• Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej szczegółów na: ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką bądź częścią odzieży.   • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
11:57
Kurs nr 5 do
Pustki Cisowskie08:45
Żurawia08:46
Wiklinowa08:47
Bławatna08:48
Jaskółcza08:49
Raduńska08:50
Chylonia Centrum08:52
Wiejska08:54
Węzeł Żołnierzy Wyklętych08:56
Morska - Estakada08:58
09:00
Stocznia SKM - Morska09:02
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska09:04
3 Maja [GDY]09:05
09:07
Urząd Miasta - Władysława IV09:09
09:11
09:14
09:16
09:18
Redłowo SKM09:19
09:20
09:21
09:22
Kurs nr 6 do Pustki Cisowskie
09:37
09:38
Redłowo SKM09:40
09:41
09:44
09:45
09:47
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:50
Armii Krajowej09:53
3 Maja [GDY]09:55
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska09:56
Stocznia SKM - Morska09:58
Mireckiego10:00
Morska - Estakada10:02
Węzeł Żołnierzy Wyklętych10:04
Wiejska10:06
Chylonia Centrum10:08
Raduńska10:09
Jaskółcza10:10
Bławatna10:11
Wiklinowa10:12
Żurawia10:13
Pustki Cisowskie10:14
Kurs nr 7 do
Pustki Cisowskie10:45
Żurawia10:46
Wiklinowa10:47
Bławatna10:48
Jaskółcza10:49
Raduńska10:50
Chylonia Centrum10:52
Wiejska10:54
Węzeł Żołnierzy Wyklętych10:56
Morska - Estakada10:58
11:00
Stocznia SKM - Morska11:02
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska11:04
3 Maja [GDY]11:06
11:08
Urząd Miasta - Władysława IV11:10
11:12
11:15
11:17
11:19
Redłowo SKM11:20
11:21
11:22
11:23
Kurs nr 8 do Pustki Cisowskie
11:32
11:33
Redłowo SKM11:35
11:36
11:39
11:40
11:42
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:45
Armii Krajowej11:48
3 Maja [GDY]11:50
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska11:51
Stocznia SKM - Morska11:53
Mireckiego11:55
Morska - Estakada11:57
Węzeł Żołnierzy Wyklętych11:59
Wiejska12:01
Chylonia Centrum12:04
Raduńska12:05
Jaskółcza12:06
Bławatna12:07
Wiklinowa12:08
Żurawia12:09
Pustki Cisowskie12:10
Kurs nr 9 do
Pustki Cisowskie12:54
Żurawia12:55
Wiklinowa12:56
Bławatna12:57
Jaskółcza12:58
Raduńska12:59
Chylonia Centrum13:01
Wiejska13:03
Węzeł Żołnierzy Wyklętych13:05
Morska - Estakada13:07
13:09
Stocznia SKM - Morska13:11
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska13:13
3 Maja [GDY]13:15
13:17
Urząd Miasta - Władysława IV13:19
13:21
13:24
13:26
13:28
Redłowo SKM13:29
13:30
13:31
13:32
Kurs nr 10 do Pustki Cisowskie
13:50
13:51
Redłowo SKM13:53
13:54
13:57
13:58
14:00
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:03
Armii Krajowej14:06
3 Maja [GDY]14:08
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska14:10
Stocznia SKM - Morska14:12
Mireckiego14:14
Morska - Estakada14:17
Węzeł Żołnierzy Wyklętych14:19
Wiejska14:21
Chylonia Centrum14:24
Raduńska14:25
Jaskółcza14:26
Bławatna14:27
Wiklinowa14:28
Żurawia14:29
Pustki Cisowskie14:30
Kurs nr 11 do
Pustki Cisowskie14:54
Żurawia14:55
Wiklinowa14:56
Bławatna14:57
Jaskółcza14:58
Raduńska14:59
Chylonia Centrum15:01
Wiejska15:03
Węzeł Żołnierzy Wyklętych15:05
Morska - Estakada15:07
15:09
Stocznia SKM - Morska15:11
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska15:13
3 Maja [GDY]15:15
15:17
Urząd Miasta - Władysława IV15:19
15:21
15:24
15:26
15:28
Redłowo SKM15:29
15:30
15:31
15:32
Kurs nr 12 do Pustki Cisowskie
15:50
15:51
Redłowo SKM15:53
15:54
15:57
15:58
16:00
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:03
Armii Krajowej16:06
3 Maja [GDY]16:08
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska16:10
Stocznia SKM - Morska16:12
Mireckiego16:14
Morska - Estakada16:17
Węzeł Żołnierzy Wyklętych16:19
Wiejska16:21
Chylonia Centrum16:24
Raduńska16:25
Jaskółcza16:26
Bławatna16:27
Wiklinowa16:28
Żurawia16:29
Pustki Cisowskie16:30