• Przypominamy: do odwołania zawieszona została sprzedaż biletów w pojazdach komunikacji miejskiej w Gdańsku.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
18:47
Kurs nr 0 do Stogi Plaża
Siennicka04:29
Przeróbka04:31
Lenartowicza04:32
Sucharskiego04:33
Kaczeńce04:35
Lessowa04:36
Stogi Skiby04:37
Rozłogi04:38
Stogi Plaża04:42
Kurs nr 1 do Siennicka
Stogi Plaża04:51
Stogi Plaża04:52
Rozłogi04:55
Stogi Skiby04:57
Ugory04:58
Lessowa04:59
Kaczeńce05:00
Sucharskiego05:02
Lenartowicza05:03
Przeróbka05:04
Siennicka05:05
Kurs nr 2 do Stogi Plaża
Siennicka05:14
Przeróbka05:16
Lenartowicza05:17
Sucharskiego05:18
Kaczeńce05:20
Lessowa05:21
Stogi Skiby05:22
Rozłogi05:23
Stogi Plaża05:27
Kurs nr 3 do Siennicka
Stogi Plaża05:34
Stogi Plaża05:35
Rozłogi05:38
Stogi Skiby05:40
Ugory05:41
Lessowa05:42
Kaczeńce05:43
Sucharskiego05:45
Lenartowicza05:46
Przeróbka05:47
Siennicka05:48
Kurs nr 4 do Stogi Plaża
Siennicka05:59
Przeróbka06:01
Lenartowicza06:02
Sucharskiego06:03
Kaczeńce06:05
Lessowa06:06
Stogi Skiby06:07
Rozłogi06:08
Stogi Plaża06:12
Kurs nr 5 do Siennicka
Stogi Plaża06:19
Stogi Plaża06:20
Rozłogi06:23
Stogi Skiby06:25
Ugory06:26
Lessowa06:27
Kaczeńce06:28
Sucharskiego06:30
Lenartowicza06:31
Przeróbka06:32
Siennicka06:33
Kurs nr 6 do Stogi Plaża
Siennicka06:44
Przeróbka06:46
Lenartowicza06:47
Sucharskiego06:48
Kaczeńce06:50
Lessowa06:51
Stogi Skiby06:52
Rozłogi06:53
Stogi Plaża06:57
Kurs nr 7 do Siennicka
Stogi Plaża07:19
Stogi Plaża07:20
Rozłogi07:23
Stogi Skiby07:25
Ugory07:26
Lessowa07:27
Kaczeńce07:28
Sucharskiego07:30
Lenartowicza07:31
Przeróbka07:32
Siennicka07:33
Kurs nr 8 do Stogi Plaża
Siennicka07:44
Przeróbka07:46
Lenartowicza07:47
Sucharskiego07:48
Kaczeńce07:50
Lessowa07:51
Stogi Skiby07:52
Rozłogi07:53
Stogi Plaża07:57
Kurs nr 9 do Siennicka
Stogi Plaża08:19
Stogi Plaża08:20
Rozłogi08:23
Stogi Skiby08:25
Ugory08:26
Lessowa08:27
Kaczeńce08:28
Sucharskiego08:30
Lenartowicza08:31
Przeróbka08:32
Siennicka08:33
Kurs nr 10 do Stogi Plaża
Siennicka08:44
Przeróbka08:46
Lenartowicza08:47
Sucharskiego08:48
Kaczeńce08:50
Lessowa08:51
Stogi Skiby08:52
Rozłogi08:53
Stogi Plaża08:57
Kurs nr 11 do Siennicka
Stogi Plaża09:19
Stogi Plaża09:20
Rozłogi09:23
Stogi Skiby09:25
Ugory09:26
Lessowa09:27
Kaczeńce09:28
Sucharskiego09:30
Lenartowicza09:31
Przeróbka09:32
Siennicka09:33
Kurs nr 12 do Stogi Plaża
Siennicka09:42
Przeróbka09:44
Lenartowicza09:45
Sucharskiego09:46
Kaczeńce09:48
Lessowa09:49
Stogi Skiby09:50
Rozłogi09:51
Stogi Plaża09:55
Kurs nr 13 do Siennicka
Stogi Plaża10:12
Stogi Plaża10:13
Rozłogi10:16
Stogi Skiby10:18
Ugory10:19
Lessowa10:20
Kaczeńce10:21
Sucharskiego10:23
Lenartowicza10:24
Przeróbka10:25
Siennicka10:26
