• Z powodu awarii tramwaju linii 7 na ulicy Marynarki Polskiej występują opóźnienia na liniach 7 i 10.  • Od 01 06 2020 maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% liczby miejsc siedzących i stojących. Szczegóły na: ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką bądź częścią odzieży.   • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
16:51
Kurs nr 0 do Dworzec Główny
Baza Hallera04:59
Dworzec Główny05:09
Kurs nr 1 do Orunia Równa
Dworzec Główny05:09
Brama Wyżynna05:11
Muzeum Narodowe05:13
Rzeźnicka05:14
Brama Nizinna05:15
Przybrzeżna (N/Ż)05:17
Kolonia Mysia05:19
Głucha05:20
Orunia Równa05:21
Kurs nr 2 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Równa05:25
Głucha05:26
Kolonia Mysia05:27
Mostowa05:29
Olszyńska05:32
Mostowa05:33
Brama Nizinna05:35
Muzeum Narodowe05:37
Toruńska05:38
Brama Wyżynna05:39
Dworzec Główny05:41
Wały Piastowskie05:42
Jana z Kolna [GDA]05:44
Kurs nr 3 do Orunia Równa
Jana z Kolna [GDA]06:07
Wały Piastowskie06:08
Dworzec Główny06:09
Brama Wyżynna06:11
Muzeum Narodowe06:13
Rzeźnicka06:14
Brama Nizinna06:15
Przybrzeżna (N/Ż)06:17
Kolonia Mysia06:19
Głucha06:20
Orunia Równa06:21
Kurs nr 4 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Równa06:25
Głucha06:26
Kolonia Mysia06:27
Mostowa06:29
Brama Nizinna06:31
Muzeum Narodowe06:33
Toruńska06:34
Brama Wyżynna06:35
Dworzec Główny06:37
Wały Piastowskie06:38
Jana z Kolna [GDA]06:40
Kurs nr 5 do Orunia Równa
Jana z Kolna [GDA]07:00
Wały Piastowskie07:01
Dworzec Główny07:03
Brama Wyżynna07:05
Muzeum Narodowe07:07
Rzeźnicka07:08
Brama Nizinna07:09
Przybrzeżna (N/Ż)07:11
Kolonia Mysia07:13
Głucha07:14
Orunia Równa07:15
Kurs nr 6 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Równa07:18
Głucha07:19
Kolonia Mysia07:20
Mostowa07:22
Brama Nizinna07:24
Muzeum Narodowe07:26
Toruńska07:27
Brama Wyżynna07:28
Dworzec Główny07:30
Wały Piastowskie07:31
Jana z Kolna [GDA]07:33
Kurs nr 7 do Orunia Równa
Jana z Kolna [GDA]07:36
Wały Piastowskie07:37
Dworzec Główny07:39
Brama Wyżynna07:41
Muzeum Narodowe07:43
Rzeźnicka07:44
Brama Nizinna07:45
Przybrzeżna (N/Ż)07:47
Kolonia Mysia07:49
Głucha07:50
Orunia Równa07:51
Kurs nr 8 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Równa08:00
Głucha08:01
Kolonia Mysia08:02
Mostowa08:04
Olszyńska08:07
Mostowa08:08
Brama Nizinna08:10
Muzeum Narodowe08:12
Toruńska08:13
Brama Wyżynna08:14
Dworzec Główny08:16
Wały Piastowskie08:17
Jana z Kolna [GDA]08:19
Kurs nr 9 do Orunia Równa
Jana z Kolna [GDA]08:36
Wały Piastowskie08:37
Dworzec Główny08:39
Brama Wyżynna08:41
Muzeum Narodowe08:43
Rzeźnicka08:44
Brama Nizinna08:45
Mostowa08:47
Olszyńska08:50
Przybrzeżna (N/Ż)08:52
Kolonia Mysia08:54
Głucha08:55
Orunia Równa08:56
Kurs nr 10 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Równa09:00
