• Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką lub częścią odzieży.  • Kup bilet online! Buy a ticket online! Więcej/more: ztm.gda.pl  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
16:40
Kurs nr 0 do Węzeł Żołnierzy Wyklętych
Baza na Pogórzu Dolnym05:46
Węzeł Żołnierzy Wyklętych05:55
Kurs nr 1 do Pustki Cisowskie
Węzeł Żołnierzy Wyklętych05:55
Wiejska05:57
Chylonia Centrum05:59
Raduńska06:00
Jaskółcza06:01
Bławatna06:02
Wiklinowa06:03
Żurawia06:04
Pustki Cisowskie06:05
Kurs nr 2 do Redłowo Szpital
Pustki Cisowskie06:10
Żurawia06:11
Wiklinowa06:12
Bławatna06:13
Jaskółcza06:14
Raduńska06:15
Chylonia Centrum06:17
Wiejska06:19
Węzeł Żołnierzy Wyklętych06:20
Morska - Estakada06:22
Mireckiego06:24
Stocznia SKM - Morska06:26
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska06:28
3 Maja [GDY]06:29
Armii Krajowej06:31
Urząd Miasta - Władysława IV06:33
Węzeł Franciszki Cegielskiej06:35
Rolnicza06:37
Witomino Centrum06:38
Stadion Miejski06:40
Redłowo SKM06:41
Ruchu Oporu06:42
Powstań Chłopskich06:43
Redłowo Szpital06:44
Kurs nr 3 do Pustki Cisowskie
Redłowo Szpital06:50
Powstań Chłopskich06:51
Redłowo SKM06:53
Stadion Miejski06:54
Witomino Centrum06:57
Rolnicza06:58
Węzeł Franciszki Cegielskiej07:00
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:03
Armii Krajowej07:06
3 Maja [GDY]07:08
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska07:09
Stocznia SKM - Morska07:11
Mireckiego07:13
Morska - Estakada07:15
Węzeł Żołnierzy Wyklętych07:17
Wiejska07:19
Chylonia Centrum07:21
Raduńska07:22
Jaskółcza07:23
Bławatna07:24
Wiklinowa07:25
Żurawia07:26
Pustki Cisowskie07:27
Kurs nr 4 do Redłowo Szpital
Pustki Cisowskie07:36
Żurawia07:37
Wiklinowa07:38
Bławatna07:39
Jaskółcza07:40
Raduńska07:41
Chylonia Centrum07:43
Wiejska07:45
Węzeł Żołnierzy Wyklętych07:47
Morska - Estakada07:49
Mireckiego07:51
Stocznia SKM - Morska07:54
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska07:56
3 Maja [GDY]07:57
Armii Krajowej07:59
Urząd Miasta - Władysława IV08:01
Węzeł Franciszki Cegielskiej08:03
Rolnicza08:06
Witomino Centrum08:08
Stadion Miejski08:10
Redłowo SKM08:11
Ruchu Oporu08:12
Powstań Chłopskich08:13
Redłowo Szpital08:14
Kurs nr 5 do Pustki Cisowskie
Redłowo Szpital08:38
Powstań Chłopskich08:39
Redłowo SKM08:41
Stadion Miejski08:42
Witomino Centrum08:45
Rolnicza08:46
Węzeł Franciszki Cegielskiej08:48
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:51
Armii Krajowej08:54
3 Maja [GDY]08:56
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska08:57
Stocznia SKM - Morska08:59
Mireckiego09:01
Morska - Estakada09:03
Węzeł Żołnierzy Wyklętych09:05
Wiejska09:07
Chylonia Centrum09:09
Raduńska09:10
Jaskółcza09:11
Bławatna09:12
Wiklinowa09:13
Żurawia09:14
Pustki Cisowskie09:15
Kurs nr 6 do Redłowo Szpital
Pustki Cisowskie09:45
Żurawia09:46
Wiklinowa09:47
Bławatna09:48
Jaskółcza09:49
Raduńska09:50
Chylonia Centrum09:52
Wiejska09:54
Węzeł Żołnierzy Wyklętych09:56
Morska - Estakada09:58
Mireckiego10:00
Stocznia SKM - Morska10:02
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska10:04
3 Maja [GDY]10:05
Armii Krajowej10:07
Urząd Miasta - Władysława IV10:09
Węzeł Franciszki Cegielskiej10:11
Rolnicza10:14
Witomino Centrum10:16
Stadion Miejski10:18
Redłowo SKM10:19
Ruchu Oporu10:20
Powstań Chłopskich10:21
Redłowo Szpital10:22
Kurs nr 7 do Pustki Cisowskie
Redłowo Szpital10:32
Powstań Chłopskich10:33
Redłowo SKM10:35
Stadion Miejski10:36
Witomino Centrum10:39
Rolnicza10:40
Węzeł Franciszki Cegielskiej10:42
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:45
Armii Krajowej10:48
3 Maja [GDY]10:50
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska10:51
Stocznia SKM - Morska10:53
Mireckiego10:55
Morska - Estakada10:57
Węzeł Żołnierzy Wyklętych10:59
Wiejska11:01
Chylonia Centrum11:04
Raduńska11:05
Jaskółcza11:06
Bławatna11:07
Wiklinowa11:08
Żurawia11:09
Pustki Cisowskie11:10
Kurs nr 8 do Redłowo Szpital
Pustki Cisowskie11:45
Żurawia11:46
Wiklinowa11:47
Bławatna11:48
Jaskółcza11:49
Raduńska11:50
Chylonia Centrum11:52
Wiejska11:54
Węzeł Żołnierzy Wyklętych11:56
Morska - Estakada11:58
Mireckiego12:00
Stocznia SKM - Morska12:02
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska12:04
