• Awaria tram. linii 8 przy przyst. Akademia Muzyczna, kierunek Jelitkowo, możliwe opóźnienia na liniach 8 i 9.
07:29
Kurs nr 3 do Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska
Gdynia Dworzec Gł. PKP05:35
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska05:37
Kurs nr 4 do Pustki Cisowskie
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska05:37
Stocznia SKM - Morska05:39
Mireckiego05:41
Morska - Estakada05:43
Węzeł Żołnierzy Wyklętych05:45
Wiejska05:47
Chylonia Centrum05:49
Raduńska05:50
Jaskółcza05:51
Bławatna05:52
Wiklinowa05:53
Żurawia05:54
Pustki Cisowskie05:55
Kurs nr 5 do Redłowo Szpital
Pustki Cisowskie06:09
Żurawia06:10
Wiklinowa06:11
Bławatna06:12
Jaskółcza06:13
Raduńska06:15
Chylonia Centrum06:17
Wiejska06:19
Węzeł Żołnierzy Wyklętych06:21
Morska - Estakada06:23
Mireckiego06:25
Stocznia SKM - Morska06:27
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska06:29
3 Maja [GDY]06:31
Armii Krajowej06:32
Urząd Miasta - Władysława IV06:34
Węzeł Franciszki Cegielskiej06:36
Rolnicza06:39
Witomino Centrum06:40
Stadion Miejski06:42
Redłowo SKM06:43
Ruchu Oporu06:44
Powstań Chłopskich06:45
Redłowo Szpital06:46
Kurs nr 6 do Pustki Cisowskie
Redłowo Szpital06:51
Powstań Chłopskich06:52
Redłowo SKM06:54
Stadion Miejski06:55
Witomino Centrum06:58
Rolnicza06:59
Węzeł Franciszki Cegielskiej07:01
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:04
Armii Krajowej07:07
3 Maja [GDY]07:09
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska07:10
Stocznia SKM - Morska07:12
Mireckiego07:14
Morska - Estakada07:16
Węzeł Żołnierzy Wyklętych07:18
Wiejska07:20
Chylonia Centrum07:22
Raduńska07:23
Jaskółcza07:24
Bławatna07:25
Wiklinowa07:26
Żurawia07:27
Pustki Cisowskie07:28
Kurs nr 7 do Redłowo Szpital
Pustki Cisowskie07:36
Żurawia07:37
Wiklinowa07:38
Bławatna07:39
Jaskółcza07:40
Raduńska07:42
Chylonia Centrum07:44
Wiejska07:46
Węzeł Żołnierzy Wyklętych07:48
Morska - Estakada07:50
Mireckiego07:53
Stocznia SKM - Morska07:55
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska07:57
3 Maja [GDY]07:59
Armii Krajowej08:01
Urząd Miasta - Władysława IV08:03
Węzeł Franciszki Cegielskiej08:06
Rolnicza08:09
Witomino Centrum08:11
Stadion Miejski08:13
Redłowo SKM08:14
Ruchu Oporu08:15
Powstań Chłopskich08:16
Redłowo Szpital08:17
Kurs nr 8 do Pustki Cisowskie
Redłowo Szpital08:35
Powstań Chłopskich08:36
Redłowo SKM08:38
Stadion Miejski08:39
Witomino Centrum08:42
Rolnicza08:43
Węzeł Franciszki Cegielskiej08:45
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:48
Armii Krajowej08:51
3 Maja [GDY]08:53
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska08:54
Stocznia SKM - Morska08:56
Mireckiego08:58
Morska - Estakada09:00
Węzeł Żołnierzy Wyklętych09:02
Wiejska09:04
Chylonia Centrum09:06
Raduńska09:07
Jaskółcza09:08
Bławatna09:09
Wiklinowa09:10
Żurawia09:11
Pustki Cisowskie09:12
Kurs nr 9 do Redłowo Szpital
Pustki Cisowskie09:39
Żurawia09:40
Wiklinowa09:41
Bławatna09:42
Jaskółcza09:43
Raduńska09:45
Chylonia Centrum09:47
Wiejska09:49
Węzeł Żołnierzy Wyklętych09:51
Morska - Estakada09:53
Mireckiego09:55
Stocznia SKM - Morska09:57
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska09:59
3 Maja [GDY]10:01
Armii Krajowej10:03
Urząd Miasta - Władysława IV10:05
Węzeł Franciszki Cegielskiej10:08
Rolnicza10:11
Witomino Centrum10:13
Stadion Miejski10:15
Redłowo SKM10:16
Ruchu Oporu10:17
Powstań Chłopskich10:18
Redłowo Szpital10:19