• W związku z brakiem możliwości przejazdu przez ul. Geodetów, linia 157 od przystanku "Geodetów" kierowana jest objazdem ul. Maszynową.  • Na czas obowiązywania objazdu nieobsługiwany będzie przystanek Transportowców  02.  • Awaria tram. linii 10 przy przystanku Marynarki Polskiej, kierunek Brętowo PKM, możliwe opóźnienia na liniach 7 i 10.
13:43
Kurs nr 0 do Kacze Buki
Kacze Buki11:01
Kacze Buki11:01
Kurs nr 1 do Obłuże Maciejewicza
Kacze Buki11:02
Starochwaszczyńska11:03
Rdestowa - Chwaszczyńska11:04
Giełda Towarowa11:05
Szafranowa11:06
Paprykowa11:07
Kameliowa11:08
Dąbrowa Centrum11:10
Wiczlińska - Śliska11:13
Filipkowskiego11:15
Wiczlino Skrzyżowanie11:16
Zaruskiego11:17
Gierdziejewskiego11:19
Sokoła11:20
Tezeusza11:21
Chwarzno Apollina11:23
Chylonia Centrum11:31
Wiejska11:33
Węzeł Żołnierzy Wyklętych11:35
Morska - Estakada11:38
Hutnicza - Estakada11:40
Obłuże Centrum11:43
Kwiatkowskiego11:45
Stare Obłuże11:47
Obłuże Maciejewicza11:48
Kurs nr 2 do Kacze Buki
Obłuże Maciejewicza12:01
Stare Obłuże12:02
Kwiatkowskiego12:03
Obłuże Centrum12:06
Hutnicza - Estakada12:09
Węzeł Żołnierzy Wyklętych12:11
Wiejska12:13
Chylonia Centrum12:16
Hipermarket Tesco / OBI12:18
Chwarzno Apollina12:24
Tezeusza12:25
Sokoła12:27
Gierdziejewskiego12:28
Zaruskiego12:30
Wiczlino Skrzyżowanie12:31
Filipkowskiego12:32
Wiczlino Działki I12:34
Dąbrowa Centrum12:37
Kameliowa12:38
Paprykowa12:39
Szafranowa12:40
Giełda Towarowa12:41
Rdestowa - Chwaszczyńska12:42
Kacze Buki12:43
Kurs nr 3 do Obłuże Maciejewicza
Kacze Buki13:02
Starochwaszczyńska13:03
Rdestowa - Chwaszczyńska13:04
Giełda Towarowa13:05
Szafranowa13:06
Paprykowa13:07
Kameliowa13:08
Dąbrowa Centrum13:10
Wiczlińska - Śliska13:13
Filipkowskiego13:15
Wiczlino Skrzyżowanie13:16
Zaruskiego13:17
Gierdziejewskiego13:19
Sokoła13:20
Tezeusza13:21
Chwarzno Apollina13:23
Chylonia Centrum13:31
Wiejska13:33
Węzeł Żołnierzy Wyklętych13:35
Morska - Estakada13:38
Hutnicza - Estakada13:40
Obłuże Centrum13:43
Kwiatkowskiego13:45
Stare Obłuże13:48
Obłuże Maciejewicza13:49
Kurs nr 4 do Kacze Buki
Obłuże Maciejewicza14:34
Stare Obłuże14:35
Kwiatkowskiego14:36
Obłuże Centrum14:39
Hutnicza - Estakada14:42
Węzeł Żołnierzy Wyklętych14:44
Wiejska14:46
Chylonia Centrum14:49
Hipermarket Tesco / OBI14:51
Chwarzno Apollina14:57
Tezeusza14:58
Sokoła15:00
Gierdziejewskiego15:01
Zaruskiego15:03
Wiczlino Skrzyżowanie15:04
Filipkowskiego15:05
Wiczlino Działki I15:07
Dąbrowa Centrum15:10
Kameliowa15:11
Paprykowa15:12
Szafranowa15:13
Giełda Towarowa15:14
Rdestowa - Chwaszczyńska15:15
Kacze Buki15:16
Kurs nr 5 do Obłuże Maciejewicza
Kacze Buki15:38
Starochwaszczyńska15:39
Rdestowa - Chwaszczyńska15:40
Giełda Towarowa15:41
Szafranowa15:42
Paprykowa15:44
Kameliowa15:45
Dąbrowa Centrum15:47
Wiczlińska - Śliska15:50
Filipkowskiego15:52
Wiczlino Skrzyżowanie15:53
Zaruskiego15:54
Gierdziejewskiego15:56
Sokoła15:57
Tezeusza15:58
Chwarzno Apollina16:00
Chylonia Centrum16:09
Wiejska16:11
Węzeł Żołnierzy Wyklętych16:13
Morska - Estakada16:16
Hutnicza - Estakada16:18
Obłuże Centrum16:22
Kwiatkowskiego16:24
Stare Obłuże16:27
Obłuże Maciejewicza16:28
Kurs nr 6 do Kacze Buki
Obłuże Maciejewicza17:09
Stare Obłuże17:10
Kwiatkowskiego17:11
Obłuże Centrum17:14
Hutnicza - Estakada17:17
Węzeł Żołnierzy Wyklętych17:21
Wiejska17:23
Chylonia Centrum17:26
Hipermarket Tesco / OBI17:28
Chwarzno Apollina17:34
Tezeusza17:35
Sokoła17:37
Gierdziejewskiego17:38
Zaruskiego17:40
Wiczlino Skrzyżowanie17:41
Filipkowskiego17:42
Wiczlino Działki I17:44
Dąbrowa Centrum17:47
Kameliowa17:48
Paprykowa17:49
Szafranowa17:50
Giełda Towarowa17:51
Rdestowa - Chwaszczyńska17:52
Kacze Buki17:53
Kurs nr 7 do Obłuże Maciejewicza
Kacze Buki18:12
Starochwaszczyńska18:13
Rdestowa - Chwaszczyńska18:14
Giełda Towarowa18:15
Szafranowa18:16
Paprykowa18:17
Kameliowa18:18
Dąbrowa Centrum18:20
Wiczlińska - Śliska18:23
Filipkowskiego18:25
Wiczlino Skrzyżowanie18:26
Zaruskiego18:27
Gierdziejewskiego18:29
Sokoła18:30
Tezeusza18:31
Chwarzno Apollina18:33
Chylonia Centrum18:41
Wiejska18:43
Węzeł Żołnierzy Wyklętych18:45
Morska - Estakada18:48
Hutnicza - Estakada18:50
Obłuże Centrum18:53
Kwiatkowskiego18:55
Stare Obłuże18:57
Obłuże Maciejewicza18:58
Kurs nr 8 do Kacze Buki
Obłuże Maciejewicza19:09
Stare Obłuże19:10
Kwiatkowskiego19:11
Obłuże Centrum19:14
Hutnicza - Estakada19:17
Węzeł Żołnierzy Wyklętych19:19
Wiejska19:21
Chylonia Centrum19:24
Hipermarket Tesco / OBI19:26
Chwarzno Apollina19:32
Tezeusza19:33
Sokoła19:35
Gierdziejewskiego19:36
Zaruskiego19:38
Wiczlino Skrzyżowanie19:39
Filipkowskiego19:40
Wiczlino Działki I19:42
Dąbrowa Centrum19:45
Kameliowa19:46
Paprykowa19:47
Szafranowa19:48
Giełda Towarowa19:49
Rdestowa - Chwaszczyńska19:50
Kacze Buki19:51
Kurs nr 9 do Kacze Buki
Kacze Buki19:51
Kacze Buki19:51