Głucha09:01
Kolonia Mysia09:02
Mostowa09:04
Olszyńska09:07
Mostowa09:08
Brama Nizinna09:10
Muzeum Narodowe09:12
Toruńska09:13
Brama Wyżynna09:14
Dworzec Główny09:16
Wały Piastowskie09:17
Jana z Kolna [GDA]09:19
Kurs nr 11 do Orunia Równa
Jana z Kolna [GDA]09:36
Wały Piastowskie09:37
Dworzec Główny09:39
Brama Wyżynna09:41
Muzeum Narodowe09:43
Rzeźnicka09:44
Brama Nizinna09:45
Mostowa09:47
Olszyńska09:50
Przybrzeżna (N/Ż)09:52
Kolonia Mysia09:54
Głucha09:55
Orunia Równa09:56
Kurs nr 12 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Równa10:00
Głucha10:01
Kolonia Mysia10:02
Mostowa10:04
Olszyńska10:07
Mostowa10:08
Brama Nizinna10:10
Muzeum Narodowe10:12
Toruńska10:13
Brama Wyżynna10:14
Dworzec Główny10:16
Wały Piastowskie10:17
Jana z Kolna [GDA]10:19
Kurs nr 13 do Orunia Równa
Jana z Kolna [GDA]10:36
Wały Piastowskie10:37
Dworzec Główny10:39
Brama Wyżynna10:41
Muzeum Narodowe10:43
Rzeźnicka10:44
Brama Nizinna10:45
Mostowa10:47
Olszyńska10:50
Przybrzeżna (N/Ż)10:52
Kolonia Mysia10:54
Głucha10:55
Orunia Równa10:56
Kurs nr 14 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Równa11:00
Głucha11:01
Kolonia Mysia11:02
Mostowa11:04
Olszyńska11:07
Mostowa11:08
Brama Nizinna11:10
Muzeum Narodowe11:12
Toruńska11:13
Brama Wyżynna11:14
Dworzec Główny11:16
Wały Piastowskie11:17
Jana z Kolna [GDA]11:19
Kurs nr 15 do Orunia Równa
Jana z Kolna [GDA]11:36
Wały Piastowskie11:37
Dworzec Główny11:39
Brama Wyżynna11:41
Muzeum Narodowe11:43
Rzeźnicka11:44
Brama Nizinna11:45
Mostowa11:47
Olszyńska11:50
Przybrzeżna (N/Ż)11:52
Kolonia Mysia11:54
Głucha11:55
Orunia Równa11:56
Kurs nr 16 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Równa12:00
Głucha12:01
Kolonia Mysia12:02
Mostowa12:04
Olszyńska12:07
Mostowa12:08
Brama Nizinna12:10
Muzeum Narodowe12:12
Toruńska12:13
Brama Wyżynna12:14
Dworzec Główny12:16
Wały Piastowskie12:17
Jana z Kolna [GDA]12:19
Kurs nr 17 do Orunia Równa
Jana z Kolna [GDA]12:36
Wały Piastowskie12:37
Dworzec Główny12:39
Brama Wyżynna12:41
Muzeum Narodowe12:43
Rzeźnicka12:44
Brama Nizinna12:45
Mostowa12:47
Olszyńska12:50
Przybrzeżna (N/Ż)12:52
Kolonia Mysia12:54
Głucha12:55
Orunia Równa12:56
Kurs nr 18 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Równa13:00
Głucha13:01
Kolonia Mysia13:02
Mostowa13:04
Brama Nizinna13:06
Muzeum Narodowe13:08
Toruńska13:09
Brama Wyżynna13:10
Dworzec Główny13:12
Wały Piastowskie13:13
Jana z Kolna [GDA]13:15
Kurs nr 19 do Orunia Równa
Jana z Kolna [GDA]13:35
Wały Piastowskie13:36
Dworzec Główny13:39
Brama Wyżynna13:41
Muzeum Narodowe13:43
Rzeźnicka13:44
Brama Nizinna13:45
Mostowa13:47
Olszyńska13:50
Przybrzeżna (N/Ż)13:52
Kolonia Mysia13:54
Głucha13:55
Orunia Równa13:56
Kurs nr 20 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Równa14:00
