• UWAGA: 30, 31.10. i 01.11. - sobotnie rozkłady jazdy, dodatkowe kursy, dodatkowe linie. Szczegóły: ztm.gda.pl  • W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
21:19
Kurs nr 0 do Rumia Partyzantów
Rumia Partyzantów04:30
Rumia Partyzantów04:30
Kurs nr 1 do Rumia Szmelta
Rumia Partyzantów04:35
1 Maja [RU]04:36
Prusa04:37
Okrzei04:38
Reja [RU]04:39
Ceynowy04:40
Żeromskiego [RU]04:41
Starowiejska - Poczta04:43
Rumia Dworzec PKP04:45
Urząd Miasta Rumi04:47
Sabata - Szkoła04:49
Młyńska04:49
Batorego - Szkoła04:50
Podmokła04:51
Zdrojowa04:52
Łąkowa04:53
Rumia Szmelta04:54
Kurs nr 2 do Rumia Partyzantów
Rumia Szmelta04:54
Zdrojowa04:55
Porazińskiej04:56
Młyńska04:57
Sabata - Szkoła04:58
Urząd Miasta Rumi05:00
Rumia Dworzec PKP05:02
Starowiejska - Poczta05:04
Żeromskiego [RU]05:04
Żwirki i Wigury [RU]05:05
Ceynowy05:06
Okrzei05:08
Prusa05:09
1 Maja [RU]05:10
Rumia Partyzantów05:11
Kurs nr 3 do Rumia Szmelta
Rumia Partyzantów05:12
1 Maja [RU]05:13
Prusa05:14
Okrzei05:15
Reja [RU]05:16
Ceynowy05:17
Żeromskiego [RU]05:18
Starowiejska - Poczta05:20
Rumia Dworzec PKP05:24
Urząd Miasta Rumi05:26
Sabata - Szkoła05:28
Młyńska05:28
Batorego - Szkoła05:29
Podmokła05:30
Zdrojowa05:31
Łąkowa05:32
Rumia Szmelta05:33
Kurs nr 4 do Rumia Partyzantów
Rumia Szmelta05:38
Zdrojowa05:39
Porazińskiej05:40
Młyńska05:41
Sabata - Szkoła05:42
Urząd Miasta Rumi05:44
Rumia Dworzec PKP05:54
Starowiejska - Poczta05:56
Żeromskiego [RU]05:56
Żwirki i Wigury [RU]05:57
Ceynowy05:58
Okrzei06:00
Prusa06:01
1 Maja [RU]06:02
Rumia Partyzantów06:03
Kurs nr 5 do Rumia Szmelta
Rumia Partyzantów06:08
1 Maja [RU]06:09
Prusa06:10
Okrzei06:11
Reja [RU]06:12
Ceynowy06:13
Żeromskiego [RU]06:14
Starowiejska - Poczta06:16
Rumia Dworzec PKP06:22
Urząd Miasta Rumi06:24
Sabata - Szkoła06:26
Młyńska06:26
Batorego - Szkoła06:27
Podmokła06:28
Zdrojowa06:29
Łąkowa06:30
Rumia Szmelta06:31
Kurs nr 6 do Rumia Partyzantów
Rumia Szmelta06:34
Zdrojowa06:35
Porazińskiej06:36
Młyńska06:37
Sabata - Szkoła06:38
Urząd Miasta Rumi06:40
Rumia Dworzec PKP06:48
Starowiejska - Poczta06:50
Żeromskiego [RU]06:50
Żwirki i Wigury [RU]06:51
Ceynowy06:52
Okrzei06:54
Prusa06:55
1 Maja [RU]06:56
Rumia Partyzantów06:57
Kurs nr 7 do Rumia Szmelta
Rumia Partyzantów07:02
1 Maja [RU]07:03
Prusa07:04
Okrzei07:05
Reja [RU]07:06
Ceynowy07:07
Żeromskiego [RU]07:08
Starowiejska - Poczta07:10
Rumia Dworzec PKP07:12
Urząd Miasta Rumi07:14
Sabata - Szkoła07:16
Młyńska07:16
Batorego - Szkoła07:17
Podmokła07:18
Zdrojowa07:19
Łąkowa07:20
