• W niedzielę, 25.10.2020 r. na wszystkich liniach organizowanych przez ZTM w Gdańsku obowiązują sobotnie rozkłady jazdy.  • Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 30% ogólnej liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej informacji na ztm.gda.pl   • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką lub częścią odzieży.  • W pojazdach ZKM obowiązuje limit pasażerów: 30% liczby wszystkich miejsc (siedzących i stojących). Połowa miejsc siedzących musi pozostać wolna.
06:39
Kurs nr 5 do Matejki
Dworzec Główny22:58
Dworzec Główny23:01
Brama Wyżynna23:03
Sandomierska23:07
Rejtana23:08
Gościnna23:09
Nowiny23:10
Ukośna23:11
Niegowska23:12
Węzeł Lipce23:13
Ostróżek23:15
Św. Wojciech23:16
Radunica23:17
Przemysłowa23:19
Osiedle Piastowskie23:21
Obrońców Westerplatte23:22
Osiedle Kasprowicza23:23
Sienkiewicza [PG]23:24
Niemcewicza23:25
Waląga23:27
1 Maja [PG]23:28
Faktoria23:29
Matejki23:30
Kurs nr 6 do Dworzec Główny
Matejki23:30
Chopina [PG]23:31
Przemysłowa23:33
Radunica23:35
Św. Wojciech23:36
Ostróżek23:38
Niegowska23:40
Ukośna23:41
Urząd Dozoru Technicznego23:42
Nowiny23:43
Gościnna23:44
Rejtana23:45
Sandomierska23:46
Brama Wyżynna23:50
Dworzec Główny23:52
Kurs nr 7 do Matejki
Dworzec Główny23:58
Dworzec Główny00:00
Brama Wyżynna00:02
Sandomierska00:06
Rejtana00:07
Gościnna00:08
Nowiny00:09
Ukośna00:10
Niegowska00:11
Węzeł Lipce00:12
Ostróżek00:14
Św. Wojciech00:15
Radunica00:16
Przemysłowa00:18
Osiedle Piastowskie00:20
Obrońców Westerplatte00:21
Osiedle Kasprowicza00:22
Sienkiewicza [PG]00:23
Niemcewicza00:24
Waląga00:26
1 Maja [PG]00:27
Faktoria00:28
Matejki00:29
Kurs nr 8 do Dworzec Główny
Matejki00:30
Chopina [PG]00:31
Przemysłowa00:33
Radunica00:35
Św. Wojciech00:36
Ostróżek00:38
Niegowska00:40
Ukośna00:41
Urząd Dozoru Technicznego00:42
Nowiny00:43
Gościnna00:44
Rejtana00:45
Sandomierska00:46
Brama Wyżynna00:50
Dworzec Główny00:52
Kurs nr 9 do Matejki
Dworzec Główny00:58
Dworzec Główny01:00
Brama Wyżynna01:02
Sandomierska01:06
Rejtana01:07
Gościnna01:08
Nowiny01:09
Ukośna01:10
Niegowska01:11
Węzeł Lipce01:12
Ostróżek01:14
Św. Wojciech01:15
Radunica01:16
Przemysłowa01:18
Osiedle Piastowskie01:20
Obrońców Westerplatte01:21
Osiedle Kasprowicza01:22
Sienkiewicza [PG]01:23
Niemcewicza01:24
Waląga01:26
1 Maja [PG]01:27
Faktoria01:28
Matejki01:29
Kurs nr 10 do Dworzec Główny
Matejki01:30
Chopina [PG]01:31
Przemysłowa01:33
Radunica01:35
Św. Wojciech01:36
Ostróżek01:38
Niegowska01:40
Ukośna01:41
Urząd Dozoru Technicznego01:42
Nowiny01:43
Gościnna01:44
Rejtana01:45
Sandomierska01:46
Brama Wyżynna01:50
Dworzec Główny01:52
Kurs nr 11 do Matejki
Dworzec Główny01:58
Dworzec Główny02:00
Brama Wyżynna02:02
Sandomierska02:06
Rejtana02:07
Gościnna02:08
Nowiny02:09
Ukośna02:10
Niegowska02:11
Węzeł Lipce02:12
Ostróżek02:14
Św. Wojciech02:15
Radunica02:16
Przemysłowa02:18
Osiedle Piastowskie02:20
Obrońców Westerplatte02:21
Osiedle Kasprowicza02:22
Sienkiewicza [PG]02:23
Niemcewicza02:24
Waląga02:26
1 Maja [PG]02:27
Faktoria02:28
Matejki02:29
Kurs nr 12 do Dworzec Główny
Matejki02:30
Chopina [PG]02:31
Przemysłowa02:33
Radunica02:35
Św. Wojciech02:36
Ostróżek02:38
Niegowska02:40
Ukośna02:41
Urząd Dozoru Technicznego02:42
Nowiny02:43
Gościnna02:44
Rejtana02:45
Sandomierska02:46
Brama Wyżynna02:50
Dworzec Główny02:52
Kurs nr 13 do Matejki
Dworzec Główny02:58
Dworzec Główny03:00
Brama Wyżynna03:02
Sandomierska03:06
Rejtana03:07
Gościnna03:08
Nowiny03:09
Ukośna03:10
Niegowska03:11
Węzeł Lipce03:12
Ostróżek03:14
Św. Wojciech03:15
Radunica03:16
Przemysłowa03:18
Osiedle Piastowskie03:20
Obrońców Westerplatte03:21
Osiedle Kasprowicza03:22
Sienkiewicza [PG]03:23
Niemcewicza03:24
Waląga03:26
1 Maja [PG]03:27
Faktoria03:28
Matejki03:29
Kurs nr 14 do Dworzec Główny
Matejki03:30
Chopina [PG]03:31
Przemysłowa03:33
Radunica03:35
Św. Wojciech03:36
Ostróżek03:38
Niegowska03:40
Ukośna03:41
Urząd Dozoru Technicznego03:42
Nowiny03:43
Gościnna03:44
Rejtana03:45
Sandomierska03:46
Brama Wyżynna03:50
Dworzec Główny03:52