Kurs nr 14 do Stogi Plaża
Siennicka10:29
Przeróbka10:31
Lenartowicza10:32
Sucharskiego10:33
Kaczeńce10:35
Lessowa10:36
Stogi Skiby10:37
Rozłogi10:38
Stogi Plaża10:42
Kurs nr 15 do Siennicka
Stogi Plaża10:57
Stogi Plaża10:58
Rozłogi11:01
Stogi Skiby11:03
Ugory11:04
Lessowa11:05
Kaczeńce11:06
Sucharskiego11:08
Lenartowicza11:09
Przeróbka11:10
Siennicka11:11
Kurs nr 16 do Stogi Plaża
Siennicka11:14
Przeróbka11:16
Lenartowicza11:17
Sucharskiego11:18
Kaczeńce11:20
Lessowa11:21
Stogi Skiby11:22
Rozłogi11:23
Stogi Plaża11:27
Kurs nr 17 do Siennicka
Stogi Plaża11:42
Stogi Plaża11:43
Rozłogi11:46
Stogi Skiby11:48
Ugory11:49
Lessowa11:50
Kaczeńce11:51
Sucharskiego11:53
Lenartowicza11:54
Przeróbka11:55
Siennicka11:56
Kurs nr 18 do Stogi Plaża
Siennicka11:59
Przeróbka12:01
Lenartowicza12:02
Sucharskiego12:03
Kaczeńce12:05
Lessowa12:06
Stogi Skiby12:07
Rozłogi12:08
Stogi Plaża12:12
Kurs nr 19 do Siennicka
Stogi Plaża12:27
Stogi Plaża12:28
Rozłogi12:31
Stogi Skiby12:33
Ugory12:34
Lessowa12:35
Kaczeńce12:36
Sucharskiego12:38
Lenartowicza12:39
Przeróbka12:40
Siennicka12:41
Kurs nr 20 do Stogi Plaża
Siennicka12:44
Przeróbka12:46
Lenartowicza12:47
Sucharskiego12:48
Kaczeńce12:50
Lessowa12:51
Stogi Skiby12:52
Rozłogi12:53
Stogi Plaża12:57
Kurs nr 21 do Siennicka
Stogi Plaża13:12
Stogi Plaża13:13
Rozłogi13:16
Stogi Skiby13:18
Ugory13:19
Lessowa13:20
Kaczeńce13:21
Sucharskiego13:23
Lenartowicza13:24
Przeróbka13:25
Siennicka13:26
Kurs nr 22 do Stogi Plaża
Siennicka13:29
Przeróbka13:31
Lenartowicza13:32
Sucharskiego13:33
Kaczeńce13:35
Lessowa13:36
Stogi Skiby13:37
Rozłogi13:38
Stogi Plaża13:42
Kurs nr 23 do Siennicka
Stogi Plaża13:57
Stogi Plaża13:58
Rozłogi14:01
Stogi Skiby14:03
Ugory14:04
Lessowa14:05
Kaczeńce14:06
Sucharskiego14:08
Lenartowicza14:09
Przeróbka14:10
Siennicka14:11
Kurs nr 24 do Stogi Plaża
Siennicka14:14
Przeróbka14:16
Lenartowicza14:17
Sucharskiego14:18
Kaczeńce14:20
Lessowa14:21
Stogi Skiby14:22
Rozłogi14:23
Stogi Plaża14:27
Kurs nr 25 do Siennicka
Stogi Plaża14:42
Stogi Plaża14:43
Rozłogi14:46
Stogi Skiby14:48
Ugory14:49
Lessowa14:50
Kaczeńce14:51
Sucharskiego14:53
Lenartowicza14:54
Przeróbka14:55
Siennicka14:56
Kurs nr 26 do Stogi Plaża
Siennicka14:59
Przeróbka15:01
Lenartowicza15:02
Sucharskiego15:03
Kaczeńce15:05
Lessowa15:06
Stogi Skiby15:07
Rozłogi15:08
Stogi Plaża15:12
Kurs nr 27 do Siennicka
Stogi Plaża15:27
Stogi Plaża15:28
Rozłogi15:31
Stogi Skiby15:33
Ugory15:34
Lessowa15:35
Kaczeńce15:36
Sucharskiego15:38
Lenartowicza15:39
Przeróbka15:40
Siennicka15:41
Kurs nr 28 do Stogi Plaża
Siennicka15:44
Przeróbka15:46
Lenartowicza15:47
Sucharskiego15:48
Kaczeńce15:50
Lessowa15:51
Stogi Skiby15:52
Rozłogi15:53
Stogi Plaża15:57
Kurs nr 29 do Siennicka