Rumia Szmelta07:21
Kurs nr 8 do Rumia Partyzantów
Rumia Szmelta07:24
Zdrojowa07:25
Porazińskiej07:26
Młyńska07:27
Sabata - Szkoła07:28
Urząd Miasta Rumi07:30
Rumia Dworzec PKP07:33
Starowiejska - Poczta07:35
Żeromskiego [RU]07:36
Żwirki i Wigury [RU]07:37
Ceynowy07:38
Okrzei07:40
Prusa07:41
1 Maja [RU]07:42
Rumia Partyzantów07:43
Kurs nr 9 do Rumia Szmelta
Rumia Partyzantów07:52
1 Maja [RU]07:53
Prusa07:54
Okrzei07:55
Reja [RU]07:56
Ceynowy07:57
Żeromskiego [RU]07:58
Starowiejska - Poczta08:00
Rumia Dworzec PKP08:02
Urząd Miasta Rumi08:04
Sabata - Szkoła08:06
Młyńska08:06
Batorego - Szkoła08:07
Podmokła08:08
Zdrojowa08:09
Łąkowa08:10
Rumia Szmelta08:11
Kurs nr 10 do Rumia Partyzantów
Rumia Szmelta08:12
Zdrojowa08:13
Porazińskiej08:14
Młyńska08:15
Sabata - Szkoła08:16
Urząd Miasta Rumi08:18
Rumia Dworzec PKP08:21
Starowiejska - Poczta08:23
Żeromskiego [RU]08:24
Żwirki i Wigury [RU]08:25
Ceynowy08:26
Okrzei08:28
Prusa08:29
1 Maja [RU]08:30
Rumia Partyzantów08:31
Kurs nr 11 do Rumia Szmelta
Rumia Partyzantów09:02
1 Maja [RU]09:03
Prusa09:04
Okrzei09:06
Reja [RU]09:07
Ceynowy09:08
Żeromskiego [RU]09:09
Starowiejska - Poczta09:11
Rumia Dworzec PKP09:13
Urząd Miasta Rumi09:15
Sabata - Szkoła09:17
Młyńska09:17
Batorego - Szkoła09:18
Podmokła09:19
Zdrojowa09:20
Łąkowa09:21
Rumia Szmelta09:22
Kurs nr 12 do Rumia Partyzantów
Rumia Szmelta09:34
Zdrojowa09:35
Porazińskiej09:36
Młyńska09:37
Sabata - Szkoła09:38
Urząd Miasta Rumi09:40
Rumia Dworzec PKP09:43
Starowiejska - Poczta09:45
Żeromskiego [RU]09:46
Żwirki i Wigury [RU]09:47
Ceynowy09:48
Okrzei09:50
Prusa09:51
1 Maja [RU]09:52
Rumia Partyzantów09:53
Kurs nr 13 do Rumia Szmelta
Rumia Partyzantów10:02
1 Maja [RU]10:03
Prusa10:04
Okrzei10:06
Reja [RU]10:07
Ceynowy10:08
Żeromskiego [RU]10:09
Starowiejska - Poczta10:11
Rumia Dworzec PKP10:13
Urząd Miasta Rumi10:15
Sabata - Szkoła10:17
Młyńska10:17
Batorego - Szkoła10:18
Podmokła10:19
Zdrojowa10:20
Łąkowa10:21
Rumia Szmelta10:22
Kurs nr 14 do Rumia Partyzantów
Rumia Szmelta10:34
Zdrojowa10:35
Porazińskiej10:36
Młyńska10:37
Sabata - Szkoła10:38
Urząd Miasta Rumi10:40
Rumia Dworzec PKP10:43
Starowiejska - Poczta10:45
Żeromskiego [RU]10:46
Żwirki i Wigury [RU]10:47
Ceynowy10:48
Okrzei10:50
Prusa10:51
1 Maja [RU]10:52
Rumia Partyzantów10:53
Kurs nr 15 do Rumia Szmelta
Rumia Partyzantów11:02
1 Maja [RU]11:03
Prusa11:04
Okrzei11:06
Reja [RU]11:07
Ceynowy11:08
Żeromskiego [RU]11:09
Starowiejska - Poczta11:11
Rumia Dworzec PKP11:13
Urząd Miasta Rumi11:15
Sabata - Szkoła11:17
