• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
16:54
Kurs nr 0 do Kacze Buki
Kacze Buki04:55
Kacze Buki04:55
Kurs nr 1 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki04:56
Krzemowa [GDY]04:57
Rdestowa - Kolonia04:58
Leśna Polana04:59
Rdestowa - Leśny Zakątek04:59
Szafranowa05:00
Paprykowa05:01
Kameliowa05:02
Dąbrowa Centrum05:04
Karwiny Nowowiczlińska05:06
Myśliwska [GDY]05:09
Źródło Marii05:10
Karwiny PKM05:12
Lidzka05:14
Plac Górnośląski05:17
Redłowo SKM - Park Technologiczny05:20
Centrum Nauki Experyment05:22
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM05:25
Armii Krajowej05:27
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala05:30
Węzeł Ofiar Grudnia '7005:33
Energetyków05:36
Hutnicza - Estakada05:39
Hala "Makro"05:40
II Urząd Skarbowy05:42
Meksykańska05:44
Hutnicza - Piaskowa05:46
Handlowa05:47
Hutnicza - Działki05:48
Mazowiecka05:49
Pomorska [RU]05:50
Kujawska [RU]05:52
25-lecia Solidarności05:53
Dąbrowskiego - Kościół05:54
Dąbrowskiego - Most05:56
Rumia Dworzec PKP05:58
Kurs nr 2 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP06:08
Dąbrowskiego - Most06:10
Dąbrowskiego - Kościół06:11
25-lecia Solidarności06:13
Kujawska [RU]06:14
Pomorska - Gdańska06:15
Pomorska [RU]06:17
Hutnicza - Działki06:19
Handlowa06:20
Hutnicza - Piaskowa06:21
Meksykańska06:23
II Urząd Skarbowy06:24
Hala "Makro"06:26
Hutnicza - Estakada06:28
Energetyków06:30
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:33
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:36
Armii Krajowej06:39
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:42
Centrum Nauki Experyment06:44
Redłowo SKM - Park Technologiczny06:45
Plac Górnośląski06:48
Lidzka06:51
Karwiny PKM06:53
Źródło Marii06:55
Myśliwska [GDY]06:56
Karwiny Nowowiczlińska06:59
Dąbrowa Centrum07:01
Kameliowa07:02
Paprykowa07:03
Szafranowa07:04
Rdestowa - Leśny Zakątek07:04
Leśna Polana07:05
Rdestowa - Kolonia07:05
Krzemowa07:06
Kacze Buki07:07
Kurs nr 3 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki07:21
Krzemowa [GDY]07:22
Rdestowa - Kolonia07:23
Leśna Polana07:24
Rdestowa - Leśny Zakątek07:24
Szafranowa07:25
Paprykowa07:26
Kameliowa07:27
Dąbrowa Centrum07:29
Karwiny Nowowiczlińska07:31
Myśliwska [GDY]07:34
Źródło Marii07:36
Karwiny PKM07:38
Lidzka07:40
Plac Górnośląski07:44
Redłowo SKM - Park Technologiczny07:48
Centrum Nauki Experyment07:50
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:53
Armii Krajowej07:56
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:59
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:02
Energetyków08:05
Hutnicza - Estakada08:07
Hala "Makro"08:08
II Urząd Skarbowy08:10
Meksykańska08:12
Hutnicza - Piaskowa08:14
Handlowa08:15
Hutnicza - Działki08:16
Mazowiecka08:17
Pomorska [RU]08:18
Kujawska [RU]08:20
25-lecia Solidarności08:22
Dąbrowskiego - Kościół08:23
Dąbrowskiego - Most08:25
Rumia Dworzec PKP08:27
Kurs nr 4 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP08:55
Dąbrowskiego - Most08:57
Dąbrowskiego - Kościół08:58
25-lecia Solidarności09:00
Kujawska [RU]09:01
Pomorska - Gdańska09:02
Pomorska [RU]09:04
Hutnicza - Działki09:06
Handlowa09:07
Hutnicza - Piaskowa09:08
Meksykańska09:10
II Urząd Skarbowy09:12
Hala "Makro"09:14
Hutnicza - Estakada09:17
Energetyków09:19
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:22
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:25
Armii Krajowej09:28
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:31
Centrum Nauki Experyment09:33
Redłowo SKM - Park Technologiczny09:35
Plac Górnośląski09:38
Lidzka09:41
Karwiny PKM09:43
Źródło Marii09:45
Myśliwska [GDY]09:46
Karwiny Nowowiczlińska09:49
Dąbrowa Centrum09:52
Kameliowa09:53
Paprykowa09:54
Szafranowa09:55
Rdestowa - Leśny Zakątek09:55
Leśna Polana09:56
Rdestowa - Kolonia09:56
Krzemowa09:57
Kacze Buki09:58
Kurs nr 5 do Kacze Buki
Kacze Buki09:58
Kacze Buki09:58