• Przystanek przeniesiony na łącznicę zjazdową z Estakady Kwiatkowskiego do ul. Unruga.  • Test tablicy.
04:14
Linia 167 do Bysewo
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada 167-04
Czas rozkładowy 04:15
Linia 130 do Piecewska
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada 130-01
Czas rozkładowy 04:15
Linia 162 do Platynowa
Numer pojazdu 2551 ➞
MAN NG544 Lion`s City 18E 2023r.
Brygada 162-03
Czas rozkładowy 04:16
Czas realny 04:16
Linia 213 do Łostowice Świętokrzyska
Numer pojazdu 2771 ➞
Mercedes-Benz Citaro C2 2019r.
Brygada 213-01
Czas rozkładowy 04:17
Czas realny 04:17
Linia 127 do Czarny Dwór
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada 127-05
Czas rozkładowy 04:17
Linia N3 do Wrzeszcz PKP
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada N3-73
Czas rozkładowy 04:18
Linia 189 do Starogardzka
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada 189-16
Czas rozkładowy 04:19
Linia 167 do Dworzec Główny
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada 167-02
Czas rozkładowy 04:20
Linia 186 do Dworzec Główny
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada 186-04
Czas rozkładowy 04:20
Linia 210 do Dworzec Główny
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada 210-05
Czas rozkładowy 04:20
Linia 267 do Karczemki [GDA]
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada 267-13
Czas rozkładowy 04:20
Linia 175 do Siedlce
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada 175-02
Czas rozkładowy 04:21
Linia 156 do Ujeścisko
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada 156-09
Czas rozkładowy 04:22
Linia 189 do Dworzec Główny
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada 189-02
Czas rozkładowy 04:22
Linia 227 do Galeria Bałtycka
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada 227-04
Czas rozkładowy 04:22
Linia 127 do Jaśkowa Dolina
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada 127-17
Czas rozkładowy 04:23
Linia 227 do Chełm Cienista
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada 227-02
Czas rozkładowy 04:23
Linia N14 do Baza Hallera
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada N14-07
Czas rozkładowy 04:23
Linia 178 do Dworzec Główny
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada 178-05
Czas rozkładowy 04:24
Linia 111 do Dworzec Główny
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada 111-02
Czas rozkładowy 04:24
Linia 120 do Łostowice Świętokrzyska
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada 120-03
Czas rozkładowy 04:25
Linia 154 do Dworzec Główny
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada 154-05
Czas rozkładowy 04:25
Linia 175 do Bartnicza
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada 175-01
Czas rozkładowy 04:26
Linia 168 do Matejki
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada 168-02
Czas rozkładowy 04:27
Linia 295 do Łostowice Świętokrzyska
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada 295-01
Czas rozkładowy 04:28
Linia 115 do Ujeścisko
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada 115-01
Czas rozkładowy 04:28
Linia 113 do Łostowice Świętokrzyska
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada 113-04
Czas rozkładowy 04:28
Linia N4 do Baza Hallera
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada N4-08
Czas rozkładowy 04:28
Linia 127 do Czarny Dwór
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada 127-07
Czas rozkładowy 04:29
Linia 123 do Dworzec Główny
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada 123-01
Czas rozkładowy 04:29
Linia 179 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada 179-01
Czas rozkładowy 04:29
Linia N6 do Baza Hallera
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada N6-09
Czas rozkładowy 04:29
Linia 255 do Łostowice Świętokrzyska
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada 255-01
Czas rozkładowy 04:30
Linia 110 do Galeria Bałtycka
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada 110-01
Czas rozkładowy 04:30
Linia 157 do Kokoszki
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada 157-02
Czas rozkładowy 04:31
Linia N6 do Baza Hallera
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada N6-14
Czas rozkładowy 04:31
Linia 176 do Łostowice Świętokrzyska
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada 176-01
Czas rozkładowy 04:32
Linia 112 do Dworzec Główny
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada 112-05
Czas rozkładowy 04:33
Linia 157 do Galeria Bałtycka
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada 157-03
Czas rozkładowy 04:33
Linia 148 do al. Płażyńskiego
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada 148-01
Czas rozkładowy 04:34
Linia 175 do Siedlce
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada 175-03
Czas rozkładowy 04:34
Linia 124 do Grudziądzka
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada 124-01
Czas rozkładowy 04:34
Linia 262 do Wrzeszcz PKP
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada 262-01
Czas rozkładowy 04:34
Linia N2 do Grudziądzka
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada N2-72
Czas rozkładowy 04:35
Linia 199 do Wrzeszcz PKP
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada 199-07
Czas rozkładowy 04:35
Linia 130 do Piecewska
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada 130-03
Czas rozkładowy 04:35
Linia 116 do Galeria Bałtycka
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada 116-03
Czas rozkładowy 04:35
Linia 213 do Łostowice Świętokrzyska
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada 213-02
Czas rozkładowy 04:35
Linia 208 do Płocka
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada 208-01
Czas rozkładowy 04:36
Linia 162 do Platynowa
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada 162-04
Czas rozkładowy 04:36
Linia 127 do Czarny Dwór
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada 127-06
Czas rozkładowy 04:37
Linia 186 do Dworzec Główny
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada 186-09
Czas rozkładowy 04:37
Linia 167 do Bysewo
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada 167-01
Czas rozkładowy 04:37
Linia 127 do Czarny Dwór
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada 127-10
Czas rozkładowy 04:39
Linia N4 do Baza Hallera
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada N4-05
Czas rozkładowy 04:39
Linia 167 do Dworzec Główny
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada 167-12
Czas rozkładowy 04:39
Linia 168 do Matejki
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada 168-03
Czas rozkładowy 04:40
Linia 199 do Dworzec Główny
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada 199-05
Czas rozkładowy 04:40
Linia 162 do Wrzeszcz PKP
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada 162-05
Czas rozkładowy 04:41
Linia 136 do Wrzeszcz PKP
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada 136-02
Czas rozkładowy 04:41
Linia 132 do Dworzec Główny
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada 132-12
Czas rozkładowy 04:42
Linia N1 do Baza Hallera
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada N1-04
Czas rozkładowy 04:42
Linia 110 do Wrzeszcz PKP
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada 110-02
Czas rozkładowy 04:42
Linia 189 do Dworzec Główny
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada 189-13
Czas rozkładowy 04:42
Linia 132 do Faktoria
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada 132-11
Czas rozkładowy 04:42
Linia 158 do al. Płażyńskiego
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada 158-02
Czas rozkładowy 04:43
Linia 184 do Potokowa
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada 184-03
Czas rozkładowy 04:43
Linia 148 do al. Płażyńskiego
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada 148-03
Czas rozkładowy 04:43
Linia 227 do Pomorska [GDA]
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada 227-06
Czas rozkładowy 04:43
Linia 127 do Jaśkowa Dolina
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada 127-18
Czas rozkładowy 04:43
Linia 210 do Dworzec Główny
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada 210-01
Czas rozkładowy 04:43
Linia 199 do Wrzeszcz PKP
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada 199-03
Czas rozkładowy 04:44
Linia 169 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada 169-12
Czas rozkładowy 04:44
Linia 111 do Dworzec Główny
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada 111-03
Czas rozkładowy 04:44
Linia 199 do Biały Dwór
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada 199-08
Czas rozkładowy 04:44