Młyńska11:17
Batorego - Szkoła11:18
Podmokła11:19
Zdrojowa11:20
Łąkowa11:21
Rumia Szmelta11:22
Kurs nr 16 do Rumia Partyzantów
Rumia Szmelta11:34
Zdrojowa11:35
Porazińskiej11:36
Młyńska11:37
Sabata - Szkoła11:38
Urząd Miasta Rumi11:40
Rumia Dworzec PKP11:43
Starowiejska - Poczta11:45
Żeromskiego [RU]11:46
Żwirki i Wigury [RU]11:47
Ceynowy11:48
Okrzei11:50
Prusa11:51
1 Maja [RU]11:52
Rumia Partyzantów11:53
Kurs nr 17 do Rumia Szmelta
Rumia Partyzantów12:02
1 Maja [RU]12:03
Prusa12:04
Okrzei12:06
Reja [RU]12:07
Ceynowy12:08
Żeromskiego [RU]12:09
Starowiejska - Poczta12:11
Rumia Dworzec PKP12:13
Urząd Miasta Rumi12:15
Sabata - Szkoła12:17
Młyńska12:17
Batorego - Szkoła12:18
Podmokła12:19
Zdrojowa12:20
Łąkowa12:21
Rumia Szmelta12:22
Kurs nr 18 do Rumia Partyzantów
Rumia Szmelta12:34
Zdrojowa12:35
Porazińskiej12:36
Młyńska12:37
Sabata - Szkoła12:38
Urząd Miasta Rumi12:40
Rumia Dworzec PKP12:43
Starowiejska - Poczta12:45
Żeromskiego [RU]12:46
Żwirki i Wigury [RU]12:47
Ceynowy12:48
Okrzei12:50
Prusa12:51
1 Maja [RU]12:52
Rumia Partyzantów12:53
Kurs nr 19 do Rumia Szmelta
Rumia Partyzantów13:02
1 Maja [RU]13:03
Prusa13:04
Okrzei13:06
Reja [RU]13:07
Ceynowy13:08
Żeromskiego [RU]13:09
Starowiejska - Poczta13:11
Rumia Dworzec PKP13:13
Urząd Miasta Rumi13:15
Sabata - Szkoła13:17
Młyńska13:17
Batorego - Szkoła13:18
Podmokła13:19
Zdrojowa13:20
Łąkowa13:21
Rumia Szmelta13:22
Kurs nr 20 do Rumia Partyzantów
Rumia Szmelta13:34
Zdrojowa13:35
Porazińskiej13:36
Młyńska13:37
Sabata - Szkoła13:38
Urząd Miasta Rumi13:40
Rumia Dworzec PKP13:43
Starowiejska - Poczta13:45
Żeromskiego [RU]13:46
Żwirki i Wigury [RU]13:47
Ceynowy13:49
Okrzei13:51
Prusa13:52
1 Maja [RU]13:53
Rumia Partyzantów13:54
Kurs nr 21 do Rumia Szmelta
Rumia Partyzantów14:02
1 Maja [RU]14:03
Prusa14:04
Okrzei14:06
Reja [RU]14:07
Ceynowy14:08
Żeromskiego [RU]14:09
Starowiejska - Poczta14:11
Rumia Dworzec PKP14:13
Urząd Miasta Rumi14:15
Sabata - Szkoła14:17
Młyńska14:17
Batorego - Szkoła14:19
Podmokła14:20
Zdrojowa14:21
Łąkowa14:22
Rumia Szmelta14:23
Kurs nr 22 do Rumia Partyzantów
Rumia Szmelta14:34
Zdrojowa14:35
Porazińskiej14:36
Młyńska14:37
Sabata - Szkoła14:38
Urząd Miasta Rumi14:40
Rumia Dworzec PKP14:43
Starowiejska - Poczta14:45
Żeromskiego [RU]14:46
Żwirki i Wigury [RU]14:47
Ceynowy14:49
Okrzei14:51
Prusa14:52
1 Maja [RU]14:53
Rumia Partyzantów14:54
Kurs nr 23 do Rumia Szmelta
Rumia Partyzantów15:02
1 Maja [RU]15:03
Prusa15:04
Okrzei15:06
Reja [RU]15:07
Ceynowy15:08
Żeromskiego [RU]15:09
Starowiejska - Poczta15:11