3 Maja [GDY]12:06
Armii Krajowej12:08
Urząd Miasta - Władysława IV12:10
Węzeł Franciszki Cegielskiej12:12
Rolnicza12:15
Witomino Centrum12:17
Stadion Miejski12:19
Redłowo SKM12:20
Ruchu Oporu12:21
Powstań Chłopskich12:22
Redłowo Szpital12:23
Kurs nr 9 do Pustki Cisowskie
Redłowo Szpital12:37
Powstań Chłopskich12:38
Redłowo SKM12:40
Stadion Miejski12:41
Witomino Centrum12:44
Rolnicza12:45
Węzeł Franciszki Cegielskiej12:47
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:50
Armii Krajowej12:53
3 Maja [GDY]12:55
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska12:56
Stocznia SKM - Morska12:58
Mireckiego13:00
Morska - Estakada13:02
Węzeł Żołnierzy Wyklętych13:04
Wiejska13:06
Chylonia Centrum13:09
Raduńska13:10
Jaskółcza13:11
Bławatna13:12
Wiklinowa13:13
Żurawia13:14
Pustki Cisowskie13:15
Kurs nr 10 do Redłowo Szpital
Pustki Cisowskie13:54
Żurawia13:55
Wiklinowa13:56
Bławatna13:57
Jaskółcza13:58
Raduńska13:59
Chylonia Centrum14:01
Wiejska14:03
Węzeł Żołnierzy Wyklętych14:05
Morska - Estakada14:07
Mireckiego14:09
Stocznia SKM - Morska14:11
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska14:13
3 Maja [GDY]14:15
Armii Krajowej14:17
Urząd Miasta - Władysława IV14:19
Węzeł Franciszki Cegielskiej14:21
Rolnicza14:24
Witomino Centrum14:26
Stadion Miejski14:28
Redłowo SKM14:29
Ruchu Oporu14:30
Powstań Chłopskich14:31
Redłowo Szpital14:32
Kurs nr 11 do Pustki Cisowskie
Redłowo Szpital14:50
Powstań Chłopskich14:51
Redłowo SKM14:53
Stadion Miejski14:54
Witomino Centrum14:57
Rolnicza14:58
Węzeł Franciszki Cegielskiej15:00
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:03
Armii Krajowej15:06
3 Maja [GDY]15:08
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska15:10
Stocznia SKM - Morska15:12
Mireckiego15:14
Morska - Estakada15:17
Węzeł Żołnierzy Wyklętych15:19
Wiejska15:21
Chylonia Centrum15:24
Raduńska15:25
Jaskółcza15:26
Bławatna15:27
Wiklinowa15:28
Żurawia15:29
Pustki Cisowskie15:30
Kurs nr 12 do Redłowo Szpital
Pustki Cisowskie15:54
Żurawia15:55
Wiklinowa15:56
Bławatna15:57
Jaskółcza15:58
Raduńska15:59
Chylonia Centrum16:01
Wiejska16:03
Węzeł Żołnierzy Wyklętych16:05
Morska - Estakada16:07
Mireckiego16:09
Stocznia SKM - Morska16:11
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska16:13
3 Maja [GDY]16:15
Armii Krajowej16:17
Urząd Miasta - Władysława IV16:19
Węzeł Franciszki Cegielskiej16:21
Rolnicza16:24
Witomino Centrum16:26
Stadion Miejski16:28
Redłowo SKM16:29
Ruchu Oporu16:30
Powstań Chłopskich16:31
Redłowo Szpital16:32
Kurs nr 13 do Pustki Cisowskie
Redłowo Szpital16:50
Powstań Chłopskich16:51
Redłowo SKM16:53
Stadion Miejski16:54
Witomino Centrum16:57
Rolnicza16:58
Węzeł Franciszki Cegielskiej17:00
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:03
Armii Krajowej17:06
3 Maja [GDY]17:08
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska17:10
Stocznia SKM - Morska17:12
Mireckiego17:14
Morska - Estakada17:17
Węzeł Żołnierzy Wyklętych17:19
Wiejska17:21
Chylonia Centrum17:24
Raduńska17:25
Jaskółcza17:26
Bławatna17:27
Wiklinowa17:28
Żurawia17:29
Pustki Cisowskie17:30
Kurs nr 14 do Redłowo Szpital
Pustki Cisowskie18:13
Żurawia18:14
Wiklinowa18:15
Bławatna18:16
Jaskółcza18:17
Raduńska18:18
Chylonia Centrum18:20
Wiejska18:22
Węzeł Żołnierzy Wyklętych18:24
Morska - Estakada18:26
Mireckiego18:28
Stocznia SKM - Morska18:30
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska18:32
3 Maja [GDY]18:33
Armii Krajowej18:35
Urząd Miasta - Władysława IV18:37
Węzeł Franciszki Cegielskiej18:39
Rolnicza18:42
Witomino Centrum18:44
Stadion Miejski18:46
Redłowo SKM18:47
Ruchu Oporu18:48
Powstań Chłopskich18:49
Redłowo Szpital18:50
Kurs nr 15 do Pustki Cisowskie
Redłowo Szpital19:09
Powstań Chłopskich19:10
Redłowo SKM19:12
Stadion Miejski19:13
Witomino Centrum19:16
Rolnicza19:17
Węzeł Franciszki Cegielskiej19:19
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:22
Armii Krajowej19:25
3 Maja [GDY]19:27
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska19:28
Stocznia SKM - Morska19:30
Mireckiego19:32
Morska - Estakada19:34
Węzeł Żołnierzy Wyklętych19:36
Wiejska19:38
Chylonia Centrum19:40
Raduńska19:41
Jaskółcza19:42
Bławatna19:43
Wiklinowa19:44
Żurawia19:45
Pustki Cisowskie19:46