• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
17:36
Kurs nr 0 do Kacze Buki
Kacze Buki04:18
Kacze Buki04:18
Kurs nr 1 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki04:19
Krzemowa [GDY]04:20
Rdestowa - Kolonia04:21
Leśna Polana04:22
Rdestowa - Leśny Zakątek04:22
Szafranowa04:23
Paprykowa04:24
Kameliowa04:25
Dąbrowa Centrum04:27
Karwiny Nowowiczlińska04:29
Myśliwska [GDY]04:32
Źródło Marii04:33
Karwiny PKM04:35
Lidzka04:37
Plac Górnośląski04:40
Redłowo SKM - Park Technologiczny04:43
Centrum Nauki Experyment04:45
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM04:48
Armii Krajowej04:50
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala04:53
Węzeł Ofiar Grudnia '7004:56
Energetyków04:59
Hutnicza - Estakada05:02
Hala "Makro"05:03
II Urząd Skarbowy05:05
Meksykańska05:07
Hutnicza - Piaskowa05:09
Handlowa05:10
Hutnicza - Działki05:11
Mazowiecka05:12
Pomorska [RU]05:13
Kujawska [RU]05:15
25-lecia Solidarności05:16
Dąbrowskiego - Kościół05:17
Dąbrowskiego - Most05:19
Rumia Dworzec PKP05:21
Kurs nr 2 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP05:44
Dąbrowskiego - Most05:46
Dąbrowskiego - Kościół05:47
25-lecia Solidarności05:49
Kujawska [RU]05:50
Pomorska - Gdańska05:51
Pomorska [RU]05:53
Hutnicza - Działki05:55
Handlowa05:56
Hutnicza - Piaskowa05:57
Meksykańska05:59
II Urząd Skarbowy06:00
Hala "Makro"06:02
Hutnicza - Estakada06:04
Energetyków06:06
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:09
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:12
Armii Krajowej06:15
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:18
Centrum Nauki Experyment06:20
Redłowo SKM - Park Technologiczny06:21
Plac Górnośląski06:24
Lidzka06:27
Karwiny PKM06:29
Źródło Marii06:31
Myśliwska [GDY]06:32
Karwiny Nowowiczlińska06:35
Dąbrowa Centrum06:37
Kameliowa06:38
Paprykowa06:39
Szafranowa06:40
Rdestowa - Leśny Zakątek06:40
Leśna Polana06:41
Rdestowa - Kolonia06:41
Krzemowa06:42
Kacze Buki06:43
Kurs nr 3 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki06:51
Krzemowa [GDY]06:52
Rdestowa - Kolonia06:53
Leśna Polana06:54
Rdestowa - Leśny Zakątek06:54
Szafranowa06:55
Paprykowa06:56
Kameliowa06:57
Dąbrowa Centrum06:59
Karwiny Nowowiczlińska07:01
Myśliwska [GDY]07:04
Źródło Marii07:06
Karwiny PKM07:08
Lidzka07:10
Plac Górnośląski07:14
Redłowo SKM - Park Technologiczny07:18
Centrum Nauki Experyment07:20
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:23
Armii Krajowej07:26
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:29
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:32
Energetyków07:35
Hutnicza - Estakada07:38
Hala "Makro"07:39
II Urząd Skarbowy07:41
Meksykańska07:43
Hutnicza - Piaskowa07:45
Handlowa07:46
Hutnicza - Działki07:47
Mazowiecka07:48
Pomorska [RU]07:49
Kujawska [RU]07:51
25-lecia Solidarności07:53
Dąbrowskiego - Kościół07:54
Dąbrowskiego - Most07:56
Rumia Dworzec PKP07:58
Kurs nr 4 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP08:25
Dąbrowskiego - Most08:27
Dąbrowskiego - Kościół08:28
25-lecia Solidarności08:30
Kujawska [RU]08:31
Pomorska - Gdańska08:32
Pomorska [RU]08:34
Hutnicza - Działki08:36
Handlowa08:37
