• Awaria tram. linii 8 przy przyst. Akademia Muzyczna, kierunek Jelitkowo, możliwe opóźnienia na liniach 8 i 9.
07:26
Kurs nr 0 do Kacze Buki
Kacze Buki05:20
Kacze Buki05:20
Kurs nr 1 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki05:21
Krzemowa [GDY]05:22
Rdestowa - Kolonia05:23
Leśna Polana05:24
Rdestowa - Leśny Zakątek05:24
Szafranowa05:25
Paprykowa05:26
Kameliowa05:27
Dąbrowa Centrum05:29
Karwiny Nowowiczlińska05:31
Myśliwska [GDY]05:34
Źródło Marii05:35
Karwiny PKM05:37
Lidzka05:39
Plac Górnośląski05:42
Redłowo SKM - Park Technologiczny05:45
Centrum Nauki Experyment05:47
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM05:50
Armii Krajowej05:52
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala05:55
Węzeł Ofiar Grudnia '7005:58
Energetyków06:01
Hutnicza - Estakada06:04
Hala "Makro"06:05
II Urząd Skarbowy06:07
Meksykańska06:09
Hutnicza - Piaskowa06:11
Handlowa06:12
Hutnicza - Działki06:13
Mazowiecka06:14
Pomorska [RU]06:15
Kujawska [RU]06:17
25-lecia Solidarności06:18
Dąbrowskiego - Kościół06:19
Dąbrowskiego - Most06:21
Rumia Dworzec PKP06:23
Kurs nr 2 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP06:40
Dąbrowskiego - Most06:42
Dąbrowskiego - Kościół06:43
25-lecia Solidarności06:45
Kujawska [RU]06:46
Pomorska - Gdańska06:47
Pomorska [RU]06:49
Hutnicza - Działki06:51
Handlowa06:52
Hutnicza - Piaskowa06:53
Meksykańska06:55
II Urząd Skarbowy06:56
Hala "Makro"06:58
Hutnicza - Estakada07:00
Energetyków07:02
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:05
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:09
Armii Krajowej07:12
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:15
Centrum Nauki Experyment07:17
Redłowo SKM - Park Technologiczny07:18
Plac Górnośląski07:22
Lidzka07:25
Karwiny PKM07:27
Źródło Marii07:29
Myśliwska [GDY]07:30
Karwiny Nowowiczlińska07:33
Dąbrowa Centrum07:36
Kameliowa07:37
Paprykowa07:38
Szafranowa07:39
Rdestowa - Leśny Zakątek07:39
Leśna Polana07:40
Rdestowa - Kolonia07:40
Krzemowa07:41
Kacze Buki07:42
Kurs nr 3 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki08:19
Krzemowa [GDY]08:20
Rdestowa - Kolonia08:21
Leśna Polana08:22
Rdestowa - Leśny Zakątek08:22
Szafranowa08:23
Paprykowa08:24
Kameliowa08:25
Dąbrowa Centrum08:27
Karwiny Nowowiczlińska08:29
Myśliwska [GDY]08:32
Źródło Marii08:33
Karwiny PKM08:35
Lidzka08:37
Plac Górnośląski08:40
Redłowo SKM - Park Technologiczny08:43
Centrum Nauki Experyment08:45
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:48
Armii Krajowej08:51
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:54
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:57
Energetyków09:00
Hutnicza - Estakada09:02
Hala "Makro"09:03
II Urząd Skarbowy09:05
Meksykańska09:07
Hutnicza - Piaskowa09:09
Handlowa09:10
Hutnicza - Działki09:11
Mazowiecka09:12
Pomorska [RU]09:13
Kujawska [RU]09:15
25-lecia Solidarności09:17
Dąbrowskiego - Kościół09:18
Dąbrowskiego - Most09:20
Rumia Dworzec PKP09:22
Kurs nr 4 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP10:05
Dąbrowskiego - Most10:07
Dąbrowskiego - Kościół10:08
25-lecia Solidarności10:10
Kujawska [RU]10:11
Pomorska - Gdańska10:12
Pomorska [RU]10:14
