• Od 01 06 2020 maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% liczby miejsc siedzących i stojących. Szczegóły na: ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką bądź częścią odzieży.   • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
15:52
Kurs nr 0 do Rumia Dworzec PKP
Rumia Dworzec PKP06:33
Rumia Dworzec PKP06:33
Kurs nr 1 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP06:38
Dąbrowskiego - Most06:40
Dąbrowskiego - Kościół06:41
25-lecia Solidarności06:43
Kujawska [RU]06:44
Pomorska - Gdańska06:45
Pomorska [RU]06:46
Hutnicza - Działki06:48
Handlowa06:50
Hutnicza - Piaskowa06:51
Gruszkowa06:53
II Urząd Skarbowy06:54
Hala "Makro"06:56
Hutnicza - Estakada06:58
Energetyków07:00
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:03
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:07
Armii Krajowej07:10
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:13
Centrum Nauki Experyment07:15
Redłowo SKM - Park Technologiczny07:16
Zwycięstwa - Wielkopolska07:18
Plac Górnośląski07:19
Lidzka07:22
Karwiny PKM07:24
Źródło Marii07:26
Myśliwska [GDY]07:27
Karwiny Tesco07:29
Dąbrowa Centrum07:31
Kameliowa07:32
Paprykowa07:33
Szafranowa07:34
Giełda Towarowa07:35
Rdestowa - Chwaszczyńska07:37
Kacze Buki07:38
Kurs nr 2 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki07:52
Starochwaszczyńska07:53
Rdestowa - Chwaszczyńska07:54
Giełda Towarowa07:55
Szafranowa07:56
Paprykowa07:57
Kameliowa07:58
Dąbrowa Centrum07:59
Karwiny Tesco08:01
Myśliwska [GDY]08:04
Źródło Marii08:05
Karwiny PKM08:07
Lidzka08:09
Plac Górnośląski08:13
Zwycięstwa - Wielkopolska08:14
Redłowo SKM - Park Technologiczny08:16
Centrum Nauki Experyment08:18
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:20
Armii Krajowej08:23
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:26
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:29
Energetyków08:32
Hutnicza - Estakada08:35
Hala "Makro"08:36
II Urząd Skarbowy08:38
Gruszkowa08:40
Hutnicza - Piaskowa08:42
Handlowa08:43
Hutnicza - Działki08:44
Mazowiecka08:45
Pomorska [RU]08:46
Kujawska [RU]08:48
25-lecia Solidarności08:49
Dąbrowskiego - Kościół08:50
Dąbrowskiego - Most08:52
Rumia Dworzec PKP08:54
Kurs nr 3 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP09:22
Dąbrowskiego - Most09:24
Dąbrowskiego - Kościół09:25
25-lecia Solidarności09:27
Kujawska [RU]09:28
Pomorska - Gdańska09:29
Pomorska [RU]09:30
Hutnicza - Działki09:32
Handlowa09:33
Hutnicza - Piaskowa09:34
Gruszkowa09:36
II Urząd Skarbowy09:38
Hala "Makro"09:40
Hutnicza - Estakada09:43
Energetyków09:45
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:48
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:52
Armii Krajowej09:55
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:58
Centrum Nauki Experyment10:00
Redłowo SKM - Park Technologiczny10:01
Zwycięstwa - Wielkopolska10:03
Plac Górnośląski10:05
Lidzka10:08
Karwiny PKM10:10
Źródło Marii10:12
Myśliwska [GDY]10:14
Karwiny Tesco10:16
Dąbrowa Centrum10:18
Kameliowa10:19
Paprykowa10:20
Szafranowa10:21
Giełda Towarowa10:22
Rdestowa - Chwaszczyńska10:24
Kacze Buki10:25
Kurs nr 4 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki10:52
Starochwaszczyńska10:53
Rdestowa - Chwaszczyńska10:54
Giełda Towarowa10:55
Szafranowa10:56
Paprykowa10:57
Kameliowa10:58
Dąbrowa Centrum10:59
Karwiny Tesco11:01
Myśliwska [GDY]11:04
Źródło Marii11:05
Karwiny PKM11:07
Lidzka11:09
Plac Górnośląski11:12
Zwycięstwa - Wielkopolska11:13
Redłowo SKM - Park Technologiczny11:15
Centrum Nauki Experyment11:17
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:19
Armii Krajowej11:22
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:25
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:28
Energetyków11:31
Hutnicza - Estakada11:34
Hala "Makro"11:35
