• W związku z brakiem możliwości przejazdu przez ul. Geodetów, linia 157 od przystanku "Geodetów" kierowana jest objazdem ul. Maszynową.  • Na czas obowiązywania objazdu nieobsługiwany będzie przystanek Transportowców  02.  • Od 27 II 19:10 linia 179 wróciła na stałą trasę przez ul. Junony.  • Brak przejazdu ul. Junony, linie 179 i 269 od przyst "Marsa" do "Osowa PKP i z powrotem kier. są objazdem ul. Wodnika-Raatza-Nowy Świat-Barniewicka  • Limit osób w pojeździe: 30% miejsc stojących i siedzących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!  • Limit osób w pojeździe: 30% miejsc siedzących i stojących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!
22:09
Kurs nr 0 do Dworzec Główny
Baza Hallera06:56
Dworzec Główny07:06
Kurs nr 1 do Osowa PKP
Dworzec Główny07:06
Hucisko07:08
Hevelianum07:10
Płowce07:11
Focha07:12
Wyczółkowskiego07:13
Wagnera07:15
Otwarta07:16
Kurpińskiego07:17
Piecewska07:20
Warneńska07:22
Kolumba07:24
Brętowo PKM07:25
Ogrodowa07:26
Potokowa07:28
Słowackiego Działki07:30
Harfowa07:33
Agrarna07:34
Astronautów07:35
Szybowcowa07:37
Firoga07:38
Terminal - Cargo07:39
Port Lotniczy07:41
Spadochroniarzy07:43
Radiowa07:44
Ikara07:45
Telewizyjna07:47
Meteorytowa07:51
Owczarnia07:52
Marsa07:54
Jednorożca07:55
Sopocka07:57
Nowa07:58
Barniewicka08:00
Niedziałkowskiego08:02
Biwakowa08:03
Konkordii08:04
Osowa PKP08:05
Kurs nr 2 do Jana z Kolna [GDA]
Osowa PKP08:12
Osowa PKP08:13
Konkordii08:14
Biwakowa08:15
Niedziałkowskiego08:16
Barniewicka08:18
Nowa08:19
Sopocka08:20
Jednorożca08:22
Marsa08:23
Owczarnia08:25
Meteorytowa08:26
Telewizyjna08:30
Ikara08:32
Radiowa08:33
Spadochroniarzy08:34
Port Lotniczy08:36
Terminal - Cargo08:37
Firoga08:39
Szybowcowa08:40
Astronautów08:41
Agrarna08:42
Harfowa08:44
Słowackiego Działki08:47
Potokowa08:49
Ogrodowa08:50
Brętowo PKM08:51
Kolumba08:52
Warneńska08:54
Piecewska08:56
Kurpińskiego08:58
Otwarta08:59
Wagnera09:01
Wyczółkowskiego09:02
Focha09:03
Płowce09:04
Hevelianum09:05
Urząd Miejski09:07
Hucisko09:09
Dworzec Główny09:11
Jana z Kolna [GDA]09:14
Kurs nr 3 do Osowa PKP
Jana z Kolna [GDA]10:04
Dworzec Główny10:08
Hucisko10:10
Hevelianum10:12
Płowce10:13
Focha10:14
Wyczółkowskiego10:15
Wagnera10:17
Otwarta10:18
Kurpińskiego10:19
Piecewska10:22
Warneńska10:24
Kolumba10:26
Brętowo PKM10:27
Ogrodowa10:28
Potokowa10:30
Słowackiego Działki10:32
Harfowa10:35
Agrarna10:36
Astronautów10:37
Szybowcowa10:39
Firoga10:40
Terminal - Cargo10:41
Port Lotniczy10:43
Spadochroniarzy10:45
Radiowa10:46
Ikara10:47
Telewizyjna10:49
Meteorytowa10:53
Owczarnia10:54
Marsa10:56
Jednorożca10:57
Sopocka10:59
Nowa11:00
Barniewicka11:02
Niedziałkowskiego11:04
Biwakowa11:05
Konkordii11:06
Osowa PKP11:07
Kurs nr 4 do Jana z Kolna [GDA]
Osowa PKP11:21
Osowa PKP11:22
