• Usunięto problemy techniczne z siecią trakcyjną pod wiaduktem na Zaspie, tramwaje wróciły na stałe trasy, możliwe opóźnienia na liniach 2, 4, 5 i 8.  • Limit osób w pojeździe: 30% miejsc stojących i siedzących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!
11:28
Kurs nr 0 do Grudziądzka
Maćkowy23:22
Jagiełły23:24
Starogardzka23:25
Przemian23:26
Pastelowa23:27
Srebrna23:28
Przebiśniegowa23:29
Niepołomicka23:31
Łódzka23:32
Świętokrzyska23:33
Płocka23:34
Przemyska23:36
Kielecka23:37
Piotrkowska23:38
Ujeścisko23:40
Lawendowe Wzgórze23:41
Szkoła Podstawowa nr 623:42
Zabornia23:45
Stolema23:46
Łabędzia23:47
Migowo23:48
Budapesztańska23:49
Warneńska23:50
Piecewska23:51
Dobrowolskiego23:52
Strzelnica23:53
Falista23:54
Na Wzgórzu23:55
Sobótki23:56
Jaśkowa Dolina23:58
Galeria Bałtycka23:59
Wrzeszcz PKP00:00
Galeria Bałtycka00:01
Kilińskiego [GDA]00:02
Legionów00:04
Kopalniana00:05
Ciołkowskiego00:06
Grudziądzka00:07
Kurs nr 1 do Maćkowy
Grudziądzka00:36
Grudziądzka00:36
Kościuszki00:38
Chrobrego00:39
Legionów00:40
Kilińskiego [GDA]00:41
Wrzeszcz PKP00:43
Jaśkowa Dolina00:45
Sobótki00:46
Na Wzgórzu00:47
Falista00:48
Strzelnica00:49
Dobrowolskiego00:50
Piecewska00:51
Warneńska00:53
Budapesztańska00:54
Migowo00:55
Łabędzia00:56
Stolema00:57
Zabornia00:59
Ujeścisko01:01
Piotrkowska01:03
Kielecka01:04
Przemyska01:05
Płocka01:06
Łódzka01:08
Niepołomicka01:09
Przebiśniegowa01:10
Srebrna01:11
Pastelowa01:12
Przemian01:13
Starogardzka01:14
Jagiełły01:15
Maćkowy01:16
Kurs nr 2 do Grudziądzka
Maćkowy01:22
Jagiełły01:24
Starogardzka01:25
Przemian01:26
Pastelowa01:27
Srebrna01:28
Przebiśniegowa01:29
Niepołomicka01:31
Łódzka01:32
Świętokrzyska01:33
Płocka01:34
Przemyska01:36
Kielecka01:37
Piotrkowska01:38
Ujeścisko01:40
Lawendowe Wzgórze01:41
Szkoła Podstawowa nr 601:42
Zabornia01:45
Stolema01:46
Łabędzia01:47
Migowo01:49
Budapesztańska01:50
Warneńska01:51
Piecewska01:53
Dobrowolskiego01:54
Strzelnica01:55
Falista01:56
Na Wzgórzu01:57
Sobótki01:58
Grunwaldzka [GDA]02:01
Wrzeszcz PKP02:03
Galeria Bałtycka02:04
Kilińskiego [GDA]02:05
Legionów02:07
Kopalniana02:08
Ciołkowskiego02:09
Grudziądzka02:10
Kurs nr 3 do Maćkowy
Grudziądzka02:36
Grudziądzka02:36
Kościuszki02:38
Chrobrego02:38
Legionów02:40
Kilińskiego [GDA]02:41
Wrzeszcz PKP02:43
Jaśkowa Dolina02:45
Sobótki02:46
Na Wzgórzu02:47
Falista02:48
Strzelnica02:49
Dobrowolskiego02:50
Piecewska02:51
Warneńska02:53
Budapesztańska02:54
Migowo02:55
Łabędzia02:56
Stolema02:58
Zabornia03:00
Ujeścisko03:02
Piotrkowska03:04
Kielecka03:05
Przemyska03:06
Płocka03:07
Łódzka03:09
Niepołomicka03:11
Przebiśniegowa03:12
Srebrna03:13
Pastelowa03:14
Przemian03:15
Starogardzka03:16
Jagiełły03:17
Maćkowy03:18
Kurs nr 4 do Grudziądzka
Maćkowy03:22
Jagiełły03:24
Starogardzka03:25
Przemian03:26
Pastelowa03:27
Srebrna03:28
Przebiśniegowa03:29
Niepołomicka03:31
Łódzka03:32
Świętokrzyska03:33
Płocka03:34
Przemyska03:36
Kielecka03:37
Piotrkowska03:38
Ujeścisko03:40
Lawendowe Wzgórze03:41
Szkoła Podstawowa nr 603:42
Zabornia03:45
Stolema03:46
Łabędzia03:47
Migowo03:49
Budapesztańska03:50
Warneńska03:51
Piecewska03:53
Dobrowolskiego03:54
Strzelnica03:55
Falista03:56
Na Wzgórzu03:57
Sobótki03:58
Grunwaldzka [GDA]04:01
Wrzeszcz PKP04:03
Galeria Bałtycka04:04
Kilińskiego [GDA]04:05
Legionów04:07
Kopalniana04:08
Ciołkowskiego04:09
Grudziądzka04:10
Kurs nr 5 do Baza Hallera
Grudziądzka04:10
Baza Hallera04:11