• Przypominamy: do odwołania zawieszona została sprzedaż biletów w pojazdach komunikacji miejskiej w Gdańsku.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
18:45
Kurs nr 0 do Stogi Plaża
Siennicka04:44
Przeróbka04:46
Lenartowicza04:47
Sucharskiego04:48
Kaczeńce04:50
Lessowa04:51
Stogi Skiby04:52
Rozłogi04:53
Stogi Plaża04:57
Kurs nr 1 do Siennicka
Stogi Plaża05:04
Stogi Plaża05:05
Rozłogi05:08
Stogi Skiby05:10
Ugory05:11
Lessowa05:12
Kaczeńce05:13
Sucharskiego05:15
Lenartowicza05:16
Przeróbka05:17
Siennicka05:18
Kurs nr 2 do Stogi Plaża
Siennicka05:29
Przeróbka05:31
Lenartowicza05:32
Sucharskiego05:33
Kaczeńce05:35
Lessowa05:36
Stogi Skiby05:37
Rozłogi05:38
Stogi Plaża05:42
Kurs nr 3 do Siennicka
Stogi Plaża05:49
Stogi Plaża05:50
Rozłogi05:53
Stogi Skiby05:55
Ugory05:56
Lessowa05:57
Kaczeńce05:58
Sucharskiego06:00
Lenartowicza06:01
Przeróbka06:02
Siennicka06:03
Kurs nr 4 do Stogi Plaża
Siennicka06:14
Przeróbka06:16
Lenartowicza06:17
Sucharskiego06:18
Kaczeńce06:20
Lessowa06:21
Stogi Skiby06:22
Rozłogi06:23
Stogi Plaża06:27
Kurs nr 5 do Siennicka
Stogi Plaża06:34
Stogi Plaża06:35
Rozłogi06:38
Stogi Skiby06:40
Ugory06:41
Lessowa06:42
Kaczeńce06:43
Sucharskiego06:45
Lenartowicza06:46
Przeróbka06:47
Siennicka06:48
Kurs nr 6 do Stogi Plaża
Siennicka06:59
Przeróbka07:01
Lenartowicza07:02
Sucharskiego07:03
Kaczeńce07:05
Lessowa07:06
Stogi Skiby07:07
Rozłogi07:08
Stogi Plaża07:12
Kurs nr 7 do Siennicka
Stogi Plaża07:34
Stogi Plaża07:35
Rozłogi07:38
Stogi Skiby07:40
Ugory07:41
Lessowa07:42
Kaczeńce07:43
Sucharskiego07:45
Lenartowicza07:46
Przeróbka07:47
Siennicka07:48
Kurs nr 8 do Stogi Plaża
Siennicka07:59
Przeróbka08:01
Lenartowicza08:02
Sucharskiego08:03
Kaczeńce08:05
Lessowa08:06
Stogi Skiby08:07
Rozłogi08:08
Stogi Plaża08:12
Kurs nr 9 do Siennicka
Stogi Plaża08:34
Stogi Plaża08:35
Rozłogi08:38
Stogi Skiby08:40
Ugory08:41
Lessowa08:42
Kaczeńce08:43
Sucharskiego08:45
Lenartowicza08:46
Przeróbka08:47
Siennicka08:48
Kurs nr 10 do Stogi Plaża
Siennicka08:59
Przeróbka09:01
Lenartowicza09:02
Sucharskiego09:03
Kaczeńce09:05
Lessowa09:06
Stogi Skiby09:07
Rozłogi09:08
Stogi Plaża09:12
Kurs nr 11 do Siennicka
Stogi Plaża09:34
Stogi Plaża09:35
Rozłogi09:38
Stogi Skiby09:40
Ugory09:41
Lessowa09:42
Kaczeńce09:43
Sucharskiego09:45
Lenartowicza09:46
Przeróbka09:47
Siennicka09:48
Kurs nr 12 do Stogi Plaża
Siennicka09:52
Przeróbka09:54
Lenartowicza09:55
Sucharskiego09:56
Kaczeńce09:58
Lessowa09:59
Stogi Skiby10:00
Rozłogi10:01
Stogi Plaża10:05
Kurs nr 13 do Siennicka
Stogi Plaża10:19
Stogi Plaża10:20
Rozłogi10:23
Stogi Skiby10:25
Ugory10:26
Lessowa10:27
Kaczeńce10:28
Sucharskiego10:30
Lenartowicza10:31
Przeróbka10:32
Siennicka10:33
Kurs nr 14 do Stogi Plaża
Siennicka10:36
Przeróbka10:38
Lenartowicza10:39
Sucharskiego10:40
Kaczeńce10:42
Lessowa10:43
Stogi Skiby10:44
Rozłogi10:45
Stogi Plaża10:49
Kurs nr 15 do Siennicka
Stogi Plaża11:04
Stogi Plaża11:05
Rozłogi11:08
Stogi Skiby11:10