Konkordii11:23
Biwakowa11:24
Niedziałkowskiego11:25
Barniewicka11:27
Nowa11:28
Sopocka11:30
Jednorożca11:32
Marsa11:33
Owczarnia11:35
Meteorytowa11:36
Telewizyjna11:40
Ikara11:42
Radiowa11:43
Spadochroniarzy11:44
Port Lotniczy11:46
Terminal - Cargo11:47
Firoga11:49
Szybowcowa11:50
Astronautów11:51
Agrarna11:52
Harfowa11:54
Słowackiego Działki11:57
Potokowa11:59
Ogrodowa12:00
Brętowo PKM12:01
Kolumba12:03
Warneńska12:05
Piecewska12:07
Kurpińskiego12:09
Otwarta12:10
Wagnera12:12
Wyczółkowskiego12:13
Focha12:14
Płowce12:15
Hevelianum12:16
Urząd Miejski12:18
Hucisko12:20
Dworzec Główny12:22
Jana z Kolna [GDA]12:25
Kurs nr 5 do Osowa PKP
Jana z Kolna [GDA]13:04
Dworzec Główny13:08
Hucisko13:10
Hevelianum13:12
Płowce13:13
Focha13:14
Wyczółkowskiego13:15
Wagnera13:17
Otwarta13:18
Kurpińskiego13:19
Piecewska13:22
Warneńska13:24
Kolumba13:26
Brętowo PKM13:27
Ogrodowa13:28
Potokowa13:30
Słowackiego Działki13:32
Harfowa13:35
Agrarna13:36
Astronautów13:37
Szybowcowa13:39
Firoga13:40
Terminal - Cargo13:41
Port Lotniczy13:43
Spadochroniarzy13:45
Radiowa13:46
Ikara13:47
Telewizyjna13:49
Meteorytowa13:53
Owczarnia13:54
Marsa13:56
Jednorożca13:57
Sopocka13:59
Nowa14:00
Barniewicka14:02
Niedziałkowskiego14:04
Biwakowa14:05
Konkordii14:06
Osowa PKP14:07
Kurs nr 6 do Jana z Kolna [GDA]
Osowa PKP14:21
Osowa PKP14:22
Konkordii14:23
Biwakowa14:24
Niedziałkowskiego14:25
Barniewicka14:27
Nowa14:28
Sopocka14:30
Jednorożca14:32
Marsa14:33
Owczarnia14:35
Meteorytowa14:36
Telewizyjna14:40
Ikara14:42
Radiowa14:43
Spadochroniarzy14:44
Port Lotniczy14:46
Terminal - Cargo14:47
Firoga14:49
Szybowcowa14:50
Astronautów14:51
Agrarna14:52
Harfowa14:54
Słowackiego Działki14:57
Potokowa14:59
Ogrodowa15:00
Brętowo PKM15:01
Kolumba15:03
Warneńska15:05
Piecewska15:07
Kurpińskiego15:09
Otwarta15:10
Wagnera15:12
Wyczółkowskiego15:13
Focha15:14
Płowce15:15
Hevelianum15:16
Urząd Miejski15:18
Hucisko15:20
Dworzec Główny15:22
Jana z Kolna [GDA]15:25
Kurs nr 7 do Osowa PKP
Jana z Kolna [GDA]16:09
Dworzec Główny16:13
Hucisko16:15
Hevelianum16:17
Płowce16:18
Focha16:19
Wyczółkowskiego16:20
Wagnera16:22
Otwarta16:23
Kurpińskiego16:24
Piecewska16:27
Warneńska16:29
Kolumba16:31
Brętowo PKM16:32
Ogrodowa16:33
Potokowa16:35
Słowackiego Działki16:37
Harfowa16:40
Agrarna16:41
Astronautów16:42
Szybowcowa16:44
Firoga16:45
Terminal - Cargo16:46
Port Lotniczy16:48
Spadochroniarzy16:50
Radiowa16:51
Ikara16:52
Telewizyjna16:54
Meteorytowa16:58
Owczarnia16:59
Marsa17:01
Jednorożca17:02
Sopocka17:04
Nowa17:05
Barniewicka17:07
Niedziałkowskiego17:09
Biwakowa17:10
Konkordii17:11
Osowa PKP17:12
Kurs nr 8 do Jana z Kolna [GDA]
Osowa PKP17:21
Osowa PKP17:22
Konkordii17:23
Biwakowa17:24
Niedziałkowskiego17:25
Barniewicka17:27
Nowa17:28
Sopocka17:30
