• UWAGA: 30, 31.10. i 01.11. - sobotnie rozkłady jazdy, dodatkowe kursy, dodatkowe linie. Szczegóły: ztm.gda.pl  • W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
21:23
Kurs nr 0 do Stogi Plaża
Zajezdnia WRZESZCZ05:54
Strzyża PKM05:56
Zajezdnia05:57
Zamenhofa [GDA]05:58
Wojska Polskiego06:00
Galeria Bałtycka06:02
Klonowa [GDA]06:04
Jaśkowa Dolina06:05
Miszewskiego06:07
Politechnika06:08
Opera Bałtycka06:10
Traugutta [GDA]06:11
Uniwersytet Medyczny06:12
Chodowieckiego06:13
Brama Oliwska06:14
Dworzec Główny06:16
Brama Wyżynna06:19
Okopowa06:21
Żabi Kruk06:22
Chmielna06:23
Akademia Muzyczna06:25
Brama Żuławska06:27
Głęboka06:29
Przeróbka06:31
Lenartowicza06:32
Sucharskiego06:34
Kaczeńce06:35
Ugory eMOCja06:36
Zimna06:37
Stogi06:39
Rozłogi06:40
Stogi Plaża06:42
Kurs nr 1 do Strzyża PKM
Stogi Plaża06:45
Stogi Plaża06:46
Stogi06:49
Zimna06:51
Ugory eMOCja06:52
Kaczeńce06:53
Sucharskiego06:55
Lenartowicza06:56
Przeróbka06:57
Głęboka06:59
Brama Żuławska07:01
Akademia Muzyczna07:03
Chmielna07:04
Żabi Kruk07:05
Okopowa07:07
Brama Wyżynna07:09
Dworzec Główny07:11
Brama Oliwska07:14
Chodowieckiego07:15
Uniwersytet Medyczny07:16
Traugutta [GDA]07:18
Opera Bałtycka07:20
Politechnika07:21
Miszewskiego07:23
Jaśkowa Dolina07:25
Klonowa [GDA]07:26
Galeria Bałtycka07:28
Wojska Polskiego07:30
Zamenhofa [GDA]07:31
Zajezdnia07:32
Strzyża PKM07:33
Kurs nr 2 do Stogi
Strzyża PKM07:44
Zajezdnia07:45
Zamenhofa [GDA]07:46
Wojska Polskiego07:48
Galeria Bałtycka07:50
Klonowa [GDA]07:52
Jaśkowa Dolina07:53
Miszewskiego07:55
Politechnika07:56
Opera Bałtycka07:58
Traugutta [GDA]07:59
Uniwersytet Medyczny08:00
Chodowieckiego08:01
Brama Oliwska08:02
Dworzec Główny08:04
Brama Wyżynna08:07
Okopowa08:09
Żabi Kruk08:10
Chmielna08:11
Akademia Muzyczna08:13
Brama Żuławska08:15
Głęboka08:17
Przeróbka08:19
Lenartowicza08:20
Sucharskiego08:22
Kaczeńce08:23
Ugory eMOCja08:24
Zimna08:25
Stogi08:27
Stogi08:28
Kurs nr 3 do Zajezdnia WRZESZCZ
Stogi08:39
Stogi08:40
Zimna08:42
Ugory eMOCja08:43
Kaczeńce08:44
Sucharskiego08:46
Lenartowicza08:47
Przeróbka08:48
Głęboka08:50
Brama Żuławska08:52
Akademia Muzyczna08:54
Chmielna08:55
Żabi Kruk08:56
Okopowa08:58
Brama Wyżynna09:00
Dworzec Główny09:02
Brama Oliwska09:05
Chodowieckiego09:06
Uniwersytet Medyczny09:07
Traugutta [GDA]09:09
Opera Bałtycka09:11
Politechnika09:12
Miszewskiego09:14
Jaśkowa Dolina09:16
Klonowa [GDA]09:17
Galeria Bałtycka09:19
Wojska Polskiego09:21
Zamenhofa [GDA]09:22
Zajezdnia09:23
Strzyża PKM09:24
Zajezdnia WRZESZCZ09:26