• Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% ogólnej liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej informacji na ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką lub częścią odzieży.  • Kup bilet online! Buy a ticket online! Więcej/more: ztm.gda.pl  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
03:16
Kurs nr 0 do Rumia Dworzec PKP
Rumia Dworzec PKP05:59
Rumia Dworzec PKP05:59
Kurs nr 1 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP06:04
Dąbrowskiego - Most06:06
Dąbrowskiego - Kościół06:07
25-lecia Solidarności06:09
Kujawska [RU]06:10
Pomorska - Gdańska06:11
Pomorska [RU]06:12
Hutnicza - Działki06:14
Handlowa06:15
Hutnicza - Piaskowa06:16
Gruszkowa06:18
II Urząd Skarbowy06:19
Hala "Makro"06:21
Hutnicza - Estakada06:23
Energetyków06:25
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:28
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:31
Armii Krajowej06:34
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:36
Centrum Nauki Experyment06:38
Redłowo SKM - Park Technologiczny06:39
Zwycięstwa - Wielkopolska06:41
Plac Górnośląski06:42
Lidzka06:45
Karwiny PKM06:47
Źródło Marii06:49
Myśliwska [GDY]06:50
Karwiny Tesco06:52
Dąbrowa Centrum06:54
Kameliowa06:55
Paprykowa06:56
Szafranowa06:57
Giełda Towarowa06:58
Rdestowa - Chwaszczyńska07:00
Kacze Buki07:01
Kurs nr 2 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki07:12
Starochwaszczyńska07:13
Rdestowa - Chwaszczyńska07:14
Giełda Towarowa07:15
Szafranowa07:16
Paprykowa07:17
Kameliowa07:18
Dąbrowa Centrum07:19
Karwiny Tesco07:21
Myśliwska [GDY]07:24
Źródło Marii07:25
Karwiny PKM07:29
Lidzka07:31
Plac Górnośląski07:35
Zwycięstwa - Wielkopolska07:36
Redłowo SKM - Park Technologiczny07:38
Centrum Nauki Experyment07:40
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:42
Armii Krajowej07:45
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:48
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:51
Energetyków07:54
Hutnicza - Estakada07:56
Hala "Makro"07:57
II Urząd Skarbowy07:59
Gruszkowa08:01
Hutnicza - Piaskowa08:03
Handlowa08:04
Hutnicza - Działki08:05
Mazowiecka08:06
Pomorska [RU]08:07
Kujawska [RU]08:09
25-lecia Solidarności08:10
Dąbrowskiego - Kościół08:11
Dąbrowskiego - Most08:13
Rumia Dworzec PKP08:15
Kurs nr 3 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP08:37
Dąbrowskiego - Most08:39
Dąbrowskiego - Kościół08:40
25-lecia Solidarności08:42
Kujawska [RU]08:43
Pomorska - Gdańska08:44
Pomorska [RU]08:45
Hutnicza - Działki08:47
Handlowa08:48
Hutnicza - Piaskowa08:49
Gruszkowa08:51
II Urząd Skarbowy08:53
Hala "Makro"08:55
Hutnicza - Estakada08:58
Energetyków09:00
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:03
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:07
Armii Krajowej09:10
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:13
Centrum Nauki Experyment09:15
Redłowo SKM - Park Technologiczny09:16
Zwycięstwa - Wielkopolska09:18
Plac Górnośląski09:20
Lidzka09:23
Karwiny PKM09:25
Źródło Marii09:27
Myśliwska [GDY]09:29
Karwiny Tesco09:31
Dąbrowa Centrum09:33
Kameliowa09:34
Paprykowa09:35
Szafranowa09:36
Giełda Towarowa09:37
Rdestowa - Chwaszczyńska09:39
Kacze Buki09:40
