• Przypominamy: do odwołania zawieszona została sprzedaż biletów w pojazdach komunikacji miejskiej w Gdańsku.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
18:29
Kurs nr 0 do Jelitkowo
Jaworzniaków23:21
Jaworzniaków23:22
Baśniowa23:23
Rębowo23:24
Czermińskiego23:25
Przywidzka23:26
Szadółki23:27
Leszczynowa23:28
Lawendowe Wzgórze23:29
Ujeścisko23:32
Kielecka23:33
Przemyska23:34
Płocka23:36
Rogalińska23:37
Osiedle Jary23:38
Cieszyńskiego23:40
Sikorskiego [GDA]23:42
Chełm Cienista23:43
Worcella23:44
Grabowskiego23:45
Chałubińskiego23:46
Odrzańska23:47
Pohulanka23:48
Śródmieście SKM23:49
Brama Wyżynna23:50
Dworzec Główny00:00
Brama Oliwska00:01
Uniwersytet Medyczny00:03
Opera Bałtycka00:05
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk00:07
Jaśkowa Dolina00:09
Galeria Bałtycka00:11
Wojska Polskiego00:13
Zamenhofa [GDA]00:14
Zajezdnia00:15
Strzyża PKM00:16
Uniwersytet Gdański [GDA]00:18
Bażyńskiego [GDA]00:19
Obrońców Westerplatte00:21
Oliwa - Pętla Tramwajowa00:23
Droszyńskiego00:24
Poznańska [GDA]00:25
Piastowska00:27
Tysiąclecia00:28
Jelitkowo Kapliczna00:29
Jelitkowo00:30
Jelitkowo00:30
Kurs nr 1 do Jaworzniaków
Jelitkowo01:21
Jelitkowo01:22
Jelitkowo Kapliczna01:23
Tysiąclecia01:25
Piastowska01:26
Poznańska [GDA]01:27
Droszyńskiego01:28
Oliwa - Pętla Tramwajowa01:30
Obrońców Westerplatte01:31
Bażyńskiego [GDA]01:33
Uniwersytet Gdański [GDA]01:34
Strzyża PKM01:36
Zajezdnia01:37
Zamenhofa [GDA]01:38
Wojska Polskiego01:39
Galeria Bałtycka01:41
Jaśkowa Dolina01:43
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk01:46
Opera Bałtycka01:47
Uniwersytet Medyczny01:49
Brama Oliwska01:50
Dworzec Główny02:00
Brama Wyżynna02:02
Śródmieście SKM02:03
Pohulanka02:04
Odrzańska02:05
Drwęcka (n/ż)02:06
Stoczniowców [GDA]02:07
Worcella02:09
Chełm Cienista02:10
Sikorskiego02:12
Cieszyńskiego02:13
Osiedle Jary02:15
Rogalińska02:16
Płocka02:17
Przemyska02:19
Kielecka02:20
Ujeścisko02:21
Lawendowe Wzgórze02:25
Leszczynowa02:26
Szadółki02:27
Przywidzka02:29
Czermińskiego02:30
Rębowo02:31
Baśniowa02:32
Jaworzniaków02:33
Kurs nr 2 do Strzyża PKM
Jaworzniaków03:21
Jaworzniaków03:22
Baśniowa03:23
Rębowo03:24
Czermińskiego03:25
Przywidzka03:26
Szadółki03:27
Leszczynowa03:28
Lawendowe Wzgórze03:29
Ujeścisko03:32
Kielecka03:33
Przemyska03:34
Płocka03:36
Rogalińska03:37
Osiedle Jary03:38
Cieszyńskiego03:40
Sikorskiego [GDA]03:42
Chełm Cienista03:43
Worcella03:44
Grabowskiego03:45
Chałubińskiego03:46
Odrzańska03:47
Pohulanka03:48
Śródmieście SKM03:49
Brama Wyżynna03:50
Dworzec Główny04:00
Brama Oliwska04:01
Uniwersytet Medyczny04:03
Opera Bałtycka04:05
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk04:07
Jaśkowa Dolina04:09
Galeria Bałtycka04:11
Wojska Polskiego04:13
Zamenhofa [GDA]04:14
Zajezdnia04:15
Strzyża PKM04:16
Kurs nr 3 do Baza Hallera
Strzyża PKM04:16
Baza Hallera04:26