Hutnicza - Działki10:16
Handlowa10:17
Hutnicza - Piaskowa10:18
Meksykańska10:20
II Urząd Skarbowy10:22
Hala "Makro"10:24
Hutnicza - Estakada10:27
Energetyków10:29
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:32
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:35
Armii Krajowej10:39
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:42
Centrum Nauki Experyment10:44
Redłowo SKM - Park Technologiczny10:46
Plac Górnośląski10:49
Lidzka10:52
Karwiny PKM10:54
Źródło Marii10:56
Myśliwska [GDY]10:57
Karwiny Nowowiczlińska11:00
Dąbrowa Centrum11:03
Kameliowa11:04
Paprykowa11:05
Szafranowa11:06
Rdestowa - Leśny Zakątek11:06
Leśna Polana11:07
Rdestowa - Kolonia11:07
Krzemowa11:08
Kacze Buki11:09
Kurs nr 5 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki11:39
Krzemowa [GDY]11:40
Rdestowa - Kolonia11:41
Leśna Polana11:42
Rdestowa - Leśny Zakątek11:42
Szafranowa11:43
Paprykowa11:44
Kameliowa11:45
Dąbrowa Centrum11:47
Karwiny Nowowiczlińska11:49
Myśliwska [GDY]11:52
Źródło Marii11:53
Karwiny PKM11:55
Lidzka11:57
Plac Górnośląski12:00
Redłowo SKM - Park Technologiczny12:03
Centrum Nauki Experyment12:05
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:08
Armii Krajowej12:11
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:14
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:17
Energetyków12:20
Hutnicza - Estakada12:22
Hala "Makro"12:23
II Urząd Skarbowy12:25
Meksykańska12:27
Hutnicza - Piaskowa12:29
Handlowa12:30
Hutnicza - Działki12:31
Mazowiecka12:32
Pomorska [RU]12:33
Kujawska [RU]12:35
25-lecia Solidarności12:37
Dąbrowskiego - Kościół12:38
Dąbrowskiego - Most12:40
Rumia Dworzec PKP12:42
Kurs nr 6 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP13:05
Dąbrowskiego - Most13:07
Dąbrowskiego - Kościół13:08
25-lecia Solidarności13:10
Kujawska [RU]13:11
Pomorska - Gdańska13:12
Pomorska [RU]13:14
Hutnicza - Działki13:16
Handlowa13:17
Hutnicza - Piaskowa13:18
Meksykańska13:20
II Urząd Skarbowy13:22
Hala "Makro"13:24
Hutnicza - Estakada13:27
Energetyków13:29
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:32
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:35
Armii Krajowej13:39
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:42
Centrum Nauki Experyment13:44
Redłowo SKM - Park Technologiczny13:46
Plac Górnośląski13:50
Lidzka13:53
Karwiny PKM13:56
Źródło Marii13:58
Myśliwska [GDY]14:00
Karwiny Nowowiczlińska14:03
Dąbrowa Centrum14:06
Kameliowa14:07
Paprykowa14:08
Szafranowa14:09
Rdestowa - Leśny Zakątek14:09
Leśna Polana14:10
Rdestowa - Kolonia14:10
Krzemowa14:11
Kacze Buki14:12
Kurs nr 7 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki14:30
Krzemowa [GDY]14:31
Rdestowa - Kolonia14:32
Leśna Polana14:33
Rdestowa - Leśny Zakątek14:33
Szafranowa14:34
Paprykowa14:35
Kameliowa14:36
Dąbrowa Centrum14:38
Karwiny Nowowiczlińska14:40
Myśliwska [GDY]14:43
Źródło Marii14:44
Karwiny PKM14:46
Lidzka14:48
Plac Górnośląski14:51
Redłowo SKM - Park Technologiczny14:55
Centrum Nauki Experyment14:57
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:00
Armii Krajowej15:03
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:06
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:09