Stogi Plaża16:12
Stogi Plaża16:13
Rozłogi16:16
Stogi Skiby16:18
Ugory16:19
Lessowa16:20
Kaczeńce16:21
Sucharskiego16:23
Lenartowicza16:24
Przeróbka16:25
Siennicka16:26
Kurs nr 30 do Stogi Plaża
Siennicka16:29
Przeróbka16:31
Lenartowicza16:32
Sucharskiego16:33
Kaczeńce16:35
Lessowa16:36
Stogi Skiby16:37
Rozłogi16:38
Stogi Plaża16:42
Kurs nr 31 do Siennicka
Stogi Plaża16:57
Stogi Plaża16:58
Rozłogi17:01
Stogi Skiby17:03
Ugory17:04
Lessowa17:05
Kaczeńce17:06
Sucharskiego17:08
Lenartowicza17:09
Przeróbka17:10
Siennicka17:11
Kurs nr 32 do Stogi Plaża
Siennicka17:14
Przeróbka17:16
Lenartowicza17:17
Sucharskiego17:18
Kaczeńce17:20
Lessowa17:21
Stogi Skiby17:22
Rozłogi17:23
Stogi Plaża17:27
Kurs nr 33 do Siennicka
Stogi Plaża17:42
Stogi Plaża17:43
Rozłogi17:46
Stogi Skiby17:48
Ugory17:49
Lessowa17:50
Kaczeńce17:51
Sucharskiego17:53
Lenartowicza17:54
Przeróbka17:55
Siennicka17:56
Kurs nr 34 do Stogi Plaża
Siennicka17:59
Przeróbka18:01
Lenartowicza18:02
Sucharskiego18:03
Kaczeńce18:05
Lessowa18:06
Stogi Skiby18:07
Rozłogi18:08
Stogi Plaża18:12
Kurs nr 35 do Siennicka
Stogi Plaża18:27
Stogi Plaża18:28
Rozłogi18:31
Stogi Skiby18:33
Ugory18:34
Lessowa18:35
Kaczeńce18:36
Sucharskiego18:38
Lenartowicza18:39
Przeróbka18:40
Siennicka18:41
Kurs nr 36 do Stogi Plaża
Siennicka18:44
Przeróbka18:46
Lenartowicza18:47
Sucharskiego18:48
Kaczeńce18:50
Lessowa18:51
Stogi Skiby18:52
Rozłogi18:53
Stogi Plaża18:57
Kurs nr 37 do Siennicka
Stogi Plaża19:16
Stogi Plaża19:17
Rozłogi19:20
Stogi Skiby19:22
Ugory19:23
Lessowa19:24
Kaczeńce19:25
Sucharskiego19:27
Lenartowicza19:28
Przeróbka19:29
Siennicka19:30
Kurs nr 38 do Stogi Plaża
Siennicka19:32
Przeróbka19:34
Lenartowicza19:35
Sucharskiego19:36
Kaczeńce19:38
Lessowa19:39
Stogi Skiby19:40
Rozłogi19:41
Stogi Plaża19:45
Kurs nr 39 do Siennicka
Stogi Plaża19:56
Stogi Plaża19:57
Rozłogi20:00
Stogi Skiby20:02
Ugory20:03
Lessowa20:04
Kaczeńce20:05
Sucharskiego20:07
Lenartowicza20:08
Przeróbka20:09
Siennicka20:10
Kurs nr 40 do Stogi Plaża
Siennicka20:12
Przeróbka20:14
Lenartowicza20:15
Sucharskiego20:16
Kaczeńce20:18
Lessowa20:19
Stogi Skiby20:20
Rozłogi20:21
Stogi Plaża20:25
Kurs nr 41 do Siennicka
Stogi Plaża20:36
Stogi Plaża20:37
Rozłogi20:40
Stogi Skiby20:42
Ugory20:43
Lessowa20:44
Kaczeńce20:45
Sucharskiego20:47
Lenartowicza20:48
Przeróbka20:49
Siennicka20:50
Kurs nr 42 do Stogi Plaża
Siennicka20:52
Przeróbka20:54
Lenartowicza20:55
Sucharskiego20:56
Kaczeńce20:58
Lessowa20:59
Stogi Skiby21:00
Rozłogi21:01
Stogi Plaża21:05
Kurs nr 43 do Siennicka
Stogi Plaża21:13
Stogi Plaża21:14
Rozłogi21:17
Stogi Skiby21:19
Ugory21:20
Lessowa21:21
Kaczeńce21:22
Sucharskiego21:24
Lenartowicza21:25
Przeróbka21:26
Siennicka21:27