II Urząd Skarbowy11:37
Gruszkowa11:40
Hutnicza - Piaskowa11:42
Handlowa11:43
Hutnicza - Działki11:44
Mazowiecka11:45
Pomorska [RU]11:46
Kujawska [RU]11:48
25-lecia Solidarności11:49
Dąbrowskiego - Kościół11:50
Dąbrowskiego - Most11:52
Rumia Dworzec PKP11:54
Kurs nr 5 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP12:22
Dąbrowskiego - Most12:24
Dąbrowskiego - Kościół12:25
25-lecia Solidarności12:27
Kujawska [RU]12:28
Pomorska - Gdańska12:29
Pomorska [RU]12:30
Hutnicza - Działki12:32
Handlowa12:33
Hutnicza - Piaskowa12:34
Gruszkowa12:36
II Urząd Skarbowy12:38
Hala "Makro"12:40
Hutnicza - Estakada12:43
Energetyków12:45
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:48
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:51
Armii Krajowej12:54
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:57
Centrum Nauki Experyment12:59
Redłowo SKM - Park Technologiczny13:01
Zwycięstwa - Wielkopolska13:03
Plac Górnośląski13:05
Lidzka13:08
Karwiny PKM13:10
Źródło Marii13:12
Myśliwska [GDY]13:14
Karwiny Tesco13:17
Dąbrowa Centrum13:19
Kameliowa13:20
Paprykowa13:21
Szafranowa13:22
Giełda Towarowa13:23
Rdestowa - Chwaszczyńska13:25
Kacze Buki13:26
Kurs nr 6 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki13:40
Starochwaszczyńska13:41
Rdestowa - Chwaszczyńska13:42
Giełda Towarowa13:43
Szafranowa13:44
Paprykowa13:45
Kameliowa13:46
Dąbrowa Centrum13:47
Karwiny Tesco13:49
Myśliwska [GDY]13:52
Źródło Marii13:53
Karwiny PKM13:55
Lidzka13:57
Plac Górnośląski14:00
Zwycięstwa - Wielkopolska14:01
Redłowo SKM - Park Technologiczny14:03
Centrum Nauki Experyment14:05
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:08
Armii Krajowej14:11
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:14
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:17
Energetyków14:20
Hutnicza - Estakada14:23
Hala "Makro"14:24
II Urząd Skarbowy14:26
Gruszkowa14:30
Hutnicza - Piaskowa14:32
Handlowa14:33
Hutnicza - Działki14:34
Mazowiecka14:35
Pomorska [RU]14:36
Kujawska [RU]14:38
25-lecia Solidarności14:39
Dąbrowskiego - Kościół14:41
Dąbrowskiego - Most14:43
Rumia Dworzec PKP14:45
Kurs nr 7 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP15:00
Dąbrowskiego - Most15:02
Dąbrowskiego - Kościół15:03
25-lecia Solidarności15:05
Kujawska [RU]15:06
Pomorska - Gdańska15:07
Pomorska [RU]15:08
Hutnicza - Działki15:10
Handlowa15:11
Hutnicza - Piaskowa15:12
Gruszkowa15:14
II Urząd Skarbowy15:16
Hala "Makro"15:18
Hutnicza - Estakada15:21
Energetyków15:23
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:26
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:30
Armii Krajowej15:33
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:37
Centrum Nauki Experyment15:39
Redłowo SKM - Park Technologiczny15:41
Zwycięstwa - Wielkopolska15:43
Plac Górnośląski15:45
Lidzka15:48
Karwiny PKM15:51
Źródło Marii15:53
Myśliwska [GDY]15:55
Karwiny Tesco15:58
Dąbrowa Centrum16:01
Kameliowa16:02
Paprykowa16:03
Szafranowa16:04
Giełda Towarowa16:05
Rdestowa - Chwaszczyńska16:07
Kacze Buki16:08
Kurs nr 8 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki16:37
Starochwaszczyńska16:38
Rdestowa - Chwaszczyńska16:39
Giełda Towarowa16:40
Szafranowa16:41
Paprykowa16:42
Kameliowa16:43
Dąbrowa Centrum16:44
Karwiny Tesco16:47
Myśliwska [GDY]16:50
Źródło Marii16:51
Karwiny PKM16:53
Lidzka16:55
Plac Górnośląski16:59
Zwycięstwa - Wielkopolska17:00
Redłowo SKM - Park Technologiczny17:02
Centrum Nauki Experyment17:04
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:07
Armii Krajowej17:10
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:13
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:16
Energetyków17:19
Hutnicza - Estakada17:22
Hala "Makro"17:23
II Urząd Skarbowy17:25
Gruszkowa17:29
Hutnicza - Piaskowa17:31
Handlowa17:32
Hutnicza - Działki17:33