Hutnicza - Piaskowa08:38
Meksykańska08:40
II Urząd Skarbowy08:42
Hala "Makro"08:44
Hutnicza - Estakada08:47
Energetyków08:49
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:52
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:55
Armii Krajowej08:58
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:01
Centrum Nauki Experyment09:03
Redłowo SKM - Park Technologiczny09:05
Plac Górnośląski09:08
Lidzka09:11
Karwiny PKM09:13
Źródło Marii09:15
Myśliwska [GDY]09:16
Karwiny Nowowiczlińska09:19
Dąbrowa Centrum09:22
Kameliowa09:23
Paprykowa09:24
Szafranowa09:25
Rdestowa - Leśny Zakątek09:25
Leśna Polana09:26
Rdestowa - Kolonia09:26
Krzemowa09:27
Kacze Buki09:28
Kurs nr 5 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki10:39
Krzemowa [GDY]10:40
Rdestowa - Kolonia10:41
Leśna Polana10:42
Rdestowa - Leśny Zakątek10:42
Szafranowa10:43
Paprykowa10:44
Kameliowa10:45
Dąbrowa Centrum10:47
Karwiny Nowowiczlińska10:49
Myśliwska [GDY]10:52
Źródło Marii10:53
Karwiny PKM10:55
Lidzka10:57
Plac Górnośląski11:00
Redłowo SKM - Park Technologiczny11:03
Centrum Nauki Experyment11:05
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:08
Armii Krajowej11:11
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:14
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:17
Energetyków11:20
Hutnicza - Estakada11:22
Hala "Makro"11:23
II Urząd Skarbowy11:25
Meksykańska11:27
Hutnicza - Piaskowa11:29
Handlowa11:30
Hutnicza - Działki11:31
Mazowiecka11:32
Pomorska [RU]11:33
Kujawska [RU]11:35
25-lecia Solidarności11:37
Dąbrowskiego - Kościół11:38
Dąbrowskiego - Most11:40
Rumia Dworzec PKP11:42
Kurs nr 6 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP12:05
Dąbrowskiego - Most12:07
Dąbrowskiego - Kościół12:08
25-lecia Solidarności12:10
Kujawska [RU]12:11
Pomorska - Gdańska12:12
Pomorska [RU]12:14
Hutnicza - Działki12:16
Handlowa12:17
Hutnicza - Piaskowa12:18
Meksykańska12:20
II Urząd Skarbowy12:22
Hala "Makro"12:24
Hutnicza - Estakada12:27
Energetyków12:29
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:32
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:35
Armii Krajowej12:39
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:42
Centrum Nauki Experyment12:44
Redłowo SKM - Park Technologiczny12:46
Plac Górnośląski12:49
Lidzka12:52
Karwiny PKM12:54
Źródło Marii12:56
Myśliwska [GDY]12:57
Karwiny Nowowiczlińska13:00
Dąbrowa Centrum13:03
Kameliowa13:04
Paprykowa13:05
Szafranowa13:06
Rdestowa - Leśny Zakątek13:06
Leśna Polana13:07
Rdestowa - Kolonia13:07
Krzemowa13:08
Kacze Buki13:09
Kurs nr 7 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki13:40
Krzemowa [GDY]13:41
Rdestowa - Kolonia13:42
Leśna Polana13:43
Rdestowa - Leśny Zakątek13:43
Szafranowa13:44
Paprykowa13:45
Kameliowa13:46
Dąbrowa Centrum13:48
Karwiny Nowowiczlińska13:50
Myśliwska [GDY]13:53
Źródło Marii13:54
Karwiny PKM13:56
Lidzka13:58
Plac Górnośląski14:01
Redłowo SKM - Park Technologiczny14:05
Centrum Nauki Experyment14:07
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:10
Armii Krajowej14:13
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:16
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:19
Energetyków14:22
