• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
17:11
Kurs nr 0 do Dworzec Główny
Baza Hallera08:13
Dworzec Główny08:23
Kurs nr 1 do Targ Rybny
Dworzec Główny08:25
Dworzec Główny08:25
Hucisko08:28
Targ Drzewny08:30
Targ Chlebowy08:31
Żuraw08:32
Targ Rybny08:33
Kurs nr 2 do Dworzec Główny
Targ Rybny08:35
Katarzynki08:36
Heweliusza08:37
Aksamitna08:38
Wały Piastowskie08:40
Dworzec Główny08:42
Kurs nr 3 do Targ Rybny
Dworzec Główny08:45
Dworzec Główny08:45
Hucisko08:48
Targ Drzewny08:50
Targ Chlebowy08:51
Żuraw08:52
Targ Rybny08:53
Kurs nr 4 do Dworzec Główny
Targ Rybny08:55
Katarzynki08:56
Heweliusza08:57
Aksamitna08:58
Wały Piastowskie09:00
Dworzec Główny09:02
Kurs nr 5 do Targ Rybny
Dworzec Główny09:25
Dworzec Główny09:25
Hucisko09:28
Targ Drzewny09:30
Targ Chlebowy09:31
Żuraw09:32
Targ Rybny09:33
Kurs nr 6 do Dworzec Główny
Targ Rybny09:35
Katarzynki09:36
Heweliusza09:37
Aksamitna09:38
Wały Piastowskie09:40
Dworzec Główny09:42
Kurs nr 7 do Targ Rybny
Dworzec Główny10:05
Dworzec Główny10:05
Hucisko10:08
Targ Drzewny10:10
Targ Chlebowy10:11
Żuraw10:12
Targ Rybny10:13
Kurs nr 8 do Dworzec Główny
Targ Rybny10:15
Katarzynki10:16
Heweliusza10:17
Aksamitna10:18
Wały Piastowskie10:20
Dworzec Główny10:22
Kurs nr 9 do Targ Rybny
Dworzec Główny10:45
Dworzec Główny10:45
Hucisko10:48
Targ Drzewny10:50
Targ Chlebowy10:51
Żuraw10:52
Targ Rybny10:53
Kurs nr 10 do Dworzec Główny
Targ Rybny10:55
Katarzynki10:56
Heweliusza10:57
Aksamitna10:58
Wały Piastowskie11:00
Dworzec Główny11:02
Kurs nr 11 do Jana z Kolna [GDA]
Dworzec Główny11:02
Jana z Kolna [GDA]11:07
Kurs nr 12 do Dworzec Główny
Jana z Kolna [GDA]11:22
Dworzec Główny11:25
Kurs nr 13 do Targ Rybny
Dworzec Główny11:25
Dworzec Główny11:25
Hucisko11:28
Targ Drzewny11:30
Targ Chlebowy11:31
Żuraw11:32
Targ Rybny11:33
Kurs nr 14 do Dworzec Główny
Targ Rybny11:35
Katarzynki11:36
Heweliusza11:37
Aksamitna11:38
Wały Piastowskie11:40
Dworzec Główny11:42
Kurs nr 15 do Targ Rybny
Dworzec Główny12:05
Dworzec Główny12:05
Hucisko12:08
Targ Drzewny12:10
Targ Chlebowy12:11
Żuraw12:12
Targ Rybny12:13
Kurs nr 16 do Dworzec Główny
Targ Rybny12:15
Katarzynki12:16
Heweliusza12:17
Aksamitna12:18
Wały Piastowskie12:20
Dworzec Główny12:22
Kurs nr 17 do Targ Rybny
Dworzec Główny12:25
Dworzec Główny12:25
Hucisko12:28
Targ Drzewny12:30
Targ Chlebowy12:31
Żuraw12:32
Targ Rybny12:33
Kurs nr 18 do Dworzec Główny
Targ Rybny12:35
Katarzynki12:36
Heweliusza12:37
Aksamitna12:38
Wały Piastowskie12:40
Dworzec Główny12:42
Kurs nr 19 do Jana z Kolna [GDA]
Dworzec Główny12:42
Jana z Kolna [GDA]12:47
Kurs nr 20 do Dworzec Główny
Jana z Kolna [GDA]13:22
Dworzec Główny13:25
Kurs nr 21 do Targ Rybny
Dworzec Główny13:25
Dworzec Główny13:25
Hucisko13:28
Targ Drzewny13:30
Targ Chlebowy13:31
Żuraw13:32
Targ Rybny13:33
Kurs nr 22 do Dworzec Główny
Targ Rybny13:35
Katarzynki13:36
Heweliusza13:37
Aksamitna13:38
Wały Piastowskie13:40
Dworzec Główny13:42
Kurs nr 23 do Targ Rybny
Dworzec Główny14:05
Dworzec Główny14:05
Hucisko14:08
Targ Drzewny14:10
Targ Chlebowy14:11
Żuraw14:12
Targ Rybny14:13
Kurs nr 24 do Dworzec Główny
Targ Rybny14:15
Katarzynki14:16
Heweliusza14:17
Aksamitna14:18
Wały Piastowskie14:20
Dworzec Główny14:22
Kurs nr 25 do Targ Rybny
Dworzec Główny14:45
Dworzec Główny14:45
Hucisko14:48
Targ Drzewny14:50
Targ Chlebowy14:51
Żuraw14:52
Targ Rybny14:53
Kurs nr 26 do Dworzec Główny
Targ Rybny14:55
Katarzynki14:56
Heweliusza14:57
Aksamitna14:58
Wały Piastowskie15:00
Dworzec Główny15:02
Kurs nr 27 do Targ Rybny
Dworzec Główny15:25
Dworzec Główny15:25
Hucisko15:28
Targ Drzewny15:30
Targ Chlebowy15:31
Żuraw15:32
Targ Rybny15:33
Kurs nr 28 do Dworzec Główny
Targ Rybny15:35
Katarzynki15:36
Heweliusza15:37
Aksamitna15:38
Wały Piastowskie15:40
Dworzec Główny15:42
Kurs nr 29 do Targ Rybny
Dworzec Główny16:05
Dworzec Główny16:05
Hucisko16:08
Targ Drzewny16:10
Targ Chlebowy16:11
Żuraw16:12
Targ Rybny16:13
Kurs nr 30 do Dworzec Główny
Targ Rybny16:15
Katarzynki16:16
Heweliusza16:17
Aksamitna16:18
Wały Piastowskie16:20
Dworzec Główny16:22
Kurs nr 31 do Jana z Kolna [GDA]
Dworzec Główny16:22
Jana z Kolna [GDA]16:27
Kurs nr 32 do Dworzec Główny
Jana z Kolna [GDA]16:42
Dworzec Główny16:45
Kurs nr 33 do Targ Rybny
Dworzec Główny16:45
Dworzec Główny16:45
Hucisko16:48
Targ Drzewny16:50
Targ Chlebowy16:51
Żuraw16:52
Targ Rybny16:53
Kurs nr 34 do Dworzec Główny
Targ Rybny16:55
Katarzynki16:56
Heweliusza16:57
Aksamitna16:58
Wały Piastowskie17:00
Dworzec Główny17:02
Kurs nr 35 do Baza Hallera
Dworzec Główny17:02
Baza Hallera17:12