Ugory11:11
Lessowa11:12
Kaczeńce11:13
Sucharskiego11:15
Lenartowicza11:16
Przeróbka11:17
Siennicka11:18
Kurs nr 16 do Stogi Plaża
Siennicka11:21
Przeróbka11:23
Lenartowicza11:24
Sucharskiego11:25
Kaczeńce11:27
Lessowa11:28
Stogi Skiby11:29
Rozłogi11:30
Stogi Plaża11:34
Kurs nr 17 do Siennicka
Stogi Plaża11:49
Stogi Plaża11:50
Rozłogi11:53
Stogi Skiby11:55
Ugory11:56
Lessowa11:57
Kaczeńce11:58
Sucharskiego12:00
Lenartowicza12:01
Przeróbka12:02
Siennicka12:03
Kurs nr 18 do Stogi Plaża
Siennicka12:06
Przeróbka12:08
Lenartowicza12:09
Sucharskiego12:10
Kaczeńce12:12
Lessowa12:13
Stogi Skiby12:14
Rozłogi12:15
Stogi Plaża12:19
Kurs nr 19 do Siennicka
Stogi Plaża12:34
Stogi Plaża12:35
Rozłogi12:38
Stogi Skiby12:40
Ugory12:41
Lessowa12:42
Kaczeńce12:43
Sucharskiego12:45
Lenartowicza12:46
Przeróbka12:47
Siennicka12:48
Kurs nr 20 do Stogi Plaża
Siennicka12:51
Przeróbka12:53
Lenartowicza12:54
Sucharskiego12:55
Kaczeńce12:57
Lessowa12:58
Stogi Skiby12:59
Rozłogi13:00
Stogi Plaża13:04
Kurs nr 21 do Siennicka
Stogi Plaża13:19
Stogi Plaża13:20
Rozłogi13:23
Stogi Skiby13:25
Ugory13:26
Lessowa13:27
Kaczeńce13:28
Sucharskiego13:30
Lenartowicza13:31
Przeróbka13:32
Siennicka13:33
Kurs nr 22 do Stogi Plaża
Siennicka13:36
Przeróbka13:38
Lenartowicza13:39
Sucharskiego13:40
Kaczeńce13:42
Lessowa13:43
Stogi Skiby13:44
Rozłogi13:45
Stogi Plaża13:49
Kurs nr 23 do Siennicka
Stogi Plaża14:04
Stogi Plaża14:05
Rozłogi14:08
Stogi Skiby14:10
Ugory14:11
Lessowa14:12
Kaczeńce14:13
Sucharskiego14:15
Lenartowicza14:16
Przeróbka14:17
Siennicka14:18
Kurs nr 24 do Stogi Plaża
Siennicka14:21
Przeróbka14:23
Lenartowicza14:24
Sucharskiego14:25
Kaczeńce14:27
Lessowa14:28
Stogi Skiby14:29
Rozłogi14:30
Stogi Plaża14:34
Kurs nr 25 do Siennicka
Stogi Plaża14:49
Stogi Plaża14:50
Rozłogi14:53
Stogi Skiby14:55
Ugory14:56
Lessowa14:57
Kaczeńce14:58
Sucharskiego15:00
Lenartowicza15:01
Przeróbka15:02
Siennicka15:03
Kurs nr 26 do Stogi Plaża
Siennicka15:06
Przeróbka15:08
Lenartowicza15:09
Sucharskiego15:10
Kaczeńce15:12
Lessowa15:13
Stogi Skiby15:14
Rozłogi15:15
Stogi Plaża15:19
Kurs nr 27 do Siennicka
Stogi Plaża15:34
Stogi Plaża15:35
Rozłogi15:38
Stogi Skiby15:40
Ugory15:41
Lessowa15:42
Kaczeńce15:43
Sucharskiego15:45
Lenartowicza15:46
Przeróbka15:47
Siennicka15:48
Kurs nr 28 do Stogi Plaża
Siennicka15:51
Przeróbka15:53
Lenartowicza15:54
Sucharskiego15:55
Kaczeńce15:57
Lessowa15:58
Stogi Skiby15:59
Rozłogi16:00
Stogi Plaża16:04
Kurs nr 29 do Siennicka
Stogi Plaża16:19
Stogi Plaża16:20
Rozłogi16:23
Stogi Skiby16:25
Ugory16:26
Lessowa16:27
Kaczeńce16:28
Sucharskiego16:30
Lenartowicza16:31
Przeróbka16:32
Siennicka16:33
Kurs nr 30 do Stogi Plaża
Siennicka16:36
Przeróbka16:38
Lenartowicza16:39
Sucharskiego16:40
Kaczeńce16:42
Lessowa16:43
Stogi Skiby16:44
Rozłogi16:45
Stogi Plaża16:49
Kurs nr 31 do Siennicka
Stogi Plaża17:04
Stogi Plaża17:05
Rozłogi17:08
Stogi Skiby17:10
Ugory17:11
Lessowa17:12
Kaczeńce17:13
Sucharskiego17:15
