Rondo Jana Pawła II22:13
Okrzei22:16
Prusa22:17
1 Maja [RU]22:18
Rumia Partyzantów22:19
Kurs nr 37 do Rumia Szmelta
Rumia Partyzantów22:19
1 Maja [RU]22:20
Prusa22:21
Okrzei22:23
Rondo Jana Pawła II22:25
Żeromskiego [RU]22:26
Starowiejska - Poczta22:27
Rumia Dworzec PKP22:39
Urząd Miasta Rumi22:41
Sabata - Szkoła22:43
Młyńska22:43
Batorego - Szkoła22:44
Podmokła22:45
Zdrojowa22:46
Łąkowa22:47
Rumia Szmelta22:48
Kurs nr 38 do Rumia Partyzantów
Rumia Szmelta22:55
Zdrojowa22:56
Porazińskiej22:57
Młyńska22:58
Sabata - Szkoła22:59
Urząd Miasta Rumi23:01
Rumia Dworzec PKP23:09
Starowiejska - Poczta23:11
Żeromskiego [RU]23:11
Rondo Jana Pawła II23:12
Okrzei23:15
Prusa23:16
1 Maja [RU]23:17
Rumia Partyzantów23:18