• Przypominamy: do odwołania zawieszona została sprzedaż biletów w pojazdach komunikacji miejskiej w Gdańsku.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
17:59
Kurs nr 0 do Rumia Dworzec PKP
Rumia Dworzec PKP14:55
Rumia Dworzec PKP14:55
Kurs nr 1 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP15:10
Dąbrowskiego - Most15:12
Dąbrowskiego - Kościół15:13
25-lecia Solidarności15:15
Kujawska [RU]15:16
Pomorska - Gdańska15:17
Pomorska [RU]15:18
Hutnicza - Działki15:20
Handlowa15:21
Hutnicza - Piaskowa15:22
Gruszkowa15:24
II Urząd Skarbowy15:26
Hala "Makro"15:28
Hutnicza - Estakada15:31
Energetyków15:33
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:36
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:40
Armii Krajowej15:43
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:47
Centrum Nauki Experyment15:49
Redłowo SKM - Park Technologiczny15:51
Zwycięstwa - Wielkopolska15:53
Plac Górnośląski15:55
Lidzka15:58
Karwiny PKM16:01
Źródło Marii16:03
Myśliwska [GDY]16:05
Karwiny Tesco16:08
Dąbrowa Centrum16:11
Kameliowa16:12
Paprykowa16:13
Szafranowa16:14
Giełda Towarowa16:15
Rdestowa - Chwaszczyńska16:17
Kacze Buki16:18
Kurs nr 2 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki16:52
Starochwaszczyńska16:53
Rdestowa - Chwaszczyńska16:54
Giełda Towarowa16:55
Szafranowa16:56
Paprykowa16:57
Kameliowa16:58
Dąbrowa Centrum16:59
Karwiny Tesco17:02
Myśliwska [GDY]17:05
Źródło Marii17:06
Karwiny PKM17:08
Lidzka17:10
Plac Górnośląski17:14
Zwycięstwa - Wielkopolska17:15
Redłowo SKM - Park Technologiczny17:17
Centrum Nauki Experyment17:19
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:22
Armii Krajowej17:25
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:28
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:31
Energetyków17:34
Hutnicza - Estakada17:36
Hala "Makro"17:37
II Urząd Skarbowy17:39
Gruszkowa17:42
Hutnicza - Piaskowa17:44
Handlowa17:45
Hutnicza - Działki17:46
Mazowiecka17:47
Stoczniowców [RU]17:48
25-lecia Solidarności17:49
Dąbrowskiego - Kościół17:51
Dąbrowskiego - Most17:53
Rumia Dworzec PKP17:55