Głucha14:01
Kolonia Mysia14:02
Mostowa14:04
Brama Nizinna14:07
Muzeum Narodowe14:09
Toruńska14:10
Brama Wyżynna14:11
Dworzec Główny14:13
Wały Piastowskie14:14
Jana z Kolna [GDA]14:16
Kurs nr 21 do Orunia Równa
Jana z Kolna [GDA]14:35
Wały Piastowskie14:36
Dworzec Główny14:39
Brama Wyżynna14:41
Muzeum Narodowe14:43
Rzeźnicka14:44
Brama Nizinna14:45
Mostowa14:47
Olszyńska14:50
Przybrzeżna (N/Ż)14:52
Kolonia Mysia14:54
Głucha14:55
Orunia Równa14:56
Kurs nr 22 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Równa15:10
Głucha15:11
Kolonia Mysia15:12
Mostowa15:14
Olszyńska15:17
Mostowa15:18
Brama Nizinna15:21
Muzeum Narodowe15:23
Toruńska15:24
Brama Wyżynna15:25
Dworzec Główny15:27
Wały Piastowskie15:28
Jana z Kolna [GDA]15:30
Kurs nr 23 do Orunia Równa
Jana z Kolna [GDA]15:33
Wały Piastowskie15:34
Dworzec Główny15:37
Brama Wyżynna15:39
Muzeum Narodowe15:41
Rzeźnicka15:42
Brama Nizinna15:43
Mostowa15:45
Olszyńska15:48
Przybrzeżna (N/Ż)15:50
Kolonia Mysia15:52
Głucha15:53
Orunia Równa15:54
Kurs nr 24 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Równa15:55
Głucha15:56
Kolonia Mysia15:57
Mostowa15:59
Olszyńska16:02
Mostowa16:03
Brama Nizinna16:06
Muzeum Narodowe16:08
Toruńska16:09
Brama Wyżynna16:10
Dworzec Główny16:12
Wały Piastowskie16:13
Jana z Kolna [GDA]16:15
Kurs nr 25 do Orunia Równa
Jana z Kolna [GDA]16:17
Wały Piastowskie16:18
Dworzec Główny16:21
Brama Wyżynna16:23
Muzeum Narodowe16:25
Rzeźnicka16:26
Brama Nizinna16:27
Mostowa16:29
Olszyńska16:32
Przybrzeżna (N/Ż)16:34
Kolonia Mysia16:36
Głucha16:37
Orunia Równa16:38
Kurs nr 26 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Równa16:40
Głucha16:41
Kolonia Mysia16:42
Mostowa16:44
Olszyńska16:47
Mostowa16:48
Brama Nizinna16:51
Muzeum Narodowe16:53
Toruńska16:54
Brama Wyżynna16:55
Dworzec Główny16:57
Wały Piastowskie16:58
Jana z Kolna [GDA]17:00
Kurs nr 27 do Orunia Równa
Jana z Kolna [GDA]17:12
Wały Piastowskie17:13
Dworzec Główny17:16
Brama Wyżynna17:18
Muzeum Narodowe17:20
Rzeźnicka17:21
Brama Nizinna17:22
Mostowa17:24
Olszyńska17:27
Przybrzeżna (N/Ż)17:29
Kolonia Mysia17:31
Głucha17:32
Orunia Równa17:33
Kurs nr 28 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Równa17:40
Głucha17:41
Kolonia Mysia17:42
Mostowa17:44
Brama Nizinna17:47
Muzeum Narodowe17:49
Toruńska17:50
Brama Wyżynna17:51
Dworzec Główny17:53
Wały Piastowskie17:54
Jana z Kolna [GDA]17:56
Kurs nr 29 do Orunia Równa
Jana z Kolna [GDA]18:11
Wały Piastowskie18:12
Dworzec Główny18:15
Brama Wyżynna18:17
Muzeum Narodowe18:19
Rzeźnicka18:20
Brama Nizinna18:21
Mostowa18:23
Olszyńska18:26
Przybrzeżna (N/Ż)18:28
Kolonia Mysia18:30
Głucha18:31
Orunia Równa18:32
Kurs nr 30 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Równa18:34
Głucha18:35
Kolonia Mysia18:36
Mostowa18:38