Kurs nr 4 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki10:07
Starochwaszczyńska10:08
Rdestowa - Chwaszczyńska10:09
Giełda Towarowa10:10
Szafranowa10:11
Paprykowa10:12
Kameliowa10:13
Dąbrowa Centrum10:14
Karwiny Tesco10:16
Myśliwska [GDY]10:19
Źródło Marii10:20
Karwiny PKM10:22
Lidzka10:24
Plac Górnośląski10:28
Zwycięstwa - Wielkopolska10:29
Redłowo SKM - Park Technologiczny10:31
Centrum Nauki Experyment10:33
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:35
Armii Krajowej10:38
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:41
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:44
Energetyków10:47
Hutnicza - Estakada10:50
Hala "Makro"10:51
II Urząd Skarbowy10:53
Gruszkowa10:56
Hutnicza - Piaskowa10:58
Handlowa10:59
Hutnicza - Działki11:00
Mazowiecka11:01
Pomorska [RU]11:02
Kujawska [RU]11:04
25-lecia Solidarności11:05
Dąbrowskiego - Kościół11:06
Dąbrowskiego - Most11:08
Rumia Dworzec PKP11:10
Kurs nr 5 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP11:37
Dąbrowskiego - Most11:39
Dąbrowskiego - Kościół11:40
25-lecia Solidarności11:42
Kujawska [RU]11:43
Pomorska - Gdańska11:44
Pomorska [RU]11:45
Hutnicza - Działki11:47
Handlowa11:48
Hutnicza - Piaskowa11:49
Gruszkowa11:51
II Urząd Skarbowy11:53
Hala "Makro"11:55
Hutnicza - Estakada11:58
Energetyków12:00
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:03
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:06
Armii Krajowej12:09
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:12
Centrum Nauki Experyment12:14
Redłowo SKM - Park Technologiczny12:16
Zwycięstwa - Wielkopolska12:18
Plac Górnośląski12:20
Lidzka12:23
Karwiny PKM12:25
Źródło Marii12:27
Myśliwska [GDY]12:29
Karwiny Tesco12:32
Dąbrowa Centrum12:34
Kameliowa12:35
Paprykowa12:36
Szafranowa12:37
Giełda Towarowa12:38
Rdestowa - Chwaszczyńska12:40
Kacze Buki12:41
Kurs nr 6 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki13:00
Starochwaszczyńska13:01
Rdestowa - Chwaszczyńska13:02
Giełda Towarowa13:03
Szafranowa13:04
Paprykowa13:05
Kameliowa13:06
Dąbrowa Centrum13:07
Karwiny Tesco13:09
Myśliwska [GDY]13:12
Źródło Marii13:13
Karwiny PKM13:15
Lidzka13:17
Plac Górnośląski13:20
Zwycięstwa - Wielkopolska13:21
Redłowo SKM - Park Technologiczny13:23
Centrum Nauki Experyment13:25
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:27
Armii Krajowej13:30
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:33
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:36
Energetyków13:39
Hutnicza - Estakada13:42
Hala "Makro"13:43
II Urząd Skarbowy13:45
Gruszkowa13:49
Hutnicza - Piaskowa13:51
Handlowa13:52
Hutnicza - Działki13:53
Mazowiecka13:54
Pomorska [RU]13:55
Kujawska [RU]13:57
25-lecia Solidarności13:58
Dąbrowskiego - Kościół14:00
Dąbrowskiego - Most14:02
Rumia Dworzec PKP14:04
Kurs nr 7 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP14:20
Dąbrowskiego - Most14:22
Dąbrowskiego - Kościół14:23
25-lecia Solidarności14:25
Kujawska [RU]14:26
Pomorska - Gdańska14:27
Pomorska [RU]14:28
Hutnicza - Działki14:30
Handlowa14:31
Hutnicza - Piaskowa14:32
Gruszkowa14:34
II Urząd Skarbowy14:36
Hala "Makro"14:38
Hutnicza - Estakada14:41
Energetyków14:43
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:46