Energetyków15:12
Hutnicza - Estakada15:15
Hala "Makro"15:16
II Urząd Skarbowy15:18
Meksykańska15:21
Hutnicza - Piaskowa15:23
Handlowa15:24
Hutnicza - Działki15:25
Mazowiecka15:26
Pomorska [RU]15:27
Kujawska [RU]15:29
25-lecia Solidarności15:31
Dąbrowskiego - Kościół15:32
Dąbrowskiego - Most15:34
Rumia Dworzec PKP15:36
Kurs nr 8 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP15:58
Dąbrowskiego - Most16:00
Dąbrowskiego - Kościół16:02
25-lecia Solidarności16:04
Kujawska [RU]16:05
Pomorska - Gdańska16:06
Pomorska [RU]16:08
Hutnicza - Działki16:10
Handlowa16:11
Hutnicza - Piaskowa16:12
Meksykańska16:14
II Urząd Skarbowy16:16
Hala "Makro"16:18
Hutnicza - Estakada16:21
Energetyków16:23
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:26
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:30
Armii Krajowej16:34
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:37
Centrum Nauki Experyment16:39
Redłowo SKM - Park Technologiczny16:41
Plac Górnośląski16:45
Lidzka16:48
Karwiny PKM16:51
Źródło Marii16:53
Myśliwska [GDY]16:55
Karwiny Nowowiczlińska16:58
Dąbrowa Centrum17:01
Kameliowa17:02
Paprykowa17:03
Szafranowa17:04
Rdestowa - Leśny Zakątek17:04
Leśna Polana17:05
Rdestowa - Kolonia17:05
Krzemowa17:06
Kacze Buki17:07
Kurs nr 9 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki17:55
Krzemowa [GDY]17:56
Rdestowa - Kolonia17:57
Leśna Polana17:58
Rdestowa - Leśny Zakątek17:58
Szafranowa17:59
Paprykowa18:00
Kameliowa18:01
Dąbrowa Centrum18:03
Karwiny Nowowiczlińska18:05
Myśliwska [GDY]18:08
Źródło Marii18:09
Karwiny PKM18:11
Lidzka18:13
Plac Górnośląski18:16
Redłowo SKM - Park Technologiczny18:20
Centrum Nauki Experyment18:22
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM18:25
Armii Krajowej18:28
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:31
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:34
Energetyków18:37
Hutnicza - Estakada18:39
Hala "Makro"18:40
II Urząd Skarbowy18:42
Meksykańska18:44
Hutnicza - Piaskowa18:45
Handlowa18:46
Hutnicza - Działki18:47
Mazowiecka18:48
Pomorska [RU]18:49
Kujawska [RU]18:51
25-lecia Solidarności18:52
Dąbrowskiego - Kościół18:53
Dąbrowskiego - Most18:55
Rumia Dworzec PKP18:57
Kurs nr 10 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP19:18
Dąbrowskiego - Most19:20
Dąbrowskiego - Kościół19:21
25-lecia Solidarności19:23
Kujawska [RU]19:24
Pomorska - Gdańska19:25
Pomorska [RU]19:26
Hutnicza - Działki19:28
Handlowa19:29
Hutnicza - Piaskowa19:30
Meksykańska19:31
II Urząd Skarbowy19:32
Hala "Makro"19:34
Hutnicza - Estakada19:36
Energetyków19:38
Węzeł Ofiar Grudnia '7019:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala19:44
Armii Krajowej19:47
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:50
Centrum Nauki Experyment19:52
Redłowo SKM - Park Technologiczny19:53
Plac Górnośląski19:57
Lidzka20:00
Karwiny PKM20:02
Źródło Marii20:04
Myśliwska [GDY]20:05
Karwiny Nowowiczlińska20:08
Dąbrowa Centrum20:10
Kameliowa20:11
Paprykowa20:12
Szafranowa20:13
Rdestowa - Leśny Zakątek20:13
Leśna Polana20:14
Rdestowa - Kolonia20:14
Krzemowa20:15
Kacze Buki20:16
Kurs nr 11 do Kacze Buki
Kacze Buki20:16
Kacze Buki20:16