Hutnicza - Estakada14:25
Hala "Makro"14:26
II Urząd Skarbowy14:28
Meksykańska14:31
Hutnicza - Piaskowa14:33
Handlowa14:34
Hutnicza - Działki14:35
Mazowiecka14:36
Pomorska [RU]14:37
Kujawska [RU]14:39
25-lecia Solidarności14:41
Dąbrowskiego - Kościół14:42
Dąbrowskiego - Most14:44
Rumia Dworzec PKP14:46
Kurs nr 8 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP15:09
Dąbrowskiego - Most15:11
Dąbrowskiego - Kościół15:12
25-lecia Solidarności15:14
Kujawska [RU]15:15
Pomorska - Gdańska15:16
Pomorska [RU]15:18
Hutnicza - Działki15:20
Handlowa15:21
Hutnicza - Piaskowa15:22
Meksykańska15:24
II Urząd Skarbowy15:26
Hala "Makro"15:28
Hutnicza - Estakada15:31
Energetyków15:33
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:36
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:40
Armii Krajowej15:44
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:47
Centrum Nauki Experyment15:49
Redłowo SKM - Park Technologiczny15:51
Plac Górnośląski15:55
Lidzka15:58
Karwiny PKM16:01
Źródło Marii16:03
Myśliwska [GDY]16:05
Karwiny Nowowiczlińska16:09
Dąbrowa Centrum16:12
Kameliowa16:13
Paprykowa16:14
Szafranowa16:15
Rdestowa - Leśny Zakątek16:15
Leśna Polana16:16
Rdestowa - Kolonia16:16
Krzemowa16:17
Kacze Buki16:18
Kurs nr 9 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki16:54
Krzemowa [GDY]16:55
Rdestowa - Kolonia16:56
Leśna Polana16:57
Rdestowa - Leśny Zakątek16:57
Szafranowa16:58
Paprykowa16:59
Kameliowa17:00
Dąbrowa Centrum17:02
Karwiny Nowowiczlińska17:05
Myśliwska [GDY]17:08
Źródło Marii17:09
Karwiny PKM17:11
Lidzka17:13
Plac Górnośląski17:16
Redłowo SKM - Park Technologiczny17:20
Centrum Nauki Experyment17:22
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:25
Armii Krajowej17:28
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:31
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:34
Energetyków17:37
Hutnicza - Estakada17:39
Hala "Makro"17:40
II Urząd Skarbowy17:42
Meksykańska17:44
Hutnicza - Piaskowa17:46
Handlowa17:47
Hutnicza - Działki17:48
Mazowiecka17:49
Pomorska [RU]17:50
Kujawska [RU]17:52
25-lecia Solidarności17:54
Dąbrowskiego - Kościół17:55
Dąbrowskiego - Most17:57
Rumia Dworzec PKP17:59
Kurs nr 10 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP18:23
Dąbrowskiego - Most18:25
Dąbrowskiego - Kościół18:26
25-lecia Solidarności18:28
Kujawska [RU]18:29
Pomorska - Gdańska18:30
Pomorska [RU]18:31
Hutnicza - Działki18:33
Handlowa18:34
Hutnicza - Piaskowa18:35
Meksykańska18:36
II Urząd Skarbowy18:37
Hala "Makro"18:39
Hutnicza - Estakada18:41
Energetyków18:43
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:46
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:49
Armii Krajowej18:52
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM18:55
Centrum Nauki Experyment18:57
Redłowo SKM - Park Technologiczny18:58
Plac Górnośląski19:02
Lidzka19:05
Karwiny PKM19:08
Źródło Marii19:10
Myśliwska [GDY]19:11
Karwiny Nowowiczlińska19:14
Dąbrowa Centrum19:17
Kameliowa19:18
Paprykowa19:19
Szafranowa19:20
Rdestowa - Leśny Zakątek19:20
Leśna Polana19:21
Rdestowa - Kolonia19:21
Krzemowa19:22
Kacze Buki19:23
Kurs nr 11 do Kacze Buki
Kacze Buki19:23
Kacze Buki19:23