Rumia Dworzec PKP15:13
Urząd Miasta Rumi15:15
Sabata - Szkoła15:17
Młyńska15:17
Batorego - Szkoła15:19
Podmokła15:20
Zdrojowa15:21
Łąkowa15:22
Rumia Szmelta15:23
Kurs nr 24 do Rumia Partyzantów
Rumia Szmelta15:32
Zdrojowa15:33
Porazińskiej15:34
Młyńska15:35
Sabata - Szkoła15:36
Urząd Miasta Rumi15:38
Rumia Dworzec PKP15:47
Starowiejska - Poczta15:49
Żeromskiego [RU]15:50
Żwirki i Wigury [RU]15:51
Ceynowy15:53
Okrzei15:55
Prusa15:56
1 Maja [RU]15:57
Rumia Partyzantów15:58
Kurs nr 25 do Rumia Szmelta
Rumia Partyzantów16:04
1 Maja [RU]16:05
Prusa16:06
Okrzei16:08
Reja [RU]16:09
Ceynowy16:10
Żeromskiego [RU]16:11
Starowiejska - Poczta16:13
Rumia Dworzec PKP16:17
Urząd Miasta Rumi16:19
Sabata - Szkoła16:21
Młyńska16:21
Batorego - Szkoła16:23
Podmokła16:24
Zdrojowa16:25
Łąkowa16:26
Rumia Szmelta16:27
Kurs nr 26 do Rumia Partyzantów
Rumia Szmelta16:38
Zdrojowa16:39
Porazińskiej16:40
Młyńska16:41
Sabata - Szkoła16:42
Urząd Miasta Rumi16:44
Rumia Dworzec PKP16:52
Starowiejska - Poczta16:54
Żeromskiego [RU]16:55
Żwirki i Wigury [RU]16:56
Ceynowy16:58
Okrzei17:00
Prusa17:01
1 Maja [RU]17:02
Rumia Partyzantów17:03
Kurs nr 27 do Rumia Szmelta
Rumia Partyzantów17:06
1 Maja [RU]17:07
Prusa17:08
Okrzei17:10
Reja [RU]17:11
Ceynowy17:12
Żeromskiego [RU]17:13
Starowiejska - Poczta17:15
Rumia Dworzec PKP17:17
Urząd Miasta Rumi17:19
Sabata - Szkoła17:21
Młyńska17:21
Batorego - Szkoła17:23
Podmokła17:24
Zdrojowa17:25
Łąkowa17:26
Rumia Szmelta17:27
Kurs nr 28 do Rumia Partyzantów
Rumia Szmelta17:38
Zdrojowa17:39
Porazińskiej17:40
Młyńska17:41
Sabata - Szkoła17:42
Urząd Miasta Rumi17:44
Rumia Dworzec PKP17:47
Starowiejska - Poczta17:49
Żeromskiego [RU]17:50
Żwirki i Wigury [RU]17:51
Ceynowy17:52
Okrzei17:54
Prusa17:55
1 Maja [RU]17:56
Rumia Partyzantów17:57
Kurs nr 29 do Rumia Szmelta
Rumia Partyzantów18:06
1 Maja [RU]18:07
Prusa18:08
Okrzei18:10
Reja [RU]18:11
Ceynowy18:12
Żeromskiego [RU]18:13
Starowiejska - Poczta18:15
Rumia Dworzec PKP18:17
Urząd Miasta Rumi18:19
Sabata - Szkoła18:21
Młyńska18:21
Batorego - Szkoła18:22
Podmokła18:23
Zdrojowa18:24
Łąkowa18:25
Rumia Szmelta18:26
Kurs nr 30 do Rumia Partyzantów
Rumia Szmelta18:35
Zdrojowa18:36
Porazińskiej18:37
Młyńska18:38
Sabata - Szkoła18:39
Urząd Miasta Rumi18:41
Rumia Dworzec PKP18:51
Starowiejska - Poczta18:53
Żeromskiego [RU]18:54
Żwirki i Wigury [RU]18:55
Ceynowy18:56
Okrzei18:58
Prusa18:59
1 Maja [RU]19:00
Rumia Partyzantów19:01
Kurs nr 31 do Rumia Szmelta
Rumia Partyzantów19:21
1 Maja [RU]19:22
Prusa19:23