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:50
Armii Krajowej14:53
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:56
Centrum Nauki Experyment14:58
Redłowo SKM - Park Technologiczny15:00
Zwycięstwa - Wielkopolska15:02
Plac Górnośląski15:04
Lidzka15:07
Karwiny PKM15:09
Źródło Marii15:11
Myśliwska [GDY]15:13
Karwiny Tesco15:16
Dąbrowa Centrum15:18
Kameliowa15:19
Paprykowa15:20
Szafranowa15:21
Giełda Towarowa15:22
Rdestowa - Chwaszczyńska15:24
Kacze Buki15:25
Kurs nr 8 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki15:50
Starochwaszczyńska15:51
Rdestowa - Chwaszczyńska15:52
Giełda Towarowa15:53
Szafranowa15:54
Paprykowa15:55
Kameliowa15:56
Dąbrowa Centrum15:57
Karwiny Tesco16:00
Myśliwska [GDY]16:03
Źródło Marii16:04
Karwiny PKM16:06
Lidzka16:08
Plac Górnośląski16:12
Zwycięstwa - Wielkopolska16:13
Redłowo SKM - Park Technologiczny16:15
Centrum Nauki Experyment16:17
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:20
Armii Krajowej16:23
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:26
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:29
Energetyków16:32
Hutnicza - Estakada16:35
Hala "Makro"16:36
II Urząd Skarbowy16:38
Gruszkowa16:42
Hutnicza - Piaskowa16:44
Handlowa16:45
Hutnicza - Działki16:46
Mazowiecka16:47
Pomorska [RU]16:48
Kujawska [RU]16:50
25-lecia Solidarności16:51
Dąbrowskiego - Kościół16:53
Dąbrowskiego - Most16:55
Rumia Dworzec PKP16:57
Kurs nr 9 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP17:22
Dąbrowskiego - Most17:24
Dąbrowskiego - Kościół17:25
25-lecia Solidarności17:27
Kujawska [RU]17:28
Pomorska - Gdańska17:29
Pomorska [RU]17:30
Hutnicza - Działki17:32
Handlowa17:33
Hutnicza - Piaskowa17:34
Gruszkowa17:35
II Urząd Skarbowy17:36
Hala "Makro"17:38
Hutnicza - Estakada17:41
Energetyków17:43
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:46
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:50
Armii Krajowej17:53
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:56
Centrum Nauki Experyment17:58
Redłowo SKM - Park Technologiczny18:00
Zwycięstwa - Wielkopolska18:02
Plac Górnośląski18:04
Lidzka18:07
Karwiny PKM18:09
Źródło Marii18:11
Myśliwska [GDY]18:13
Karwiny Tesco18:15
Dąbrowa Centrum18:18
Kameliowa18:19
Paprykowa18:20
Szafranowa18:21
Giełda Towarowa18:22
Rdestowa - Chwaszczyńska18:24
Kacze Buki18:25
Kurs nr 10 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki19:10
Starochwaszczyńska19:11
Rdestowa - Chwaszczyńska19:12
Giełda Towarowa19:13
Szafranowa19:14
Paprykowa19:15
Kameliowa19:16
Dąbrowa Centrum19:17
Karwiny Tesco19:19
Myśliwska [GDY]19:22
Źródło Marii19:23
Karwiny PKM19:25
Lidzka19:27
Plac Górnośląski19:30
Zwycięstwa - Wielkopolska19:31
Redłowo SKM - Park Technologiczny19:33
Centrum Nauki Experyment19:35
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:37
Armii Krajowej19:40
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala19:43
Węzeł Ofiar Grudnia '7019:46
Energetyków19:49
Hutnicza - Estakada19:51
Hala "Makro"19:52
II Urząd Skarbowy19:54
Gruszkowa19:56
Hutnicza - Piaskowa19:57
Handlowa19:58
Hutnicza - Działki19:59
Mazowiecka20:00
Pomorska [RU]20:01
Kujawska [RU]20:03
25-lecia Solidarności20:04
Dąbrowskiego - Kościół20:05
Dąbrowskiego - Most20:07
Rumia Dworzec PKP20:09