Jednorożca17:32
Marsa17:33
Owczarnia17:35
Meteorytowa17:36
Telewizyjna17:40
Ikara17:42
Radiowa17:43
Spadochroniarzy17:44
Port Lotniczy17:46
Terminal - Cargo17:47
Firoga17:49
Szybowcowa17:50
Astronautów17:51
Agrarna17:52
Harfowa17:54
Słowackiego Działki17:57
Potokowa17:59
Ogrodowa18:00
Brętowo PKM18:01
Kolumba18:03
Warneńska18:05
Piecewska18:07
Kurpińskiego18:09
Otwarta18:10
Wagnera18:12
Wyczółkowskiego18:13
Focha18:14
Płowce18:15
Hevelianum18:16
Urząd Miejski18:18
Hucisko18:20
Dworzec Główny18:22
Jana z Kolna [GDA]18:25
Kurs nr 9 do Osowa PKP
Jana z Kolna [GDA]19:04
Dworzec Główny19:08
Hucisko19:10
Hevelianum19:12
Płowce19:13
Focha19:14
Wyczółkowskiego19:15
Wagnera19:17
Otwarta19:18
Kurpińskiego19:19
Piecewska19:22
Warneńska19:24
Kolumba19:26
Brętowo PKM19:27
Ogrodowa19:28
Potokowa19:30
Słowackiego Działki19:32
Harfowa19:35
Agrarna19:36
Astronautów19:37
Szybowcowa19:39
Firoga19:40
Terminal - Cargo19:41
Port Lotniczy19:43
Spadochroniarzy19:45
Radiowa19:46
Ikara19:47
Telewizyjna19:49
Meteorytowa19:53
Owczarnia19:54
Marsa19:56
Jednorożca19:57
Sopocka19:59
Nowa20:00
Barniewicka20:02
Niedziałkowskiego20:04
Biwakowa20:05
Konkordii20:06
Osowa PKP20:07
Kurs nr 10 do Jana z Kolna [GDA]
Osowa PKP20:21
Osowa PKP20:22
Konkordii20:23
Biwakowa20:24
Niedziałkowskiego20:25
Barniewicka20:27
Nowa20:28
Sopocka20:30
Jednorożca20:32
Marsa20:33
Owczarnia20:35
Meteorytowa20:36
Telewizyjna20:40
Ikara20:42
Radiowa20:43
Spadochroniarzy20:44
Port Lotniczy20:46
Terminal - Cargo20:47
Firoga20:49
Szybowcowa20:50
Astronautów20:51
Agrarna20:52
Harfowa20:54
Słowackiego Działki20:57
Potokowa20:59
Ogrodowa21:00
Brętowo PKM21:01
Kolumba21:02
Warneńska21:04
Piecewska21:05
Kurpińskiego21:07
Otwarta21:08
Wagnera21:10
Wyczółkowskiego21:11
Focha21:12
Płowce21:13
Hevelianum21:14
Urząd Miejski21:16
Hucisko21:18
Dworzec Główny21:20
Jana z Kolna [GDA]21:23
Kurs nr 11 do Port Lotniczy
Jana z Kolna [GDA]21:47
Dworzec Główny21:50
Hucisko21:52
Hevelianum21:54
Płowce21:55
Focha21:56
Wyczółkowskiego21:57
Wagnera21:59
Otwarta22:00
Kurpińskiego22:01
Piecewska22:04
Warneńska22:06
Kolumba22:08
Brętowo PKM22:09
Ogrodowa22:10
Potokowa22:12
Słowackiego Działki22:14
Harfowa22:17
Agrarna22:18
Astronautów22:19
Szybowcowa22:21
Firoga22:22
Terminal - Cargo22:23
Port Lotniczy22:25
Kurs nr 12 do Dworzec Główny
Port Lotniczy22:36
Terminal - Cargo22:37
Firoga22:39
Szybowcowa22:40
Astronautów22:41
Agrarna22:42
Harfowa22:44
Słowackiego Działki22:47
Potokowa22:49
Ogrodowa22:50
Brętowo PKM22:51
Kolumba22:52
Warneńska22:54
Piecewska22:55
Kurpińskiego22:57
Otwarta22:58
Wagnera23:00
Wyczółkowskiego23:01
Focha23:02
Płowce23:03
Hevelianum23:04
Urząd Miejski23:06
Hucisko23:07
Dworzec Główny23:09
Kurs nr 13 do Baza Hallera
Dworzec Główny23:09
Baza Hallera23:19