• Honorowanie biletów SKM w pojazdach komunikacji miejskiej na odc.Sopot- Śródmieście SKM.  • Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% ogólnej liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej informacji na ztm.gda.pl  • Kup bilet online! Buy a ticket online! Więcej/more: ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką lub częścią odzieży.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
12:36
Kurs nr 0 do Rumia Partyzantów
Rumia Partyzantów05:42
Rumia Partyzantów05:42
Kurs nr 1 do Wejherowo Szpital
Rumia Partyzantów05:47
Słowackiego05:48
Rondo Jana Pawła II05:49
Klonowa [RU]05:51
Osiedle Królewskie05:52
Kujawska [RU]05:54
25-lecia Solidarności05:55
Dąbrowskiego - Kościół05:56
Dąbrowskiego - Most05:58
Rumia Dworzec PKP06:00
Chełmońskiego06:03
CH "Port Rumia" - Grunwaldzka06:05
Obwodowa06:06
Reda Dworzec PKP06:08
Gdańska - Szkolna06:09
Gdańska - Kościół06:10
Pieleszewo SKM06:13
Śmiechowo Ogrodowa06:15
Gdańska - "Zryw"06:17
Śmiechowo SKM - Ceynowy06:18
Rybacka [WEJ]06:20
Nanice SKM - Kochanowskiego06:22
Pruszkowskiego06:23
Obrońców Helu06:24
Wejherowo Szpital06:27
Kurs nr 2 do Rumia Partyzantów
Wejherowo Szpital06:35
Kusocińskiego06:38
Nanice SKM - Kochanowskiego06:40
Nanice SKM - Kociewska06:41
Rybacka [WEJ]06:43
Śmiechowo SKM - Ceynowy06:45
Gdańska - "Zryw"06:46
Śmiechowo Ogrodowa06:48
Pieleszewo SKM06:50
Gdańska - Kościół06:52
Gdańska - Cmentarz06:53
Reda Dworzec PKP06:55
Dolna06:56
CH "Port Rumia" - Grunwaldzka06:58
Chełmońskiego06:59
Grunwaldzka - Ceynowy07:00
Rumia Dworzec PKP07:02
Dąbrowskiego - Most07:04
Dąbrowskiego - Kościół07:05
25-lecia Solidarności07:07
Kujawska [RU]07:08
Osiedle Królewskie07:10
Klonowa [RU]07:11
Rondo Jana Pawła II07:13
Konopnickiej07:14
Słowackiego07:15
Rumia Partyzantów07:16
Kurs nr 3 do Wejherowo Szpital
Rumia Partyzantów07:22
Słowackiego07:23
Rondo Jana Pawła II07:25
Klonowa [RU]07:27
Osiedle Królewskie07:28
Kujawska [RU]07:30
25-lecia Solidarności07:31
Dąbrowskiego - Kościół07:32
Dąbrowskiego - Most07:34
Rumia Dworzec PKP07:37
Chełmońskiego07:40
CH "Port Rumia" - Grunwaldzka07:42
Obwodowa07:44
Reda Dworzec PKP07:46
Gdańska - Szkolna07:47
Gdańska - Kościół07:48
Pieleszewo SKM07:51
Śmiechowo Ogrodowa07:53
Gdańska - "Zryw"07:55
Śmiechowo SKM - Ceynowy07:56
Rybacka [WEJ]07:58
Nanice SKM - Kochanowskiego08:00
Pruszkowskiego08:02
Obrońców Helu08:03
Wejherowo Szpital08:06
Kurs nr 4 do Rumia Partyzantów
Wejherowo Szpital08:25
Kusocińskiego08:28
Nanice SKM - Kochanowskiego08:30
Nanice SKM - Kociewska08:31
Rybacka [WEJ]08:33
Śmiechowo SKM - Ceynowy08:35
Gdańska - "Zryw"08:36
Śmiechowo Ogrodowa08:38
Pieleszewo SKM08:40
Gdańska - Kościół08:42
Gdańska - Cmentarz08:44
Reda Dworzec PKP08:46
Dolna08:47
CH "Port Rumia" - Grunwaldzka08:49
Chełmońskiego08:51
Grunwaldzka - Ceynowy08:52
Rumia Dworzec PKP08:54
Dąbrowskiego - Most08:56
Dąbrowskiego - Kościół08:57
25-lecia Solidarności08:59
Kujawska [RU]09:00
Osiedle Królewskie09:02
Klonowa [RU]09:03
Rondo Jana Pawła II09:05
Konopnickiej09:06
Słowackiego09:07
Rumia Partyzantów09:08