Lenartowicza17:16
Przeróbka17:17
Siennicka17:18
Kurs nr 32 do Stogi Plaża
Siennicka17:21
Przeróbka17:23
Lenartowicza17:24
Sucharskiego17:25
Kaczeńce17:27
Lessowa17:28
Stogi Skiby17:29
Rozłogi17:30
Stogi Plaża17:34
Kurs nr 33 do Siennicka
Stogi Plaża17:49
Stogi Plaża17:50
Rozłogi17:53
Stogi Skiby17:55
Ugory17:56
Lessowa17:57
Kaczeńce17:58
Sucharskiego18:00
Lenartowicza18:01
Przeróbka18:02
Siennicka18:03
Kurs nr 34 do Stogi Plaża
Siennicka18:06
Przeróbka18:08
Lenartowicza18:09
Sucharskiego18:10
Kaczeńce18:12
Lessowa18:13
Stogi Skiby18:14
Rozłogi18:15
Stogi Plaża18:19
Kurs nr 35 do Siennicka
Stogi Plaża18:34
Stogi Plaża18:35
Rozłogi18:38
Stogi Skiby18:40
Ugory18:41
Lessowa18:42
Kaczeńce18:43
Sucharskiego18:45
Lenartowicza18:46
Przeróbka18:47
Siennicka18:48
Kurs nr 36 do Stogi Plaża
Siennicka18:52
Przeróbka18:54
Lenartowicza18:55
Sucharskiego18:56
Kaczeńce18:58
Lessowa18:59
Stogi Skiby19:00
Rozłogi19:01
Stogi Plaża19:05
Kurs nr 37 do Siennicka
Stogi Plaża19:26
Stogi Plaża19:27
Rozłogi19:30
Stogi Skiby19:32
Ugory19:33
Lessowa19:34
Kaczeńce19:35
Sucharskiego19:37
Lenartowicza19:38
Przeróbka19:39
Siennicka19:40
Kurs nr 38 do Stogi Plaża
Siennicka19:42
Przeróbka19:44
Lenartowicza19:45
Sucharskiego19:46
Kaczeńce19:48
Lessowa19:49
Stogi Skiby19:50
Rozłogi19:51
Stogi Plaża19:55
Kurs nr 39 do Siennicka
Stogi Plaża20:06
Stogi Plaża20:07
Rozłogi20:10
Stogi Skiby20:12
Ugory20:13
Lessowa20:14
Kaczeńce20:15
Sucharskiego20:17
Lenartowicza20:18
Przeróbka20:19
Siennicka20:20
Kurs nr 40 do Stogi Plaża
Siennicka20:22
Przeróbka20:24
Lenartowicza20:25
Sucharskiego20:26
Kaczeńce20:28
Lessowa20:29
Stogi Skiby20:30
Rozłogi20:31
Stogi Plaża20:35
Kurs nr 41 do Siennicka
Stogi Plaża20:46
Stogi Plaża20:47
Rozłogi20:50
Stogi Skiby20:52
Ugory20:53
Lessowa20:54
Kaczeńce20:55
Sucharskiego20:57
Lenartowicza20:58
Przeróbka20:59
Siennicka21:00
Kurs nr 42 do Stogi Plaża
Siennicka21:02
Przeróbka21:04
Lenartowicza21:05
Sucharskiego21:06
Kaczeńce21:08
Lessowa21:09
Stogi Skiby21:10
Rozłogi21:11
Stogi Plaża21:15
Kurs nr 43 do Siennicka
Stogi Plaża21:20
Stogi Plaża21:21
Rozłogi21:24
Stogi Skiby21:26
Ugory21:27
Lessowa21:28
Kaczeńce21:29
Sucharskiego21:31
Lenartowicza21:32
Przeróbka21:33
Siennicka21:34
Kurs nr 44 do Stogi Plaża
Siennicka21:42
Przeróbka21:44
Lenartowicza21:45
Sucharskiego21:46
Kaczeńce21:48
Lessowa21:49
Stogi Skiby21:50
Rozłogi21:51
Stogi Plaża21:55
Kurs nr 45 do Siennicka
Stogi Plaża22:06
Stogi Plaża22:07
Rozłogi22:10
Stogi Skiby22:12
Ugory22:13
Lessowa22:14
Kaczeńce22:15
Sucharskiego22:17
Lenartowicza22:18
Przeróbka22:19
Siennicka22:20
Kurs nr 46 do Stogi Plaża
Siennicka22:27
Przeróbka22:29
Lenartowicza22:30
Sucharskiego22:31
Kaczeńce22:33
Lessowa22:34
Stogi Skiby22:35
Rozłogi22:36
Stogi Plaża22:40
Kurs nr 47 do Siennicka
Stogi Plaża22:46
Stogi Plaża22:47
Rozłogi22:50
Stogi Skiby22:52
Ugory22:53
Lessowa22:54
Kaczeńce22:55
Sucharskiego22:57
Lenartowicza22:58
Przeróbka22:59
Siennicka23:00