Okrzei19:25
Reja [RU]19:26
Ceynowy19:27
Żeromskiego [RU]19:28
Starowiejska - Poczta19:30
Rumia Dworzec PKP19:42
Urząd Miasta Rumi19:44
Sabata - Szkoła19:46
Młyńska19:46
Batorego - Szkoła19:47
Podmokła19:48
Zdrojowa19:49
Łąkowa19:50
Rumia Szmelta19:51
Kurs nr 32 do Rumia Partyzantów
Rumia Szmelta19:54
Zdrojowa19:55
Porazińskiej19:56
Młyńska19:57
Sabata - Szkoła19:58
Urząd Miasta Rumi20:00
Rumia Dworzec PKP20:02
Starowiejska - Poczta20:04
Żeromskiego [RU]20:04
Żwirki i Wigury [RU]20:05
Ceynowy20:06
Okrzei20:08
Prusa20:09
1 Maja [RU]20:10
Rumia Partyzantów20:11
Kurs nr 33 do Rumia Szmelta
Rumia Partyzantów20:21
1 Maja [RU]20:22
Prusa20:23
Okrzei20:25
Reja [RU]20:26
Ceynowy20:27
Żeromskiego [RU]20:28
Starowiejska - Poczta20:29
Rumia Dworzec PKP20:41
Urząd Miasta Rumi20:43
Sabata - Szkoła20:45
Młyńska20:45
Batorego - Szkoła20:46
Podmokła20:47
Zdrojowa20:48
Łąkowa20:49
Rumia Szmelta20:50
Kurs nr 34 do Rumia Partyzantów
Rumia Szmelta20:52
Zdrojowa20:53
Porazińskiej20:54
Młyńska20:55
Sabata - Szkoła20:56
Urząd Miasta Rumi20:58
Rumia Dworzec PKP21:01
Starowiejska - Poczta21:03
Żeromskiego [RU]21:03
Żwirki i Wigury [RU]21:04
Ceynowy21:05
Okrzei21:07
Prusa21:08
1 Maja [RU]21:09
Rumia Partyzantów21:10
Kurs nr 35 do Rumia Szmelta
Rumia Partyzantów21:18
1 Maja [RU]21:19
Prusa21:20
Okrzei21:22
Reja [RU]21:23
Ceynowy21:24
Żeromskiego [RU]21:25
Starowiejska - Poczta21:26
Rumia Dworzec PKP21:32
Urząd Miasta Rumi21:34
Sabata - Szkoła21:36
Młyńska21:36
Batorego - Szkoła21:37
Podmokła21:38
Zdrojowa21:39
Łąkowa21:40
Rumia Szmelta21:41
Kurs nr 36 do Rumia Partyzantów
Rumia Szmelta21:50
Zdrojowa21:51
Porazińskiej21:52
Młyńska21:53
Sabata - Szkoła21:54
Urząd Miasta Rumi21:56
Rumia Dworzec PKP22:10
Starowiejska - Poczta22:12
Żeromskiego [RU]22:12
Żwirki i Wigury [RU]22:13
Ceynowy22:14
Okrzei22:16
Prusa22:17
1 Maja [RU]22:18
Rumia Partyzantów22:19
Kurs nr 37 do Rumia Szmelta
Rumia Partyzantów22:21
1 Maja [RU]22:22
Prusa22:23
Okrzei22:25
Reja [RU]22:26
Ceynowy22:27
Żeromskiego [RU]22:28
Starowiejska - Poczta22:29
Rumia Dworzec PKP22:41
Urząd Miasta Rumi22:43
Sabata - Szkoła22:45
Młyńska22:45
Batorego - Szkoła22:46
Podmokła22:47
Zdrojowa22:48
Łąkowa22:49
Rumia Szmelta22:50
Kurs nr 38 do Rumia Partyzantów
Rumia Szmelta22:55
Zdrojowa22:56
Porazińskiej22:57
Młyńska22:58
Sabata - Szkoła22:59
Urząd Miasta Rumi23:01
Rumia Dworzec PKP23:09
Starowiejska - Poczta23:11
Żeromskiego [RU]23:11
Żwirki i Wigury [RU]23:12
Ceynowy23:13
Okrzei23:15
Prusa23:16
1 Maja [RU]23:17
Rumia Partyzantów23:18