Mazowiecka17:34
Pomorska [RU]17:35
Kujawska [RU]17:37
25-lecia Solidarności17:38
Dąbrowskiego - Kościół17:40
Dąbrowskiego - Most17:42
Rumia Dworzec PKP17:44
Kurs nr 9 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP18:22
Dąbrowskiego - Most18:24
Dąbrowskiego - Kościół18:25
25-lecia Solidarności18:27
Kujawska [RU]18:28
Pomorska - Gdańska18:29
Pomorska [RU]18:30
Hutnicza - Działki18:32
Handlowa18:33
Hutnicza - Piaskowa18:34
Gruszkowa18:35
II Urząd Skarbowy18:36
Hala "Makro"18:38
Hutnicza - Estakada18:40
Energetyków18:42
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:45
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:49
Armii Krajowej18:52
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM18:54
Centrum Nauki Experyment18:56
Redłowo SKM - Park Technologiczny18:58
Zwycięstwa - Wielkopolska19:00
Plac Górnośląski19:02
Lidzka19:05
Karwiny PKM19:07
Źródło Marii19:09
Myśliwska [GDY]19:11
Karwiny Tesco19:13
Dąbrowa Centrum19:15
Kameliowa19:16
Paprykowa19:17
Szafranowa19:18
Giełda Towarowa19:19
Rdestowa - Chwaszczyńska19:21
Kacze Buki19:22
Kurs nr 10 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki19:50
Starochwaszczyńska19:51
Rdestowa - Chwaszczyńska19:52
Giełda Towarowa19:53
Szafranowa19:54
Paprykowa19:55
Kameliowa19:56
Dąbrowa Centrum19:57
Karwiny Tesco19:59
Myśliwska [GDY]20:02
Źródło Marii20:03
Karwiny PKM20:05
Lidzka20:07
Plac Górnośląski20:10
Zwycięstwa - Wielkopolska20:11
Redłowo SKM - Park Technologiczny20:13
Centrum Nauki Experyment20:15
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM20:17
Armii Krajowej20:20
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala20:23
Węzeł Ofiar Grudnia '7020:26
Energetyków20:29
Hutnicza - Estakada20:31
Hala "Makro"20:32
II Urząd Skarbowy20:34
Gruszkowa20:36
Hutnicza - Piaskowa20:37
Handlowa20:38
Hutnicza - Działki20:39
Mazowiecka20:40
Pomorska [RU]20:41
Kujawska [RU]20:43
25-lecia Solidarności20:44
Dąbrowskiego - Kościół20:45
Dąbrowskiego - Most20:47
Rumia Dworzec PKP20:49
Kurs nr 11 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP21:03
Dąbrowskiego - Most21:05
Dąbrowskiego - Kościół21:06
25-lecia Solidarności21:08
Kujawska [RU]21:09
Pomorska - Gdańska21:10
Pomorska [RU]21:11
Hutnicza - Działki21:13
Handlowa21:14
Hutnicza - Piaskowa21:15
Gruszkowa21:16
II Urząd Skarbowy21:17
Hala "Makro"21:19
Hutnicza - Estakada21:21
Energetyków21:23
Węzeł Ofiar Grudnia '7021:26
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala21:29
Armii Krajowej21:32
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM21:34
Centrum Nauki Experyment21:36
Redłowo SKM - Park Technologiczny21:37
Zwycięstwa - Wielkopolska21:39
Plac Górnośląski21:40
Lidzka21:43
Karwiny PKM21:45
Źródło Marii21:47
Myśliwska [GDY]21:48
Karwiny Tesco21:50
Dąbrowa Centrum21:52
Kameliowa21:53
Paprykowa21:54
Szafranowa21:55
Giełda Towarowa21:56
Rdestowa - Chwaszczyńska21:58
Kacze Buki21:59
Kurs nr 12 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki22:38
Starochwaszczyńska22:39
Rdestowa - Chwaszczyńska22:40
Giełda Towarowa22:41
Szafranowa22:42
Paprykowa22:43
Kameliowa22:44
Dąbrowa Centrum22:45
Karwiny Tesco22:47
Myśliwska [GDY]22:50
Źródło Marii22:51
Karwiny PKM22:53
Lidzka22:55
Plac Górnośląski22:58
Zwycięstwa - Wielkopolska22:59
Redłowo SKM - Park Technologiczny23:01
Centrum Nauki Experyment23:02
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM23:04
Armii Krajowej23:07
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala23:10
Węzeł Ofiar Grudnia '7023:12
Energetyków23:15
Hutnicza - Estakada23:17
Hala "Makro"23:18
II Urząd Skarbowy23:20
Gruszkowa23:22
Hutnicza - Piaskowa23:23
Handlowa23:24
Hutnicza - Działki23:25
Mazowiecka23:26
Pomorska [RU]23:27
Kujawska [RU]23:29
25-lecia Solidarności23:30
Dąbrowskiego - Kościół23:31
Dąbrowskiego - Most23:33
Rumia Dworzec PKP23:35