Brama Nizinna18:41
Muzeum Narodowe18:43
Toruńska18:44
Brama Wyżynna18:45
Dworzec Główny18:47
Wały Piastowskie18:48
Jana z Kolna [GDA]18:50
Kurs nr 31 do Orunia Równa
Jana z Kolna [GDA]18:52
Wały Piastowskie18:53
Dworzec Główny18:56
Brama Wyżynna18:58
Muzeum Narodowe19:00
Rzeźnicka19:01
Brama Nizinna19:02
Mostowa19:04
Olszyńska19:07
Przybrzeżna (N/Ż)19:09
Kolonia Mysia19:11
Głucha19:12
Orunia Równa19:13
Kurs nr 32 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Równa19:15
Głucha19:16
Kolonia Mysia19:17
Mostowa19:19
Olszyńska19:22
Mostowa19:23
Brama Nizinna19:25
Muzeum Narodowe19:27
Toruńska19:28
Brama Wyżynna19:29
Dworzec Główny19:31
Wały Piastowskie19:32
Jana z Kolna [GDA]19:34
Kurs nr 33 do Orunia Równa
Jana z Kolna [GDA]19:53
Wały Piastowskie19:54
Dworzec Główny19:56
Brama Wyżynna19:58
Muzeum Narodowe20:00
Rzeźnicka20:01
Brama Nizinna20:02
Mostowa20:04
Olszyńska20:07
Przybrzeżna (N/Ż)20:09
Kolonia Mysia20:11
Głucha20:12
Orunia Równa20:13
Kurs nr 34 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Równa20:15
Głucha20:16
Kolonia Mysia20:17
Mostowa20:19
Brama Nizinna20:21
Muzeum Narodowe20:23
Toruńska20:24
Brama Wyżynna20:25
Dworzec Główny20:27
Wały Piastowskie20:28
Jana z Kolna [GDA]20:30
Kurs nr 35 do Orunia Równa
Jana z Kolna [GDA]20:54
Wały Piastowskie20:55
Dworzec Główny20:56
Brama Wyżynna20:58
Muzeum Narodowe21:00
Rzeźnicka21:01
Brama Nizinna21:02
Mostowa21:04
Olszyńska21:07
Przybrzeżna (N/Ż)21:09
Kolonia Mysia21:11
Głucha21:12
Orunia Równa21:13
Kurs nr 36 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Równa21:15
Głucha21:16
Kolonia Mysia21:17
Mostowa21:19
Brama Nizinna21:21
Muzeum Narodowe21:23
Toruńska21:24
Brama Wyżynna21:25
Dworzec Główny21:27
Wały Piastowskie21:28
Jana z Kolna [GDA]21:30
Kurs nr 37 do Orunia Równa
Jana z Kolna [GDA]21:54
Wały Piastowskie21:55
Dworzec Główny21:56
Brama Wyżynna21:58
Muzeum Narodowe22:00
Rzeźnicka22:01
Brama Nizinna22:02
Mostowa22:04
Olszyńska22:07
Przybrzeżna (N/Ż)22:09
Kolonia Mysia22:11
Głucha22:12
Orunia Równa22:13
Kurs nr 38 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Równa22:15
Głucha22:16
Kolonia Mysia22:17
Mostowa22:19
Brama Nizinna22:21
Muzeum Narodowe22:23
Toruńska22:24
Brama Wyżynna22:25
Dworzec Główny22:27
Wały Piastowskie22:28
Jana z Kolna [GDA]22:30
Kurs nr 39 do Orunia Równa
Jana z Kolna [GDA]22:54
Wały Piastowskie22:55
Dworzec Główny22:56
Brama Wyżynna22:58
Muzeum Narodowe23:00
Rzeźnicka23:01
Brama Nizinna23:02
Przybrzeżna (N/Ż)23:04
Kolonia Mysia23:06
Głucha23:07
Orunia Równa23:08
Kurs nr 40 do Dworzec Główny
Orunia Równa23:10
Głucha23:11
Kolonia Mysia23:12
Mostowa23:14
Brama Nizinna23:16
Muzeum Narodowe23:18
Toruńska23:19
Brama Wyżynna23:20
Dworzec Główny23:22
Kurs nr 41 do Baza Hallera
Dworzec Główny23:22
Baza Hallera23:32